Wordfence vs Sucuri – що краще? (Порівняно)

Wordfence та Sucuri – це два найкращих та найпопулярніших плагіни безпеки WordPress на ринку.


Вони настійно рекомендуються та неймовірно корисні для забезпечення безпеки вашого сайту WordPress. Це ускладнює початківцям вибір того, який саме для них підходить.

У той час як Sucuri і Wordfence мають багато подібних особливостей, у кожного є свої плюси і мінуси.

У цій статті ми порівняємо Wordfence проти Sucuri, щоб поділитись, який краще для загальної безпеки WordPress, на наш експертний погляд.

Sucuri vs Wordfance, який краще для безпеки

Порівнюючи Wordfence і Sucuri – на що звернути увагу?

Wordfence та Sucuri – це два найпопулярніших плагіни безпеки WordPress. Вони обидва пропонують комплексний захист від жорстоких атак, зловмисного програмного забезпечення та крадіжок даних.

Як власник веб-сайту, ви повинні вибрати плагін безпеки, який не тільки захищає ваш веб-сайт, але робить його ефективно. Ви також хочете чогось, що потребує невеликого обслуговування, щоб ви могли зосередитись на зростанні вашого бізнесу.

Нарешті, вам потрібно вибрати плагін безпеки, який простий у використанні та не потребує технічних навичок для налаштування / обслуговування.

У цьому посібнику ми будемо порівнювати Сукурі проти Wordfence пліч-о-пліч. Наше порівняння поділяється на такі категорії:

  • Простота використання
  • Брандмауер додатків для веб-сайтів (WAF)
  • Моніторинг безпеки та сповіщення
  • Сканер шкідливих програм
  • Зламаний веб-сайт очистити

Зауважимо, давайте подивимося, як складаються версії Wordfence vs Sucuri, і який з них виходить як найкращий загальний плагін безпеки WordPress.

Простота використання

Безпека веб-сайтів – це дуже складна і технічна сфера. Ось чому наша перша категорія порівняння – це простота використання.

Подивимося, як легко використовувати Wordfence vs Sucuri для захисту свого веб-сайту.

Wordfence – простота використання

Налаштування Wordfence досить просто. Відразу після встановлення плагіна він попросить надати адресу електронної пошти, де ви хочете отримувати сповіщення про безпеку. Вам також потрібно погодитися з їх умовами надання послуг.

Налаштування Wordfence

Після цього ви побачите майстра на борту, який допоможе вам ознайомитися з інформаційною панеллю Wordfence. Він вказує, де ви побачите сповіщення та сканування безпеки.

Інформаційна панель Wordfence

Плагін включить брандмауер веб-програми в режимі навчання і запустить автоматичне сканування у фоновому режимі. Залежно від розміру вашого веб-сайту, ви побачите сповіщення, коли сканування закінчиться.

Натиснувши на сповіщення, буде показано його деталі з рекомендованими діями, які потрібно вжити. Наприклад, тут ми показали, що наша тема WordPress має новішу версію.

Питання безпеки

Брандмауер за замовчуванням працює як плагін WordPress, що не дуже ефективно. Wordfence дозволяє запускати його в розширеному режимі для кращого захисту, але вам доведеться налаштувати його вручну (докладніше про це пізніше).

Налаштування базового модуля Wordfence є досить простим і не вимагає занадто великого введення користувача. Користувацький інтерфейс трохи захаращений, що може ускладнити початківцям пошук певних налаштувань / параметрів.

Sucuri – простота використання

Sucuri пропонує більш чистий користувальницький інтерфейс без зайвих підказок на екрані. Він також здійснює швидке сканування після активації, і ви побачите сповіщення на інформаційній панелі плагіна.

Приладна панель Sucuri

Брандмауер додатків для веб-сайтів Sucuri (WAF) – це хмарний брандмауер, що означає, що він не працює на вашому сервері. Іншими словами, не потрібне технічне обслуговування з вашого боку.

