27 Tiešsaistes biznesa idejas, kas nopelna, izmantojot “pierādītas un viegli uzsāktas”

Vai jūs meklējat tiešsaistes biznesa idejas, kā gūt papildu ienākumus? Internets piedāvā daudz iespēju sākt biznesu vai atrast piepildītu karjeru. Šajā rakstā mēs parādīsim dažas pārbaudītas un viegli uzsāktas tiešsaistes biznesa idejas, kas faktiski nopelna naudu.


Pārbaudītas un viegli uzsāktas biznesa idejas

Kāpēc jāsāk tiešsaistes bizness?

Tehnoloģiju bieži vaino tradicionālo biznesu un darbavietu nogalināšanā. Tomēr tajā pašā laikā šīs jaunās tehnoloģijas rada daudz jaunu darbavietu un biznesa iespēju, kuras ir gatavas ikvienam izmantot.

Uzņēmējdarbības uzsākšana tiešsaistē ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. To var izdarīt no mājām ērti, izmantojot tikai datoru un interneta savienojumu. Lai sāktu, nav jāiegulda milzīgas naudas summas.

Uzmanību Ja kāds jums saka, ka varat ieguldīt daudz naudas un ātri veikt saīsni / ātri nokļūt, tad tas, iespējams, ir krāpniecība. Palieciet prom no tā.

Šajā rakstā dalāmās idejas ir par likumīgu tiešsaistes uzņēmumu veidošanu, un jums joprojām būs smagi jāstrādā, lai gūtu panākumus.

To sakot, apskatīsim dažas pārbaudītas un viegli uzsāktas tiešsaistes biznesa idejas, kas faktiski pelna naudu.

1. Sāciet emuāru un no tā nopelniet

Sāk emuāru

Emuāri ir viens no veiksmīgākajiem veidiem, kā uzsākt tiešsaistes biznesu. Emuāru autori, piemēram, Darren Rowse, John Lee Dumas un Pat Flynn, gūst ienākumus no sešiem skaitļiem, un viņi nav vieni. Mūsu dibinātājs Sīds Balkhi ir izveidojis astoņu ciparu tiešsaistes biznesu, kas sākās ar emuāru. Ir arī tūkstošiem emuāru autoru, kas darbojas ar ļoti veiksmīgiem emuāriem kā viņu pilna laika tiešsaistes bizness.

Emuāru izveidot ir ļoti viegli, un ir daudz veidu, kā no tā nopelnīt. Viens no populārākajiem emuāra peļņas gūšanas veidiem ir reklāmu rādīšana, izmantojot Google AdSense.

Lai gan jūs varat sākt emuāru mazāk nekā 30 minūtēs, jums tas būs jāpiestrādā, lai tas būtu veiksmīgs. Jums regulāri būs jāpiedāvā auditorijai noderīgs, izklaidējošs un saistošs saturs (lasiet mūsu soli pa solim, kā izveidot emuāru)..

Par laimi, ir daudz emuāru ierakstu ideju, kuras varat izmantot, lai pastāvīgi izveidotu saturu. Pieaugot emuāram, jūs varēsit to pelnīt, izmantojot arī citas stratēģijas.

Jūs to varēsit izmantot arī kā platformu citu tiešsaistes uzņēmumu darbības uzsākšanai.

2. Kļūsti par filiāļu tirgotāju

Filiāļu tirgotājs

Filiāļu tirgotāji veido pārdošanas komisijas, iesakot citu cilvēku produktus vai pakalpojumus.

Lielākā daļa saistīto tirgotāju iesaka šos produktus un pakalpojumus, pārvaldot savus emuārus, vietnes un e-pasta sarakstus. Lai izveidotu auditoriju, viņiem jāapgūst dažādas tiešsaistes mārketinga stratēģijas, piemēram, SEO un satura mārketings.

Lai sāktu, ievērojiet mūsu galveno filiāļu mārketinga rokasgrāmatu ar soli pa solim iesācējiem.

3. Izveidojiet un pārdodiet tiešsaistes kursus

Pārdod tiešsaistes kursus

Ja jums kaut kas ir īpaši labi, tad kāpēc nemācīt citus un no tā veidot karjeru? Tiešsaistes kursu pārdošana ir vēl viens populārs veids, kā uzsākt tiešsaistes biznesu.

