Ako si vybrať najlepší hosting WordPress v roku 2020 (v porovnaní)

Webhosting je často prehliadaný a je jednou z kľúčových zložiek každej úspešnej webovej stránky. Výber najlepšieho hostenia WordPress pre vaše potreby môže vylepšiť vaše SEO a zvýšiť predaj. K dispozícii sú rôzne rôzne typy možností hostenia WordPress, ako je bezplatný, zdieľaný, VPS, vyhradený a spravovaný hosting WordPress. V tejto príručke vám pomôžeme zvoliť najlepší hosting WordPress pre vaše webové stránky.

WPBeginner je najväčší bezplatný webový zdroj WordPress ktoré dostávajú milióny zobrazení stránky mesačne. Keďže sme pomohli 200 000+ používateľom a dlhoročným skúsenostiam s hostingovými spoločnosťami WordPress, vieme, že je dôležité vybrať si najlepšiu hostingovú spoločnosť WordPress..

Naším cieľom v tejto príručke je zdieľať naše 12-ročné skúsenosti a informácie o veciach, ktoré musíte zvážiť pri výbere hostiteľskej spoločnosti pre vaše podnikanie..

Aby sme vám pomohli urobiť správne rozhodnutie, uskutočnili sme tiež porovnanie najlepších spoločností poskytujúcich WordPress spolu s rýchlostnými testami, testami dostupnosti a testom spoľahlivosti (úplné porovnanie nájdete po kliknutí)..

Ak ste v zhone, môžete jednoducho vidieť nasledujúcu tabuľku s naším ručne vybraným zoznamom najlepších spoločností poskytujúcich služby WordPress. Tieto spoločnosti sú trvalo špičkovými hostingovými spoločnosťami WordPress v odbore, pokiaľ ide o kvalitu a služby.

Aké sú požiadavky na hosting WordPress?

Budete prekvapení, že WordPress je veľmi ľahký skript a je kompatibilný s takmer všetkými dobrými webhostingovými spoločnosťami. Jednoduché požiadavky, ktoré kladie WordPress, sú:

 • PHP verzia 7 alebo vyššia
 • MySQL verzia 5.6 alebo vyššia ALEBO MariaDB verzia 10.1 alebo vyššia
 • Podpora protokolu HTTPS (SSL)

Vzhľadom na popularitu WordPress, všetky najlepšie webhostingové spoločnosti prichádzajú s jednoduchými možnosťami inštalácie jedným kliknutím pre WordPress. Všetky hostingové spoločnosti WordPress, ktoré sme uviedli v tejto príručke, ponúkajú úplnú podporu pre spustenie stránky WordPress.

Najlepšie spravovaný hosting WordPress

Čo je potrebné zvážiť pri výbere poskytovateľa hostingu WordPress

Rýchlosť, bezpečnosť a spoľahlivosť sú všetky dôležité faktory, ktoré musíte vziať do úvahy pri výbere svojho hostenia WordPress. Najdôležitejším faktorom, ktorý by ste však mali zvážiť, je „Vaše potreby“. Vyhodnotenie vašich potrieb pred zakúpením hostenia WordPress vám môže ušetriť stovky dolárov.

Vyhodnotenie vašich potrieb týkajúcich sa hostenia WordPress

Ako sme už uviedli, existujú rôzne typy služieb webhostingu, ako sú bezplatné, zdieľané, VPS, špecializované a spravované. Pozrime sa na každú z týchto možností a zistite, ktoré riešenie je pre vás najlepším riešením.

Zadarmo hosting WordPress

K dispozícii je bezplatný webhosting, ale takmer všetky majú nejaký druh úlovku. Spravidla nájdete bezplatný hosting WordPress ponúkaný na online fórach alebo malých skupinách. Vo väčšine prípadov ich spravuje jednotlivec, ktorý predáva malú časť svojho priestoru na serveri, aby zakryl nejaké príjmy. Úlovok je často ten, že musíte umiestniť svoje bannerové reklamy na web. Niektorí vás môžu požiadať, aby ste do päty svojich stránok vložili textový odkaz. Títo ľudia budú predávať bannerovú reklamu alebo textový odkaz na pokrytie nákladov na voľný priestor spolu s vreckami na zisky. Najväčšou nevýhodou bezplatného hostiteľa okrem reklám je to, že sú nespoľahlivé. Nikdy neviete, kedy táto osoba prestane ponúkať bezplatné služby. Môžu vás kedykoľvek nechať visieť. Ak máte vážne problémy so svojím webom alebo firmou, vyhnite sa bezplatnému hosťovaniu WordPress za každú cenu.

Zdieľaný hosting WordPress

Zdieľaný hosting je zďaleka najobľúbenejší typ hostenia WordPress, ktorý používajú začiatočníci. Je to najdostupnejší a úprimne povedané dobrý východiskový bod pre nových používateľov. Zdieľaný hosting je miesto, kde zdieľate veľký server s mnohými webmi. Poskytovatelia hostingu môžu mať službu na tom istom serveri za dostupnejšiu cenu tým, že majú na jednom serveri viac stránok. Najväčší úlovok, ktorý vidíme pri zdieľanom hostovaní všetkých poskytovateľov (vrátane poskytovateľov, ktorých odporúčame nižšie), sú neobmedzené zdroje. Neexistuje nič také ako neobmedzené. Aj keď to hovorí neobmedzene, stále máte obmedzenia používania. Ak sa vaše stránky začnú zaoberať značným zaťažením servera, zdvorilo vás nútia upgradovať váš účet. Ak tak neurobia, môže to mať negatívny vplyv na celkový výkon ostatných serverov hostených na tom istom serveri. Vracia sa k tradičnej múdrosti. S rastom vašej firmy stúpajú aj režijné náklady.

