5 najlepších zásuvných modulov pre WordPress (porovnané) – 2020

Hľadáte v programe WordPress stavať členskú stránku? Chcete vedieť, ktorý je najlepší členský program WordPress? Výber správneho doplnku pre členstvo je pre vaše podnikanie rozhodujúci, pretože lepšia platforma znamená viac príležitostí pre rast. V tomto článku porovnáme 5 najlepších členských doplnkov WordPress, aby sme ľahko vytvorili platené členské weby.


Najlepšie členské doplnky WordPress v porovnaní

Čo hľadať v doplnku členstva WordPress?

Existuje veľa zásuvných modulov pre WordPress, ale nie všetky majú špecifické funkcie, ktoré môžete potrebovať na vytvorenie svojej členskej stránky..

Niektoré z nich sú dobré na predaj odberov na jednej úrovni, zatiaľ čo iné ponúkajú rozmanitejšie úrovne členstva a funkcie správy odberov.

Niektoré doplnky ponúkajú funkciu odkapávania obsahu, ktorá umožňuje užívateľovi pomaly uvoľňovať nový obsah. Zatiaľ čo iní sa obmedzujú len na poskytovanie skrytého obsahu.

Budete tiež musieť zistiť, ktoré platobné brány použijete. Chcete prijímať iba kreditné karty, PayPal alebo oboje? Doplnok vášho členstva by mal mať podporu pre vaše preferované platobné brány zabudované alebo prostredníctvom doplnku.

Po tom sa pozrime na to, čo budete potrebovať na spustenie členskej stránky WordPress.

Čo potrebujete na spustenie členstva na stránkach WordPress?

Webové stránky pre členstvo sú náročné na zdroje a výber nesprávneho hostiteľa môže mať negatívny dopad na váš celkový výkon. To je dôvod, prečo prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vybrať najlepší hosting WordPress, ktorý si môžete dovoliť.

Ak máte rozpočet, môžete začať s Bluehost. Ich program Business Pro je dodávaný s certifikátom SSL, ktorý potrebujete na bezpečné zhromažďovanie platieb, vyhradenú adresu IP a vyhradenú linku podpory.

Ak rozpočet nie je problémom a chcete dosiahnuť najlepší výkon, odporúčame vám použiť spravovaného poskytovateľa hostingu WordPress, napríklad WPEngine..

Ak ho ešte nemáte, budete si musieť zvoliť názov domény pre svoj web. Tu je náš sprievodca, ako zvoliť správne doménové meno pre vašu členskú stránku.

Nakoniec budete musieť zvoliť základné obchodné doplnky, ako je OptinMonster, ktoré vám pomôžu zachytiť potenciálnych zákazníkov a zvýšiť počet prihlásených na odber.

Teraz, keď sme sa zaoberali tým, čo potrebujete na spustenie stránky s členstvom v programe WordPress, pozrime sa na naše najlepšie doplnky pre členstvo v programe WordPress..

1. MemberPress

MemberPress

MemberPress je jedným z najpopulárnejších členských doplnkov WordPress. Pokiaľ ide o funkcie, je tiež najjednoduchší na použitie a najrobustnejší.

Výhody členstva Plugin pre členstvo WordPress

Jednoduché nastavenie – MemberPress zjednodušuje nastavenie webovej stránky členstva pomocou WordPress. Môže automaticky nastaviť ceny, prihlásenie, účet a poďakovanie strán pre vašich používateľov. Pridanie plánov členstva je tiež veľmi priame.

Kontrola prístupu k obsahu – MemberPress prichádza s výkonnou kontrolou prístupu, ktorá vám umožňuje obmedziť prístup k akémukoľvek obsahu vrátane príspevkov, stránok, kategórií, značiek, súborov atď..

Odkvapkávanie obsahu – Odkvapkávanie obsahu umožňuje členom po určitom čase zobraziť obmedzený obsah. Toto je veľmi užitočná funkcia pri predaji online kurzov alebo učebných materiálov.

integrácia – MemberPress sa integruje s e-mailovými službami AWeber, MailChimp, GetResponse a MadMimi. Integruje sa tiež s Amazon Web Services a BluBrry pre hosting podcastov.

Platobné brány – MemberPress prichádza s integrovanou podporou platobných brán PayPal a Stripe. Plán pre vývojárov tiež pridáva podporu Authorize.net.

Nevýhody použitia MemberPress Pro

Obmedzené možnosti platby – MemberPress podporuje iba tri najobľúbenejšie platobné brány. Pre vlastníkov stránok, ktorí žijú v krajinách, ktoré nie sú týmito platobnými bránami podporované, by to bol prerušovač obchodov.