Liela daļa lietotāju dod priekšroku ātri apgūt prasmes un zināšanas, pievienojoties tiešsaistes kursiem. Tiešsaistes kursa izveidošana ir kļuvusi daudz vienkāršāka, izmantojot LMS programmatūru. Šīs platformas ļauj izveidot interaktīvus kursus, izmantojot ērti pārvaldāmus rīkus klasēm, studentiem, kursa materiāliem un citam.

Vislabākais ir tas, ka, lai izveidotu kursu vietni, jums nav jāraksta viena koda rinda.

Lai sāktu, skatiet mūsu ceļvedi, kā izveidot tiešsaistes kursu ar WordPress.

4. Veidojiet e-komercijas veikalu

Sāciet e-komercijas veikalu

Pārdot lietas tiešsaistē nekad nebija bijis tik vienkārši. Ikviens var viegli izveidot interneta veikalu dažu minūšu laikā un sākt pārdot produktus.

Šie produkti var būt fiziskas preces (lietas, kuras jānosūta) vai digitālās lejupielādes, piemēram, e-grāmatas, mūzika, programmatūra un daudz kas cits.

Pirms darba sākšanas jums jāveic izpēte. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums smelties idejas:

  • Atrodiet nišu ar lielu pieprasījumu un zemu konkurenci
  • Padomājiet par veidiem, kā jūs padarīsit e-komercijas veikalu izcilu, veicot darbības, ko citi e-komercijas veikali nedara.
  • Padomājiet par izmaksām, kas saistītas ar produktu iegādi no ražotāja klientiem. Izvēlieties cenu modeli, lai jūsu produkti varētu konkurēt un piedāvāt klientiem lielu vērtību. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ka jūsu peļņas normai jābūt pietiekami pamatotai, lai nodrošinātu, ka jūsu bizness ilgtermiņā var saglabāties un augt..

Jums arī jāizvēlas sava e-komercijas veikala platforma. Vienkāršākais veids, kā sākt, ir, izmantojot Shopify vai WooCommerce. Viņi abi ir lieliski platformas. Mēs esam izveidojuši salīdzinājumu ar viņu plusiem un mīnusiem (lai uzzinātu vairāk, skatiet Shopify vs WooCommerce).

Lai sāktu, skatiet mūsu soli pa solim, kā izveidot tiešsaistes veikalu mazāk nekā 30 minūtēs.

5. Izveidojiet dalības vietni

izveidot dalības vietni

Dalības vietnes pelna naudu, pārdodot abonementus ar piekļuvi premium saturam un sabiedrības funkcijām. Tā vietā, lai paļauties uz ieņēmumiem no reklāmas, jūs varat ļaut lietotājiem tieši atbalstīt jūsu vietni ar apmaksātu dalību.

Ir daudz veidu dalības vietņu. Piemēram, dažas dalības vietnes nodrošina lietotājiem piekļuvi ekskluzīvam saturam, kas paredzēts tikai dalībniekiem. Citi lietotājiem sniedz piekļuvi kopienas funkcijām, piemēram, forumam, Facebook grupai vai Slack grupai.

Jums būs jāatrod sava dalības vietnei piemērota niša. Tam jābūt pietiekami vērtīgam, lai lietotāji par to samaksātu.

Ir daudz dalības programmatūru, kas var palīdzēt jums viegli izveidot jebkura veida tiešsaistes kopienu. Jūs varat izvēlēties dažādus abonēšanas modeļus, pārvaldīt lietotājus, saņemt maksājumus tiešsaistē un daudz ko citu.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu galīgo ceļvedi par dalības vietnes izveidi ar soli pa solim iesācējiem.

6. Izveidojiet vietni Drop Shipping

Kravu pārvadājumi apvieno saistīto mārketingu un e-komerciju. Būtībā jūs izveidojat tiešsaistes veikalu, lai par komisiju pārdotu citu cilvēku produktus. Jūs vadīsit tiešsaistes veikalu, nepārvaldot krājumus vai nosūtot preces.

Kravu pārvadājumu uzņēmuma lielākā priekšrocība ir zema ienākšanas barjera, minimālas investīcijas un neliela apgrūtināšana. Tomēr viens trūkums ir tas, ka jūs smagi strādājat, lai pārdotu citu cilvēku produktus ar mazāku peļņas normu.

Lielākā daļa kravas pārvadājumu uzņēmumu galu galā sāk pārdot savus produktus, lai dažādotu savu biznesu un palielinātu peļņu.

7. Izveidojiet tiešsaistes darba padomi

Vakances

Vēl viens veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ir darba meklētāju vietnes izveidošana. Darba padomes vietne par nelielu samaksu palīdz savienot darba meklētājus ar darba devējiem.