Zdieľaný webhosting je najlepším riešením pre malé podniky a začínajúcich blogerov.

Hosting WordPress VPS

Virtuálny súkromný server (VPS) sa vzťahuje na virtuálny stroj. Je to spôsob rozdelenia fyzického serverového počítača na viac serverov s ohľadom na potreby jednotlivých zákazníkov. Aj keď zdieľate server s hrsťou iných, máte takmer rovnakú kontrolu ako vyhradený server. Má tiež súkromie samostatného fyzického počítača a môže byť nakonfigurovaný na spúšťanie konkrétnych serverových softvérov. Vývojári, stredne pokročilí používatelia a stredne veľkí blogeri často využívajú systém VPS na prispôsobenie svojich webových stránok. Ak nemáte technické znalosti, musíte sa uistiť, že ste si kúpili spravovanú VPS. To znamená, že poskytovateľ hostenia WordPress spravuje všetky aktualizácie systému a je k dispozícii, aby vám v prípade potreby pomohol.

VPS hosting je najlepší pre stredne veľké podniky, blogy s vysokou prevádzkou a pre začínajúcich dizajnérov / vývojárov.

Dedikovaný serverový hosting WordPress

Dedikovaný server je fyzický server, ktorý si môžete prenajať od poskytovateľa hostingu. To vám umožní mať úplnú kontrolu nad serverom vrátane výberu operačného systému, hardvéru atď. Ak práve začínate, nepotrebujete dedikovaný server. Akonáhle vaše stránky dostanú značnú návštevnosť, len potom by ste mali zvážiť prechod na vyhradený server. WPBeginner beží na vyhradenom serveri od HostGator. Ak nezamestnávate správcu systému alebo nemáte žiadne skúsenosti so servermi, odporúčame vám spravovať vyhradený server. Poskytovatelia hostenia WordPress, ktorí ponúkajú spravované dedikované servery, zamestnávajú správcov systému na plný úväzok, ktorí udržiavajú vaše servery. Spolu s aktualizáciou softvéru vykonávajú aj monitorovanie serverov, telefonickú podporu atď. Väčšina najlepších webových stránok používa klastre vyhradených serverov.

Dedikované servery WordPress sú najlepšie pre blogy s extrémne vysokou prevádzkou.

Spravovaný hosting WordPress

Z dôvodu veľkého počtu používateľov, ktorí používajú WordPress, sa niekoľko poskytovateľov webhostingu rozhodlo ponúkať spravovaný hosting WordPress. Účet s jedným z týchto poskytovateľov vám umožňuje hosťovať iba stránky založené na WordPress a nič iné. Výhodou riadeného hostenia WordPress je, že sa nemusíte obávať ničoho. Optimalizujú váš web z hľadiska výkonu, zabezpečujú jeho bezpečnosť a udržujú pravidelné zálohy. Okrem toho vám poradia, či má konkrétny doplnok negatívny vplyv.

Zrátané a podčiarknuté, riadený hosting WordPress je bezproblémový rýchly WordPress hosting s vysoko kvalitnou podporou zo strany zamestnancov s množstvom skúseností so systémom WordPress. Aj keď to všetko znie úžasne, plány na spravovaný hosting WordPress sú zvyčajne na vyššej úrovni stupnice. Napríklad osobný účet u populárneho spravovaného poskytovateľa hostingu WordPress stojí 29 dolárov mesačne, kde môžete hostiť iba 1 web (získať maximum 25 000 návštevníkov mesačne). Ďalšia úroveň vyššia, kde máte povolené viac domén, vás bude stáť 99 dolárov mesačne. Osoba začínajúca blogom si to nemôže dovoliť.

Spravovaný hosting WordPress je vynikajúci pre zavedených blogerov, ktorí môžu svoje výdavky zdôvodniť svojimi príjmami. Je na ľuďoch, ktorí nemajú zručnosti / čas zaoberať sa technickou stránkou vecí. Odporúčame WP Engine pre riadený hosting WordPress.

Teraz, keď poznáte všetky svoje možnosti hostenia WordPress, je čas, aby ste sa rozhodli. Prevádzkujeme niekoľko stránok, ktoré mesačne získavajú milióny zobrazení stránky. Testovali sme a spolupracovali so všetkými najlepšími webhostingovými spoločnosťami v odbore. Po tom, ako pomohol 200 000+ používateľom a dlhoročným skúsenostiam, náš zakladateľ Syed Balkhi osobne vybral pre vás niektoré z najuznávanejších poskytovateľov hostingu WordPress. Každá z týchto hostingových spoločností WordPress poskytuje vynikajúce služby a podporu. Každému z nich dávame perfektných 5 z 5 hviezdičiek. Pozrite sa na zoznam najlepších poskytovateľov webhostingu.

