Pravda o najlepšie zdieľanom webhostingu WordPress

Zdieľaný webhosting zďaleka je najobľúbenejší typ hostingu používaný používateľmi WordPressu. Napriek popularite ľudia často nerozumejú tomu, čo je zdieľaný webový server WordPress? Nikto nikdy nehovorí o pravde za týmito chytľavými „neobmedzenými, ľahkými a dostupnými“ frázami. Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame prečítať si tento článok, aby ste vedeli, čo je zdieľaný hosting WordPress a aké sú výhody / nevýhody zdieľaného webhostingu. Dúfame, že náš sprievodca vám pomôže urobiť to najlepšie rozhodnutie pre vašu spoločnosť.


Čo je zdieľaný hosting WordPress?

Zdieľaný hosting je, keď viacero webových stránok zdieľa veľký server. Tým, že webhostingové spoločnosti majú viac serverov na rovnakom serveri, môžu poskytovať služby za oveľa dostupnejšie ceny. Toto je zďaleka najúspornejšia možnosť, pokiaľ ide o webhosting. Aby som to dal do perspektívy, vyhradený webový server začína niekde okolo 150 dolárov za mesiac a môže ísť do tisícov dolárov za mesiac, zatiaľ čo zdieľaný web hosting nájdete kdekoľvek od 3,95 dolárov mesačne do 9,95 dolárov mesačne.

Aký je úlovok pri zdieľanom webhostingu WordPress?

Jedným z najväčších úlovkov vo väčšine zdieľaných hostingových spoločností je ich marketingové úsilie. Pýšia sa neobmedzeným miestom na disku, neobmedzenou šírkou pásma, neobmedzeným počtom domén a v podstate neobmedzeným množstvom všetkého. Ak žijete v tomto svete, potom viete, že jediné, čo máme, je množstvo klamstiev, ktoré vychádzajú z úst ľudí. Pokiaľ ide o web hosting, neexistuje nič také neobmedzené. Možnosť zdieľaného webhostingu je vytvorená pre menšie webové stránky, ktoré zahŕňajú nových blogerov, malé podniky atď. Ak by všetky stránky využili svoju kvótu, zdieľaný hosting by nefungoval. Ale pretože to robí len veľmi málo, funguje to pre každého pekne. Používatelia získajú veľmi prijateľnú ponuku a hostingové spoločnosti dosahujú dobrý zisk. Dlhý príbeh krátky, je to najlepšia voľba pre ľudí, ktorí začínajú. Ak sa však vaše webové stránky začnú popularizovať a spotrebujú veľa serverových prostriedkov, spoločnosti vás požiadajú o inováciu. Po rokovaniach s mnohými hostiteľskými spoločnosťami sa niektoré z nich nepýtajú zdvorilo. Jednoducho pozastavia váš účet a potom vám pošlú e-mail. Iní nie sú dostatočne zdvorilí, aby to urobili. Jednoducho pozastavia vaše stránky a umožnia vám to zistiť sami. Áno, preto by ste mali zvoliť spoločnú hostingovú spoločnosť, ktorá má dobrú povesť.

Reputácia je zďaleka jediná vec, na ktorú by ste sa mali zamerať, pokiaľ ide o zdieľaný webový hosting WordPress. Pravdepodobne nebudete používať väčšinu funkcií, ktoré sú pre vás k dispozícii, takže výberom webového hostiteľa pomocou zoznamu funkcií vôbec nepomôžete. Hostingové spoločnosti často rozkvetú tento zoznam funkcií pridaním najviditeľnejších vecí. Pretože väčšina ľudí nerozumie odvetvovému žargónu, pozerajú sa na veľkosť zoznamu funkcií a rozhodnú sa bez rozhodnutia. Ak si chcete vybrať dobrú spoločnosť so zdieľaným webhostingom, mali by ste sa pozrieť iba na jej reputáciu v tomto odvetví. To je jediný najdôležitejší faktor, pretože väčšina zdieľaných hostingových spoločností má rovnaké ponuky.

