5 najlepších vyskakovacích doplnkov WordPress z roku 2020 (v porovnaní s výkonom)

Hľadáte najlepší vyskakovací doplnok WordPress? Dobrý vyskakovací doplnok WordPress vám pomáha prevádzať návštevníkov webových stránok na odberateľov e-mailov a platiacich zákazníkov.


Existujú desiatky vyskakovacích doplnkov WordPress, ktoré vám môžu pomôcť zvýšiť mieru konverzie.

Väčšina z nich však spomalí vaše webové stránky, ponúkne nepresné štatistiky alebo najhoršie oboje.

V tomto článku porovnáme najobľúbenejšie vyskakovacie doplnky WordPress na trhu, aby ste videli, ktorý je najlepší vyskakovací doplnok WordPress..

Porovnanie najlepších zásuvných modulov WordPress

3 veci, na ktoré by ste si mali dávať pozor pomocou vyskakovacích doplnkov WordPress

Vyskakovacie okná sa musia používať opatrne. Nesprávne vyrobené kontextové okná WordPress sa môžu ľahko stať nepríjemnými a zničiť dojem používateľa spolu s reputáciou vašej značky.

Musíte si vybrať riešenie, ktoré ponúka správne správanie pri interakcii, zacielenie a prispôsobenie, aby ste mohli ponúknuť čo najlepší používateľský zážitok a zároveň zabezpečiť maximálnu konverziu..

Výkon je ďalším problémom väčšiny vyskakovacích doplnkov WordPress. Pretože veľa doplnkov pre vyskakovacie okná WordPress používa na sledovanie analytických služieb WordPress, výrazne to zvyšuje zaťaženie servera a spomaľuje vaše webové stránky. Ako už viete, nízka rýchlosť stránky má negatívny vplyv na vaše hodnotenie SEO.

Preto potrebujete vyskakovací doplnok WordPress, ktorý ponúka výkonné funkcie prevodu bez spomalenia vašich stránok.

V neposlednom rade sa musíte ubezpečiť, že vyskakovací doplnok WordPress, ktorý si vyberiete, skutočne funguje s vaším hostiteľským prostredím WordPress. Mnoho doplnkov pre vyskakovacie okná je zle kódovaných, takže ich pokročilé funkcie, ako je testovanie A / B a podávanie správ, nebudú fungovať s najpokrokovejšími riešeniami ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktoré mnohé hostingové spoločnosti teraz používajú..

Hlavným účelom použitia doplnkov pre vyskakovacie okná pre WordPress je pomôcť vám zachytiť potenciálnych zákazníkov a vylepšiť predplatiteľov vášho zoznamu e-mailov.

Pri výbere vyskakovacieho doplnku WordPress pre svoj web alebo internetový obchod musíte dávať pozor na vyššie uvedené 3 veci.

Súťažiaci o najlepšie WordPress vyskakovacie doplnky

Teraz, keď poznáte bežné problémy s väčšinou vytváračov kontextových okien WordPress, môžete ich použiť ako kritérium na vyhodnotenie všetkých populárnych doplnkov pre vyskakovacie okná WordPress..

Teraz, keď existujú desiatky doplnkov pre vyskakovacie okná, tento proces môže byť dosť časovo náročný.

Preto sme pre vás urobili prieskum. Tu sú najlepšie vyskakovacie doplnky WordPress, ktoré porovnávame v našom sprievodcovi:

 • OptinMonster
 • TrustPulse
 • kvet
 • sumo
 • Prospieva potenciálnych zákazníkov

Teraz sa pozrime na každú z nich a zistíme, ktorý z nich je najlepší vyskakovací doplnok WordPress, ktorý vám pomôže rozšíriť vaše webové stránky..

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najobľúbenejší softvér na generovanie olova na trhu. To vám umožní ľahko previesť návštevníkov webových stránok na predplatiteľov a zákazníkov.

Je dodávaný s výkonným nástrojom na vytváranie vyskakovacích slov WordPress a najkomplexnejšou sadou funkcií zacielenia a prispôsobenia. Jednoducho povedané, umožňuje vám maximalizovať váš konverzný potenciál ako marketingový profesionál.

