7 najlepších doplnkov a riešení na správu reklám WordPress

Hľadáte najlepšie doplnky a nástroje na správu reklám pre WordPress? Mnoho vlastníkov stránok WordPress sa pri speňažovaní svojich webových stránok spolieha na reklamu. V tomto článku budeme zdieľať najlepšie doplnky a riešenia na správu reklám pre WordPress, aby sme optimalizovali vaše príjmy z reklamy.


Doplnky pre správu reklám a riešenia pre WordPress

Prečo používať doplnok pre správu reklám vo WordPress?

Mnoho webových stránok a blogov sa do značnej miery spolieha na reklamu, aby pomocou svojho obsahu zarobilo peniaze online. WordPress v predvolenom nastavení neprichádza s jednoduchým mechanizmom na správu vašich reklám.

Väčšina tém WordPress dokonca nemá vyhradené miesta na zobrazovanie reklám. To znamená, že na vloženie reklamného kódu na svoj web musíte často upravovať súbory tém.

Správny doplnok na správu reklám WordPress vám umožňuje ľahko vkladať reklamy kdekoľvek na vašom webe. To vám pomôže optimalizovať umiestnenie reklamy a vyťažiť maximum z vašich reklamných nehnuteľností.

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších doplnkov WordPress pre správu reklám a ako vám môžu pomôcť zvýšiť vaše zárobky.

1. AdSanity

AdSanity

AdSanity je doplnok pre správu reklám WordPress vhodný pre začiatočníkov. To vám umožní ľahko vkladať reklamy kdekoľvek na vašom webe pomocou widgetov a tlačidla na vkladanie reklám v vizuálnom editore.

Podporuje hostené reklamy (bannerové reklamy spravované a predávané priamo vami), ako aj externé reklamné siete, ako je Google Adsense. Obsahuje tiež výkonné funkcie, ako je plánovanie reklám, reklamné skupiny, vkladanie jednej reklamy alebo reklamnej skupiny, sledovanie zobrazení / štatistiky a ďalšie.

Môžete vytvoriť ľubovoľný počet reklám a jednoducho ich pridať pomocou vlastných miniaplikácií, krátkych kódov alebo pomocou tlačidla v poštovom editore. Môžete tiež vkladať reklamné bloky do konkrétnych príspevkov v programe WordPress. To vám umožní optimalizovať výkonnosť reklamy bez úpravy súborov tém WordPress.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok o tom, ako spravovať reklamy vo WordPress s AdSanity.

2. AdRotate

AdRotate

AdRotate je ďalší výkonný doplnok pre správu reklám WordPress vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Podporuje hostované reklamy s rotujúcimi bannerovými reklamami a sieťovými reklamami.

Umožňuje vám ľahko vytvárať reklamy a reklamné skupiny a vkladať ich do vašich príspevkov WordPress pomocou krátkych kódov. Reklamy môžete vkladať aj na bočné panely pomocou vlastných miniaplikácií. Ponúka základné štatistiky na sledovanie zobrazení reklamy, čo je užitočné najmä v prípade, že priamo predávate reklamy na svojom webe.

Je k dispozícii ako bezplatný doplnok, ktorý funguje dobre pre väčšinu malých blogov a webových stránok. Potrebujete ich profesionálnu verziu, ak chcete používať pokročilé funkcie, ako je plánovanie, geografické zacielenie, zamaskovanie Adblock, mobilné reklamy, správa médií / majetku a ďalšie..

Podrobnosti nájdete v našom článku o správe reklám vo WordPress s AdRotate.

3. Vydavateľ OIO

Vydavateľ OIO

OIO Publisher je nástroj na správu reklám, ktorý je k dispozícii ako doplnok pre webové stránky podporujúce WordPress. Je to vynikajúce najmä pre rastúce webové stránky, ktoré chcú inzerentom priamo predávať reklamné spoty. Vydavateľ služby OIO eliminuje sprostredkovateľa priamym predajom reklám na vašom webe.

Zaoberá sa vykazovaním, platbami a sledovaním. Na svojom webe môžete vytvárať reklamné zóny rôznych veľkostí a typov. Môžete si vybrať, koľko reklám sa má zobraziť v každej zóne, vyberte cenu, faktor striedania, zacielenie a ďalšie.