Tiešsaistes darba meklētājprogrammās ir daudz, kas nozīmē, ka jums būs jāatrod īpaša niša, lai jūsu darba dēlis izceltos. Piemēram, jūs varat izveidot darba lapu īpaši tīmekļa izstrādātājiem vai mājdzīvnieku auklītēm.

Jūs varat iekasēt nelielu maksu par katru darba sludinājumu, ko ievietojuši darba devēji, piedāvāt uzņēmumiem paketes, lai publicētu vairākus sludinājumus, vai iekasēt maksu no darba meklētājiem, lai augšupielādētu viņu CV.

WordPress ir daudz darba dēļu spraudņu, kas ļauj jums viegli vadīt savu darba dēļu biznesu.

8. Izveidojiet vietni Mikrodarbs

Mikrodarbu vietne ļauj nopelnīt naudu, savienojot darba devējus ar ārštata darbiniekiem un darbuzņēmējiem. Tas ļauj nopelnīt naudu, pamatojoties uz uzskaitītā darba kopējo cenu. Tādas populāras mikro darbu publicēšanas vietnes kā Fiverr, PeoplePerHour, UpWork un citas katru gadu rada miljoniem dolāru lielus ienākumus.

Būtībā jūs darbosities kā starpnieks starp darba devējiem un ārštata darbiniekiem. Darba devēji jums samaksās par katru darbu, un, pārņemot komisiju, pēc darba pabeigšanas pārējo samaksāsiet ārštata darbiniekiem..

Lai sāktu, skatiet mūsu iesācēju ceļvedi par to, kā ar WordPress izveidot tādu mikrodarbu vietni kā Fiverr.

9. Kļūsti par SEO specilisti

SEO eksperts

SEO vai meklētājprogrammu optimizācija palīdz vietņu īpašniekiem iegūt vairāk apmeklētāju no meklētājprogrammām. Tā ir prasme, kas prasa nepārtrauktu mācīšanos un jaunāko tendenču ievērošanu. SEO speciālisti var vadīt savas aģentūras, strādāt kā ārštata darbinieki vai pievienoties uzņēmumam kā pilna laika darbinieks.

Jūs varat kļūt par SEO speciālistu, vadot savas veiksmīgās vietnes vai iegūstot sertifikātus tiešsaistē. Jūs varat atrast klientus tādās brīvdomātāju vietnēs kā UpWork un Freelancer.com.

SEO ir ļoti konkurētspējīga nozare, un jums būs maksimāli jāizmanto vislabākie tirgū pieejamie SEO rīki. Jums būs jāapgūst arī pamata WordPress SEO tehnikas, atslēgvārdu izpētes rīki un satura mārketinga rīki.

10. Izveidojiet ēdienu vai recepšu emuāru

Izveidojiet ēdienu un recepšu emuāru

Ēdienu un recepšu emuāri ir ienesīga emuāru veidošanas niša un lieliska tiešsaistes biznesa iespēja. Ēdienu un recepšu emuāros ieņēmumu gūšanai tiek izmantotas dažādas metodes, piemēram, izmantojot Google AdSense, filiāļu mārketingu, recepšu grāmatu pārdošanu vai tiešsaistes veikala vadīšanu.

Jums būs jābūt kaislīgam pret ēdienu un ēdienu gatavošanu. Tā ir konkurences niša, tāpēc jums būs jādomā par veidiem, kā padarīt ēdienu emuāru unikālu un interesantu.

Lai sāktu, skatiet mūsu soli pa solim ceļvedi par pārtikas emuāra izveidi un naudas pelnīšanu no jūsu receptēm.

11. Kļūsti par WordPress izstrādātāju

WordPress ir pasaulē populārākais vietņu veidotājs. Tas nodrošina vairāk nekā 30% no visām vietnēm internetā. Tas nozīmē, ka visā pasaulē miljoniem uzņēmumu izmanto platformu.

Šī masīvā izmantošana nozīmē, ka tirgū ir milzīgs pieprasījums pēc WordPress izstrādātājiem. WordPress ir atvērtā koda programmatūra, kas nozīmē, ka ikviens var rakstīt tam kodu, izveidot motīvus un veidot WordPress spraudņus.

Kā WordPress izstrādātājs jūs varat pievienoties WordPress labākajiem uzņēmumiem, lielu vārdu zīmoliem, izmantojot WordPress, vai vadīt savu WordPress attīstības aģentūru..

