7 najlepších doplnkov technickej podpory WordPress pre zákaznícku podporu

Hľadáte doplnok technickej podpory WordPress pre svoje stránky? Poskytovanie vynikajúcej zákazníckej podpory je nevyhnutné pre úspech akéhokoľvek podnikania. V tomto článku sme vybrali ručne najlepšiu podporu WordPress a doplnky technickej podpory.


Doplnky technickej podpory pre WordPress

Naším cieľom je ponúknuť najkomplexnejší zoznam riešení, preto spomenieme softvérové ​​služby tretej strany Help Desk, ktoré sa integrujú s programom WordPress, ako aj ukážku otvorenej podpory WordPress a doplnkov pre lístky.

1. Pomocník Scout

Pomôžte skautovi

Help Scout je jedným z popredných služieb technickej podpory a podpory zákazníkov pre online obchody. Jeho používanie je mimoriadne jednoduché a už existujú doplnky, ktoré vám umožnia integrovať ich do vášho webu WordPress.

Pre jednoduché digitálne súbory na stiahnutie sú k dispozícii nástroje na integráciu skautov a pluginy pre skautov pre WooCommerce, ktoré umožňujú vašim stránkam WordPress pracovať s pomocou skautov..

Integrácia skautov WooCommerce

Vo WPBeginner používame Help Scout pre naše stránky a všetky naše prémiové doplnky WordPress.

2. Zendesk pre WordPress

Zendesk

Zendesk je ďalší populárny systém zákazníckej podpory a lístkov pre firmy. Podporuje tímy, viac produktov, dokumenty a veľmi dobre pracuje so stránkami založenými na WordPress.

Zendesk pre WordPress umožňuje bezproblémovú integráciu systému podpory zákazníkov Zendesk do vášho webu WordPress..

Umožňuje prihláseným používateľom na vašom webe WordPress prístup k helpdesku bez prepínania účtov. Svoje lístky si môžete prezrieť na hlavnom paneli WordPress. Môžete dokonca prevádzať komentáre na podporné lístky.

Doplnok tiež umožňuje pridať kartu Zendesk Dropbox na ľubovoľnú stránku na vašom webe WordPress.

Nastavenia doplnku Zendesk for WordPress

3. Úžasná podpora

Awesome Support plugin pre WordPress

Awesome Support je doplnok technickej podpory s otvoreným zdrojom WordPress, ktorý funguje výlučne na vašom webe WordPress. Základný doplnok je k dispozícii zadarmo a je dosť dobrý na použitie ako plnohodnotný systém technickej podpory.

Funkcie môžete rozšíriť pomocou platených doplnkov. Poskytuje systém predaja lístkov, e-mailové upozornenia, obmedzený prístup, nahrávanie súborov a médií. Môžete tiež pridať svoje vlastné polia a rozšíriť formuláre lístkov pomocou vlastných polí.

4. WPHelpDesk

Help Desk WP

WPHelpDesk je prémiový doplnok technickej podpory WordPress. Beží na vašom vlastnom webe WordPress, čo vám umožňuje plnú kontrolu nad vaším podporným systémom.

Bezproblémovo sa integruje do vášho webu WordPress a dá sa použiť s akoukoľvek témou WordPress. Získate neobmedzených agentov, e-mailové upozornenia, systém predaja lístkov, odovzdávanie súborov a médií a vlastné polia. Webová stránka doplnku obsahuje ukážku, kde môžete otestovať softvér typu back-end aj front-end.

5. Responzívny systém lístkov WP Support Plus

Podpora WP Plus

WP Support Plus je bezplatný doplnok na pridanie časti zákazníckej podpory na váš web WordPress. Umožňuje používateľom vytvárať lístky, zvoliť kategóriu, stav a prioritu lístkov.

Okrem agentov prichádza aj s úlohou supervízora. Plugin používa Ajax, čo uľahčuje a zrýchľuje zadávanie lístkov a zákaznícku podporu. Preklady sú k dispozícii vo viac ako desiatich jazykoch.

Umožňuje tiež pridať kartu podpory, ktorá sa má zobraziť na všetkých vašich stránkach a príspevkoch WordPress. Používatelia môžu kliknutím na kartu zvoliť podporný kanál alebo otvoriť lístok.

6. Vstupenky na podporu spoločnosti Sola

Vstupenky na podporu Sola

Ďalším dobrým spôsobom, ako do systému WordPress pridať systém podpory zákazníkov, je použitie doplnku Sola Support Tickets. Tento bezplatný doplnok pridáva plnohodnotný systém predaja lístkov so všetkými zvonmi a píšťalkami, ktoré by ste potrebovali na spustenie efektívneho podporného systému..

Bezplatný doplnok je dodávaný iba s jedným podporným agentom, takže budete musieť kúpiť platený doplnok, aby ste mohli využívať všetky výhody doplnku.

7. bbPress

bbPress

bbPress je ľahký softvér fóra vyrobený pre WordPress. Niektoré spoločnosti WordPress ich efektívne využívajú ako fórum podpory zákazníkov.

Ak sa rozhodnete pre zákaznícku podporu použiť bbPress, budete musieť nainštalovať niekoľko ďalších doplnkov. Vďaka vstavaným upozorneniam, ľahkej rozšíriteľnosti a množstvu doplnkov je však bbPress životaschopným uchádzačom, ktorý sa má zvážiť na podpornom fóre..

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší doplnok technickej podpory WordPress pre podporu zákazníkov. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o tom, ako pridať databázu poznatkov wiki v programe WordPress a náš zoznam najlepšieho softvéru na podporu živých rozhovorov pre program WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map