Перестаньте використовувати FeedBurner – перейдіть до FeedBurner Альтернативи

У 2010 році ми написали наш популярний покроковий посібник про те, як налаштувати FeedBurner. Трохи більше року тому ми вирішили припинити використання FeedBurner для всіх наших сайтів. З того часу, як ми отримали сотні запитань про різні помилки FeedBurner, проблеми тощо. У цій статті ми поговоримо про те, чому вам слід уникати використання FeedBurner. Якщо ви вже використовуєте його, ми покажемо вам, чому вам потрібно припинити використання FeedBurner, і як ви можете перейти до надійних альтернатив FeedBurner.


FeedBurner мертвий

FeedBurner – це служба управління RSS-стрічкою Google, на яку покладалися багато блогерів кілька років тому (Що таке RSS?). Хоча Google ще не закрив її, ходили чутки, що Google вже зараз її закриє..

FeedBurner не бачив жодних функцій чи оновлень так довго, як ми можемо згадати. API FeedBurner було знято. Вони також віддалили функцію Adsense for Feeds. Все це сталося у 2012 році.

Тож чому про це зараз пишуть – через два роки?

Тому що ми все ще отримуємо електронні листи від користувачів щодо FeedBurner. За останні 30 днів наш старий посібник із налаштування FeedBurner отримав понад 3500 унікальних відвідувачів від трафіку пошукових систем. Оскільки FeedBurner не підтримує, ми отримали десятки звітів про помилки та запити підтримки.

Ми хочемо вказати всім зацікавленим користувачам на більш сучасну статтю.

Альтернативи FeedBurner

Окрім аналітики абонентів та монетизації можливостей за допомогою Adsense, FeedBurner запропонував дві основні функції, які любили блогери.

  1. FeedBurner надав блогерам кращий спосіб відображення своїх RSS-каналів, а також пропонувати користувачам варіанти обміну.
  2. FeedBurner запропонував користувачам безкоштовний і простий спосіб підписатися на ваш блог по електронній пошті.

Давайте подивимось, як ми замінили FeedBurner на альтернативи, які є кращими.

У WPBeginner ми використовуємо канали WordPress за замовчуванням та керуємо ними самостійно. Використання каналів WordPress за замовчуванням дає вам контроль над каналом. Ми рекомендуємо нашим користувачам покладатися на функціонал WordPress за замовчуванням та керувати каналами самостійно. Ось чому:

Досить відображення каналу з параметрами обміну

Google Play Кіоск

Потрібно розуміти, що люди не відвідують вашу URL-адресу каналу, щоб прочитати ваш вміст. Натомість більшість людей використовують зчитувачі каналів, такі як Feedly, Flipbook, Google Newsstand тощо. Ці читачі каналів вже виконують більшість завдань, які FeedBurner виконував п’ять років тому.

Якщо ви використовуєте FeedBurner для кращого відображення каналу та спільного доступу до соціальних мереж, більше не потрібно цього робити. Однак ви точно можете навчити своїх користувачів, як підписатися на ваш сайт.

Підписка на блог по електронній пошті

Багато користувачів все ще вважають за краще отримувати оновлення блогу електронною поштою, тому важливо замінити цю функціональність.

Хоча плагін JetPack пропонує найближчу альтернативу підписки на FeedBurner через функціональність електронної пошти, ми настійно рекомендуємо нашим користувачам не використовувати це.

Чому? Тому що, як і FeedBurner, ви не можете надсилати ексклюзивні оновлення своїм підписникам. Єдиний спосіб оновити своїх передплатників – це публічне повідомлення.

Оскільки ви прийняли рішення робити справи ПРАВИЛО, то радимо розпочати створення списку електронних листів.

Професійні маркетингові послуги електронної пошти, такі як MailChimp, AWeber тощо, дозволяють пропонувати передплату на блог по електронній пошті, а також надають повну потужність надійної платформи електронного маркетингу. Ви отримуєте кращу аналітику, наприклад, скільки користувачів відкрили вашу електронну пошту, скільки натиснули на неї тощо.

Ви також отримаєте більш високу швидкість доставки, тобто більше користувачів отримає ваші оновлення. Не в останню чергу, ви отримуєте гнучкість та варіанти.

Наприклад, ви можете запропонувати кілька варіантів підписки (щоденні оновлення, щотижневі оновлення тощо) – дивіться наш посібник щодо створення щоденних та тижневих розсилок.

Ми використовуємо MailChimp для свого сайту, і це БЕЗКОШТОВНО для до 2000 підписників.

Тепер, коли ми розглянули альтернативи, давайте подивимось, як можна відійти від FeedBurner.

Віддаляючись від FeedBurner

Якщо ви використовували послугу підписки електронної пошти FeedBurner, перше, що вам потрібно зробити, це експортувати своїх підписників електронної пошти. Просто увійдіть у свій акаунт FeedBurner та натисніть на ваш канал. Після цього натисніть на посилання “Дізнайтеся більше про своїх передплатників”.

Керуйте своїми підписниками FeedBurner

На наступному екрані прокрутіть униз до розділу Служби передплати електронної пошти та натисніть Підписки на електронну пошту FeedBurner. Це розгорне розділ, і ви зможете побачити посилання для керування списком своїх підписників електронної пошти. Клацніть на посилання, щоб побачити своїх підписників електронної пошти.

Підписники електронної пошти FeedBurner

FeedBurner тепер покаже вам список ваших підписників електронної пошти. Ви побачите посилання Експорт CSV над списком. Просто натисніть на нього, і він завантажить ваш список у форматі CSV. Потім ви можете імпортувати цей файл у службу маркетингу електронної пошти на ваш вибір, наприклад, MailChimp, AWeber тощо.