Vlastnosti

Prístrojová doska OptinMonster

OptinMonster ponúka najsilnejšiu sadu funkcií zacielenia a prispôsobenia na trhu. Umožňujú vám vytvárať rôzne kampane vrátane kontextových okien, uvítacích rohoží na celú obrazovku, plávajúcich panelov, rolovacích polí atď.

Ich funkcie zacielenia vám umožňujú zacieliť na používateľov podľa stránky, ktorú navštevujú, aktivity na vašom webe, ich geografickej polohy a doslova desiatky ďalších.

Môžete si vytvoriť vlastné pravidlá na zobrazenie kontextového okna, vďaka ktorému sú lepšie prispôsobené a vysoko efektívne.

Nižšie sú uvedené niektoré z najvýznamnejších funkcií OptinMonster:

 • Krásne navrhnuté netušivé kontextové okná lightbox
 • Kontextové okná s úmyslom ukončenia, ktoré sa zobrazujú, keď sa používateľ chystá opustiť vaše stránky
 • Výkonné možnosti zacielenia s úrovňou stránky, geografickým zacielením, presmerovaním na mieste, zacielením podľa zariadenia a ďalšími.
 • Detekcia Adblock na zobrazenie cielených správ používateľom
 • Zacielenie na zariadenie pomocou kampaní vhodných pre mobilné zariadenia, ktoré vyzerajú dobre na menších zariadeniach
 • Spúšťajte kontextové okná s úmyslom ukončenia, posúvaním, senzormi nečinnosti, spúšťačmi založenými na čase a ďalšími
 • Desiatky hotových krásnych kontextových šablón
 • Drag and drop popup Maker ľahko vytvárať vyskakovacie okná s vlastnými obrázkami, písmo a štýl
 • Viaceré typy kampaní, ako sú napríklad vstupné a následné reklamy, pohyblivá lišta oznámení, odpočítavacie hodiny, uvítacia rohož na celú obrazovku, kontextové okná kupónového kolieska a ďalšie.
 • Kontextové okná Monster-links, ktoré spustia kontextové okno kliknutím na odkaz
 • Áno / Nie kontextové okná, dvojstupňové kontextové okná a prispôsobenie správ o úspechu
 • Integruje sa so všetkými najlepšími službami e-mailového marketingu, doplnkami kontaktných formulárov, platformami elektronického obchodu a ďalšími.

Pri pohľade na všetky funkcie môžeme s istotou povedať, že ide o najkomplexnejší nástroj na vytváranie vyskakovacích okien WordPress na trhu. Je to všetko, čo budete potrebovať, aby ste okamžite rozrástli svoj zoznam e-mailov a zvýšili počet konverzií.

výkon

Najväčšou výhodou použitia OptinMonster je výkon. Je to aplikácia SaaS, čo znamená, že nepoužíva vaše hostiteľské zdroje WordPress.

Načítava sa asynchrónne, čo tiež znamená, že nespomaluje vašu rýchlosť načítania stránky. To je rozhodujúce nielen pre spokojnosť používateľa, ale aj pre SEO.

V neposlednom rade, pretože spoločnosť OptinMonster na ukladanie analytických údajov nepoužíva WordPress, vaše štatistiky budú najpresnejšie a budú fungovať v akomkoľvek prostredí hostenia..

Jednoduchosť použitia

OptinMonster prichádza s intuitívnym nástrojom na vytváranie vyskakovacích okien drag and drop. Svoje vyskakovacie okná môžete jednoducho navrhnúť pridaním pozadia, výberom farieb, obrázkov, písiem, pomocou vlastného textu a registračného formulára..

Nástroj na tvorbu vyskakovacích okien OptinMonster

Ak to však nechcete robiť, nájdete v ňom krásne hotové kontextové šablóny, z ktorých si môžete vybrať. Každá z týchto šablón je plne prispôsobiteľná pomocou jednoduchého editora point and click.

