6 najlepších doplnkov na preskúmanie produktu pre WordPress

Hľadáte najlepšie doplnky na preskúmanie produktov pre WordPress? Ak na svoje webové stránky pravidelne pridávate podrobné recenzie o produktoch, môžete použiť doplnok na kontrolu produktov, aby ste ich spriatelili. V tomto článku sme ručne vybrali tie najlepšie doplnky na preskúmanie produktov pre WordPress.


Najlepšie doplnky pre hodnotenie produktov pre WordPress

Prečo používať doplnok na kontrolu produktu vo WordPress?

Čo robíte, keď chcete niečo kúpiť? Ak ste ako väčšina ľudí, pravdepodobne si pozrite recenzie produktov a porovnajte rôzne možnosti.

Preto existuje toľko populárnych webových stránok s recenziami, ako sú Yelp, TripAdvisor, Rotten Tomatoes a ďalšie. Dokonca aj Amazon, najväčší internetový obchod na svete, ponúka tak významné recenzie na produkty.

Mnoho vlastníkov stránok WordPress píše recenzie produktov, aby zarobilo peniaze online. Niektorí dostanú za kontrolu priamo spoločnosť, zatiaľ čo iní používajú affiliate marketing na získanie výnosov.

Recenziu produktu môžete napísať ako blogový príspevok. V obyčajnom blogovom príspevku sa však nepoužíva formát kontroly produktu podporovaný vyhľadávacími nástrojmi. To znamená, že váš článok nebude vo výsledkoch vyhľadávania zvýraznený ako recenzia.

Úryvok recenzií SEO

Ak chcete zlepšiť SEO, musíte napísať svoje recenzie vo formáte úryvkov bohatých na schema.org. Doplnok na recenziu produktu vám pomôže ľahko napísať recenzie priateľské k vyhľadávacím nástrojom, ktoré tiež vyzerajú skvele na vašom webe.

Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov na kontrolu produktov pre WordPress.

1. WP Product Review Pro

Recenzia produktu WP

Recenzia produktu WP je najlepším doplnkom na kontrolu produktu WordPress. Obsahuje časť s podrobnými nastaveniami, ktorá vám umožňuje vybrať si, ako chcete spravovať a zobrazovať recenzie na svojom webe.

Pridanie recenzie produktu je pomerne jednoduché. Pri písaní blogového príspevku jednoducho vyberte možnosť kontroly produktu a doplnok vám ukáže všetky nastavenia na napísanie recenzie. Svoju recenziu môžete rozdeliť na funkcie, pridať obrázky, výhody a nevýhody a ďalšie.

Je dodávaný s miniaplikáciami bočného panela, ktoré vám umožňujú predviesť vaše recenzie. Môžete tiež použiť na zhromažďovanie recenzií odoslaných používateľmi alebo povoliť svojim používateľom pridať vlastné komentáre a recenzie do komentárov. Všetky recenzie sa zobrazujú vo formáte úryvkov vo formáte schema.org, aby ste dosiahli maximálny prínos pre SEO.

Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako vytvoriť webovú stránku s nika recenziami v programe WordPress.

2. Bohaté úryvky v rámci jednej schémy

Všetky útržky v jednom schéme

Ako sme už uviedli, vaše recenzie musia byť v správnom formáte SEO. Všetko v jednom doplnku Schema Rich Snippets vám umožňuje písať rôzne typy príspevkov pomocou formátu rich snippets vrátane recenzií produktov.

Pri písaní blogového príspevku jednoducho vyberte položku „Recenzia položky“ a doplnok zobrazí možnosti kontroly, ako je meno recenzenta, názov produktu a hodnotenie hviezdičkami. Tieto informácie zobrazí pod vaším blogovým príspevkom so správnym označením priateľským pre SEO.

Doplnok sa dá použiť aj na pridávanie článkov, produktov, receptov, softvéru a ďalších. Podrobné pokyny nájdete v našom článku o tom, ako pridať bohaté úryvky v službe WordPress.

3. WP Review Pro

Recenzia WP

WP Review je ďalšou vynikajúcou možnosťou na pridávanie recenzií produktov do WordPress. Je to začiatočník priateľský a pomerne ľahko použiteľný. Po aktivácii jednoducho napíšte nový príspevok a vyberte typ kontroly.

Podporuje tri typy hodnotení hviezdičkami, bodmi a percentom. Ak chcete, môžete tiež pridať rôzne hodnotenia pre jednotlivé funkcie. Podporuje aj hodnotenia používateľov, ktoré používateľom jednoducho umožňujú zadávať svoje vlastné hodnotenia produktu.

Je tiež dodávaný s možnosťami stylingu umiestnenými pod Nastavenia »WP Review str. Odtiaľto si môžete vybrať svoje vlastné farby pre kontrolné políčko tak, aby zodpovedali farbám vašich motívov.

4. Bohaté recenzie

Bohaté recenzie

Bohaté recenzie je jednoduchý bezplatný doplnok, ktorý vám umožňuje pridávať recenzie vašich vlastných produktov, služieb alebo webových stránok. Svojim používateľom tiež môžete povoliť odosielanie recenzií.

Na zobrazenie recenzií používa krátke kódy a môžete zobraziť recenziu kdekoľvek na vašom webe vrátane príspevkov, stránok a miniaplikácií bočného panela.

Ak zbierate recenzie odoslané používateľmi, tento doplnok vám umožňuje manuálne schváliť každú kontrolu pred zverejnením. Panel nastavení doplnku obsahuje podrobné pokyny na jeho používanie.

5. Recenzie zákazníkov WP

Recenzie zákazníkov WP

Doplnok Recenzie zákazníkov WP vám umožňuje zhromažďovať recenzie zákazníkov a vytvárať si vlastné recenzie produktov. Po aktivácii jednoducho upravte blogový príspevok, do ktorého chcete pridať recenziu produktu, a začiarknite možnosť recenzií.

Ďalej musíte ísť na internet Recenzie »Všetky recenzie kliknite na tlačidlo Pridať nové. Potom si môžete vybrať príspevok a napísať recenziu. Doplnok tiež umožňuje povoliť používateľom odoslané recenzie, ktoré potom môžete schváliť a zverejniť, aby sa zobrazili na vašom webe.

Tento doplnok vám tiež umožňuje prispôsobiť formulár na kontrolu zobrazený používateľom a prichádza s návodom na použitie stránky s podrobnými pokynmi.

6. Recenzie stránok

Recenzie stránok

Recenzie stránok vám umožňujú zhromažďovať zákaznícke recenzie vašich produktov, služieb alebo miestnej firmy. Je dodávaný s jednoduchou stránkou s nastaveniami, ktorá vám umožňuje kontrolovať, ako chcete zhromažďovať recenzie a ako ich chcete zobraziť. Formulár recenzie si môžete prispôsobiť a zobraziť ho kdekoľvek na svojom webe pomocou skráteného kódu.

Recenzie môžete zobraziť aj pomocou skráteného kódu. Doplnok pridá ľahko použiteľný vkladač krátkych kódov na obrazovku úpravy príspevkov na manuálne zobrazenie recenzií, formulára recenzie a súhrnu recenzií.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie doplnky na preskúmanie produktov pre WordPress. Môžete tiež navštíviť náš zoznam najlepších doplnkov svedectiev pre WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me