36 причин, чому мати «безкоштовний веб-сайт» – погана ідея

Думка отримати безкоштовний веб-сайт спокушає. В Інтернеті багато компаній, які пропонують безкоштовний хостинг веб-сайтів навіть для WordPress, що розміщується самостійно. Ви, напевно, цікавитеся, у чому полягає улов? Чому всі інші користуються безкоштовним веб-сайтом WordPress? У цій статті ми поділимося з 36 причин, чому наявність безкоштовного веб-сайту – це погана ідея, і те, чого варто уникати будь-якою ціною.


Чому безкоштовний веб-сайт - це погана ідея

Що ми маємо на увазі під безкоштовним веб-сайтом?

Більшість початківців, які хочуть запустити власний веб-сайт, хочуть зберегти низьку вартість, що зрозуміло.

Таким чином, ви зазвичай займаєте Google терміном безкоштовний веб-сайт і знаходите багато компаній, які пропонують безкоштовні послуги розміщення веб-сайтів безкоштовно.

Думка отримати безкоштовний веб-хостинг та створити свій сайт, не платячи нічого, є привабливою.

Поки ви не отримаєте перевірку реальності. Коли ви підписуєтесь на ці так звані “безкоштовні послуги веб-сайтів”, ви повільно починаєте виявляти обмеження, і багато з них виявляються зовсім не безкоштовними..

Якщо ви або ваш друг думаєте отримати безкоштовний веб-сайт, то зупиніть зараз.

І прочитайте ці 36 причин, чому безкоштовні веб-сайти майже завжди є поганою ідеєю.

1. Надзвичайно повільні веб-сайти

Більшість безкоштовних хостинг-провайдерів розміщують сотні веб-сайтів, що діляться на одному сервері. Це змушує завантажувати всі їх веб-сайти з дуже низькою швидкістю. Повільні веб-сайти створюють поганий досвід користувачів і погані для SEO.

2. Непрофесійна веб-адреса

Маючи таку адресу веб-сайту, як mysmallbusiness.Freewebsite.com, це зовсім не виглядає професійно. Відвідувачам вашого веб-сайту та потенційним клієнтам буде досить важко сприймати ваш сайт серйозно, коли у вас навіть немає належного доменного імені.

І коли ви запитуєте у цих компаній за користувальницький домен, вам зазвичай доводиться платити премію – щось на зразок 19 – 25 доларів за домен, який зазвичай коштує 10 доларів.

3. Пробне обслуговування не є справді безкоштовним

Багато з цих безкоштовних сервісів веб-сайтів часто виявляються обмеженими випробуваннями. Через деякий час вас попросять заплатити за це. У більшості випадків ця ціна зазвичай набагато вища, ніж звичайні хостингові послуги WordPress. Якщо ви додали кредитну картку під час реєстрації, вони можуть стягувати плату з вас, не попереджуючи вас.

4. Приховані збори за безкоштовний веб-сайт

Як і будь-який інший бізнес, цим безкоштовним веб-компаніям теж потрібно заробляти гроші. Деякі з них стягують своїх користувачів за додаткові послуги, такі як хостинг зображень, акаунти електронної пошти, FTP-доступ, передача веб-сайтів тощо. Ці витрати часто є надзвичайно високими..

5. Вони можуть заблокувати ваші дані

Багато користувачів, які починають з безкоштовного веб-сайту, а потім хочуть перейти на платну послугу, вважають неможливим переміщення даних свого веб-сайту. Ці постачальники послуг не пропонують ніяких інструментів для легкої міграції вашого сайту. Користувачі платять фрілансерам, щоб експортувати вміст вручну, що може швидко збільшити рахунок.

6. Нерелевантна реклама на вашому веб-сайті

Більшість цих безкоштовних веб-сервісів підтримуються рекламою. Ви створюєте контент і створюєте свій веб-сайт, але їм платять за рекламу. Часто ці оголошення відволікають, нав’язливі і виглядають некрасиво.

Найгірше, що іноді ваші кмітливі конкуренти можуть потім оплачувати ці безкоштовні компанії, що розміщують веб-сайти, розміщувати рекламу на вашому веб-сайті. Поговоріть про саботаж вашого бізнесу.

7. Вони можуть закрити ваш веб-сайт

Умови використання цих послуг чітко вказують, що вони можуть закрити ваш веб-сайт у будь-який час, не надаючи вам причин. Якщо вони закривають веб-сайт, вони зазвичай не надають ваші дані або не дають вам спосіб збереження вмісту.

Сайт не знайдено

8. Ці компанії можуть зникнути в будь-який час

У будь-який час безкоштовна компанія на веб-сайті може вирішити розпочати свою справу та поїхати. Вони просто відключать свої сервери, і ви втратите ваш веб-сайт і всі дані. Їх умови надання послуг надають їм повний правовий захист.