Вам потрібно буде додати ключ API і налаштувати параметри DNS для вашого доменного імені. Це дозволить брандмауеру зловити зловмисний трафік, перш ніж він навіть досягне вашого сервера хостингу WordPress.

Після налаштування вам не потрібно буде турбуватися про оновлення чи підтримку в майбутньому.

Sucuri також спрощує виконання рекомендованих параметрів посилення безпеки на вашому веб-сайті. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути, щоб застосувати різні налаштування посилення безпеки.

Загартування безпеки WordPress за допомогою Sucuri

Загальний інтерфейс користувача приємний. Однак користувачам все одно доведеться копати глибше, щоб знайти варіанти, які вони шукають.

Оновлення серверів імен в реєстраторі домену – це додатковий крок, необхідний для налаштування брандмауера Sucuri, а для деяких нетехнологічних користувачів це може бути досить складно. Хороша річ, що найпопулярніші реєстратори домену, такі як Domain.com, GoDaddy тощо, зможуть допомогти вам налаштувати його..

Переможець: Сукурі

Брандмауер додатків для веб-сайтів (WAF)

Брандмауер веб-додатків контролює трафік вашого веб-сайту та блокує поширені загрози безпеці. Існують різні способи впровадження брандмауера (додаток на основі хмари).

Ми вважаємо, що брандмауери на основі хмари є більш ефективними та надійними в довгостроковій перспективі.

І Sucuri, і Wordfence пропонують брандмауер додатків для веб-сайтів, давайте подивимося, чим вони відрізняються.

Брандмауер веб-додатків Wordfence

Wordfence пропонує брандмауер додатків для веб-сайтів, який відстежує та блокує шкідливий трафік веб-сайту.

Брандмауер Wordfence

Це брандмауер рівня додатків, це означає, що він працює на вашому сервері і є менш ефективним, ніж брандмауер на основі хмар.

За замовчуванням Wordfence вмикає його в основному режимі. Це означає, що брандмауер працює як плагін WordPress, тому перед тим, як атаку можна буде заблокувати, WordPress має завантажитися. Це може зайняти багато ресурсів сервера, і це не ефективно.

Щоб змінити це, вам потрібно буде вручну встановити брандмауер Wordfence в розширеному режимі. Це дозволить брандмауеру Wordfence контролювати трафік до того, як він досягне вашої установки WordPress.

Оскільки це брандмауер кінцевої точки, Wordfence може блокувати трафік лише після того, як він вже досяг вашого хостинг-сервера. У разі нападу DDOS або спроби грубої сили, ресурси вашого сервера все одно будуть впливати, а продуктивність вашого веб-сайту знизиться. Це може навіть розбитися.

Коли ви вперше активуєте Wordfence, їх брандмауер перебуває в режимі навчання. Він дізнається, як ви та інші користувачі отримуєте доступ до вашого веб-сайту WordPress. За цей час кілька правил брандмауера не застосовуються, щоб переконатися, що законні користувачі веб-сайтів не будуть випадково заблоковані.

Брандмауер веб-застосунку Sucuri

Sucuri пропонує хмарний брандмауер додатків для веб-сайтів, а це означає, що він блокує підозрілий трафік ще до того, як він досягне вашого сервера хостингу.

Sucuri WAF

Це заощаджує багато ресурсів сервера та миттєво покращує швидкість веб-сайту. CDN-сервери Sucuri розташовані в різних регіонах, що є ще одним додатковим бонусом за швидкість веб-сайту.

Щоб використовувати брандмауер, вам потрібно змінити налаштування DNS вашого домену. Ця зміна дозволить увесь трафік вашого веб-сайту пройти через сервери Sucuri.

Немає базового або розширеного режиму. Після завершення налаштування WAF Sucuri почне захищати ваш веб-сайт від зловмисних запитів, DDOS-атак та спроб вгадування пароля..