Obmedzené integrácie – Aj keď má doplnok dostatočnú podporu populárnych služieb na efektívne prevádzkovanie stránok s členstvom, stále chýba integrácia s niektorými inými populárnymi službami. Doplnok je ľahko rozšíriteľný a môžete niekomu zaplatiť za integráciu služby tretej strany, ktorú chcete používať.

ceny: Od 129 dolárov ročne pre základný plán a 249 dolárov ročne pre plán Plus.

Myslíme si, že MembersPress je najjednoduchšie použiteľný členský doplnok WordPress pre začiatočníkov. Je rýchla inštalácia s množstvom výkonných možností.

2. LearnDash

LearnDash

LearnDash je mimoriadne flexibilný a mimoriadne ľahko použiteľný doplnok WordMSPress LMS. Dodáva sa s pokročilými modulmi členstva a množstvom integrácií.

Výhody používania LearnDash

Jednoduché nastavenie Program LearnDash sa pomerne ľahko nastavuje a pridáva k nemu oveľa jednoduchší obsah. Obsahuje tiež pokročilé nástroje na jednoduché usporiadanie obsahu členstva do úrovní, skupín atď.

Ľahké obmedzenia obsahu LearnDash vám umožňuje ľahko skryť akýkoľvek obsah a obmedziť ho na rôzne členské skupiny.

Predaj kurzov – LearnDash vám umožňuje ľahko vytvárať a predávať online kurzy. Má pokročilé moduly, ktoré vám umožňujú lepšie spravovať vzdelávacie materiály ako iné členské doplnky WordPress.

Odkapávací obsah – Je dodávaný s výkonnou funkciou odkapávania obsahu, ktorá vám umožňuje rozširovať obsah používateľom v pravidelných intervaloch alebo po dokončení úrovní.

Vstavané funkcie pre komunitu Dodáva sa s nástrojmi na vytváranie vysoko pútavých webových stránok s kvízmi, užívateľskými odznakmi, fórami týkajúcimi sa konkrétnych kurzov, certifikátov, užívateľských profilov atď..

integrácia & platby LearnDash ponúka úžasnú sadu integrácií a platobných brán. Môžete ho dokonca pripojiť k produktom MemberPress, WooCommerce, bbPress, Slack atď.

Nevýhody použitia LearnDash

Chýbajú niektoré funkcie členstva – Ak sa snažíte vytvoriť členskú webovú stránku bez toho, aby ste predávali kurzy, niektoré funkcie funkcie LearnDash pre vás nemusia byť užitočné.

ceny: Od 159 USD za licenciu na jeden server s 1 rokom podpory a aktualizácií.

LearnDash je perfektné riešenie, ak chcete predávať online kurzy na platenej členskej webovej stránke. Táto rozsiahla sada doplnkov a integrácií vám umožňuje vytvoriť vysoko pútavú platformu.

3. Učiteľné

učenlivý

Teachable je tvorca komplexných online kurzov. Zhromažďuje členskú webovú stránku, LMS, diskusné fórum, e-mailový marketing a analýzu, a to všetko pod jednou palubnou doskou.

Výhody používania učiteľného

Jednoduchosť použitia Učiteľský sa ľahko nastavuje a nevyžaduje žiadne technické zručnosti. Vytváranie obsahu členstva je hračkou a obsahuje vstavané nástroje na rýchle vytváranie a nahrávanie videí, textu, PDF a ďalších.

Odkapávací obsah Zahŕňa flexibilnú funkciu odkapávania obsahu, ktorá vám umožňuje zavádzať obsah na základe pokroku používateľa alebo úrovne predplatného.

Vstavané funkcie zapojenia Ponúka diskusné fóra, kvízy, kontaktné formuláre, certifikáty a ďalšie funkcie na zvýšenie zapojenia používateľov a budovanie výkonných online komunít.

Nevýhody použitia učiteľného

Nejde o doplnok WordPress Učiteľné nie je k dispozícii ako doplnok WordPress. Namiesto toho ho môžete integrovať do svojho webu WordPress pridaním odkazov alebo subdomény.

Drahší Učiteľné obsahuje všetko, čo ho robí drahším ako iné členské doplnky WordPress.

ceny: Základný plán sa začína na $ 39 / mesiac, profesionálny $ 99 / mesiac a obchodný $ 499 / mesiac.