9. Ви втратите адресу свого сайту

Якщо вони вирішать закрити послугу або закрити ваш веб-сайт, ви втратите свою веб-адресу. Здебільшого це субдомен, пов’язаний із сервісом. Ви не можете копіювати цю адресу або перенаправляти користувачів на новий веб-сайт в іншому місці.

10. Вони можуть продавати вашу інформацію

Пам’ятайте, що цим службам потрібно якось заробляти гроші, щоб залишатися в бізнесі. Хорошим правилом є те, якщо ви не платите за це, то ви – продукт.

Ці компанії знаходять інші способи заробітку, такі як продаж вашої електронної адреси, особистої інформації та адреси вашого веб-сайту іншим компаніям. Їхні умови, які ніхто насправді не читає, забезпечують їм повний законний імунітет.

11. Немає інструментів для створення сайтів

На відміну від реального веб-хостингу, ці компанії пропонують своїм користувачам дуже обмежені інструменти та послуги. Використовуючи ці інструменти, веб-сайт, який ви створите, виглядатиме ще непрофесійніше.

12. Немає WordPress

Багато з цих безкоштовних сервісів не дозволяють встановити WordPress на безкоштовний веб-сайт. WordPress вимагає трохи більше ресурсів, ніж може дозволити безкоштовний сервіс веб-сайтів.

13. Обмежений WordPress

Навіть якщо вони дозволяють розміщувати WordPress, їх сервери просто не здатні запускати його. Ви зіткнетеся з багатьма помилками, і це зіпсує ваш досвід WordPress.

14. Поширення зловмисних програм

Безкоштовні сервіси веб-сайту відомі для розповсюдження шкідливих програм. Це може бути пов’язано з їх слабкою безпекою, або вони можуть це робити за грошові вигоди. У будь-якому випадку це шкодить репутації та оптимізації вашого веб-сайту.

15. Ви можете стати частиною посилальної ферми

Причина, по якій ці служби постійно зникають, а потім знову з’являються, полягає в тому, що вони намагаються генерувати гроші неетичними методами. Побудова фермерських посилань – одна з таких практик, де вони продають тисячі сторінок, створених їх користувачами, спамерам, фальшивим наркотикам та гральним майданчикам, інтернет-аферам тощо.

16. Обмежена пропускна здатність

Пропускна здатність – це кількість даних, що передаються з сервера на браузер користувача. Це коштує грошей, і більшість безкоштовних веб-сайтів мають дуже обмежену пропускну здатність.

17. Мало дискового сховища

Безкоштовні компанії-веб-сайти розміщують сотні веб-сайтів, що мають спільний сервер і жорсткі диски. Зазвичай вони дають вам дуже обмежене місце для зберігання ваших даних. Коли ви досягнете цієї межі, вас часто просять оплатити більше місця зберігання.

18. Уразлива для спроб злому

Зламані веб-сайти

Через низьку безпеку безкоштовні веб-сайти часто є більш вразливими до спроб злому. Якщо ваш сайт зламаний, відновити його буде набагато складніше, оскільки ці компанії надають вам дуже обмежений доступ до власних файлів і даних.

19. Сайти з HTML лише для обмеженої кількості сторінок

Деякі з цих безкоштовних компаній на веб-сайті пропонують лише обмежену кількість сторінок на вашому веб-сайті. Якщо ви хочете додати більше сторінок, вам доведеться оновити до платного плану.

20. Низький авторитет серед ваших користувачів

Коли ваш сайт розміщений на безкоштовній службі, ваші користувачі будуть менш схильні довіряти йому. Якщо користувачам не зручно ділитися своєю інформацією, це знищить цілі створення вашого веб-сайту.

21. Обмежений вибір дизайну

Дизайн та макети

На відміну від веб-сайту WordPress, що розміщується на власних веб-сайтах, де ви можете вибрати з тисяч тем WordPress, безкоштовні веб-сайти пропонують лише кілька шаблонів, що не мають належного дизайну. Ви не можете використовувати власні дизайни або використовувати будь-який інший дизайн в Інтернеті.

22. Немає допомоги чи обслуговування клієнтів

Ці безкоштовні веб-сайти не надають допомоги користувачам. Вам доведеться самостійно налаштувати свій сайт за допомогою дуже обмеженої та погано представленої документації. Ви майже самостійно, якщо не можете цього зрозуміти.

23. Ви не можете запускати рекламу або заробляти гроші

Незважаючи на те, що ваша безкоштовна компанія розміщує власні оголошення на вашому веб-сайті, вони не дозволяють показувати рекламу або заробляти гроші на своєму веб-сайті. Ви не зможете додати партнерські посилання або додати Google Adsense на свій веб-сайт.

