9 najlepších doplnkov Facebook pre WordPress pre rast vášho blogu

Hľadáte najlepšie doplnky Facebook pre WordPress? Facebook je najväčšou platformou sociálnych médií na svete s viac ako miliardou aktívnych používateľov. V tomto článku sme vybrali ručne tie najlepšie doplnky WordPress Facebook, ktoré vám pomôžu rozšíriť svoj blog a zvýšiť návštevnosť.


Najlepšie doplnky pre Facebook pre WordPress

1. Zdieľané počty

Zdieľané počty

Zdieľaný počet je jedným z najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress. Umožňuje vám ľahko pridať tlačidlá sociálneho zdieľania k vašim príspevkom WordPress vrátane tlačidla zdieľania na Facebooku.

Je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon a môže presne zobrazovať počet podielov pre Facebook, Twitter, LinkedIn a ďalšie. Je dodávaný s rôznymi štýlmi tlačidiel, ktoré vám umožňujú zvoliť ten, ktorý na vašom webe vyzerá najlepšie.

2. Vlastný informačný kanál na Facebooku

Vlastný informačný kanál na Facebooku

Prispôsobený informačný kanál Facebook umožňuje zobraziť vaše príspevky zo stránky Facebook na vašom webe WordPress. Tento vlastný informačný kanál na Facebooku je citlivý, priateľský k SEO a prispôsobiteľný. Môžete dokonca načítať viacero informačných kanálov z rôznych stránok Facebooku a zobraziť ich kdekoľvek na svojom webe pomocou skráteného kódu.

Môžete vytvoriť novú stránku pre svoj informačný kanál Facebook alebo ju zobraziť na bočnom paneli svojho blogu. Doplnok je optimalizovaný pre rýchlosť a je veľmi ľahké meniť farby / štýl vašich informačných kanálov z oblasti administrácie WordPress. Podrobné pokyny nájdete v našom článku o tom, ako vytvoriť vlastný informačný kanál Facebook v programe WordPress.

3. Pixel Cat – Facebook Pixel

- Facebook Pixel

Doplnok Pixel Cat Facebook Doplnok Pixel vám umožňuje pridať váš pixel na presmerovanie Facebooku na váš web WordPress. Tento pixel vám umožňuje zobrazovať prispôsobené reklamy používateľom Facebooku, ktorí navštívili váš web. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš článok o tom, ako nainštalovať pixel Facebook s presmerovaním do WordPress.

Okrem uľahčenia inštalácie pixla Facebook na WordPress vám tento doplnok tiež pomáha sledovať zákazníkov WooCommerce a zobrazovať im lepšie reklamy vo svojich informačných kanáloch Facebook..

4. Recenzie na Facebooku

Recenzie na Facebooku

Doplnok pre recenzie na Facebooku vám umožňuje zobraziť recenzie na Facebooku na vašom webe WordPress. Je dodávaný s ľahko použiteľnou miniaplikáciou, ktorá vám umožní prepojiť váš web s vašou stránkou Facebook a zobraziť recenzie používateľov Facebooku.

To vám pomôže pridať na váš web sociálny dôkaz a vybudovať si dôveru vo svoju značku. Bezplatná verzia funguje dobre, ale na zobrazenie recenzií vo formáte úryvkov formátu Schema.org budete potrebovať profesionálnu verziu.

5. Facebook Widget

Widget Facebook

Doplnok Facebook Widget vám umožňuje ľahko pridať doplnok stránky Facebook na bočný panel blogu. Jeho použitie je mimoriadne jednoduché a prichádza s krátkym kódom, pomocou ktorého môžete kdekoľvek na svojich webových stránkach zobraziť okno Like Facebook.

Dodáva sa s rovnakými možnosťami prispôsobenia ako predvolený doplnok na stránke Facebook. Môžete zobraziť alebo skryť obrázky profilu, obálku stránky, prispôsobiť šírku / výšku a vybrať jazyk.

6. Ďalej pripojte sociálne pripojenie

Ďalšie sociálne prihlásenie

Doplnok Nextend Social Connect umožňuje používateľom zaregistrovať sa a prihlásiť sa na vaše webové stránky pomocou ich sociálnych profilov. Podporuje prihlásenie pomocou služieb Facebook, Google a Twitter.

Funguje to hladko s predvolenými prihlasovacími a registračnými formulármi WordPress, takže používatelia majú možnosť používať Facebook alebo použiť predvolenú metódu registrácie. Po registrácii môžu používatelia kedykoľvek odpojiť svoj sociálny účet tak, že navštívia svoju stránku profilu používateľa v administračnej oblasti.

7. AccessPress Facebook Auto Post

Ako už názov napovedá, AccessPress Facebook Auto post vám umožňuje automaticky zdieľať nové články na vašej Facebook stránke alebo profile. Po aktivácii sa budete musieť pripojiť k svojmu profilu a autorizovať svoj web.

Umožňuje vám vybrať, ktorý obsah chcete zdieľať: príspevky, stránky a vlastné typy príspevkov. Pred zverejnením môžete dokonca zakázať zdieľanie pre jednu položku. Podrobné pokyny na nastavenie nájdete v našom článku o tom, ako automaticky uverejňovať príspevky na Facebook z WordPress.

8. WP Vložiť Facebook

Vložiť WP Facebook

Doplnok WP Embed Facebook uľahčuje vkladanie udalostí, stránok, profilov a videí z Facebooku na vašu webovú stránku WordPress.

Môžete tiež použiť na pridanie tlačidla Páči sa mi alebo zdieľať na Facebooku. Doplnok je dodávaný s praktickým krátkym kódom, ktorý môžete použiť na vloženie rôznych položiek kdekoľvek na vašom webe. Dodáva sa tiež so skutočne dobrou dokumentáciou, ktorá vám pomôže čo najlepšie využiť.

9. Váš SEO

Váš SEO

Váš SEO je kompletný doplnok SEO pre WordPress na trhu. Okrem pridávania metaznačiek SEO robí vaše webové stránky vylepšením mnohých ďalších vecí vrátane sociálnych funkcií.

Môžete ho použiť na opravu nesprávneho problému s miniatúrami Facebook a automaticky pridať metaznačky Facebook Open Graph na každú stránku na vašom webe. Vyhľadávacie nástroje tiež môžete nechať objaviť profily sociálnych médií spojené s vašimi webovými stránkami.

To je všetko, dúfame, že tento článok vám pomohol objaviť tie najlepšie doplnky WordPress Facebook na rozšírenie vášho blogu. Možno budete chcieť vidieť tieto užitočné tipy na zvýšenie návštevnosti vášho webu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me