Porovnanie 6 najlepších doplnkov vstupnej stránky WordPress v porovnaní (2020)

Hľadáte jednoduchý spôsob vytvárania vstupných stránok vo WordPress? Potrebujete doplnok vstupnej stránky, ktorý vám umožní rýchlo vytvárať vstupné stránky pomocou jednoduchých nástrojov drag and drop bez písania kódu. V tomto článku posúdime 5 najlepších z najlepších doplnkov pre vstupnú stránku WordPress a porovnáme ich navzájom.


Najlepšie doplnky pre vstupnú stránku WordPress

Prečo používať doplnok vstupnej stránky pre WordPress?

Ak ste si vytvorili svoj web na predaj knihy, služby alebo iného produktu, musíte si vytvoriť vstupnú stránku.

Vstupné stránky vám pomôžu zlepšiť vaše konverzie a previesť viac návštevníkov na zákazníkov.

Vieme, že väčšina podnikateľov a začiatočníkov v programe WordPress nie je technicky zdatných a nedokáže napísať kód. Tu prichádza doplnok vstupnej stránky WordPress.

Tieto doplnky majú niekoľko šablón pripravených na použitie s nástrojmi drag and drop na ich úpravu alebo vytvorenie vlastných vstupných stránok od začiatku..

Získate tak slobodu rýchlo vytvárať vstupné stránky pre svoje marketingové kampane bez toho, aby ste si najímali vývojára. Môžete znova použiť svoje šablóny, vytvoriť nové a vytvoriť si vlastnú knižnicu pripravenú na nasadenie návrhov vstupných stránok.

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na najlepšie doplnky pre vstupnú stránku WordPress a na to, ako sa navzájom stavajú.

Naše kritériá pre toto porovnanie sú: jednoduchosť použitia, flexibilita a možnosti dizajnu.

Všetky doplnky uvedené v tomto zozname reagujú na mobilné zariadenia.

1. Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder je populárny doplnok pre vstupnú stránku WordPress. Dodáva sa s desiatkami hotových šablón, ktoré môžete použiť ako východiskový bod pre vaše vstupné stránky.

Úpravy vstupných stránok sú hračkou s funkciou rýchleho drag and drop Buildera Beaver Buildera. Jednoducho namierte a kliknite na ľubovoľný prvok na stránke a upravte jeho vlastnosti. Môžete ich tiež presunúť nahor a nadol alebo pridať na svoju stránku nové moduly. Viac informácií nájdete v našom článku o vytváraní vlastných rozložení WordPress s Beaver Builderom

Beaver Builder je navrhnutý pre prácu s akoukoľvek témou WordPress. Témy môžete prepínať bez obáv z vašich vstupných stránok.

Ak sa kedykoľvek rozhodnete prestať používať, váš obsah bude úhľadne prenesený do predvoleného editora WordPress.

Zďaleka je to najviac prístupný pre začiatočníkov a ľahko použiteľný doplnok vstupnej stránky WordPress na trhu. Napriek svojmu ľahkému použitiu je stále dostatočne výkonný na to, aby vytvoril vstupné stránky pre akýkoľvek druh webovej stránky.

trieda: +

ceny: Od 99 dolárov za neobmedzené webové stránky a 1 rok podpory.

Preskúmanie: Zistili sme, že Beaver Builder je najľahšie použiteľný doplnok vstupnej stránky pre WordPress. Rozhranie staviteľa je intuitívne a rýchle. Schopnosť upravovať čokoľvek pomocou point and click funguje naozaj dobre. Vďaka desiatkam hotových šablón je Beaver Builder určite najlepším doplnkom pre vstupnú stránku WordPress.

2. Hlavné stránky

Leadpages

Úvodné stránky sú ďalším vynikajúcim nástrojom na vytváranie a ukladanie stránok WordPress na okamžité vytvorenie krásnych vstupných stránok. Je to samostatný nástroj na tvorbu vstupnej stránky, čo znamená, že ho môžete používať s webovými stránkami WordPress alebo bez nich.

Je dodávaný s desiatkami profesionálne navrhnutých šablón, ktoré sa majú použiť ako východiskový bod. Všetky tieto šablóny sú optimalizované na generovanie a konverziu potenciálnych klientov. Integruje sa s mnohými nástrojmi tretích strán a všetkými špičkovými službami e-mailového marketingu.

Ich drag and drop builder vám umožňuje jednoducho ukázať a kliknutím vybrať ľubovoľný prvok na stránke, ktorý chcete upraviť. Pomocou miniaplikácií môžete tiež pridávať rôzne prvky vrátane obrázkov, pozadia, textu, multimédií, tlačidiel na výzvu na akciu, formulárov na registráciu a ďalších..

Integruje sa s mnohými nástrojmi tretích strán a všetkými špičkovými službami e-mailového marketingu. Stačí na svoju vstupnú stránku pridať prihlasovací formulár a potom kliknúť na tlačidlo „Pridať integráciu“. Podrobné pokyny nájdete v našom článku o tom, ako vytvoriť vstupnú stránku vo WordPress.

trieda: +

ceny: Od 35 dolárov mesačne mesačne alebo 25 dolárov mesačne ročne.

Preskúmanie: Zistili sme, že úvodné stránky sú jedným z najjednoduchších a najkomplexnejších doplnkov vstupnej stránky WordPress na trhu. Bezproblémovo sa integruje so špičkovými službami e-mailového marketingu, aby vám pomohol získať viac potenciálnych zákazníkov a zvýšiť počet konverzií. Je mimoriadne flexibilný a umožňuje vám rýchlo vytvárať vstupné stránky s profesionálnym vzhľadom bez akýchkoľvek špeciálnych zručností

3. Elementor

Elementor

Elementor je ďalší ľahko použiteľný nástroj na tvorbu vstupnej stránky WordPress. Je to veľmi rýchle a prichádza s niekoľkými pripravenými šablónami pre rôzne scenáre vrátane vstupných stránok.

