Порівняння G Suite та Office 365 – що краще?

Намагаєтесь вибрати між G Suite та Office 365 для електронної адреси вашої компанії? Шукаєте порівняння Google Apps та Office 365, щоб побачити, який із них кращий? G Suite (раніше Google Apps) та Office 365 пропонують професійні інструменти для ділової електронної пошти та продуктивність для легшої співпраці. У цій статті ми порівняємо G Suite та Office 365, щоб допомогти вам вирішити, який з них краще для вашого бізнесу.


Порівняння G Suite та Office 365 - який краще?

Що таке G Suite та Office 365 і навіщо їх потрібно?

Після створення веб-сайту наступним кроком, як правило, є отримання професійної електронної адреси компанії.

На відміну від електронної пошти @ gmail.com або @ outlook.com, електронна адреса професійного бізнесу позначається назвою вашої компанії: [email protected]

Хоча більшість компаній, що надають послуги WordPress, пропонують безкоштовну ділову електронну адресу, вони не можуть конкурувати з потужними бізнес-інструментами, які пропонують G Suite та Office 365, включаючи, але не обмежуючись ними, більш надійні електронні листи, зберігання файлів, календар, нотатки, інструменти для відеоконференцій тощо.

Google Suite G включає Gmail, Диск Google, Документи Google, Листи, Слайди, Календар, Зберігайте, Hangouts та інші додатки Google, які ви, ймовірно, вже використовуєте та любите.

Microsoft 365 включає Microsoft Outlook, OneDrive, Word, Excel, PowerPoint, One Note, Skype та інші програми Microsoft.

Використання хмарних наборів продуктивності дозволяє економити гроші на підтримці ліцензій на програмне забезпечення, установках, роботі ІТ-відділу тощо. Усі ваші дані зберігаються у хмарі, що полегшує доступ до файлів з будь-якого місця на будь-якому пристрої. Це чудово, якщо ви керуєте віддаленою компанією або подорожуєте під час керування своїм блогом WordPress.

Коли мені потрібен G Suite або Office 365?

Якщо ви користуєтеся веб-сайтом для малого бізнесу, то вам слід почати використовувати ці інструменти для бізнесу якомога швидше. Обидві компанії пропонують плани для малого бізнесу, які оцінюються на основі кожного користувача.

Це дає вам доступ до професійних інструментів бізнесу з самого початку. Ви можете розширюватися, коли ваш бізнес зростає, додавши більше співробітників або оновивши свій обліковий запис.

Зважаючи на це, порівняємо G Suite та Office 365, щоб з’ясувати, який із них найкращий для вашого бізнесу.

Ціни на G Suite та Office 365 – яка з них дешевша?

Коли ви вперше починаєте, ціноутворення є важливим фактором при прийнятті рішення. Ви хочете вибрати рішення, яке відповідає вашому бюджету.

Порівняймо ціни на G Suite та Office 365, щоб дізнатися, який із них найкраще співвідноситься із вашими грошима.

Ціни на G Suite

G Suite має три прості плани ціноутворення.

 • Базовий – 5 доларів на користувача на місяць із хмарним сховищем 30 Гб.
 • Бізнес – 10 доларів на користувача на місяць з необмеженим хмарним сховищем.
 • Підприємство – 29 доларів на користувача на місяць з необмеженим обсягом пам’яті.

Примітка. Для бізнес-та корпоративних планів необмежений обсяг пам’яті доступний, лише якщо у вас більше 5 користувачів, інакше ви отримаєте 1 ТБ ліміту пам’яті для кожного користувача.

Офісні ціни 365

Office 365 має три різні цінові плани для середнього та малого бізнесу.

 • Основи бізнесу – 6 доларів на місяць на користувача
 • Бізнес – 10 доларів на місяць на користувача
 • Business Premium – 15 доларів на місяць на користувача

Далі йдуть цінові плани з річним зобов’язанням.

