10 vislabākās veiktspējas Google AdSense reklāmkarogu izmēri un formāti jūsu WordPress vietnei

Viens no biežākajiem jautājumiem, ko iesācēji uzdod pēc pierakstīšanās pakalpojumā Google AdSense, ir tie, kuru Google AdSense reklāmkarogu izmēri ir vislabākie? Daži Google AdSense reklāmas formāti ir pamanāmāki, kas nozīmē, ka viņi saņem vairāk klikšķu un rada lielākus ieņēmumus. Šajā rakstā mēs jums parādīsim vislabākos Google AdSense reklāmkarogu izmērus un formātus un to, kur tos izvietot, lai iegūtu labākos rezultātus.


Google AdSense reklāmkarogu izmēri

Kā pareizi iestatīt Google AdSense reklāmas programmā WordPress?

Pirms darba sākšanas jums būs jāpierakstās uz Google AdSense kontu. Kad esat reģistrējies, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pareizi pievienot Google AdSense pakalpojumā WordPress.

Pēc noklusējuma AdSense reklāmas varat viegli ievietot savas vietnes sānjoslā. Dažās WordPress tēmās var būt arī īpašas zonas reklāmu parādīšanai.

Tomēr labākais veids, kā pārvaldīt Google AdSense reklāmas WordPress, ir reklāmu pārvaldības spraudņa izmantošana. Mēs iesakām izmantot AdSanity, tas ir ļoti ērti lietojams un ļauj ērti ievietot reklāmas sānjoslās, publicēt saturu un jebkur citur, kur vēlaties.

Kāpēc daži Google AdSense reklāmkarogu izmēri un formāti darbojas labāk?

Google AdSense komplektā ir vairāki reklāmkarogu izmēri un reklāmas formāti, kurus varat pievienot savā vietnē. Tomēr ne visi no tiem dod vienādu rezultātu līmeni.

Reklāmas, kas ir tuvākas saturam un viegli pamanāmas, ielādējot lapu, palielinās VKS (vidējais klikšķu skaits). Jums jāpārliecinās, ka esat izvēlējies viegli pamanāmu reklāmas izmēru. Daži no Google AdSense reklāmas izmēriem ir pārāk mazi, un daži var būt pārāk lieli, lai ietekmētu lietotāju pieredzi.

Nākamais faktors, kas ietekmē reklāmas veiktspēju jūsu vietnē, ir tas, cik reklāmdevēju rāda reklāmas šajā formātā. Daži reklāmas formāti un reklāmkarogi ir populārāki reklāmdevēju vidū, kas nozīmē, ka, tos izmantojot, jūs iegūsit lielāku krājumu un labāk apmaksāsit reklāmas.

Visbeidzot, daži reklāmas formāti ir optimizēti mobilajām ierīcēm. Ja mobilo sakaru lietotāji gūst maksimālu labumu no jūsu datplūsmas, šīs reklāmas jūsu vietnē darbosies labāk nekā citi izmēri.

Visjaunākie Google AdSense reklāmkarogu izmēri un formāti

Lielākā daļa vietņu īpašnieku izmēģina dažādus reklāmkarogu izmērus, lai noteiktu, kuri formāti vislabāk darbojas viņu vietnēs. Google AdSense inženieri arī pastāvīgi veic paši savus testus, lai redzētu, kā reklāmas darbojas iesaistītajās vietnēs.

Gadu gaitā esam veikuši vairākas pārbaudes ar mūsu AdSense vietnēm. Zemāk ir norādīti labākie Google AdSense reklāmkarogu izmēri un reklāmas formāti, kas piedāvā vislabāko vērtību jūsu reklamēšanas nekustamajam īpašumam.

1. Vidējs taisnstūris (300 × 250)

Vidējs taisnstūris

Šis reklāmas formāts atbalsta gan attēla / teksta reklāmas, un to var izmantot arī mobilajos izkārtojumos. Lielākā daļa no šī reklāmas lieluma ir tā, ka to ir viegli ievietot sānjoslā vai satura apgabalā, neapdraudot lietotājus.