Вони мають надійний алгоритм машинного навчання, який є досить складним для запобігання помилкових позитивних результатів.

Sucuri дозволяє перейти з режиму підвищеної безпеки до параноїдного, коли у вас є DDoS. Це гарантує, що сервер вашого веб-сайту не виходить з ладу.

Переможець: Сукурі

Моніторинг безпеки та повідомлення

Як власник веб-сайту, ви повинні якомога швидше знати, чи щось на вашому веб-сайті не так. Проблема безпеки може коштувати вам клієнтів і грошей.

Щоб отримувати ці сповіщення, вам потрібно переконатися, що ваш сайт WordPress може надсилати електронні листи. Найкращий спосіб забезпечити це за допомогою сервісу SMTP для надсилання електронних листів WordPress.

Давайте подивимось, як Wordfence та Sucuri обробляють моніторинг та оповіщення веб-сайтів.

Моніторинг Wordfence та сповіщення

Wordfence має чудову систему сповіщень та оповіщень. По-перше, сповіщення буде виділено поруч із меню Wordfence на бічній панелі адміністратора WordPress та панелі інструментів.

Повідомлення на інформаційній панелі в Wordfence

Вони виділяються відповідно до їх вираженості. Ви можете натиснути на сповіщення, щоб дізнатися більше про нього та як його виправити.

Однак ви побачили це лише під час входу на інформаційну панель WordPress.

Wordfence також постачається з миттєвими повідомленнями по електронній пошті. Щоб налаштувати сповіщення електронною поштою, перейдіть на сторінку Wordfence »Усі опції сторінки та прокрутіть униз до розділу “Налаштування сповіщень по електронній пошті”.

Повідомлення електронною поштою у Wordfence

Звідси ви можете вмикати / вимикати сповіщення електронною поштою. Ви також можете вибрати рівень суворості для надсилання сповіщення електронною поштою.

Моніторинг сукурів та сповіщення

Sucuri також відображає критичні сповіщення на панелі приладів. Правий верхній кут екрана призначений для відображення стану основних файлів WordPress.

Сповіщення приладної панелі Sucuri

Нижче ви побачите журнали аудиту та стан здоров’я сайту.

Sucuri поставляється з повною системою управління оповіщеннями. Просто відвідайте Sucuri Security »Налаштування сторінки та перейти на вкладку Попередження.

Сповіщення про сукурі

Ви можете додати електронні адреси, про які потрібно отримувати сповіщення. Після цього ви можете додатково налаштувати сповіщення електронною поштою.

Налаштуйте сповіщення електронної пошти Sucuri

Ви можете вибрати події, про які потрібно отримувати сповіщення, кількість сповіщень на годину та налаштувати налаштування для грубої атаки, типи публікацій та тематичних повідомлень електронної пошти.

Брандмауер додатків для веб-сайтів також надсилатиме автоматичні сповіщення високого рівня на ваш електронний лист.

Переможець: Краватка

Сканер зловмисного програмного забезпечення

Обидва додатки оснащені вбудованим сканером безпеки для перевірки вашого сайту WordPress на наявність шкідливих програм, змінених файлів та шкідливого коду..

Подивимося, як Wordfence та Sucuri сканують на наявність шкідливих програм та інших проблем.

Wordfence Сканер шкідливих програм

Wordfence оснащений потужним сканером, який дуже налаштовується для задоволення вашого хостингового середовища та проблем безпеки.

За замовчуванням сканування увімкнено обмеженими налаштуваннями сканування (для збереження ресурсів сервера в спільних планах хостингу).

Сканер Wordfence

У безкоштовній версії Wordfence автоматично визначає графік сканування вашого сайту. Користувачі преміум-версії можуть вибрати власний графік сканування.

Ви можете налаштувати сканер для роботи в різних режимах. Деякі варіанти сканування доступні лише в преміум-версії.