 • Основи бізнесу – 5 доларів на місяць на користувача
 • Бізнес – $ 8,25 на місяць на користувача
 • Business Premium – $ 12,50 на місяць на користувача
 • Підприємство E1 – 8 доларів на користувача на місяць
 • Enterprise ProPlus – 12 доларів на кожного користувача на місяць
 • Підприємство E3 – $ 20 на користувача в місяць
 • Підприємство E5 – 35 доларів на користувача на місяць

Усі плани мають 1 ТБ хмарного сховища та 50 Гб пам’яті електронної пошти.

Який з них дешевший?

Обидва рішення пропонують конкурентоспроможне ціноутворення, через що малому бізнесу важко вирішити, який саме з них підходить. На щастя, є й інші вирішальні фактори.

Наприклад, G Suite пропонує необмежену хмарну пам’ять з їхніми бізнес-та корпоративними планами для більш ніж 5 користувачів.

З іншого боку, Office 365 пропонує 1 ТБ хмарного сховища з усіма планами, включаючи основний план бізнесу. Це багато зберігання, але це не необмежено.

Іншим фактором, який надає перевагу G Suite, є безкоштовні місцеві дзвінки за допомогою Google Hangouts та Google Voice. Office 365 використовує Skype для бізнесу, який доступний для Business Premium та вище планів. Вам також потрібно буде придбати кредити Skype, щоб здійснювати місцеві дзвінки.

Переможець: G Люкс

Порівняння функцій G Suite та Office 365

Обидва офісні пакети пропонують безліч функцій, що дозволяють ефективно вести свій бізнес. Давайте подивимось на ці функції та подивимося, як накопичуються Office 365 та G Suite.

Професійний бізнес-електронний лист

І G Suite, і Office 365 дозволяють створювати професійні облікові записи електронної пошти з використанням власного доменного імені.

G Suite – Gmail for Business

G Suite дозволяє зареєструвати доменне ім’я або використовувати наявне доменне ім’я для створення облікових записів електронної пошти. Ви також можете створити до 30 псевдонімів електронної пошти для кожного користувача.

Gmail для бізнесу

G Suite використовує таку ж технологію, що і Gmail, а це означає, що ви будете використовувати той самий звичний інтерфейс для своєї електронної адреси компанії. Ваш електронний лист також буде працювати з додатками Gmail для мобільних пристроїв.

Якщо ви віддаєте перевагу настільному клієнту для настільних комп’ютерів, ви можете використовувати свою електронну пошту з усіма популярними клієнтами, такими як Thunderbird або навіть Microsoft Outlook.

Office 365 – Перспективи для бізнесу

Office 365 також дозволяє легко створювати професійні адреси електронної пошти із власним доменним іменем. Він пропонує 400 псевдонімів електронної пошти для кожного користувача.

Він використовує Outlook як додаток для розсилки, який має веб-версію, повнофункціональний клієнт електронної пошти та мобільні додатки. Мобільні та веб-програми Outlook не такі хороші, але їх настільний клієнт досить популярний.

Перспективи в Office 365

Ви також можете використовувати свою електронну адресу office 365 з іншими поштовими клієнтами, і навіть можете отримувати ці електронні листи у вашу поштову скриньку Gmail.

Хмарне зберігання та обмін файлами

Однією з основних причин використання хмарного набору продуктивності є зберігання файлів. Ви можете зберегти всі свої файли у хмарі, щоб ви могли отримати доступ до них у будь-якому місці, використовуючи будь-який пристрій, та легко ділитися ними.

І G Suite, і Office 365 полегшують зберігання та обмін файлами.

G Suite – хмарне сховище Google Drive

G Suite надає 30 Гб хмарного сховища для кожного користувача з базовим планом, необмежену кількість пам’яті з комерційними та корпоративними планами, 1 ТБ пам’яті для кожного користувача, якщо у вас є менше 5 користувачів у плані бізнесу або підприємства..