Tāpēc šis reklāmas formāts iegūst lielāku reklāmu krājumu, kas nozīmē, ka vairāk un labāk jāmaksā par jūsu vietnes reklāmām. Tā kā tas ir ideāli piemērots satura reklāmām, tiek ziņots, ka lielākajai daļai vietņu tas ir arī vislabākais VKS.

2. Liels taisnstūris (336 × 280)

Liels taisnstūris

Liels taisnstūris ieņem otro vietu mūsu sarakstā. Tā ir lielāka un pamanāmāka nekā iepriekš redzamā vidējā taisnstūra reklāma, taču tā var nebūt piemērota visām vietnes sānjoslām un nav optimizēta mobilajām ierīcēm..

Ja jūsu vietnes sānjosla vai satura apgabals ir nedaudz šaurs, tad reklāmā varētu izspiest saturu, kas nav piemērots lietotāja pieredzei.

Tomēr lielais taisnstūris jūsu vietnē var viegli pārspēt vidējo taisnstūri, ja tas tiek ievietots satura apgabalā starp rindkopām. Tas atbalsta gan attēla, gan teksta reklāmas.

Pateicoties tā izmēram un ideālam izvietojumam blakus saturam, arī šis reklāmas izmērs nodrošina labāku reklāmu krājumu.

3. Līderu tabula (728 × 90)

Līderu saraksts

Līderu saraksts ir tradicionāls reklāmkarogu lielums, kas ir lieliski piemērots vietnes galvenē. Tas atbalsta gan teksta, gan attēla reklāmu formātus, bet neatbalsta reklāmas mobilajām ierīcēm.

Tā kā reklāmkarogs ir ideāli piemērots, lai to ievietotu augšpusē (vietnes galvenē vai tūlīt pēc tās), tas saņem vairāk reklāmu, kas nozīmē labākas reklāmas jūsu vietnei. Lieluma un ievērojamā izvietojuma dēļ tas darbojas diezgan labi lielākajā daļā vietņu.

4. Puslapa aka Lielais debesskrāpis (300 × 600)

Puslapa

Lielais debesskrāpis ir plašs vertikāls reklāmkarogs tā lieluma dēļ pazīstams arī kā puse lapas. Tā pievērš uzmanību no reklāmdevējiem, kuri vēlas vairāk reklāmas vietas, lai efektīvi mainītu savu ziņojumu atkārtotas mērķauditorijas atlases laikā.

Tas kļūst aizvien populārāks izdevēju vidū, jo mēdz radīt lielāku preču zīmju ekspozīciju, kas nozīmē labāk apmaksāt reklāmas.

Lielo debesskrāpi varat novietot sānjoslā vai blakus saturam. Tomēr tā lieluma dēļ tas var nebūt piemērots visām vietnēm.

5. Liels mobilais reklāmkarogs (320 × 100)

Mobilais reklāmkarogs

Lielais mobilais reklāmkarogs ir mobilās reklāmas formāts, un efektivitātes ziņā tas ir līdzvērtīgs reklāmkarogu reklāmas formātam, bet mobilajām ierīcēm. Ideālā gadījumā tas vislabāk darbojas, ja to novieto augšpusē tieši zem galvenes.

Tā kā mobilā trafika lielākajā daļā vietņu veido lielu lietotāju daļu, šis reklāmas formāts nodrošina labāku reklāmu krājumu.

To var izvietot kā mazāk uzmācīgu reklāmu un kā vidēja taisnstūra reklāmas formāta aizstājēju.

6. mobilais reklāmkarogs (320 × 50)

mobilais reklāmkarogs

Mobilo reklāmkarogu augstums ir puse no augstuma, salīdzinot ar lielo mobilo reklāmkarogu reklāmas formātu. Tas ir nedaudz mazāk efektīvs, bet arī mazāk uzmācīgs un piedāvā vēl labāku reklāmas pieredzi mazākās mobilajās ierīcēs.

Mobilās reklāmas ir populāras reklāmdevēju vidū, kas nozīmē, ka ar tām tiek iegūts ievērojams reklāmu krājums. Pareizi izvietojot, tas var patiešām labi darboties ar jūsu mobilo sakaru trafiku.

7. Plašs debesskrāpis (160 × 600)

Debesskrāpis

Plašais debesskrāpis ir vertikāla reklāmkaroga reklāma, kas paredzēta tieši šaurām sānjoslām. Tas atbalsta gan attēla, gan teksta reklāmas formātus un ir populārs reklāmdevēju vidū.