Експортуйте підписників електронної пошти на FeedBurner

Оскільки ми використовуємо MailChimp для свого сайту, ми покажемо вам, як функція імпорту працює в MailChimp. Більшість інших постачальників мають подібний процес.

Перше, що вам потрібно зробити – це увійти на свою панель інструментів MailChimp та створити новий список у MailChimp.

Створення нового списку для підписників електронної пошти вашого блогу в MailChimp

Створивши новий список, ви можете імпортувати своїх підписників електронної пошти, використовуючи файл CSV, завантажений із FeedBurner. Почніть з натискання на меню Списки на інформаційній панелі MailChimp та виберіть щойно створений список. Це перенесе вас на сторінку управління списком. Там потрібно натиснути Підписники »Імпортувати абонентів.

Імпортуйте підписників електронної пошти FeedBurner на MailChimp

На наступному екрані натисніть на опцію “Імпортувати з файлу CSV або TXT”, а потім імпортуйте файл CSV, який ви завантажили з FeedBurner.

Після того, як ви імпортуєте свій список, вам потрібно буде створити кампанію RSS to Email.

Різні служби електронного маркетингу матимуть різні назви цієї функції. У MailChimp називають це кампанією RSS to Email. В AWeber вони називають це Трансляції. Просто Google “ім’я служби маркетингу електронної пошти та блогу RSS”, і ви знайдете підручник для цього.

Після всіх налаштувань ви можете вимкнути підписки на електронну пошту в FeedBurner, щоб ваші користувачі не отримували двох електронних листів. Ви можете зробити це, перейшовши на вкладку Оприлюднення в FeedBurner і натиснувши посилання Підписки електронної пошти в лівій колонці.

Пам’ятайте, що при переході своїх підписників електронної пошти на нову службу електронної пошти ви можете втратити деяких передплатників, але це неактивні підписники, які ви, ймовірно, не хочете ніколи.

Підписка на перенаправлення FeedBurner Назад до стрічки WordPress

Блогерам було звичайно перенаправляти URL-адресу каналу WordPress на свою сторінку FeedBurner. Деякі робили це за допомогою плагіна типу FD FeedBurner, інші використовували вбудований функціонал своєї теми, а більш кмітливі використовували фрагмент коду.

Якщо ви використовуєте будь-який із перерахованих вище способів для перенаправлення вашого каналу WordPress за замовчуванням, то негайно припиніть їх використання.

Найкращий спосіб перевірити, чи переспрямовуєте ви свій канал – відвідавши URL-адресу RSS-каналу:

http://www.yoursite.com/feed/

Якщо це переспрямування на FeedBurner, ви його не виправили.

Далі напишіть допис у блозі та попросіть своїх передплатників оновити URL-адресу та, можливо, навчити їх, як вони можуть підписатися на ваш сайт за допомогою інших читачів.

Важливо: НЕ ДІЛЮЙТЕ свій канал FeedBurner. Є деякі веб-сайти, які дозволять вилучити свої канали FeedBurner, які ніби переспрямують ваших підписників, але це не так. Це жахлива ідея, і ви втратите своїх підписників. Чому??

Тому що коли ви видалите свій канал, FeedBurner додасть нову публікацію, сповіщаючи своїх читачів, що ваш канал перемістився. Це не автоматично оновлює URL-адресу каналу на читачах каналів вашого користувача. Якщо користувач не вчинить жодних дій протягом 15 днів, ви втратите цього підписника назавжди. Крім того, через 30 днів конкурент може подати заявку на вашу URL-адресу FeedBurner, і всі користувачі, які не оновили свої канали, почнуть отримувати його оновлення.

Ще раз НЕ ДИСТУЙТЕ свої канали FeedBurner.

Просто напишіть допис у блозі, щоб сповістити своїх читачів про оновлення їх URL-адрес. Навчіть їх ресурсами про те, як вони це можуть зробити.

Після цього просто нехай корм FeedBurner помирає повільною смертю.

Таким чином, ті, хто не оновлює вашу URL-адресу каналу у своєму RSS-рідері, продовжують отримувати новий вміст, але всі ваші нові читачі підписуються на правильний шлях.

Створення форм підписки, сторінки підписки тощо

Тепер, коли ви створили свій список електронних листів і повернулися до URL-адреси каналу WordPress, вам слід внести відповідні оновлення свого сайту, наприклад, видалити всі згадки URL-адреси FeedBurner, оновити форми реєстрації електронної пошти тощо.

OptinMonster Banner

Для додавання форм реєстрації на свій сайт рекомендуємо використовувати OptinMonster. Це дозволяє створювати ефективні форми для входу, такі як форми реєстрації на бічній панелі, після форми публікацій, плаваюча панель нижнього колонтитула, слайди, вспливаючі панелі лайтбоксу тощо.

Ми використовуємо його на нашому сайті, і це допомогло нам розширити наш список електронних листів на 600%.

Далі ви, мабуть, хочете створити сторінку підписки, яка показує читачам, як вони можуть підписатися на ваш сайт.

Оскільки ви використовуєте канал за замовчуванням WordPress, у вас є багато можливостей гнучкості та налаштування.

Ви можете додавати мініатюри до своїх RSS-каналів, додавати інший користувальницький вміст до RSS-каналів або повністю створювати власні RSS-канали..

Ще одна особлива функція, вбудована в WordPress, – це конкретні канали. Ви можете дозволити своїм користувачам передплачувати окремі категорії з RSS-каналами категорії. Прочитайте нашу статтю про те, як дозволити користувачам підписатися на категорії в WordPress.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам знайти спосіб подолати втрату FeedBurner та перейти до кращих варіантів. Ми настійно рекомендуємо припинити використання FeedBurner.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me