Pridanie automaticky otváraných okien na váš web je tiež veľmi jednoduché. Nemusíte upravovať žiadne súbory WordPress ani pridávať kód na svoje webové stránky. Môžete jednoducho nainštalovať doplnok s konektorom WordPress.

ceny: Od 9 USD mesačne (účtované ročne).

bonus: Používatelia WPBeginner môžu pomocou nášho kupónu OptinMonster získať zľavu 10%.

zverejnenie: OptinMonster je vyskakovací doplnok, ktorý používame na WPBeginner. Mnoho populárnych blogerov a firiem používa OptinMonster, ako sú napríklad Examiner Social Media, Michael Hyatt, NBA a ďalšie.

Zakladateľ spoločnosti WPBeginner, Syed Balkhi, je spoluzakladateľom spoločnosti OptinMonster. Vytvoril tento doplnok, aby nám pomohol získať viac odberateľov e-mailov. Teraz slúži ako poradca spoločnosti.

2. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse je vyskakovací doplnok WordPress, ktorý používa sociálne dôkazy, ktoré vám pomôžu zvýšiť počet konverzií na vašom webe.

Zobrazuje na vašom webe upozornenia, ktoré sú sociálne overené, aby pomohli vybudovať dôveru používateľov, spustiť efekt FOMO (strach, že dôjde) a povzbudia ďalších používateľov, aby sa zaregistrovali alebo uskutočnili nákup.

Vlastnosti

TrustPulse vám pomôže okamžite získať dôveru používateľov zdieľaním spoločenských dôkazov pomocou menej rušivých, ale vysoko účinných kontextových okien. Tu sú niektoré z funkcií, vďaka ktorým je jedinečný v našom zozname najlepších doplnkov WordPress.

TrustPulse vyskakovacie okno

 • Spúšťače FOMO – Využíva naliehavosť a sociálny dôkaz na spustenie účinku FOMO (strach z ukončenia misie). Toto povzbudzuje používateľov, aby sa zaregistrovali alebo dokončili nákup.
 • Sledovanie v reálnom čase – zobrazuje nákupy, aktivitu a registrácie v reálnom čase
 • Inteligentné zacielenie – zobrazte kontextové okno so správnymi sociálnymi dôkazmi správnym používateľom v správnom čase
 • Prispôsobiť kontextové okno – Použite predvolený dizajn alebo ho vytvorte pomocou vlastných možností prispôsobenia

výkon

Ak prevádzkujete podnikanie v elektronickom obchode, rýchlosť je pre ďalší predaj na vašom webe rozhodujúca. TrustPulse neovplyvňuje rýchlosť načítania stránky a zároveň zlepšuje dojem používateľa.

Je to aplikácia SaaS a nepoužíva vaše hostovacie zdroje WordPress. Celý kód používaný na zobrazenie vyskakovacích okien asynchrónne z cloud serverov.

Jednoduchosť použitia

TrustPulse prichádza s šialene ľahko nastaviteľným procesom. Predvolené kontextové okno so sociálnymi korekciami funguje s veľmi malými úpravami.

Vytvorenie vyskakovacej kampane v TrustPulse

Má ľahko použiteľné rozhranie, ktoré vám umožňuje prispôsobiť vyskakovacie okno, nastaviť zacielenie, zobraziť štatistiky a spustiť prispôsobené kampane v internetovom obchode..

ceny: 500 relácií zadarmo mesačne a potom sa cena začína od 4 dolárov mesačne (účtované ročne).

3. Bloom

kvet

Bloom je populárny vyskakovací doplnok WordPress od spoločnosti Elegant Themes, jedného z najstarších komerčných tematických obchodov WordPress. Bloom, ktorý je k dispozícii ako samostatný doplnok WordPress, poskytuje blogerom ľahko použiteľné vyskakovacie okno WordPress.

Vlastnosti

Bloom prichádza so slušnou sadou funkcií pokrývajúcich základné požiadavky, ktoré by ste potrebovali z dobrého vyskakovacieho doplnku WordPress.

