9 najlepších doplnkov PDF pre WordPress

Chcete na svoje stránky WordPress pridať súbory PDF? WordPress v predvolenom nastavení nemôže generovať ani vkladať súbory PDF do príspevkov alebo stránok. V tomto článku sme ručne vybrali niektoré z najlepších doplnkov PDF pre WordPress.


Najlepšie doplnky vo formáte PDF pre WordPress

1. Prehliadač PDF

Prehliadač PDF

Prehliadač PDF vám umožňuje zobraziť súbory PDF vo vašich príspevkoch a stránkach WordPress. Používa skript spoločnosti Mozilla PDF.js na nádherné vykreslenie dokumentov PDF pomocou nástrojov na posúvanie, vyhľadávanie, preskakovanie medzi stránkami, tlačenie a sťahovanie súborov PDF..

Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako pridať prehliadač PDF v programe WordPress.

2. WP Advanced PDF

Rozšírené PDF WP

Doplnok WP Advanced PDF umožňuje vašim používateľom sťahovať vaše príspevky a stránky vo formáte PDF. Preberanie súborov PDF môžete povoliť pre všetkých používateľov alebo iba pre registrovaných používateľov. Do svojich súborov PDF môžete použiť vlastné písma, logo a dokonca pridať vodoznak.

3. PDF & Tlač podľa BestWebSoft

PDF a tlač

Ako už názov napovedá, tento doplnok pridá do vašich príspevkov, stránok a vlastných typov príspevkov WordPress tlačidlo na stiahnutie a tlač PDF. Môžete pridať názov svojej webovej stránky, odporúčaný obrázok, vlastné štýly a písma. Doplnok môže tiež vykonávať krátke kódy pri generovaní súborov PDF alebo pri vytváraní verzie vhodnej pre tlačiareň.

4. Generátor obrázkov PDF

Generátor obrázkov PDF

PDF Image Generator vytvára titulný obrázok pre súbory PDF, ktoré pridáte do príspevkov WordPress na stiahnutie. Doplnok môže vygenerovať tento obrázok obálky buď pomocou prvej stránky v PDF alebo odporúčaného obrázka. Ikona preberania potom zobrazí miniatúru obrázka prepojeného so súborom PDF.

Aby tento doplnok fungoval, váš poskytovateľ hostenia WordPress by mal mať na svojom serveri nainštalovaný program ImageMagick a GhostScript.

5. Náhľady PDF

Náhľady PDF

Podobne ako predchádzajúci doplnok, miniatúra PDF vygeneruje počas nahrávania aj miniatúru prvej stránky súboru PDF. Váš súbor PDF a obrázok miniatúry však zostanú ako dva samostatné súbory. Vytvorenú miniatúru budete musieť vložiť ručne a potom ju prepojiť so súborom PDF.

6. DK PDF

DK PDF

Tento výkonný doplnok umožňuje používateľom sťahovať vaše príspevky a stránky vo formáte PDF kliknutím na tlačidlo. Je dodávaný s jednoduchým rozhraním na nastavenie umiestnenia tlačidla na stiahnutie PDF a vytvorenie vlastnej hlavičky a päty pre sťahovanie PDF.

Doplnok sa dodáva aj s krátkymi kódmi, ktoré vám umožňujú kontrolovať, aký obsah sa nachádza vo formáte PDF. Môžete tiež skryť obsah, ktorý nechcete zahrnúť do sťahovania PDF.

7. PDF Embedder

Vkladač PDF

Ako už názov napovedá, doplnok PDF Embedder umožňuje vkladať súbory PDF do príspevkov a stránok WordPress. Doplnok pomocou JavaScriptu vkladá súbory s plne funkčným panelom nástrojov, ktorý umožňuje používateľom približovať, navigovať a dokonca sťahovať súbory PDF.

8. Doplnok Word Light Viewer pre prehliadač PDF

Prehliadač PDF Lite

Doplnok WordPress PDF Lite Viewer je obzvlášť dobrý pri vkladaní veľmi veľkých súborov PDF. Používa knižnicu JavaScriptu Turn.js na zobrazenie súborov PDF ako flipbookov s miniatúrnou navigáciou. Prehliadač PDF je dodávaný s tlačidlami zväčšenia, navigácie a zobrazenia na celú obrazovku. Je tiež plne citlivý a môže pracovať na rôznych veľkostiach zariadenia.

9. BSK PDF Manager

BSK PDF Manager

BSK PDF Manager je správca súborov pre súbory PDF na webe WordPress. Ak často odovzdávate súbory PDF, môžete ich rozdeliť do kategórií, zobraziť ich ako zoznamy alebo ako jedno stiahnutie. Tento doplnok uľahčuje správu súborov PDF vo WordPress.

Bonusové doplnky

Tieto doplnky neposkytujú spôsob generovania alebo vloženia súborov PDF. Ak však na svojom webe WordPress obsluhujete súbory PDF, môže byť pre vás užitočné.

10. SearchWP

SearchWP

SearchWP je platený doplnok WordPress. To vám umožní pridať lepší zážitok z vyhľadávania na vaše stránky WordPress. Jednou z funkcií tohto doplnku je možnosť prehľadávať text v súboroch PDF. Nemôže však prehľadávať súbory PDF, ktoré sú zašifrované, uložené mimo mediálnej knižnice alebo ktoré obsahujú obrázky ako text. Pozrite si nášho sprievodcu o tom, ako zlepšiť vyhľadávanie WordPress pomocou SearchWP

11. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je výkonný nástroj, ktorý vám pomôže rozšíriť zoznam e-mailov. Pomocou služby OptinMonster môžete zmeniť opúšťajúcich návštevníkov na odberateľov. Môžete požiadať používateľov, aby sa zaregistrovali do vášho zoznamu e-mailov, výmenou za bezplatný zdroj PDF na stiahnutie.

Môžete ho tiež použiť na ponúkanie inovácií obsahu. Pozrite si tento zoznam 30 nápadov na inováciu obsahu, aby ste predplatili 10X svojim zákazníkom.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie doplnky PDF pre WordPress. Možno budete chcieť vidieť, že náš zoznam 24 musí obsahovať doplnky WordPress pre obchodné webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me