Ako doplnok je aplikácia OIO Publisher veľmi priamočiara. Je dodávaný s vlastným widgetom na zobrazovanie reklám v oblastiach pripravených pre váš web. Pre niektoré umiestnenia však možno budete musieť upraviť súbory tém WordPress, aby ste umiestnili kód reklamnej zóny.

Viac informácií nájdete v našom článku o tom, ako spravovať reklamy WordPress v aplikácii OIO Publisher.

4. Vložte poštové reklamy

Vložte poštové reklamy

Potrebujete doplnok, ktorý vám pomôže automaticky vkladať reklamy do vašich príspevkov? Vyskúšajte Vložiť reklamy s príspevkom. Umožňuje vám automaticky zobrazovať reklamy vo vašom príspevku.

Môžete vytvoriť rôzne reklamy ľubovoľnej veľkosti a potom zvoliť, za ktorý odsek chcete reklamu zobraziť. V rovnakom článku môžete tiež zobraziť rôzne reklamy po rôznom počte odsekov.

Je to naozaj jednoduché použitie. Stačí si len vytvoriť reklamu s reklamným kódom a potom zadať číslo odseku. Pre svoje vlastné hostené reklamy môžete pridať reklamný kód tretej strany, ako aj vlastný kód HTML.

Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako vkladať reklamy do vášho príspevku v programe WordPress

5. DoubleClick by Google

DoubleClick od spoločnosti Google

DoubleClick by Google je webová platforma na predaj a zobrazovanie reklám pre vydavateľov. Vďaka službe Google DoubleClick získava výhodu oproti iným platformám, pokiaľ ide o spoľahlivosť a nákladovú efektívnosť.

Umožňuje vám tiež predávať reklamy a súťažiť o rovnaké reklamné spoty v reklamných sieťach Adsense alebo iných tretích strán. DoubleClick automaticky vyberie najlepšie platenú reklamu pre dané miesto a zobrazí ju.

DoubleClick tiež obsahuje vynikajúce nástroje na vytváranie prehľadov, ktoré vám umožňujú presnejšie merať výkonnosť reklamy ako iné riešenia. Napriek jeho účinnosti je trochu zložité začať s tým.

6. Vkladač reklamy

Vkladač reklamy

Ad Inserter je doplnok pre správu reklám WordPress, ktorý je k dispozícii v bezplatnej aj platenej verzii. Bezplatná verzia je dosť dobrá na to, aby ste ju mohli používať ako svoj primárny nástroj na správu reklám, ale v prípade pokročilých funkcií, ktoré by ste chceli upgradovať na platenú verziu.

Umožňuje vám vytvoriť viac reklamných blokov a zvoliť, ako chcete jednotlivé bloky automaticky vkladať. Je niekoľko možností, ako vložiť reklamu. Môžete ho pridať do obsahu príspevku, pred a po obsahu, medzi príspevky, pred alebo po výpise a ďalšie.

Môžete tiež jednotlivo zakázať automatické vkladanie reklamy na príspevky a stránky, domovskú stránku, kategórie a archívne stránky. Jeho použitie je pomerne ľahké a dá sa použiť pre reklamné siete hostené aj pre tretie strany.

7. Quick Adsense

Rýchle Adsense

Quick Adsense je populárny doplnok na správu reklám WordPress. Doplnok sa napriek svojmu názvu dá použiť na zobrazovanie ľubovoľných reklám vrátane hostených reklám, reklamných sietí tretích strán vrátane služby Google Adsense.

Je dodávaný s ľahko nastaviteľnou stránkou nastavení, kde môžete spravovať svoje reklamné kódy a zvoliť, ako a kde ich chcete zobraziť. Doplnok môže automaticky zobrazovať reklamy pred alebo po článkoch, vo vnútri príspevku, po výpise a ďalšie.

Má vlastné miniaplikácie reklamy na zobrazovanie reklám na bočných paneloch a ďalších oblastiach pripravených na miniaplikácie.

Nemá veľa pokročilých funkcií, ktoré sú súčasťou niektorých ďalších doplnkov v tomto zozname. Ďalším obmedzením je, že naraz môžete uložiť až 10 reklamných kódov.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie doplnky a riešenia na správu reklám pre WordPress. Môžete tiež navštíviť náš zoznam najlepších nástrojov pridruženého marketingu a doplnkov pre WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me