Výhody zdieľaného WordPress Web Hosting

 • Existuje veľká nákladová výhoda, pretože poplatky za údržbu servera zdieľajú tisíce webových stránok. Hostingový poplatok sa pohybuje okolo 3,95 – 9,95 dolárov mesačne.
 • Konkurencia viedla k zlepšeniu technológie. Väčšina zdieľaného webhostingu WordPress prichádza s ľahko použiteľným správcovským panelom ako cPanel, Fantastico atď.
 • Najobľúbenejšie spoločnosti zamestnávajú vysoko kvalifikovaných odborníkov. To vám umožní pokojne sa sústrediť na vaše podnikanie a nemusíte sa starať o údržbu a prestoje.
 • Väčšina väčších spoločností ponúka viac služieb, takže s rastom svojej stránky môžete upgradovať bez akýchkoľvek problémov. S rovnakou webhostingovou spoločnosťou sme od roku 2007.

Nevýhody zdieľaného WordPress Web Hosting

 • V porovnaní s dedikovanými servermi si na zdieľaných webhostingových serveroch všimnete relatívne pomalšie časy odozvy servera.
 • Keď budú spoločnosti chamtivé, nadmerný predaj môže byť obrovský problém. To môže spôsobiť pravidelné prestoje a oneskorenie. Opäť to je miesto, kde povesť webhostingovej spoločnosti prichádza do hry.

Najlepšie zdieľané webhostingové služby

Logo Bluehost

Recenzie: 299

BluehostSavings

Jeden z najstarších webových hostiteľov, ktorý sa začal v roku 1996, sa Bluehost stal najväčšou značkou, pokiaľ ide o hosting WordPress. Sú oficiálnym poskytovateľom hostingu odporúčaným „WordPress“. S Bluehostom sa už nikdy nebudete musieť starať o to, aby bola vaša webová stránka pomalá, aj keď je tu veľká premávka. Ich nepretržitá odborná podpora je k dispozícii vždy, keď potrebujete, telefonicky, e-mailom alebo naživo. Sú hodnotené na prvom mieste v webhostingu pre malé podniky. Okrem toho ponúkajú používateľom WPBeginner exkluzívnu zľavu 63%, bezplatnú doménu, SSL a bezplatného tvorcu stránok so šablónami..

SiteGround

4 091 recenzií

SiteGroundSavings

SiteGround je jedným z najpopulárnejších a najvyššie hodnotených poskytovateľov hostingu v komunite WordPress. Poskytujú jedinečné interné riešenia rýchlosti a zabezpečenia WordPress, vďaka ktorým je vaša stránka čo najrýchlejšia a najbezpečnejšia. Sú známe pre najlepšiu podporu 24/7 v tomto odvetví, a preto sú oficiálnym poskytovateľom hostingu odporúčaným „WordPress“. To je tiež dôvod, prečo používame program SiteGround na hosťovanie webovej stránky WPBeginner. Medzi funkcie SiteGround patrí automatické upgrady, vstavaná vyrovnávacia pamäť WP, CDN, postupné spúšťanie jedným kliknutím a kontrola verzií GIT. Sú tiež jednou z mála spoločností, ktoré ponúkajú lokalizovaný hosting s 3 dátovými centrami v USA, Európe a Ázii. Navyše majú pre čitateľov WPBeginner špeciálnu 70% zľavu.

Hostgator

80 recenzií

HostGatorSavings

HostGator je hostiteľom viac ako 8 miliónov domén a je jedným z najpopulárnejších webových hostiteľov v odbore. Vďaka inštalácii WordPress jedným kliknutím, 99,9% záruke dostupnosti a nepretržitej podpore je to inteligentná voľba pre každého vlastníka webových stránok. Považujeme ich za jeden z najlepších webhostingov pre firmy. Ponúkajú našim čitateľom exkluzívnu zľavu 62%, bezplatné doménové meno a certifikát SSL.