Jums būs jāapgūst PHP, JavaScript, CSS un HTML. Ir daudz grāmatu, WordPress video pamācības, tiešsaistes kursi un WordPress konsultācijas, kas palīdzēs jums sākt darbu.

12. Veidojiet tiešsaistes tirgus

Vēl viena pārbaudīta un viegli uzsākama biznesa ideja ir izveidot tiešsaistes tirgus vietni. Šīs vietnes pelna naudu, ļaujot lietotājiem izveidot savus mini veikalus un pārdot produktus.

Lai piesaistītu pārdevējus, jūs varat izvēlēties nišu ar lielu pieprasījumu ar zemāku konkurenci. Padariet savu platformu unikālu un pievilcīgu gan pārdevējiem, gan klientiem, piedāvājot labāku lietotāja pieredzi un atbalstu.

Lai sāktu, skatiet mūsu soli pa solim apmācību par to, kā izveidot tiešsaistes tirgus vietni, izmantojot WordPress.

13. Kļūsti par grafisko dizaineri

Grafikas dizaineri nopelna naudu, veidojot attēlus, biznesa logotipus, vietņu dizainus, pārdošanas lapas un daudz ko citu. Šī ir plaša nozare, kurā ir daudz uzņēmējdarbības un karjeras iespēju.

Lai kļūtu par grafisko dizaineri, jums būs jāiemācās izmantot profesionālus dizaina rīkus, piemēram, Adobe Illustrator, Photoshop utt. Ir daudz profesionālās izglītības skolu, koledžu un universitāšu, kas piedāvā kursus, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Lai veicinātu savu grafiskā dizaina karjeru, jums būs jāizveido portfolio, lai parādītu savu darbu un prasmes.

14. Sāciet modes emuāru

Sāciet modes emuāru

Vai jūs interesē jaunākās modes tendences un jaunumi? Kāpēc to neizmantot, lai izveidotu modes emuāru un no tā nopelnītu naudu.

Modes emuāri piesaista ļoti daudz reklāmdevēju, populārāko zīmolu un veicinātāju. Tie ļauj ne tikai nopelnīt naudu, bet arī kļūt par ietekmētāju un saņemt citas priekšrocības / priekšrocības, piemēram, bezmaksas apparels, ielūgumus uz ekskluzīvām izrādēm un daudz ko citu.

Lai sāktu, skatiet mūsu pilnīgo ceļvedi par to, kā izveidot modes emuāru un no tā nopelnīt.

15. Kļūsti par satura tirgotāju

Satura tirgotāji palīdz uzņēmumiem reklamēt savus produktus un pakalpojumus, veidojot noderīgu un ļoti saistošu saturu. Visiem uzņēmumiem ir nepieciešams saturs, lai piesaistītu klientus. Pieaug pieprasījums pēc satura tirgotājiem, un nav paredzams, ka tas drīzumā palēnināsies.

Satura tirgotāji prot labi rakstīt saturu, bet viņi nav tikai emuāru autori. Viņi specializējas satura ideju atrašanā, kas vietnei piesaistīs vairāk apmeklētāju un potenciālo klientu.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet šo galīgo satura mārketinga rokasgrāmatu ar soli pa solim iesācējiem, lai sāktu.

16. Kļūsti par PPC ekspertu

PPC ir īsa maksa par klikšķi reklamēšana, kur reklāmdevēji maksā par savām reklāmām, kad lietotāji uz tām noklikšķina. Tomēr ne visi uzņēmumu īpašnieki zina, kā efektīvi vadīt šīs kampaņas, lai iegūtu maksimālu labumu.

PPC eksperti palīdz uzņēmumiem vadīt maksas par klikšķi reklāmas kampaņas tādās platformās kā Google AdWords. Tie palīdz atrast pareizos atslēgvārdus un atribūtus, lai palielinātu IA reklāmās.

Jūs varat uzzināt PPC, vadot savas reklāmas kampaņas un lasot internetā pieejamo materiālu. Ir tiešsaistes sertifikācijas programmas, kuras varat izmantot, lai parādītu savas prasmes.

Lai atrastu PPC darba vietas, varat izmantot populāras ārštata vietnes, kur uzņēmumi aktīvi meklē PPC ekspertus.

17. Sāciet Podcast

Sāciet apraidi

Podcast apraide ir epizodiska audio failu sērija, kuru lietotāji var abonēt, lai lejupielādētu un klausītos. Podcast apraides ir lielisks veids, kā veikt veiksmīgu tiešsaistes biznesu ar daudzām izaugsmes iespējām.