Диск Google в G Suite

Він використовує Google Диск для зберігання та управління файлами. Поставляється з додатками, які ви можете завантажити на мобільні пристрої, планшети чи на робочий стіл. Це дозволяє легко отримати доступ до файлів, що зберігаються на Диску, і навіть зробити їх доступними в режимі офлайн.

Google Диск також дозволяє легко обмінюватися файлами з колегами чи кимось іншим. Ви можете поділитися електронною поштою, дозволити іншим просто переглядати або редагувати файл і навіть дозволяти іншим завантажувати їх.

Він має набагато кращу функцію пошуку для пошуку файлів, спільних папок, командного диску (Диск Google, який ділиться з усіма користувачами у вашому обліковому записі) та кращий інтерфейс.

Багато плагінів для резервного копіювання WordPress також дозволяють зберігати резервні копії веб-сайту на Диску Google. Якщо у вас є необмежений обсяг пам’яті, то ви можете сміливо зберігати всі резервні копії свого веб-сайту у хмарі.

Office 365 – хмарне зберігання OneDrive

Office 365 пропонує 1 ТБ хмарного сховища для кожного користувача з усіма його планами. Це багато зберігання, але це не необмежено. Кожен користувач також отримує 50 Гб пам’яті електронної пошти, що є окремим від обмеження на накопичувач вашого диска.

Він використовує OneDrive для зберігання та управління файлами, які також поставляються з настільними, мобільними та веб-програмами. Як і в Google Диску, ви можете синхронізувати файли за допомогою OneDrive та легко ділитися ними.

Якщо ви використовуєте ПК з Windows 10 або Windows 8, то OneDrive інтегрується в ці операційні системи. Це робить збереження файлів у хмарі та обмін ними ще простіше. Ви також можете відкривати файли безпосередньо з OneDrive в Microsoft Office та інші програми за замовчуванням на вашому ПК.

Бізнес-програми в Office 365 та G Suite

І Office 365, і G Suite мають кілька додатків для створення документів, електронних таблиць, презентацій тощо. Ви також можете редагувати файли в цих додатках безпосередньо зі свого хмарного сховища.

Давайте подивимося на програми, пропоновані обома платформами, і як вони порівнюють одна одну.

Програми в G Suite

G Suite постачається з популярними програмами Google, такими як Gmail, Документи Google, Листи та слайди, Календар Google, Keep, Hangouts та Фотографії.

Ці програми найкраще працюють у настільному браузері на всіх операційних системах. У Google також є мобільні додатки для кожного з них для Android та iOS. Якщо ви вже використовуєте телефон Android, то їх мобільні версії можуть бути попередньо встановлені разом із вашим телефоном.

G Suite програми

Google також має офлайн-версії деяких додатків, які працюватимуть у вашому браузері. Однак їх функціональність в автономному режимі досить обмежена, і вам доведеться окремо зробити файл доступним для редагування в режимі офлайн.

G Suite не постачається з повноцінними програмами для настільних ПК, які можна використовувати на комп’ютері. Однак їх веб-додатки досить багаті функціями, і в більшості випадків ви зможете виконати роботу.

Завдяки лише своїм веб-функціям та хмарам, додатки G Suite більше підходять для віддалених команд чи організацій, які зберігають усі свої дані у хмарі.

Програми в Office 365

Бізнес-підписка на Office 365 надає вам доступ до таких програм Microsoft Office, як Word, Excel, Powerpoint, Outlook та OneNote. Для настільних комп’ютерів ці додатки як і раніше є найбагатшими функціями та найповнішим набором офісних програм на ринку.

Служби Office 365

Office 365 також пропонує веб-версії та мобільну версію цих додатків, але вони обмежені, як у Документах Google. Настільні програми Office 365 встановили дуже високий стандарт, з яким жоден веб-або мобільний додаток не зміг конкурувати.