24. Резервного копіювання немає

На цих безкоштовних веб-сайтах немає концепції регулярних резервних копій. Вони не створюють резервну копію ваших даних, і якщо з вашим сайтом трапиться щось погане, ви не зможете відновити ваші дані.

25. Складно позбутися

Компанії, що пропонують ці послуги, часто заробляють гроші на вмісті, створеному користувачами, як ви. Вони навмисно ускладнюють вам видалення власного веб-сайту. Це означає, що ваш веб-сайт залишиться на їх серверах, і вам буде важко його видалити.

26. Ніякої статистики чи гідної аналітики

Завдяки хорошій хостинговій компанії ви можете отримати безкоштовну статистику про відвідувачів вашого сайту. Ви навіть можете встановити Google Analytics або будь-які інші лічильники трафіку. На безкоштовних веб-сайтах вони не дозволяють додавати Google Analytics, оскільки вони виконують власний код аналітики на вашому веб-сайті.

27. Ви будете націлені на електронні пропозиції

Пам’ятайте, що цим компаніям потрібно покрити свої витрати, заробляючи гроші, використовуючи альтернативні методи. Вони будуть постійно надсилати вам електронні листи зі спеціальними пропозиціями. Не кажучи вже про те, що вони могли продавати вашу електронну адресу і іншим маркетинговим компаніям.

28. Немає підтримки мобільних пристроїв

Ви не можете оновити свій веб-сайт із мобільних або портативних пристроїв. Безкоштовні компанії на веб-сайті в основному мають свої інформаційні панелі, призначені для робочого столу. Це ускладнить оновлення вашого сайту з мобільного.

29. Без чуйних конструкцій

Більшість безкоштовних компаній-веб-сайтів пропонують дуже старі дизайни веб-сайтів і не працюють на мобільних телефонах. Користувачі мобільних телефонів складають значну частину інтернет-трафіку. Не маючи чуйного дизайну, ви втратите всіх цих користувачів.

30. Немає фірмового електронного листа

Ви не можете створювати облікові записи електронної пошти зі своїм доменним іменем. Це означає, що вам доведеться використовувати свій обліковий запис електронної пошти gmail або hotmail, який виглядає не дуже професійно.

31. Ніяких контактних бланків чи електронних листів для переадресації

Кожен веб-сайт в Інтернеті потребує хорошої контактної форми. Ці безкоштовні компанії на веб-сайті не мають можливості додавати власні контактні форми. Ви також не можете пересилати електронні листи, отримані на власних неправильно налаштованих сценаріях форм.

32. Обмежені функції завантаження файлів

З платними хостинг-компаніями ви можете завантажувати необмежену кількість файлів на свій сайт, використовуючи FTP-клієнт або завантажувач медіа в WordPress. Безкоштовні компанії на веб-сайті пропонують вам лише веб-інтерфейс, де ви можете завантажувати один файл за один раз.

34. Ні в якому разі не можна встановлювати переадресації

За допомогою WordPress ви можете налаштувати перенаправлення різними способами. Це дуже корисний спосіб підтримувати SEO-показники вашого веб-сайту. З безкоштовними веб-сайтами ви взагалі не можете налаштувати будь-який вид переспрямування. Навіть якщо пізніше ви перейдете на платну послугу, ви не зможете перенаправляти користувачів зі свого безкоштовного веб-сайту.

35. Вкладати час на безкоштовний веб-сайт нерозумно

Якщо у вас є якісь серйозні наміри створити щось в Інтернеті, то ніколи не слід починати з безкоштовного веб-сайту. Як ви читали в цій статті, вони ненадійні, небезпечні, важкі та сильно обмежують ваші варіанти зростання.

36. Навіть не для практики

Безкоштовні веб-сайти жахливі, навіть якщо ви просто хочете займатися.

Хороші альтернативи безкоштовного веб-сайту

Найкраща альтернатива безкоштовного веб-сайту, звичайно, платний веб-сайт. Є безліч хостингових послуг, що пропонують хостинг WordPress за дуже низькими витратами.

Ви можете почати з Bluehost, вони пропонують спільну службу хостингу веб-сайтів і є однією з офіційних служб хостингу WordPress. Для читачів WPBeginner вони пропонують 60% додаткову знижку та безкоштовний домен.

Ви можете слідувати нашому покроковому посібнику, як зробити веб-сайт (правильний шлях).

Якщо ви взагалі не хочете платити і просто хочете вчитися, то можете практикувати на своєму комп’ютері. Ви можете легко встановити WordPress на комп’ютер Windows за допомогою Wamp або Mamp для Mac.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, чому наявність безкоштовного веб-сайту – погана ідея. Ось кілька чудових причин, що пояснюють, чому слід використовувати WordPress.

Також вам було б корисно прочитати: Чому WordPress безкоштовний, які витрати та який улов?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map