Podkāsti nopelna naudu, izmantojot reklāmas, sponsorēšanu, partnerības un saistīto mārketingu. Jums būs jāatrod sava aplādes tēma, kas ir interesanta un saistoša, lai jūs varētu padarīt savu aplādi unikālu.

Mēs esam izveidojuši pilnīgu iesācēja rokasgrāmatu par to, kā sākt Podcast apraidi, ar pakāpeniskām instrukcijām.

18. Izveidojiet pārskatu vietni

Atsauksmju veidošana vietnē ir vēl viena laba tiešsaistes biznesa iespēja. Tiek uzskatīts, ka vienas no populārākajām pārskatīšanas vietnēm – TripAdvisor – vērtība pārsniedz 12 miljardus dolāru.

Tomēr tā ir ļoti konkurētspējīga nozare, kas nozīmē, ka jums būs jāatrod noteikta niša ar mazu konkurenci. Jūs varat nopelnīt naudu, izmantojot filiāļu mārketingu, rādot reklāmas vai publicējot apmaksātus pārskatus.

Lai sāktu, skatiet mūsu rokasgrāmatu iesācējiem par to, kā izveidot nišu atsauksmju vietni.

19. Pirkt un pārdot domēna vārdus

Lai izveidotu vietni, ir nepieciešami domēna vārdi. Pēc domēna vārda reģistrēšanas jūs esat pilnvarots to izmantot tik ilgi, cik vēlaties. Daudzi uzņēmēji reģistrē domēna vārdus, cerot tos pārdot par augstāku cenu, ļoti līdzīgu nekustamajam īpašumam.

Šis tiešsaistes bizness prasa ieguldījumus un daudz pacietības, jo, gaidot piedāvājumu, jūs turēsities pie šiem domēna vārdiem. Šis ir ļoti konkurētspējīgs bizness, un pirms iekļūšanas jums par to būs jāizlasa pēc iespējas vairāk.

20. Pirkt un pārdot nišas vietnes

Vietņu izveidošana un no tām peļņas gūšana ir kļuvusi daudz vienkāršāka. Tas ļāva daudziem uzņēmējiem no visas pasaules izveidot veiksmīgas vietnes un pārdot tās tāpat, kā jūs pārdotu jebkuru citu biznesu.

Tīmekļa vietnes, piemēram, Flippa, ir lielisks avots, lai iegādātos un pārdotu izveidotas vietnes. Pirms jebkādu ieguldījumu veikšanas pārliecinieties, ka esat veicis pētījumu. Flippa atradīsit daudz resursu, lai palīdzētu jums apgūt pamatus.

Ir daudz iespēju iegādāties nepietiekami izmantotu vietni, optimizēt tās ieņēmumus / pieaugumu un pēc tam to pārdot vairāk.

21. Izveidojiet izsoļu vietni

Izveidojiet izsoļu vietni

Vietnes eBay līdzīgas izsoles izveide ir vēl viena viegli uzsākama tiešsaistes biznesa ideja. Būtībā jūs izveidojat vietni, kas lietotājiem nodrošina platformu produktu pirkšanai un pārdošanai tiešsaistes izsolēs.

Jūs varat pievienot produktus izsolēm pats vai atļaut citiem pārdevējiem rīkot savas izsoles. Par katru izsoles preci pārdevēji var iekasēt fiksētu maksu vai procentus.

Lai sāktu, skatiet mūsu soli pa solim apmācību par to, kā izveidot WordPress izsoles vietni, piemēram, eBay.

22. Kļūsti par YouTuber

Ja jums patīk veidot videoklipus, kļūšana par YouTuber ir lieliska biznesa iespēja. YouTube ir pasaulē lielākā video mitināšanas platforma, otra populārākā meklētājprogramma un liela satura veidotāju globālā kopiena.

Tas ļauj ikvienam augšupielādēt savus videoklipus, izveidot kanālus un nopelnīt naudu no reklāmām, sponsorēšanas un darījumiem. Daži YouTubers katru gadu nopelna miljoniem dolāru, un tūkstošiem YouTubers gūst ienākumus no sešiem cipariem.

Videoklipus var izveidot par jebkuru tēmu. Jūs varat augšupielādēt personiskos vlogus, izglītojošus kanālus, piemēram, List25, vai video pārskatus, gatavošanas kanālu vai gandrīz jebko citu, ko varat iedomāties.

