6 najlepších doplnkov pre schôdzky a rezervácie WordPress

Chcete svojim zákazníkom dovoliť rezervovať si stretnutie priamo z vášho webu WordPress? Mnoho firiem potrebuje formulár na objednanie schôdzky, ktorý umožňuje zákazníkom ľahko si objednať schôdzku online. V tomto článku vám ukážeme tie najlepšie doplnky a rezervovanie WordPress.


Najlepšie doplnky pre program WordPress a rezervácie

Aký druh vymenovania a zásuvného formulára na rezerváciu si môžete vybrať?

Možno budete chcieť prispôsobiť svoj formulár rezervácie schôdzok tak, aby vyhovoval vašim obchodným požiadavkám. Vo vašom doplnku pre rezervačný formulár WordPress by ste však mali hľadať niekoľko bežných vecí.

Formulár na objednanie schôdzky by mal byť schopný prijať požiadavky zákazníkov na dostupné časové úseky rozdelené do vašej pracovnej doby.

Mal by fungovať na mobilných telefónoch, aby si vaši zákazníci mohli jednoducho rezervovať schôdzky zo svojich telefónov aj z počítačov.

Dobrý formulár na objednanie schôdzky uloží schôdzky do vašej databázy WordPress alebo do aplikácie kalendára, ako je napríklad Kalendár Google. Môžete tiež chcieť poslať automatické e-mailové upozornenie zákazníkom po prijatí ich rezervácie.

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na najlepšie doplnky a rezervácie, ktoré môžete použiť na svojom webe WordPress.

1. Spustite pečenie

StartBooking

StartBooking je kompletný doplnok pre formulár na objednávanie a objednávanie formulárov pre WordPress. Je to veľmi jednoduché použitie a umožňuje vám rýchlo nastaviť formuláre na vymenovanie a rezerváciu a pridať ich na svoju webovú stránku.

Môžete ho upraviť tak, aby vyhovoval vašim potrebám pridaním pracovných dní a hodín, dostupných časových úsekov, pridaním viacerých služieb a používateľov, umožnením zákazníkom vybrať si zamestnancov a ďalšie.

Rezervačný formulár môžete zobraziť na svojom webe jednoduchým výberom stránky v nastaveniach doplnkov. Pomocou skráteného kódu môžete tiež pridať rôzne formuláre pre rôzne služby.

Ak si chcete zobraziť a spravovať svoje rezervácie, môžete sa prihlásiť na web s doplnkami a zobraziť všetky svoje stretnutia na hlavnom paneli. Integruje sa tiež s Kalendárom Google, ktorý vám umožňuje prezerať si rezervácie na všetkých zariadeniach.

2. BirchPress

BirchPress

BirchPress je komplexný rezervačný doplnok WordPress. Umožňuje vám pridať na svoj web WordPress profesionálny online rezervačný systém. Vaši používatelia si môžu rezervovať schôdzky z vášho webu a platiť za ne pomocou svojho účtu PayPal alebo kreditnej karty.

BirchPress synchronizuje váš rezervačný kalendár s ostatnými kalendármi, ako sú Google Calendar, iCal, Android, Outlook atď. Má prispôsobiteľný e-mailový oznamovací a upomienkový systém, ktorý vás informuje a vašich klientov informuje o rezervácii..

3. Rezervačný kalendár

Rezervačný kalendár

Rezervačný kalendár je jedným z najlepších bezplatných rezervačných doplnkov WordPress na trhu. Je to jednoduché, ľahko použiteľné a dobre zdokumentované. Je dodávaný s prehľadom kalendára pre vás a vašich návštevníkov webových stránok. Môžete ľahko pridať svoj rezervačný / menovací formulár na akýkoľvek príspevok alebo stránku WordPress.

Aj keď je pre začiatočníkov dosť jednoduchý, je tiež veľmi výkonný a obsahuje celý rad možností, ktoré je možné nakonfigurovať na stránke s nastaveniami doplnku. Dodáva sa so vstavanou technológiou captcha, ktorá zabraňuje spamu, e-mailovým oznámeniam, účinkom jQuery a ďalším. Rezervačný formulár si môžete dokonca prispôsobiť podľa svojich vlastných polí.

4. Jednoduchý rezervačný kalendár WP

Jednoduchý rezervačný kalendár WP

Jednoduchý rezervačný kalendár WP je ďalším priamym rezervačným doplnkom WordPress. Jednoducho vytvorte kalendár a pomocou skráteného kódu ho pridajte na príspevok alebo stránku. Umožňuje používateľom rezervovať celý deň. To znamená, že neexistujú žiadne hodinové časové úseky.

Ak ste hľadali niečo veľmi jednoduché a základné pre izby, ubytovanie alebo iné ponuky na deň, potom tento doplnok urobí svoju prácu. Ak hľadáte zložitejšie položky, pozrite si vyššie uvedené doplnky.

5. Jednoduché stretnutia

Jednoduché stretnutia

Easy Appointments je flexibilný a bezplatný doplnok na objednávanie stretnutí WordPress. Umožňuje vám ľahko pridať viac miest, služieb a pracovníkov. Potom môžete vytvoriť flexibilné spojenia s podrobnou kontrolou kalendára. Umožňuje tiež prispôsobiť rezervačný formulár pridaním vlastných polí formulára.

Formulár rezervácie schôdzok môžete ľahko pridať na ľubovoľnú stránku alebo príspevok pomocou skráteného kódu. Môžete tiež prispôsobiť zasielanie doplnkov s upozornením na e-maily klientom, pracovníkom a správcovi webových stránok.

6. WPForms

WPForms

WPForms je najlepší doplnok kontaktného formulára WordPress. Dodáva sa so začiatočníkom priateľským drag and drop tvorcom formulárov, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť akýkoľvek druh formulára v priebehu niekoľkých minút.

WPForms je možné integrovať do služby Kalendár Google prostredníctvom aplikácie Zapier, ale neumožňuje vám nastaviť pracovný čas. Ak však už máte nainštalovaný WPForms, môžete ho ľahko použiť na vytvorenie vlastného rezervačného formulára. Každú schôdzku budete musieť manuálne schváliť a potvrdiť.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie doplnky a rezervovanie WordPress. Môžete tiež navštíviť náš zoznam nevyhnutných doplnkov WordPress pre obchodné webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me