Najlepší poskytovatelia webového servera WordPress

Logo Bluehost

Recenzie: 299

BluehostSavings

Jeden z najstarších webových hostiteľov, ktorý sa začal v roku 1996, sa Bluehost stal najväčšou značkou, pokiaľ ide o hosting WordPress. Sú oficiálnym poskytovateľom hostingu odporúčaným „WordPress“. S Bluehostom sa už nikdy nebudete musieť starať o to, aby bola vaša webová stránka pomalá, aj keď je tu veľká premávka. Ich nepretržitá odborná podpora je k dispozícii vždy, keď potrebujete, telefonicky, e-mailom alebo naživo. Sú hodnotené na prvom mieste v webhostingu pre malé podniky. Okrem toho ponúkajú používateľom WPBeginner exkluzívnu zľavu 63%, bezplatnú doménu, SSL a bezplatného tvorcu stránok so šablónami..

SiteGround

4 091 recenzií

SiteGroundSavings

SiteGround je jedným z najpopulárnejších a najvyššie hodnotených poskytovateľov hostingu v komunite WordPress. Poskytujú jedinečné interné riešenia rýchlosti a zabezpečenia WordPress, vďaka ktorým je vaša stránka čo najrýchlejšia a najbezpečnejšia. Sú známe pre najlepšiu podporu 24/7 v tomto odvetví, a preto sú oficiálnym poskytovateľom hostingu odporúčaným „WordPress“. To je tiež dôvod, prečo používame program SiteGround na hosťovanie webovej stránky WPBeginner. Medzi funkcie SiteGround patrí automatické upgrady, vstavaná vyrovnávacia pamäť WP, CDN, postupné spúšťanie jedným kliknutím a kontrola verzie GIT. Sú tiež jednou z mála spoločností, ktoré ponúkajú lokalizovaný hosting s 3 dátovými centrami v USA, Európe a Ázii. Navyše majú pre čitateľov WPBeginner špeciálnu 70% zľavu.

Hostgator

80 recenzií

HostGatorSavings

HostGator je hostiteľom viac ako 8 miliónov domén a je jedným z najpopulárnejších webových hostiteľov v odbore. Vďaka inštalácii WordPress jedným kliknutím, 99,9% záruke dostupnosti a nepretržitej podpore je to inteligentná voľba pre každého vlastníka webových stránok. Považujeme ich za jeden z najlepších webhostingov pre firmy. Ponúkajú našim čitateľom exkluzívnu zľavu 62%, bezplatné doménové meno a certifikát SSL.

Dreamhost

573 recenzií

DreamHostSavings

DreamHost existuje už 18 rokov a je známy tým, že zjednodušuje webhosting. Získate vlastný informačný panel, inštaláciu WordPress jedným kliknutím, automatické aktualizácie WordPress, neobmedzený priestor, neobmedzenú šírku pásma a bezplatné SSD disky, vďaka ktorým je vaša stránka o 200% rýchlejšia. DreamHost ovláda viac ako 600 000 blogov a webových stránok WordPress. Neexistujú žiadne poplatky za nastavenie a získate aj bezplatnú doménu.

GreenGeeks

Recenzie: 397

GreenGeeksSavings

GreenGeeks sa stal známou značkou v hostingovom priemysle WordPress vďaka svojmu rýchlemu výkonu webových stránok, podpore 24/7 v USA a platforme zodpovednej za životné prostredie. Ponúkajú automatickú inštaláciu WordPress jedným kliknutím, spravované aktualizácie, vylepšené zabezpečenie, bezplatné CDN, bezplatnú migráciu stránok a výber z viac ako 5 rôznych umiestnení dátového centra. GreenGeeks ovláda viac ako 500 000 webových stránok a zákazníci ich milujú. Okrem toho majú špeciálnu 60% zľavu pre čitateľov WPBeginner v kombinácii s bezplatným SSL a bezplatným doménovým menom..

Najlepšie porovnávanie hostingu WordPress (2020)

Teraz po prehľadaní vyššie uvedených spoločností poskytujúcich služby WordPress uvedených vyššie by ste sa stále mohli pýtať, ktorá z nich je pre vaše podnikanie najvhodnejšia?

Aby sme vám pomohli vybrať najlepší hosting WordPress, vytvorili sme pre vás niekoľko ďalších zdrojov:

  Naším cieľom je pomôcť vám urobiť správne rozhodnutie, pretože výber nesprávneho poskytovateľa môže mať negatívny vplyv na SEO, rýchlosť a predaj vašich webových stránok..

  Kvíz hostenia WordPress

  Je dosť ľahké sa zahltiť všetkými informáciami. Používatelia si často túto príručku prečítajú a pošlú nám e-mail so žiadosťou o personalizované odporúčanie, ktoré hostenie WordPress je najlepšie pre ich potreby.

  Aby sme to pomohli urýchliť, vytvorili sme engine odporúčaní hostenia WordPress, ktorý vám na základe vašich potrieb pomôže rozhodnúť sa, ktorý hosting je pre vás najlepší..

  Musíte iba presne odpovedať na otázky v miniaplikácii nižšie:

  Ak stále potrebujete personalizovanú pomoc pri výbere najlepšieho poskytovateľa hostingu WordPress, pošlite nám správu prostredníctvom nášho kontaktného formulára. Jeden z členov nášho tímu odpovie do 24 hodín.

  Podrobné porovnanie výkonnosti hosťovania WordPress

  Jedným z dôvodov, prečo je WPBeginner najdôveryhodnejšou webovou stránkou zdrojov WordPress, je to, že naše recenzie vychádzajú zo skutočných údajov a skúseností.