Bloom užívateľské rozhranie

 • Automatické vyskakovacie okno lightboxu
 • Viacero typov optin vrátane postranného panela, zásuvného modulu a pod registračnými formulármi.
 • Základné zacielenie na úrovni príspevku alebo stránky
 • Základné časové oneskorenie, posúvanie, spúšťače odosielania formulára
 • Preddefinované kontextové šablóny s ľahkým prispôsobením
 • Integruje sa s poskytovateľmi e-mailových služieb s koncovými bodmi

výkon

Bloom prichádza ako samostatný doplnok WordPress, čo znamená, že načítava všetok kód z vášho webu WordPress. To znamená, že využíva prostriedky servera a ovplyvňuje rýchlosť načítania stránky.

Snaží sa ju zmierniť optimalizáciou kódu a použitím osvedčených postupov WordPress. Ak však máte zaneprázdnený server s obmedzenými prostriedkami servera, spomalí sa tým výkon webových stránok.

Na základe nastavení doplnku ukladania do vyrovnávacej pamäte WordPress sa štatistické prehľady a funkcie, ako napríklad testovanie A / B, nemusia správať správne.

Jednoduchosť použitia

Bloom je veľmi jednoduché použitie s jednoduchým drag and drop popup maker. Vytváranie nových optinov pomocou Bloom je jednoduché a užívateľské rozhranie je celkom ľahké zistiť.

Vyberte rozbaľovaciu šablónu v Bloom

Problém nastane, keď konfigurujete nastavenia displeja. Existuje príliš veľa možností na výber, vďaka ktorým je používateľské rozhranie trochu mätúce.

ceny: Dodáva sa so spoločnosťou Elegant Themes mebership od 89 dolárov ročne.

4. Sumo

sumo

Sumo je bezplatný kontextový doplnok pre program WordPress, ktorý vám umožňuje pridať kontextové okná na váš web. Ponúkajú prémiovú verziu, ktorá ponúka viac možností.

Sumo panel na hlavnom paneli WordPress

Vlastnosti

 • Umožňuje vám vytvoriť bezplatnú vyskakovaciu a prihlasovaciu formu WordPress
 • Môžete použiť viacero formulárov optin
 • Prepojuje sa s populárnymi platformami pre e-mailový marketing
 • Dodáva sa s rôznymi štýlmi a šablónami na použitie
 • Zahŕňa základné A / B testovanie a štatistiky pre vaše formuláre

Bezplatná verzia je obmedzená vo funkciách a do vašich automaticky otváraných okien pridáva značku Sumo.

výkon

Sumo načíta kód asynchrónne, čo znižuje vplyv na výkon. V závislosti od dizajnu vašej kampane sa môže vplyv na výkonnosť líšiť.

Jednoduchosť použitia

Sumo sa integruje s vašou stránkou WordPress. Musíte však spravovať svoj účet z ich webových stránok a na navrhovanie kampaní používať informačný panel Sumo.

Navrhnite svoje kontextové okno s prístrojovou doskou Sumo

Je dodávaný s trochou krivky učenia. Tvorca kampaní nie je najjednoduchší, ale nájdete cestu. Zistili sme, že je trochu ťažšie použiť ho, najmä pokiaľ ide o integráciu a zacielenie.

5. prospieva potenciálnych zákazníkov

Prospieva potenciálnych zákazníkov

Thrive Leads je ďalší populárny vyskakovací doplnok pre program WordPress. Je dodávaný s krásnymi popup šablón a ľahko použiteľným popup Builderom.

Vlastnosti

Thrive Leads je navrhnutý tak, aby vám pomohol zachytiť potenciálnych zákazníkov na vašom webe WordPress a rozšíriť váš zoznam e-mailov. Tu je rýchly prehľad jeho funkcií.

