9 najlepších doplnkov pre galériu videí YouTube pre WordPress

Pridanie videí YouTube do blogových príspevkov WordPress je veľmi jednoduché. Ak však chcete do programu WordPress pridať galériu videí YouTube, budete na to potrebovať doplnok. Tieto doplnky nielen zobrazujú videá YouTube v galérii, ale tiež optimalizujú načítanie videa z hľadiska rýchlosti a SEO. V tomto článku sme ručne vybrali niektoré z najlepších doplnkov pre galériu videí YouTube pre WordPress.


Každý z týchto doplnkov YouTube pre WordPress je vybavený vlastnou sadou funkcií a všetky sú k dispozícii zadarmo.

1. Galéria Envira

Galéria Envira

Galéria Envira je najlepším doplnkom pre galériu WordPress a dodáva sa s doplnkom pre videá.

Envira vám umožňuje vytvárať galérie z vašich videí YouTube, Vimeo, Wistia a dokonca hostených videí WordPress s vlastným hosťovaním..

Môžete zobraziť svoje galérie, paginované galérie, otvoriť videá v lightboxe a ďalšie.

Je tiež dodávaný s ľahko použiteľným widgetom. Môžete ich presunúť myšou na postranný panel a zobraziť galériu videí v ktorejkoľvek oblasti pripravenej pre widget.

2. Jednoduchá galéria YouTube

Jednoduchá galéria YouTube

Jednoduchá galéria YouTube je veľmi jednoduchý a ľahko použiteľný doplnok galérie YouTube. Na pridávanie videí používa vlastné typy príspevkov a môžete ich dokonca kategorizovať. Doplnok je dodávaný s krátkym kódom, ktorý môžete vložiť z obrazovky editora príspevkov. Po aktivácii automaticky vytvorí stránku galérie videa, ktorá obsahuje skratku. Túto stránku a skratku môžete upraviť podľa svojich vlastných potrieb.

Doplnok otvára videá v peknom okne lightbox. Veľkosti videa a miniatúr môžete ovládať na stránke s nastaveniami doplnku. Nevýhodou doplnku je, že zobrazuje videá vo formáte obyčajného zoznamu. Ak však viete niečo o CSS, môžete ich ľahko previesť na responzívnu mriežku.

3. Prezentácia YouTube

Prezentácia YouTube

YouTube Showcase je ďalší ľahko použiteľný doplnok YouTube pre WordPress. Využíva vlastné typy príspevkov pre videá. Do svojich videí môžete pridávať kategórie a značky a podľa potreby pridávať videá. Po aktivácii môže doplnok automaticky nastaviť stránku galérie videa za vás. K dispozícii sú tiež dve ľahko použiteľné widgety pre odporúčané videá a posledné videá.

Predvolené rozloženie galérie je krásne. Umožňuje vašim používateľom prezerať všetky videá bez toho, aby opustili stránku.

4. YourChannel: Kanál YouTube na vašom webe

YourChannel

Ak spravujete svoj vlastný kanál YouTube alebo máte radi videá na kurátorstvo, služba YourChannel ponúka najjednoduchší spôsob rýchleho zobrazovania vašich videí. Stačí zadať ID používateľa alebo kanála a načíta videá za vás. Nielen to, že sa načíta aj bannerový obraz kanála, počet odberateľov a zobrazení, nahrané videá, zoznamy skladieb atď..

Svoj kanál môžete ľahko pridať na ľubovoľný príspevok alebo stránku WordPress pomocou jednoduchého skráteného kódu. Umožňuje tiež zvoliť veľkosť miniatúry, zobrazenie metaúdajov, nastavenie tlačidla prehrávania atď.

5. WordPress Video Gallery

Videoknižnica WordPress

Doplnok Galérie videa WordPress je výkonný a vysoko prispôsobiteľný doplnok galérie YouTube pre WordPress. Je dodávaný so zabudovaným prehrávačom HD flv a dokáže zobraziť vaše videá v upravených vzhľadoch v kvalite HD. Predvolené nastavenia by mali fungovať pre väčšinu webových stránok, ale ak ich chcete zmeniť, nájdete veľa možností, ako robiť čokoľvek, čo chcete..

Doplnok sa dodáva s niektorými ukážkovými videami a automaticky vytvára stránku galérie videí. Môžete jednoducho prejsť na stránku a pozrieť sa, ako bude vyzerať vaša galéria. Keď budete spokojní, môžete pridať predvolené videá a pridať svoje vlastné.

6. Video Workbox od spoločnosti Vimeo & Doplnok YouTube

Doplnok pre video YouTube pre Workbox

Doplnok Workbox Video funguje s YouTube, Vimeo a Wistia. Umožní vám jednoducho vytvoriť vaše videozáznamy jednoduchým pridaním adries URL videí. Doplnok je dodávaný s komplexnou stránkou nastavení, ktorá vám umožňuje ovládať a prispôsobovať svoju galériu videí. Galériu videí môžete pridať na ľubovoľný príspevok alebo stránku WordPress pomocou krátkych kódov.

Najlepšie na tom je, že s rôznymi videami môžete vytvoriť viac galérií. Toto vám umožní usporiadať vaše videá do kategórií, tém alebo kanálov.

7. UTubeVideo Gallery

Video galéria uTube

Doplnok uTubeVideo Gallery je doplnok s bohatou funkciou galérie videa pre WordPress. Umožňuje vám vytvoriť viac galérií a pridať ich do príspevku a stránok WordPress. Galéria uTubeVideo automaticky načíta miniatúry vašich videí a uloží ich do vyrovnávacej pamäte na vašom webe WordPress, čo vedie k rýchlejšiemu načítaniu stránky.

8. Galéria WPG Cool

Cool Galéria WPG

Galéria WPG Cool Gallery je ľahko použiteľný responzívny doplnok galérie pre YouTube a Vimeo. Zobrazuje video v peknom rozložení mriežky. Videá sa zobrazujú v peknom okne. Galériu môžete pridať do príspevkov a stránok WordPress pomocou krátkych kódov. Doplnok tiež načíta videá s hovormi ajax, čo umožňuje vašim používateľom zobraziť všetky videá na tej istej stránke.

9. Ultimate Video Gallery

Ultimate Video Gallery

Galéria Ultimate Video Gallery poskytuje rýchly a ľahší spôsob, ako spravovať svoje videá YouTube v programe WordPress. Stačí vložiť adresy URL videa a automaticky načíta podrobnosti videa z YouTube. Môžete vytvoriť neobmedzené galérie a tieto galérie ľahko pridať do svojich príspevkov alebo stránok WordPress pomocou skráteného kódu.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší bezplatný doplnok galérie YouTube pre vaše stránky WordPress. Môžete tiež vyskúšať tieto užitočné tipy na YouTube, aby ste svoje stránky WordPress okorenili videami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me