  Na rozdiel od iných webov s recenziami hostenia WordPress, ktoré iba kradnú slová priamo z tlačových správ príslušných hostingových spoločností, sa skutočne zaregistrujeme u každého jednotlivého poskytovateľa hostingu WordPress a dôkladne otestujeme ich služby..

  Na testovanie výkonnosti a spoľahlivosti každej spoločnosti používame nezávislé nástroje tretích strán, ako sú Pingdom, LoadImpact a Bitcatcha, takže vám môžeme pomôcť vybrať najlepší hosting WordPress pre vašu firmu..

  Na presné meranie výkonnosti vo všetkých hostingových spoločnostiach WordPress vytvárame vzorové stránky WordPress pre každého poskytovateľa hostingu a inštalujeme predvolenú tému dvadsaťsedemnástich. Ďalej importujeme fiktívny obsah vrátane obrázkov a médií, takže náš test pripomína priemernú webovú stránku používateľa.

  Potom použijeme Pingdom, špičkovú testovaciu službu rýchlosti webových stránok, na meranie rýchlosti nášho vzorového webu vo viacerých hostiteľských spoločnostiach.

  Pomocou služby Load Impact tiež odosielame virtuálnych používateľov (VU) na každú webovú stránku, aby sme zistili, ako by hostiteľský server spracovával zvýšené požiadavky z viacerých pripojení naraz. Pomáha nám to vidieť, ako by jednotlivé hostingové spoločnosti WordPress dosahovali výkon počas špičkových časov premávky.

  V neposlednom rade využívame službu Bitcatcha na testovanie časov odozvy servera na mnohých geografických miestach vrátane Spojených štátov, Londýna, Singapuru, Sao Paulo, Indie, Sydney a Japonska. To nám pomáha rozhodnúť sa, ktorá hostingová spoločnosť je pre ktorú geografickú polohu najlepšia.

  Teraz, keď poznáte náš testovací proces, porovnajme výkon najlepších hostingových spoločností WordPress, aby sme zistili, ktorá je najrýchlejšia hostingová spoločnosť WordPress na trhu..

  Bluehost WordPress Hosting

  Bluehost je jednou z najväčších hostingových spoločností na planéte a je oficiálnym poskytovateľom hostingu odporúčaným WordPress. Ich hostingové balíčky sú predvolene predinštalované s programom WordPress.

  Tu sú výsledky našich testov výkonnosti Bluehost:

  Výsledky testu rýchlosti Bluehost

  Ako vidíte, naše testovacie stránky sa načítali za menej ako dve sekundy. To je rýchlejšie ako 85% všetkých testovaných webových stránok. Vzhľadom na skutočnosť, že náš vzorový web nepoužíval žiadne doplnky do vyrovnávacej pamäte ani tipy na optimalizáciu rýchlosti, je tento výsledok veľmi dobrý.

  Po teste rýchlosti sme na serveroch Bluehost spustili test Load Impact. Postupne sme vybudovali až 100 jedinečných návštevníkov naraz, aby sme videli, ako server zvládne zvýšené požiadavky z viacerých pripojení naraz.

  Tu je výsledná snímka obrazovky:

  Testovanie nárazového zaťaženia Bluehost

  Modrá čiara predstavuje počet aktívnych virtuálnych používateľov na webe a zelená čiara predstavuje čas načítania servera. Ako vidíte, zaťaženie servera zostalo počas testu stabilné aj pri špičkovej prevádzke.

  Po skúške nárazom zaťaženia sme použili Bitcatcha na testovanie presnejšej doby odozvy servera z rôznych geografických umiestnení.

  Čas odozvy servera Bluehost

  Server Bluehost dosahoval výnimočne dobré výsledky v USA, keď sa načítal za zlomok sekundy. Na iných miestach bola reakcia o niečo vyššia, ale stále pod menej ako sekundu.

  Ak je vaše cieľové publikum v Spojených štátoch, malo by to pre váš web obrovský úžitok.

  V našom podrobnom hodnotení spoločnosti Bluehost sme tiež hodnotili tím podpory zákazníkov, vlastnosti a ceny. Po našej analýze hodnotíme spoločnosť Bluehost ako poskytovateľa hostingu WordPress # 1 pre malé podniky, ktorý vytvorí webovú stránku.

  • výhody: 63% zľava na hosting + bezplatná doména + bezplatné SSL (https: //) v cene
  • výhody: Oficiálne odporúčané WordPress
  • výhody: Webové stránky zadarmo
  • ZÁPORY: Podpora môže byť niekedy pomalá

  Začíname s Bluehost

  SiteGround Hosting WordPress

  SiteGround je jedným z najpopulárnejších a najvyššie hodnotených poskytovateľov hostingu v komunite WordPress. Ponúkajú plány, ktoré sú špeciálne optimalizované pre WordPress s jedinečnými vlastnými riešeniami rýchlosti a bezpečnosti. Preto sú oficiálnym poskytovateľom hostenia odporúčaným programom WordPress.

  Poznámka: Webové stránky WPBeginner sú tiež hosťované na serveroch SiteGround Enterprise a my ich podporujeme.

  Tu sú výsledky našich testov výkonnosti SiteGround:

  Test rýchlosti stránok

  Ako vidíte, naše testovacie stránky sa načítali za menej ako sekundu (presnejšie 649 ms) pre server v Dallase v Texase. To znamená, že naše stránky sú rýchlejšie ako 95% testovaných stránok.