Má horúce rýchle používateľské rozhranie s live editorom. Oblasť stránky môže byť usporiadaná do sekcií a stĺpcov. Do stĺpcov môžete pridávať moduly, ako sú tlačidlá, obrázky, nadpisy, posuvníky a ďalšie. Môžete tiež použiť widgety a widgety WordPress pridané inými pluginmi WordPress nainštalovanými na vašom webe.

Chcete vytvoriť stránku od nuly? Môžete začať s plátnovou šablónou spoločnosti Elementor, ktorá ponúka prázdnu tabuľku na vytvorenie vlastných stránok s jedinečným dizajnom a rozložením. Prezrite si to v akcii v našom sprievodcovi o tom, ako vytvoriť vlastné rozloženia wordpressu pomocou produktu Elementor.

trieda:

ceny: Od 49 dolárov za jednu stránku s 1 rokom podpory a aktualizácií.

Preskúmanie: Elementor sa ľahko používa a učí sa, čo z neho robí skvelý doplnok pre vstupnú stránku. Má profesionálne navrhnuté šablóny a niekoľko modulov, ktoré ponúkajú ešte väčšiu flexibilitu pri vytváraní vašich vlastných stránok.

4. Divi

divi

Divi je populárna voľba pre vytváranie vstupných stránok vo WordPress. Vytvoril ho Elegant Themes, jeden z najstarších tematických obchodov WordPress na trhu. Ak používate jednu z ich tém, pravdepodobne už máte prístup k Divi.

Dodáva sa s 20+ šablón pripravených na použitie. Môžete si tiež vytvoriť vlastné šablóny a neskôr ich znova použiť. Divi prichádza s krásnym bodom a kliknite na editor stránky a veľa drag and drop prvkov. Jeho používanie a práca s ním je veľmi jednoduché.

Divi je k dispozícii ako téma s integrovaným tvorcom, takže ho môžete použiť na vytvorenie vlastného návrhu blogu. Je k dispozícii aj ako samostatný staviteľ, ktorý pracuje s akoukoľvek inou témou WordPress.

trieda:

ceny: Od 89 dolárov ročne pre neobmedzené webové stránky

Preskúmanie: Divi ponúka dobrý užívateľský zážitok s veľmi ľahko použiteľným a intuitívnym editorom vstupnej stránky. Okolo Divi existuje silná komunita, ktorá rýchlo rastie, a tím ElegantThemes neustále prichádza s novými funkciami.

5. OptimizePress

OptimizePress

OptimizePress je výkonný doplnok pre vstupnú a predajnú stránku WordPress. Je dodávaný ako téma aj ako doplnok, ktorý vám umožňuje používať ho s inou témou WordPress.

Existuje viac ako 30 šablón pripravených na použitie. Každá z nich je navrhnutá ako stránka s vysokou mierou konverzie.

Je dodávaný s návrhovým nástrojom na úpravu šablón vstupných stránok. Súčasťou OptimizePress je to, že sa bez problémov spája s niekoľkými službami e-mailového marketingu a členskými doplnkami WordPress.

Vďaka tomu je OptimizePress veľmi komplexným riešením vstupných stránok.

trieda: B+

ceny: Počnúc 97 dolárov za 3 webové stránky s 1 rokom podpory a aktualizácií.

Preskúmanie: OptimizePress je komplexné riešenie s množstvom funkcií. Pokiaľ však ide o úpravy, nie je to také intuitívne ako niektoré ďalšie doplnky v tomto zozname.

6. Už čoskoro Pro od SeedProd

Už čoskoro Pro od SeedProd

Už čoskoro Pro od SeedProd je ďalšou skvelou možnosťou ako rýchlo zostaviť krásne blížiace sa stránky, ktoré sú optimalizované pre konverzie.

Má niekoľko krásne navrhnutých šablón, ktoré môžete ľahko vyladiť a nastaviť. Funguje so všetkými špičkovými službami e-mailového marketingu a má integrovanú integráciu sociálnych médií do všetkých šablón.

Na rozdiel od iných doplnkov v zozname sa Coming Soon Pro obmedzuje na vytváranie už čoskoro, stránok údržby a zástupných symbolov pre uvedenie produktu na trh. Podrobnosti nájdete v našom sprievodcovi vytvorením krásnych pripravovaných stránok v programe WordPress s programom SeedProd.

trieda: B

ceny: Od 29 USD za 1 web bez ďalších doplnkov. 79 dolárov za všetky zahrnuté doplnky.

Preskúmanie: Coming Soon Pro je vynikajúci nástroj na rýchle budovanie už čoskoro alebo na vstupné stránky na uvedenie produktu na trh. Nie je však ideálne vytvárať vstupné stránky na predaj a na trh po uvedení na trh.

záver

Pri pohľade na špičkové doplnky pre vstupnú stránku WordPress sa nám ukázalo, že Beaver Builder je najlepším doplnkom pre vstupné stránky na trhu..

Má krásne šablóny vstupných stránok. Editor stránky je intuitívny, rýchly a ľahko použiteľný. Najlepšie na tom je, že pracuje s akoukoľvek témou WordPress a je kompatibilný so všetkými dôležitými doplnkami WordPress.

Dúfame, že toto porovnanie vám pomohlo nájsť najlepšie doplnky pre vstupnú stránku WordPress. Môžete si tiež pozrieť porovnanie najlepších doplnkov kontaktného formulára WordPress a záložných doplnkov WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me