Tā ir mazāk uzmācīga reklāmas iespēja, un to var viegli sajaukt ar jūsu vietnes dizainu. Tomēr tā ir mazāk efektīva nekā platākas puslapa reklāmkarogu reklāmas, kurām ir tendence pievērst lielāku lietotāju uzmanību reklāmām.

8. Portrets (300 × 1050)

Portrets

Portrets ir nedaudz platāks un garāks vertikālais reklāmkarogs. Lieluma dēļ šis reklāmas formāts piesaista uz zīmolu orientētus reklāmdevējus, kuri vēlas vairāk reklāmas vietas savam ziņojumam.

Tas ir ideāli novietots blakus saturam vai sānjoslā, kur tas ir vairāk pamanāms, jo lietotāji skenē jūsu lapas saturu. Grūtākais ir to ieviest, neietekmējot lietotāju pieredzi jūsu vietnē.

9. Reklāmas stends (970 × 250)

Stends

Stends ir vēl viens uz zīmolu orientēts reklāmas formāts. Tā ir plaša horizontāla reklāmkaroga reklāma, kuru var ideāli izvietot jūsu lapu augšpusē vai apakšā. Tā mēdz iegūt labākas reklāmas vietas dēļ, ko tā piedāvā reklāmdevējiem, taču tai ir mazāks reklāmu krājums.

Atkarībā no jūsu vietnes satura un atslēgvārdiem tas var būt trāpījums vai izlaišana, ja jūsu vietnei neizdodas piesaistīt pietiekami daudz reklāmu.

10. Kvadrāts (250 × 250)

Parasti lielākas reklāmas tiek uzskatītas par pamanāmākām. Tomēr ne visas vietnes ir veidotas vienādi. Ja jūs izmantojat minimālistisku WordPress motīvu, tad šis mazais kvadrātveida reklāmas formāts varētu lieliski ietilpt jūsu izkārtojumā un joprojām būt pamanāms.

Negatīvie ir tas, ka tai ir mazāks reklāmu krājums, kas varētu izraisīt zemu maksājošas reklāmas. Tomēr, ja jūsu vietne darbojas konkurētspējīgā nozarē, tā var darboties patiešām labi, neietekmējot lietotāju pieredzi.

Vairāk padomu, lai izmantotu visas jūsu reklāmas vietas iespējas

Lietotāji bieži jautā mums, kā viņi var nopelnīt vairāk naudas, izmantojot Google AdSense? Tā kā katra vietne ir atšķirīga, uz šo jautājumu nav vienotas ideālas atbildes.

Šeit ir daži padomi, kā pārliecināties, vai, izmantojot ieņēmumu gūšanai Google AdSense, jūs pilnībā izmantojat savas vietnes potenciālu.

  • Pārbaudiet dažādus reklāmas izvietojumus – Izmēģiniet dažādus reklāmas formātus, lai noskaidrotu, kuri formāti nodrošina labāku VKS un kuri formāti dod labākas reklāmas.
  • Rādīt vairākas reklāmas – Google AdSense ļauj lapā parādīt vairākas reklāmu vienības. Izmēģiniet dažādus izvietojumus un reklāmas formātus, lai pārbaudītu, kuras kombinācijas jums vislabāk der.
  • Vispirms padomājiet par lietotājiem – Kaut arī ieņēmumi no reklāmām ir svarīgi daudzu vietņu izdzīvošanai, jums ir jādomā arī par lietotājiem. Reklāmu izvietošana tādā veidā, kas ietekmē lietotāju pieredzi, ietekmētu jūsu vietnes lietotāju iesaisti, kā arī WordPress SEO.
  • Optimizējiet vietnes veiktspēju – Pētījumi rāda, ka ātrākas vietnes parasti piesaista vairāk auditorijas, kas nozīmē augstāku VKS jūsu reklāmām. Uzziniet, kā paātrināt WordPress un uzlabot veiktspēju.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabākos Google AdSense reklāmkarogu izmērus un formātus. Varat arī apskatīt mūsu visaptverošo ceļvedi par citiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, lai papildinātu savus Google AdSense ienākumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me