  Ďalej sme spustili test Load Impact na serveroch SiteGround, kde sme postupne vybudovali až 100 jedinečných návštevníkov naraz, aby sme zistili, ako by ich server spracovával zvýšené požiadavky z viacerých pripojení naraz..

  Výsledky testu ovplyvnenia zaťaženia lokality

  Modrá čiara predstavuje počet aktívnych virtuálnych používateľov na webe a zelená čiara predstavuje čas načítania servera. SiteGround fungoval takmer dôsledne, s výnimkou špice, keď na webe bolo 50 používateľov. Rýchlo sa zotavil a doba načítania stránky zostala stabilne nízka, dokonca aj u ďalších používateľov.

  Po skúške nárazom zaťaženia sme použili Bitcatcha na testovanie presnejšej doby odozvy servera z rôznych geografických umiestnení.

  Čas odozvy servera SiteGround z viacerých miest

  Náš testovací server SiteGround fungoval naozaj dobre v Spojených štátoch a na všetkých ostatných miestach s výnimkou Japonska.

  Ak je vaše publikum v Ázii, môžete požiadať server SiteGround, aby vás presunul na ich ázijsko-pacifický server, aby ste to napravili.

  V našej podrobnej kontrole SiteGround sme tiež zhodnotili ich zákaznícku podporu, vlastnosti a ceny. Po analýze sme zistili, že program SiteGround je skvelou možnosťou pre začiatočníkov, pretože ich podpora je nesmierne užitočná.

  • výhody: Najlepšia podpora WordPress, dobrá dostupnosť, vysoká rýchlosť a SSL zadarmo.
  • výhody: Viaceré dátové centrá na celom svete
  • výhody: Bezplatná migrácia stránok
  • ZÁPORY: Žiadna bezplatná doména a program GoGeek je drahý

  Začíname s programom SiteGround

  HostGator WordPress Hosting

  HostGator je populárna webhostingová spoločnosť, ktorá hostí viac ako 8 miliónov domén. Podobne ako v službe Bluehost, ponúkajú špecializované služby hostenia WordPress.

  Tu sú výsledky z našich testov výkonnosti hostgátora:

  Výsledky testov rýchlosti pre HostGator

  Ako vidíte, naše testovacie stránky sa načítali za menej ako sekundu pre server v Dallase v Texase. To je rýchlejšie ako 94% všetkých testovaných stránok. Vzhľadom na skutočnosť, že náš vzorový web nepoužíval žiadne doplnky do vyrovnávacej pamäte ani tipy na optimalizáciu rýchlosti, rýchlosť načítania je úžasná.

  Ako však hostgator funguje, keď máte veľkú návštevnosť?

  Na serveroch HostGator sme vykonali test Load Impact, kde sme postupne vybudovali až 100 jedinečných návštevníkov naraz, aby sme zistili, ako by server zvládal zvýšené požiadavky z viacerých pripojení naraz..

  Testy LoadImpact pre HostGator

  Zelená čiara predstavuje čas načítania stránky a modrá čiara predstavuje počet používateľov na webe. Ako vidíte, naša testovacia stránka fungovala naozaj dobre až pre 80 používateľov, potom sa začala spomaľovať.

  Tieto výsledky sú bežné pre účty zdieľaného hostenia, pretože zdieľate prostriedky servera s ostatnými servermi hostenými na rovnakom serveri. Ako vaše stránky rastú, musíte prejsť na VPS hosting alebo dokonca na spravovaný hosting WordPress.

  Po skúške nárazom zaťaženia sme použili Bitcatcha na testovanie presnejšej doby odozvy servera z rôznych geografických umiestnení.

  Výsledky odozvy servera HosGator

  Hodnotiaci server hostgátora fungoval naozaj dobre. Doba odozvy servera zostala kratšia ako jedna sekunda. V Spojených štátoch to bolo iba 37 ms.

  V našom podrobnom preskúmaní hostiteľa sme tiež vyhodnotili ich zákaznícku podporu, vlastnosti a ceny. Po našej analýze zistíme, že hostGator je vynikajúcou možnosťou pre rastúce firmy, pretože ponúkajú plány, ktoré rastú s vaším podnikaním.

  • výhody: Rýchly a spoľahlivý hosting s dobrou podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • výhody: Webové stránky WPBeginner sú hostené na serveri HostGator
  • výhody: Lacné vstupné ceny a bezplatná migrácia stránok
  • ZÁPORY: Poplatky za obnovenie sú vyššie

  Začíname s programom HostGator

  Pri rezervácii použite kupón HostGator: “wpbeginner” a získate najlepšiu cenu hostGator.

  Dreamhost hosting WordPress

  DreamHost existuje už 18 rokov a je známy svojim spoľahlivým webhostingom. Ponúkajú inštaláciu jedným kliknutím pre WordPress a sú tiež oficiálnymi poskytovateľmi hostenia odporúčanými na WordPress.org.

  Tu sú výsledky našich výkonnostných testov DreamHost:

  Výsledky testov rýchlosti pre DreamHost

  Ako môžete vidieť, naše testovacie stránky sa načítali za menej ako sekundu pre server v New Yorku. To je rýchlejšie ako 93% všetkých testovaných stránok.

  Po teste rýchlosti sme na serveroch DreamHost spustili test Load Impact, aby sme zistili, ako by sa to darilo počas hodín dopravnej špičky. Postupne sme vybudovali až 100 jedinečných návštevníkov naraz, aby sme videli, ako server zvládne zvýšené požiadavky z viacerých pripojení naraz.