Для підприємств, пов’язаних із екосистемою Microsoft із ПК під керуванням Windows, ці додатки є чудовим варіантом і можуть стати вирішальним фактором, на якій платформі ви виберете.

Інструменти співпраці в G Suite та Office 365

Справжня причина, що бізнес хоче використовувати хмарні офісні пакети, – це полегшити співпрацю. Це одна з головних торгових точок як для G Suite, так і для Office 365.

Давайте подивимось, як вони обираються у співпраці та які інструменти доступні для команд для виконання завдань.

Інструменти співпраці в G Suite

G Suite розпочався лише з хмарних додатків. З першого дня їх основна увага була легким обміном та спілкуванням між командами.

Поставляється з Hangouts для відеоконференцій та текстових повідомлень. Hangouts також інтегрується з Google Voice, що дозволяє здійснювати місцеві дзвінки та надсилати SMS у США та Канаду безкоштовно.

Інструменти спільної роботи G Suite

G Suite також дозволяє декільком користувачам працювати над файлом одночасно. Користувачі можуть залишати коментарі та примітки до документів, вносити пропозиції, переглядати зміни та повертатися до попередньої версії.

Календар Google і Google Keep спрощують створення завдань, списків завдань, подій та термінів, тому ви можете поділитися ними зі своєю командою чи будь-ким іншим у світі.

Інструменти співпраці в Office 365

Office 365 намагається імітувати поведінку та зовнішній вигляд настільних версій Microsoft Office. Це робить їх інструменти співпраці дещо складнішими для виявлення та використання.

Інструменти співпраці в Office 365

Це дозволяє багатьом користувачам працювати над одним документом одночасно. Користувачі можуть легко залишати нотатки, коментарі та пропозиції.

Він використовує Skype для обміну текстовими повідомленнями та відеоконференцій. Хоча у нього безкоштовні відеоконференції та дзвінки Skype-Skype, у нього немає безкоштовних дзвінків Skype-to-Phone. Вам потрібно буде придбати номер Skype та кредит, щоб здійснювати місцеві чи міжнародні телефонні дзвінки.

Примітка: У планах Office 365 для бізнесу та бізнесу Essentials Skype для бізнесу немає. Він доступний лише для планів Business Premium та Enterprise.

Загалом Office 365 трохи відстає в інструментах співпраці, що робить його менш придатним для віддалених команд.

G Suite та Office 365 Security

Безпека – одна з головних проблем для малого бізнесу при використанні хмарних додатків. Давайте подивимось, як G Suite та Office 365 захищають дані, які ви зберігаєте на своїх хмарних платформах.

Функції безпеки Suite

G Suite побудований на основі хмарної інфраструктури Google і використовує ті самі рівні безпеки, які використовує сам Google. Сюди входить автоматичне виявлення підозрілої активності, спроб фішингу та інших спроб злому.

Як адміністратор, Google дозволяє встановлювати різні політики для запобігання несанкціонованого доступу до вашої консолі адміністратора або будь-якого з облікових записів користувачів. Ви можете використовувати двофакторну автентифікацію та застосувати її для всіх своїх користувачів.

Він також має функцію захисту від витоку даних, де ви можете встановити ключові слова для блокування будь-якого вихідного зв’язку. G Suite має вбудований спам, віруси та зловмисне програмне забезпечення, яке сканує всі документи та вкладення.

Функції безпеки Office 365

Office 365 дозволяє ввімкнути багатофакторну автентифікацію для всіх паролів користувача. Він також використовує власні інструменти AI, щоб вивчити робочі звички кожного користувача, щоб виявити підозрілі дії та позначити їх, якщо щось виглядає поза місцем.

Він включає інструмент запобігання втратам даних для захисту від крадіжок даних та витоків. Ваша організація також може обмежувати доступ користувачів до пристроїв, що видаються компанією, використовуючи їх інструмент управління пристроями.

