Ktorý je najlepší doplnok kalendára WordPress?

Hľadáte pre svoj web najlepší doplnok kalendára WordPress? Doplnky kalendára WordPress majú množstvo rôznych funkcií. Niektoré sú určené na jednoduchú správu udalostí, zatiaľ čo iné sú zložitejšie s funkciami rezervácie, predaja lístkov a plánovania. V tomto článku sme pre váš web vybrali najlepšie pluginy kalendára WordPress.


Najlepšie doplnky pre kalendár WordPress

Ako si vybrať plugin pre kalendár pre?

Ako sme už uviedli, existuje mnoho rôznych druhov doplnkov kalendára WordPress, ktoré vyhovujú potrebám rôznych používateľov.

Niektoré doplnky kalendára sú jednoduché a umožňujú vám zobrazovať udalosti iba v kalendári. Iní majú pokročilejšie funkcie, ako sú schôdzky a rezervácie, plánovanie, predaj vstupeniek a integrácia so službami tretích strán, ako je napríklad Kalendár Google..

Musíte si vybrať doplnok, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. Napríklad, ak chcete predať lístky na udalosti, kalendár s iba funkciou rezervácie nemusí byť pre vás dobrý.

Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov kalendára WordPress, ktoré môžete vyskúšať.

1. Kalendár udalostí

Kalendár udalostí

Kalendár udalostí je výkonný systém správy udalostí pre váš web WordPress. Je bohatý na funkcie, ale extrémne ľahko sa používa vďaka elegantnému používateľskému rozhraniu, ktoré zapadá do vašej oblasti správy WordPress.

Kalendár udalostí vám umožňuje jednoducho pridávať svoje udalosti a spravovať organizátorov / miesta konania. Môžete si vybrať, či chcete zobraziť Mapy Google pre svoje miesta konania. Stránka s nastaveniami doplnku vám poskytuje úplnú kontrolu nad tým, ako chcete spravovať svoje udalosti a kalendár.

Chcete predať vstupenky na svoje akcie? Kalendár udalostí zaplatil doplnky, aby bol integrovaný s WooCommerce, Eventbrite a ďalšími.

2. Všetko v jednom kalendári udalostí

Všetko v jednom kalendári udalostí

All in One Calendar Calendar je výkonný doplnok pre správu udalostí pre WordPress. Jeho intuitívne užívateľské rozhranie umožňuje veľmi jednoduché použitie aj pre začiatočníkov. Môžete ľahko pridať udalosti, usporiadať ich do kategórií / značiek a vybrať si z troch zabudovaných tém pre zobrazenie kalendára. Svoje podujatia môžete zobraziť aj pomocou Máp Google priamo pri podrobnostiach udalosti.

Tému kalendára môžete vyladiť výberom rôznych farieb. Umožňuje vám tiež pridávať udalosti z akéhokoľvek iného kalendára, ktorý podporuje formát iCal vrátane Kalendára Google. Nemá integráciu predaja lístkov, ale do služieb predaja lístkov tretích strán môžete pridať adresy URL.

3. Môj kalendár

Môj kalendár

Môj kalendár je ďalšie bezplatné a výkonné riešenie správy udalostí pre WordPress. Podporuje viac kalendárov, skupín udalostí, kategórií a miest. Je tiež dodávaný s generátorom krátkych kódov a miniaplikáciami, takže môžete k svojim príspevkom, stránkam alebo bočným panelom jednoducho pridávať kalendáre..

Jedná sa o vysoko konfigurovateľný doplnok s rozsiahlou stránkou nastavení. Môžete ovládať takmer všetky aspekty spôsobu zobrazovania kalendára na klientskom rozhraní. Dodáva sa so šiestimi vstavanými vzhľadmi pre zobrazenie kalendára.

Pre pokročilých používateľov je k dispozícii editor štýlov, pomocou ktorého môžete nahrať svoj vlastný CSS. Podporuje tiež zobrazenie mapy Google na stránke s jednou udalosťou a v rozbaľovacom zozname udalostí.

4. Jednoduchý kalendár

Jednoduchý kalendár

Udalosti Kalendára Google prinášajú Kalendár Google na vaše stránky WordPress. Svoje udalosti môžete vytvárať a spravovať pomocou Kalendára Google. Tento doplnok jednoducho zobrazuje tieto udalosti na vašom webe. Musíte iba zadať adresu URL informačného kanála služby Kalendár Google.

Doplnok je dodávaný s výkonnou sadou funkcií. Zobrazovanie kalendára a udalostí môžete ovládať pomocou skratiek. Vzhľad kalendára môžete dokonca ovládať pomocou vlastných šablón štýlov.

Doplnok nepodporuje systém predaja lístkov, ale stále môžete využívať služby tretích strán na predaj lístkov na udalosti a zadanie adresy URL stránky s lístkami priamo do záznamu udalostí v Kalendári Google..

5. Rezervačný kalendár

Rezervačný kalendár

Ako už názov napovedá, rezervačný kalendár je doplnkom pre správu rezervácií pre WordPress. To vám umožňuje pridať kalendár na front-end vášho webu, kde používatelia môžu vyplniť jednoduchý formulár a odoslať svoje žiadosti o rezerváciu. Potom môžete prijať alebo odmietnuť ich žiadosť o rezerváciu.

Rezervačný kalendár je podporovaný CAPTCHA, aby sa zabránilo spamu. Môžete určiť, kto môže pridať rezerváciu v oblasti správcu. Nevýhodou doplnku je, že do bezplatnej verzie doplnku nemôžete pridať nové vstupné polia pre rezervačný formulár.

Môže sa použiť na rezerváciu akéhokoľvek druhu služby. Ak však hľadáte najmä hotelový rezervačný systém, mali by ste si prečítať nášho sprievodcu o tom, ako pridať rezervačný systém hotelovej izby vo WordPress..

Dúfame, že vám tento článok pomohol vybrať najlepší doplnok kalendára pre vaše stránky WordPress. Ďalšie odporúčania doplnkov nájdete v našom zozname základných doplnkov WordPress pre vaše webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me