  Tu je výsledná snímka obrazovky:

  Výsledky LoadImpact pre Dreamhost

  Modrá čiara predstavuje počet aktívnych virtuálnych používateľov na webe a zelená čiara predstavuje čas načítania servera. Ako vidíte, zaťaženie servera zostalo počas testu stabilné aj pri špičkovej prevádzke.

  Po skúške nárazom zaťaženia sme použili Bitcatcha na testovanie presnejšej doby odozvy servera z rôznych geografických umiestnení.

  Čas odozvy servera pre Dreamhost

  Server DreamHost fungoval dobre pri načítaní US.S za zlomok sekundy, ale na iných miestach bol o niečo pomalší.

  Celkovo je DreamHost skvelým hostiteľom webových stránok v akejkoľvek geografickej polohe.

  V našom podrobnom preskúmaní DreamHost sme tiež hodnotili ich zákaznícku podporu, vlastnosti a ceny. Po našej analýze zistíme, že DreamHost je vynikajúcou možnosťou pre podniky, ktoré si cenia súkromia. Ponúkajú bezplatné doménové súkromie s každou z ich domén. Nedávno tiež bojovali proti americkému ministerstvu spravodlivosti za ochranu súkromia jednej z webových stránok ich zákazníkov.

  • výhody: Dobrá rýchlosť SSL, bezplatná doména s ochranou súkromia a inštalácia WordPress jedným kliknutím.
  • výhody: Oficiálne odporúčané WordPress
  • výhody: Vrátane brány firewall pre webové aplikácie zdarma
  • ZÁPORY: Ovládací panel hostenia je trochu zastaraný.

  Začíname s Dreamhost

  GreenGeeks WordPress Hosting

  GreenGeeks sa stal dobre známou značkou v hostingovom priemysle WordPress s vysokou výkonnosťou a environmentálne zodpovednou platformou. Poskytujú ocenenú podporu 24/7 prostredníctvom živého chatu, e-mailu alebo telefónu.

  Tu sú výsledky z našich testov výkonnosti hosťovania GreenGeeks:

  Výsledok testu rýchlosti GreenGeeks

  Naše testovacie stránky sa načítali za menej ako sekundu pre server umiestnený v San Jose v Kalifornii a boli rýchlejšie ako 94% všetkých testovaných webových stránok. Tento výsledok je naozaj dobrý.

  Pretože vyššie uvedený test meria iba čas načítania s jedným používateľom na webe, použili sme funkciu Load Impact na testovanie výkonnosti serverov GreenGeeks počas špičkových prevádzkových hodín..

  Postupne sme vybudovali až 100 jedinečných návštevníkov naraz, aby sme zistili, ako by ich server spracovával zvýšené požiadavky z viacerých pripojení naraz.

  Skúška nárazom GreenGeeks na zaťaženie

  Ako vidíte, naše testovacie stránky fungovali veľmi dobre počas celého testu. Rýchlosť webovej stránky sa udržala na stabilnej úrovni, pretože prevádzka neustále rástla, čo je vynikajúce, pretože ukazuje, že GreenGeeks sa môžu s rastúcou webovou stránkou škálovať.

  Po skúške nárazom zaťaženia sme použili Bitcatcha na testovanie presnejšej doby odozvy servera z rôznych geografických umiestnení.

  Testy odozvy GreenGeeks

  GreenGeeks Hosting odpovedal na všetky miesta do jednej sekundy. Čas odozvy bol mierne vyšší v prípade miest v Indii a Ázii a Tichomorí.

  To má zmysel, pretože GreenGeeks ponúkajú päť rôznych dátových centier, z ktorých sa nachádzajú v rôznych častiach Spojených štátov a Európy.

  Ak sa väčšina vašich cieľových skupín nachádza v Severnej Amerike, Európe a Južnej Amerike, GreenGeeks je mimoriadne rýchly a spoľahlivý. Ak sa vaše cieľové publikum nachádza mimo týchto regiónov, mali by ste mať prospech z nájdenia umiestnenia servera v blízkosti týchto regiónov.

  V našej podrobnej kontrole GreenGeeks Hosting sme tiež zhodnotili ich zákaznícky servis, funkcie a ceny. Po analýze sme zistili, že hosting GreenGeeks je vynikajúcou možnosťou pre podniky, ktoré si cenia podporu vysokej kvality a uprednostňujú spoločnosť, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Ich plány rastú s rastom vašej firmy.

  • výhody: Vysoká rýchlosť, skvelá cena, bezplatná doména a SSL zadarmo.
  • výhody: 30 dňová záruka vrátenia peňazí
  • výhody: Bezplatná migrácia stránok
  • ZÁPORY: Poplatky za obnovenie sú vyššie.

  Začíname s hostingom GreenGeeks

  Najlepší hosting WordPress (rýchla rekapitulácia)

  Teraz, keď ste už videli porovnanie výkonu popredných spoločností poskytujúcich WordPress, je čas rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre vaše podnikanie najlepší.

  Pre vaše pohodlie sme vytvorili tabuľku so zoznamom funkcií vedľa seba, takže môžete ľahko porovnávať najlepšie hostingové spoločnosti WordPress..