Prospieva potenciálnych zákazníkov

 • Viaceré typy optinov vrátane vyskakovacích okien lightboxu, vložených formulárov, 2-krokového optinu, posúvania formulárov a ďalších
 • Jednoduchý editor drag and drop na prispôsobenie prihlasovacích formulárov
 • Základné testovanie A / B a analýza vašich formulárov
 • Zacielenie na úrovni stránky vrátane kategórií, značiek, typov príspevkov a ďalších
 • Spolupracuje so všetkými obľúbenými e-mailovými službami
 • Populárne vyskakovacie okná pre malé zariadenia

výkon

Thrive Leads sa snaží vyvážiť výkon a funkcie. Je však stále pomalší ako niektoré iné riešenia uvedené v našom zozname.

Je to samostatný doplnok WordPress, čo znamená, že celý kód sa nachádza na vašom webe WordPress a využíva vaše hostiteľské zdroje..

To tiež znamená, že funkcie Bloom, ako sú hlásenia a testy A / B, nemusia správne fungovať v niektorých hostiteľských spoločnostiach alebo s obľúbenými doplnkami pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte..

Jednoduchosť použitia

Thrive Leads sa používa veľmi priamočiaro a dodáva sa s viacerými šablónami. Je tiež dodávaný so základným vyskakovacím oknom s funkciou drag and drop na prispôsobenie vášho vyskakovacieho formulára.

Rozhranie Builder Leads Builder

Zobrazovanie optinov na vašom webe je mierne spojené. Mnoho začiatočníkov by trochu bojovalo pri zostavovaní vyskakovacieho okna.

Uvidíte rôzne možnosti skupín potenciálov, krátke kódy potenciálnych zákazníkov, prospešné boxy a ďalšie funkcie bez väčšieho vysvetlenia. To znamená, že používatelia ich budú musieť preskúmať, aby zistili, čo robia.

ceny: Od 67 dolárov ročne na jednu webovú licenciu.

Porovnanie výkonu najlepších vyskakovacích doplnkov WordPress

V tomto článku sme sa rozhodli vyskúšať každý vyskakovací doplnok WordPress a otestovať jeho vplyv na výkon a rýchlosť webových stránok.

V podstate sme vytvorili demonštračnú webovú stránku a pomocou predvolených nastavení každého doplnku sme vytvorili základné kontextové okno programu WordPress. Potom sme použili Pingdom na testovanie rýchlosti načítania stránky.

Nasledujú výsledky našich testov.

Doplnkové okno

Čas načítania stránky

žiadosti

Veľkosť stránky

OptinMonster1.03s17225kb
TrustPulse894ms14130 KB
kvet1.23s22188,8 KB
sumo1.24s41575,5 kb
Prospieva potenciálnych zákazníkov1.38s26736,4 KB

V našich výsledkoch sme zistili, že OptinMonster je najrýchlejší vyskakovací doplnok WordPress s najmenším účinkom na výkon.

Záver: Ktorý je najlepší vyskakovací doplnok WordPress?

Vzhľadom na stanovené kritériá sa OptinMonster javí ako najlepší vyskakovací doplnok WordPress. Je to najrýchlejší kontextový editor a dodáva sa s neuveriteľnými nástrojmi na zvýšenie miery konverzie.

Je tiež najjednoduchšie použiť s krásnymi kontextovými šablónami a výkonným editorom drag and drop. Funguje so všetkými populárnymi CRM, e-mailovými marketingovými platformami, najlepšími doplnkami formulárov WordPress, vlastnými HTML formulármi a ďalšími.

Zobrazovanie vyskakovacích okien v správnom čase správnym používateľom ich robí účinnejšími. OptinMonster obsahuje výkonné možnosti zacielenia na úrovni stránky, prispôsobenie a spúšťače na základe udalostí.

Ak prevádzkujete obchod s elektronickým obchodom, odporúčame vám OptinMonster + TrustPulse. To vám umožní maximalizovať počet konverzií pomocou spoločenských dôkazov a výkonných funkcií opustenia vozíka OptinMonster.

Dúfame, že vám tento článok pomohol vybrať najlepší vyskakovací doplnok WordPress pre vaše webové stránky. Môžete tiež navštíviť náš článok o testovaných a ľahkých spôsoboch, ako rozšíriť svoj zoznam e-mailov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me