23. Kļūsti par Instagram zvaigzni

Ja jums patīk fotografēt un veidot videoklipus, jums vajadzētu apsvērt iespēju Instagram sākt ienesīgu tiešsaistes biznesu. Instagram lietotāji nopelna ievērojamu naudas summu, izmantojot sponsorēšanu, produktu izvietošanu, indosamentus un daudz ko citu.

Lai sāktu, jums būs nepieciešama kamera, dažas pamata rediģēšanas prasmes un radošums. Pēc tam jums ir nepieciešama konsekventa stratēģija, lai regulāri publicētu jaunu saturu. Jums jāapgūst hashtags izmantošanas māksla, lai reklamētu savas Instagram ziņas un dalītos ar tām savā vietnē, lai sasniegtu auditoriju ārpus Instagram.

Jums būs nepieciešama arī vietne ar kontaktu formas lapu, lai reklāmdevēji varētu sazināties ar izvietojumu iegādi.

24. Kļūsti par video redaktoru

Video redaktors

Ja jums patīk veidot videoklipus un tos rediģēt, bet nevēlaties sākt YouTube kanālu, jūs joprojām varat izmantot savas prasmes, lai palīdzētu citiem uzņēmumiem. YouTube un Facebook videoklipu milzīgās popularitātes dēļ uzņēmumiem visā pasaulē ir nepieciešami profesionāļi, kas var rediģēt savus videoklipus.

Jūs varat sākt, meklējot koncertus ārštata vietnēs. Sākumā jūs strādāsit ar izlases klientiem, bet neilgi pēc tam jums būs daži pastāvīgie klienti, kas jums piedāvās pietiekami daudz darba, lai pavadītu laiku. Pēc tam jūs varat paplašināt savu biznesu, lai izveidotu aģentūru vai nolīgtu citus ārštata darbiniekus, kas palīdzētu.

Vai nezināt, kā izveidot vai rediģēt videoklipus? Neuztraucieties, ka tiešsaistē ir daudz tiešsaistes resursu, kas piedāvā bezmaksas un maksas apmācības un kursus. Jūs varat ieguldīt laiku, lai apgūtu pamatprasmes un uzreiz sāktu strādāt.

25. Kļūsti par diktoru

Stāstītāji nodrošina balss talantu video veidotājiem, filmu veidotājiem un citiem digitālā satura producentiem. Daudzi YouTube kanāli aktīvi meklē cilvēkus, lai stāstītu par videoklipiem. Daži pamata balss treniņi var palīdzēt jums viegli sākt rentablu karjeru.

Jums būs nepieciešams labas kvalitātes mikrofons (mēs iesakām Samson Mic vai Rhode Podcaster) un audio ierakstīšanas programmatūra, lai ierakstītu balss pārsūtījumus. Pēc tam audio failus var nosūtīt klientam, lai viņi tos varētu izmantot savā video.

Jūs varat atrast darbu brīvdomātāju vietnēs un ļoti ātri izveidot vienmērīgu klientu plūsmu.

26. Piedāvājiet tehnisko atbalstu

Vai jums patīk palīdzēt cilvēkiem tehnoloģiju forumos? Ja jūs to darāt, tad varat izpētīt iespējas par to samaksāt. Daudzi tiešsaistes uzņēmumi aktīvi meklē tehniskā atbalsta sniedzējus, lai palīdzētu saviem klientiem.

Būtībā jums vienkārši būs jāiepazīstas ar produktu un jāsāk atbildēt uz jautājumiem. Daudzi uzņēmumi izmanto tiešraidi vai atbalsta biļešu sistēmu, lai atbildētu uz klientu jautājumiem. Bieži vien šie darbi ir attālināti, kas nozīmē, ka jūs varat strādāt no savām mājām.

27. Kļūsti par vadošās paaudzes ekspertu

Vadošās paaudzes eksperti palīdz uzņēmumiem atrast potenciālos jaunus klientus vai potenciālos klientus. Viņi to dara, izmantojot profesionālus rīkus, piemēram, OptinMonster, lai iegūtu potenciālos pirkumus vai palielinātu reklāmguvumu līmeni.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu iesācēju ceļvedi par to, kā WordPress izveidot potenciālo pircēju, piemēram, profesionāli.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās un viegli uzsāktās tiešsaistes biznesa idejas, kas faktiski nopelna naudu. Iespējams, vēlēsities arī iepazīties ar mūsu soli pa solim, kā izveidot mazā biznesa vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me