Office 365 також використовує засоби виявлення спаму, вірусів та зловмисних програм Microsoft для сканування всіх документів, електронних листів та вкладених файлів..

Порівняльний графік G Suite та Office 365

Прочитавши всю вищезгадану інформацію, можливо, вам все-таки цікаво, хто з цих двох краще для вашого власного бізнесу. Як ви можете помітити, вони обидва пропонують схожі функції за аналогічною ціною.

Для швидшого огляду порівняємо і G Suite, і Office 365.

ОсобливостіG SuiteOffice 365
ЦіноутворенняБазова – 5 дол. США / місяць / місяць
Бізнес – $ 10 / користувач / місяць
Підприємство – $ 29 / користувач / місяць
Основи бізнесу – $ 6 / користувач / місяць
Бізнес – $ 10 / користувач / місяць
Бізнес преміум – $ 15 / користувач / місяць
Плани для підприємств, починаючи з 8 доларів США / місяць на місяць із щорічним зобов’язанням
Хмарне зберігання30 ГБ
Необмежено (1 ТБ для менш ніж 5 користувачів)
1 ТБ для всіх планів
Сховище електронної пошти 50 Гб
ПрограмиДокументи, Листи, Слайди, Зберігайте, Календар, Hangouts, Gmail, ФотографіїWord, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
Простота використання– Краще керування адміністратором
– Краще веб-та мобільних додатків
Кращі настільні програми
СпівпрацяЖиве багатокористувацьке редагування
Hangouts для відеоконференцій та текстів
Google Voice для телефонних дзвінків та SMS
Живе багатокористувацьке редагування
Skype для бізнесу (доступно лише для планів Business Premium або Enterprise)
БезпекаБезпечний електронний електронний електронний лист
Захист від хмарної безпеки Google
Двофакторна автентифікація
Втрата даних та запобігання витоку
Вбудований спам, вірус та виявлення незвичної активності
Безпечний електронний електронний електронний лист
Технологія хмарної безпеки Microsoft
Багатофакторна автентифікація
Втрата даних та запобігання витоку
Вбудований спам, вірус та виявлення незвичної активності
ПочатиКупити G SuiteКупуйте Office 365

Висновок – G Suite проти Office 365 – який краще?

G Suite та Office 365 – це чудові набори хмарної продуктивності. Вони обидва дозволяють вашому бізнесу співпрацювати, зберігати файли в Інтернеті та легко ділитися ними. Вони обидва дозволяють вам працювати з будь-якого місця, використовуючи різні пристрої.

Ми вважаємо, що G Suite – це набагато кращий вибір для власників малого бізнесу. Це набагато простіше у використанні, їх веб-та мобільні додатки найкращі, і ви, мабуть, уже використовуєте багато їхніх додатків, таких як Gmail, Календар, Фотографії, Документи Google тощо..

Ще одна перевага G Suite – ціноутворення. Якщо ви перебуваєте на базовому плані, ви можете придбати більше пам’яті, і ви отримаєте необмежений обсяг пам’яті з їхніми бізнес-планами та підприємствами.

У G Suite також є набагато простіша панель управління адміністратора з тоннами документації. Як власник малого бізнесу, це лише заощадить ваш час при додаванні працівників та керуванні обліковими записами.

Office 365 більше підходить для підприємств на рівні підприємств, де всі співробітники працюють в офісі за допомогою ПК під керуванням Windows. Їх додатки для настільних ПК особливо досконалі, якщо ви перебуваєте в екосистемі Windows.

Зрештою, вибір дійсно зводиться до того, на якій платформі ви більше знайомі? Якщо ви використовуєте Gmail для особистої електронної пошти, вам сподобається G Suite. Якщо ви звикли використовувати Outlook, тоді вам сподобається Office 365.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам порівняти Google Suite G та Office 365, щоб з’ясувати, який із них кращий. Ви також можете побачити наш список найкращих плагінів WordPress та інструментів для ділових веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map