Dreamhost

573 recenzií

DreamHostSavings

DreamHost existuje už 18 rokov a je známy tým, že zjednodušuje webhosting. Získate vlastný informačný panel, inštaláciu WordPress jedným kliknutím, automatické aktualizácie WordPress, neobmedzený priestor, neobmedzenú šírku pásma a bezplatné SSD disky, vďaka ktorým je vaša stránka o 200% rýchlejšia. DreamHost ovláda viac ako 600 000 blogov a webových stránok WordPress. Neexistujú žiadne poplatky za nastavenie a získate aj bezplatnú doménu.

InMotion Hosting

101 recenzií

InMotion Hosting

InMotion hosting je známa priemyselná značka so spoľahlivým výkonom pre hostovanie v podnikovej triede. Vďaka ocenenej technickej podpore a 99,9% dostupnosti sú obľúbenými používateľmi. Ich bezkonkurenčná podpora v USA pomáha vždy. WordPress Hosting spoločnosti InMotion Hosting je optimalizovaný pre aktívnych blogerov a ponúka veľkú škálovateľnosť pre rast vášho blogu. Ponúkajú našim používateľom exkluzívnu zľavu 57% + bezplatnú doménu a SSL zadarmo.

GreenGeeks

Recenzie: 397

GreenGeeksSavings

GreenGeeks sa stal známou značkou v hostingovom priemysle WordPress vďaka svojmu rýchlemu výkonu webových stránok, podpore 24/7 v USA a platforme zodpovednej za životné prostredie. Ponúkajú automatickú inštaláciu WordPress jedným kliknutím, spravované aktualizácie, vylepšené zabezpečenie, bezplatné CDN, bezplatnú migráciu stránok a výber z viac ako 5 rôznych umiestnení dátového centra. GreenGeeks ovláda viac ako 500 000 webových stránok a zákazníci ich milujú. Okrem toho majú špeciálnu 60% zľavu pre čitateľov WPBeginner v kombinácii s bezplatným SSL a bezplatným doménovým menom..

iPage

34 recenzií

iPageSavings

Spoločnosť iPage začala v roku 1998 a má viac ako 1 milión webových stránok. Je to známa značka v oblasti hostenia WordPress. S podporou 24/7, 99,9% dostupnosti a inštaláciou WordPress jedným kliknutím je iPage ideálnym miestom na spustenie. Získate bezplatného tvorcu drag and drop, bezplatnú bezpečnostnú sadu a všetko, čo potrebujete na vytvorenie úspešného webu. Okrem toho ponúkajú používateľom WPBeginner exkluzívnu zľavu 83% a bezplatnú doménu. Vďaka tomu je spoločnosť iPage najvýhodnejším poskytovateľom webhostingu v našom zozname.

Web Hosting Hub

35 recenzií

Web Hosting HubSavings

Web Hosting Hub je najjednoduchší spôsob, ako získať online prítomnosť pre malé podniky. Ľahký ovládací panel, tvorca webových stránok a WordPress v kombinácii s ich úžasnou podporou je ťažké poraziť ich cenu a hodnotu. Po získaní mnohých ocenení za najlepšiu hodnotu ponúka Web Hosting Hub špeciálne zľavy pre používateľov WPBeginner.

JustHost

2 Recenzie

Len HostSavings

Just Host, predtým známy ako Super Green Hosting, bol jedným z pôvodných partnerov WPBeginner. Majú vynikajúcu technickú podporu a mimoriadne spoľahlivé servery. Majú špeciálnu dohodu pre používateľov WPBeginner, čo z nich robí najdostupnejšiu hostingovú spoločnosť spomedzi všetkých poskytovateľov. Nehovoriac o tom, že ponúkajú bezplatnú doménu na celý život pri každom novom účte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map