Сканер Wordfence також може перевірити ваш плагін і теми на відповідність версії сховища.

Сканер шкідливих програм Sucuri

Сканер шкідливого програмного забезпечення Sucuri використовує API перевірки сайту Sucuri. Цей API автоматично перевіряє ваш сайт на кілька API безпечного перегляду, щоб переконатися, що ваш веб-сайт не перебуває у чорному списку.

Він автоматично перевіряє цілісність основних файлів WordPress, щоб переконатися, що вони не були змінені.

Ви можете налаштувати параметри сканування з Sucuri Security »Налаштування сторінки та натискання на вкладку сканера.

Налаштування сканера Sucuri

Безкоштовний сканер Sucuri працює на загальнодоступних файлах вашого веб-сайту. Це не конкретний сканер для WordPress, тому він надзвичайно добре виявляє будь-який тип шкідливого програмного забезпечення та шкідливого коду..

Він також менш нав’язливий на ресурсах вашого сервера, що є додатковим бонусом.

Переможець: Сукурі

Зламаний веб-сайт очищення

Очистити зламаний сайт WordPress непросто. Зловмисне програмне забезпечення може впливати на кілька файлів, вводити посилання у вміст або блокувати вас із власного веб-сайту.

Ручне чищення всього самостійно неможливо для більшості новачків.

На щастя, і Wordfence, і Sucuri пропонують прибирання сайтів та видалення зловмисних програм. Давайте подивимось, хто з них робить краще.

Очищення сайту Wordfence

Сервіс очищення сайтів Wordfence не входить до їх безкоштовних або преміальних планів. Він продається окремо як додаткова послуга.

Сервіс очищення сайту Wordfence

Очищення сайту також надасть вам преміальну ліцензію Wordfence на один веб-сайт.

Процес очищення від зловмисних програм досить прямо. Вони сканують ваш сайт на наявність шкідливих програм / інфекцій, а потім очистять усі файли, які стосуються.

Їх команда також розслідує, як хакери отримали доступ до вашого сайту. Вони підготують детальний звіт про весь процес очищення із пропозиціями щодо подальшої профілактики.

Очищення сайту Sucuri

Усі платні плани Sucuri включають послугу з очищення веб-сайтів. Це стосується очищення сайту, видалення чорного списку, ремонту спаму SEO та захисту WAF для подальшої профілактики.

Очищення веб-сайту Sucuri

Вони справді добре очищають шкідливі програми, вводять спам-код та файли доступу в задньому плані.

Процес досить прямий. Ви відкриєте квиток підтримки та їх команда почне працювати над процедурою очищення.

Вони використовуватимуть ваші дані для входу для доступу до FTP / SSH або cPanel. Під час процесу вони ведуть журнал кожного файлу, до якого вони торкаються, і автоматично створюють резервну копію всього.

Winnner: Краватка

Висновок

І Wordfence, і Sucuri – чудові плагіни безпеки WordPress. Однак ми вважаємо, що Sucuri – найкращий плагін WordPress.

Він пропонує хмарний WAF, який покращує ефективність та швидкість вашого веб-сайту, а також блокує зловмисний трафік та жорстокі атаки.

Wordfence – це хороший безкоштовний варіант, якщо ви не проти використовувати брандмауер та сканер на стороні сервера.

Якщо ви шукаєте безкоштовний хмарний брандмауер веб-сайту, тоді ви можете використовувати Cloudflare як безкоштовну альтернативу, але він не пропонує комплексного захисту. Подивіться наше порівняння Сукурі проти Хмарного флору.

Примітка редактора: Ми використовуємо Sucuri на веб-сайті WPBeginner для підвищення нашої безпеки. Дивіться наш детальний огляд Sucuri.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам порівняти Wordfence проти Sucuri і з’ясувати, який з них краще для ваших потреб. Ви також можете дотримуватися нашого повного посібника з безпеки WordPress покрокові інструкції щодо захисту вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me