4. Obmedzte Content Pro

Obmedziť obsah Pro

Obmedziť obsah Pro je silným uchádzačom o titul najlepšieho doplnku pre členstvo pre WordPress. Tvorí ho ten istý tím, ktorý stojí za populárnymi doplnkami Easy Digital Downloads a AffiliateWP.

Výhody používania obmedzenia obsahu Pro

Jednoduché použitie – Obmedzenie obsahu Pro sa krásne integruje do používateľského rozhrania WordPress. To vám umožní ľahko zistiť, ako ho používať.

Vstavané integrácie – Na rozdiel od iných doplnkov o členstvo, funkcia Obmedziť obsah Pro prichádza so vstavanou integráciou, ktorú ostatné doplnky dodávajú ako platené doplnky. Má Stripe, PayPal, MailChimp, MailPoet, e-mailového manažéra, export CSV a mnoho ďalších funkcií.

Platobné brány – Stripe, PayPal a Braintree sú bezplatné doplnky. Medzi ďalšie podporované platobné brány patria 2Checkout, PayPal Web Payments Pro, PayPal Express a Stripe Checkout..

Funguje s ľahkým digitálnym sťahovaním – Ak prevádzkujete program Easy Digital Downloads na predaj digitálnych produktov, potom je program Restrict Content Pro tým dokonalým spoločníkom.

Vynikajúca podpora – Všetci používatelia majú k dispozícii rozsiahlu bezplatnú dokumentáciu. Profesionálnu podporu získate aj e-mailom s veľmi rýchlym časom odozvy.

Nevýhody použitia obmedzenia obsahu Pro

Menej integrácií – Má menšiu integráciu so službami tretích strán, ako sú poskytovatelia e-mailových služieb, ako niektoré iné doplnky v tomto zozname.

ceny: 99 dolárov s 12 doplnkami a licenciou na jeden server, 149 dolárov na 5 webov a 249 dolárov na všetky addony a neobmedzené weby. K dispozícii je tiež celoživotný plán 499 dolárov.

Zistili sme, že obmedzovanie obsahu Pro je jedným z najjednoduchšie použiteľných doplnkov pre členov. Je tiež priateľský k vývojárom a prichádza s veľkou sadou funkcií, ktoré sú ideálne pre všetky druhy webových stránok o členstve.

5. S2Member

S2Member

S2Member je populárny bezplatný členský doplnok WordPress s profesionálnou verziou. Bola už dosť dlho a má vyhradenú základňu používateľov.

Výhody používania doplnku členstva WordPress pre S2Member

Bezplatný základný doplnok – Základný doplnok s2Member je zadarmo. Ktokoľvek môže stiahnuť a vyskúšať. Je obmedzený z hľadiska funkcií a podpory, ale poskytuje dobrý východiskový bod.

Odkvapkávanie obsahu – S2Member Pro prichádza s funkciou odkapávania obsahu.

Platobné brány – Bezplatná verzia podporuje PayPal. Pro verzia doplnku podporuje aj Stripe a Authorize.net.

integrácia – Pracuje s programami MailChimp, bbPress a BuddyPress.

dokumentácia & podpora – S2Member má k dispozícii rozsiahlu databázu poznatkov. Používatelia Pro tiež dostávajú e-mailovú podporu.

Nevýhody použitia S2Member WordPress Členstvo Plugin

Nie príliš užívateľsky prívetivý – Zistili sme, že použitie s2Member je o niečo ťažšie ako iné členské doplnky.

Obmedzenia bezplatnej verzie – Bezplatná verzia podporuje iba PayPal, obmedzuje sa iba na 4 úrovne členstva a nemá funkciu odkvapkávania obsahu.

ceny: Základný doplnok je zadarmo, potom verzia Pro pre jednu licenciu na web stojí 89 USD. Pre neobmedzené weby cena za verziu stojí 189 USD.

záver:

Sme presvedčení, že MembersPress je najlepšou voľbou pre členské doplnky WordPress. Má všetky funkcie, ktoré by ste potrebovali s vynikajúcou dokumentáciou a podporou.

Ak chcete niečo jednoduché a flexibilné, potom je Obmedziť obsah Pro skvelou voľbou. Tím za sebou má preukázané skúsenosti s výrobou vynikajúcich výrobkov.

Ak chcete predávať kurzy na svojej webovej stránke pre členov, odporúčame vám používať program LearnDash. Je vybavený výkonnými funkciami na vytváranie a predaj kurzov online..

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší doplnok pre členstvo vo WordPress pre vaše stránky. Môžete tiež chcieť vidieť nášho sprievodcu WordPress SEO krok za krokom pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map