  HostingCostFree DomainFree SSL1-Click WP
  Bluehost$ 2,75 / moÁnoÁnoÁno
  SiteGround$ 3.95 / možiadnyÁnoÁno
  Hostgator$ 2,78 / moÁnoÁnoÁno
  Dreamhost$ 2,59 / moÁnoÁnoÁno
  GreenGeeks$ 2,95 / moÁnoÁnoÁno

  V našom podrobnom preskúmaní hostenia WordPress sme dospeli k záveru, že ak hľadáte blog, nemôžete s Bluehostom pokaziť. Skutočnosť, že vám ponúkajú bezplatnú doménu a SSL zadarmo za cenu 2,75 USD mesačne, je veľmi ťažké prekonať.

  Skutočne však nemôžete pokaziť žiadnu z najlepších hostingových spoločností WordPress, ktorú sme spomenuli vyššie. Všetky ponúkajú skvelú dostupnosť, rýchle servery, podporu kvality a veľmi nízke ceny.

  Časté otázky týkajúce sa hostenia WordPress

  Po tom, ako sme pomohli vyše 100 000 používateľom spustiť ich webové stránky, zodpovedali sme pomerne veľa otázok. Nižšie sú uvedené niektoré z odpovedí na najčastejšie otázky týkajúce sa hostenia WordPress.

  Potrebujem na spustenie webovej stránky hostenie WordPress?

  Ak chcete vytvoriť webovú stránku WordPress, potrebujete webhosting. Váš hostingový server je miesto, kde sú uložené vaše webové stránky. Každý web, ktorý vidíte online, používa poskytovateľa webhostingu.

  Existujú bezplatní poskytovatelia hostenia WordPress?

  Áno, existuje niekoľko spoločností poskytujúcich webhosting zadarmo, ale dôrazne vám odporúčame, aby ste sa im vyhýbali. Vo väčšine prípadov bezplatní poskytovatelia hostenia WordPress umiestňujú reklamy na váš web. Môžu dokonca distribuovať malware vašim používateľom. V neposlednom rade môžu vaše webové stránky kedykoľvek vypnúť bez upozornenia. Vyhnite sa každému, kto vám ponúka bezplatný hosting WordPress, najmä ak máte vážne problémy so svojím webom. Existuje 36 dôvodov, prečo mať „bezplatnú webovú stránku“ je zlý nápad.

  Koľko stojí vybudovanie stránky WordPress?

  Náklady na zostavenie webovej stránky WordPress sa líšia v závislosti od vašich potrieb. Môže sa pohybovať od 100 dolárov až po 30 000 dolárov. Vytvorili sme podrobného sprievodcu, ktorý vysvetľuje, koľko stojí skutočné vytvorenie webovej stránky WordPress.

  Musím mať svoju doménu a hosting WordPress od rovnakého poskytovateľa?

  Nie. Svoju doménu si môžete kúpiť od registrátora doménového mena, ako je napríklad Domain.com, GoDaddy, atď. Ak však ešte nemáte doménu, je ľahšie použiť toho istého poskytovateľa (zvlášť preto, že mnohí ponúkajú bezplatnú doménu s hosťovaním)..

  Môžem týchto poskytovateľov hostingu WordPress použiť pre web elektronického obchodu?

  Áno, určite môžete. Všetky hostingové spoločnosti WordPress, ktoré odporúčame vyššie, ponúkajú certifikáty SSL, ktoré potrebujete na spustenie webovej stránky elektronického obchodu. Ak hľadáte špecializovaný webový obchod s elektronickým obchodom, možno budete chcieť pozrieť na naše porovnanie toho najlepšieho webového servera WooCommerce..

  Ako si zaistiť môj účet hosťovania WordPress?

  Váš webhostingový účet je miesto, kde sú uložené vaše webové súbory. Je preto veľmi dôležité, aby ste si ich zabezpečili. Najlepším spôsobom, ako zabezpečiť svoj hostingový účet WordPress, je použiť silné heslo a vyhnúť sa prihláseniu z verejných miest (pokiaľ nepoužívate VPN). Na ochranu vašich stránok vám odporúčame postupovať podľa našej konečnej príručky zabezpečenia WordPress.

  Ako nainštalujem program WordPress na svoj účet hostenia programu WordPress?

  Každý poskytovateľ hostenia WordPress, ktorý odporúčame, sa dodáva s inštaláciou WordPress jedným kliknutím. Môžete postupovať podľa nášho sprievodcu krok za krokom o tom, ako nainštalovať WordPress na svojho hostiteľa.

  Potrebujem hosting cPanel WordPress?

  cPanel je typ ovládacieho panela, ktorý používa veľa hostingových spoločností WordPress. Nie, nepotrebujete cPanel, ale uľahčuje to inštaláciu, správu e-mailových účtov atď.

  Koľko prenosov môžu tieto hostingové spoločnosti WordPress zvládnuť?

  Tieto hostingové spoločnosti WordPress spracovávajú miliardy zobrazení mesačne.

  Veľkosť prevádzky, ktorú dokáže váš web zvládnuť, skutočne závisí od plánu hostenia WordPress, na ktorom práve pracujete. Väčšina zdieľaných plánov hostenia dokáže pohodlne spracovať 1 000 až 2 000 návštevníkov za deň, pokiaľ je váš web optimalizovaný na výkon.

  Ako vaše webové stránky rastú, váš poskytovateľ hostenia WordPress vás môže požiadať o inováciu na VPS hosting alebo na spravované hostingové plány WordPress.

  Môžem zmeniť poskytovateľa hostenia WordPress neskôr?

  Áno, môžete úplne prepínať, ak nie ste spokojní s vašou hostiteľskou spoločnosťou WordPress. Väčšina hostingových spoločností WordPress ponúka bezplatné migračné služby, vďaka ktorým je tento proces pomerne plynulý. Ak však chcete vykonať migráciu sami, môžete postupovať podľa nášho podrobného sprievodcu, ako presunúť WordPress na nového hostiteľa bez prestojov..

  Záleží na umiestnení môjho dátového centra v službe WordPress?

  Niektoré hostingové spoločnosti WordPress, ktoré vám odporúčame, vám dávajú možnosť zvoliť si svoje dátové centrum. Poloha vášho dátového centra má vplyv na výkonnosť vášho webu pre konkrétne geografické umiestnenie.

  Ak je väčšina vášho publika v Spojených štátoch, potom si chcete zvoliť dátové centrum v USA. Ak je veľká časť vášho publika v Európe, mali by ste si vybrať dátové centrum v Európe..

  Ak si nie ste niečím istí, vyberte si zatiaľ. Na urýchlenie vášho webu pre rôzne geografické polohy môžete vždy použiť WordPress CDN.

  Mal by som si kúpiť mesačne plány hostenia WordPress alebo sa zaviazať dlhodobo?

  Všimnite si, že takmer každá hostingová spoločnosť WordPress ponúka obrovskú zľavu pri výbere dlhodobých plánov. Ak máte vážne problémy so svojím webom, pravdepodobne ho budete uchovávať dlhšie ako mesiac.

  Neodporúčame vyberať mesačné plány hostenia WordPress, pretože ich cena je takmer dvakrát vyššia. Je to lepšie riešenie, ak si vyberiete plán na 12 alebo 24 mesiacov.

  Potrebujem akékoľvek doplnky na hosťovanie WordPress?

  Hostingové spoločnosti WordPress sa vás často budú snažiť ponúknuť širokú škálu služieb. Keď začínate, tieto služby naozaj nepotrebujete.

  Odporúčame vám, aby ste v objednávkovom postupe zrušili začiarknutie a nakupovali iba to, čo skutočne potrebujete: hosting WordPress.

  Ak ich budete potrebovať v budúcnosti, môžete si kúpiť doplnok hostenia WordPress.

  Poskytujú hostingové spoločnosti WordPress profesionálnu značkovú e-mailovú adresu?

  Áno, väčšina hostingových spoločností WordPress vám dá možnosť vytvoriť bezplatnú e-mailovú adresu pre firmy. Odporúčame vám však používať službu Google Apps (známu aj ako GSuite), pretože je spoľahlivejšia. Prečítajte si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako nastaviť profesionálnu e-mailovú adresu pomocou aplikácií Google.

  Tieto hostingové spoločnosti WordPress ponúkajú zálohy webových stránok?

  Áno, každá hostingová spoločnosť WordPress tvrdí, že si každý deň uchováva vaše zálohy. Na základe našich skúseností však našim používateľom odporúčame nainštalovať si záložný doplnok WordPress, aby si uchovali svoje vlastné zálohy, pretože nikdy nemôžete byť príliš bezpeční.

  Existujú ďalší poskytovatelia hostenia WordPress, ktorí tu nie sú uvedení?

  Áno, sú tu doslova tisíce hostingových spoločností WordPress a my ich tu jednoducho nemôžeme uviesť v zozname, pretože by to spôsobilo viac zmätku a paralýzu výberu pre čitateľov bez techniky.

  Vyskúšali sme každú hlavnú hostingovú spoločnosť WordPress na trhu vrátane mnohých, ktoré nie sú v našom zozname vyššie, ako napríklad: WP Engine, zotrvačník, Kinsta, cloudové dráhy, GoDaddy, LiquidWeb, hosting InMotion A2, iPage, Site5, Arvixe, Pantheon, Hostinger , Justhost, HostPapa, NameCheap a ďalšie.

  Najlepšie hostingové spoločnosti WordPress, ktoré sme sa rozhodli zahrnúť do nášho zoznamu, poskytujú najlepšie funkcie za najlepšiu cenu.

  Ktoré sú podľa vášho názoru najlepšie hostingové spoločnosti WordPress?

  Naše tri najlepšie možnosti pre najlepšie hostingové spoločnosti WordPress sú:

  1. Bluehost – Najlepšie celkové hosťovanie WordPress.
  2. SiteGround – Najlepšia podpora WordPress v odbore.
  3. Hostgator – Najlepšie hosting WordPress pre malé podniky.

  Žiadna táto posledná otázka nie je vtip. Túto otázku berieme vážne, aj keď sme na túto príručku odkázali ľudí.

  Dúfame, že vám táto príručka pomohla vybrať najlepší hosting WordPress pre vaše webové stránky. Ak máte otázku týkajúcu sa hostenia programu WordPress, ktorú sme nezaoberali, pošlite nám správu prostredníctvom kontaktného formulára. Jeden z členov nášho tímu odpovie späť do 24 hodín.

  Potrebujete pomôcť so začatím blogu WordPress? Využite našu bezplatnú službu nastavenia blogu WordPress.

  O redakcii

  Redakčný personál WPBeginner je tím odborníkov na WordPress pod vedením Syeda Balkhiho. Dôveruje viac ako 1,3 milióna čitateľov na celom svete.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me