30 “Ekspertu padomi”, kurus es vēlētos zināt pirms emuāra izveides

Emuāra izveide pirmo reizi var būt nervu sabojājoša pieredze. Ir daudz satraukuma, bet tajā pašā laikā ir bailes no nezināmā. Jūs vēlaties darīt visu pareizi un izvairīties no lielām kļūdām, tāpēc jūsu emuārs var būt veiksmīgs. Savā 12 gadu emuāru veidošanas gadā mēs esam pieļāvuši neskaitāmas kļūdas un no tām mācījušies. Pēdējā desmitgadē mūsu emuāri ir saņēmuši vairāk nekā miljardu lapu skatījumu. Šodienas rakstā mēs dalīsimies ar “ekspertu padomiem”, kurus mēs vēlamies zināt, pirms zinām savu pirmo emuāru.


Ekspertu padomi emuāra izveidošanai

Pro padoms: Mums ir soli pa solim, kā uzsākt emuāru (PAREIZO VEIDU) no tā iestatīšanas, optimizēšanas, nodrošināšanas un pēc tam no tā nopelnīt. Šo rokasgrāmatu ir izmantojuši simtiem tūkstošu apmeklētāju, un tā ir 100% bezmaksas.

To sakot, šīs ir nodarbības, kuras WPBeginner dibinātājs Sīds Balkhi pēdējos 12 un vairāk gadus ir blogojis.

Contents

1. Izvēlieties labo platformu

Izvēlieties pareizo emuāra platformu

Daudzi cilvēki sāk ar tādām populārām bezmaksas emuāru veidošanas platformām kā Blogger, Medium vai WordPress.com, taču šīs emuāru veidošanas platformas ir ierobežotas. Jūs nevēlaties tērēt savu laiku tur, ja nopietni domājat par emuāru veidošanu.

Pirmkārt, jums būs jāievēro šo platformu noteikumi un nosacījumi, un viņiem ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma izslēgt jūsu emuāru. Nav arī garantijas, ka varēsit eksportēt savu saturu, ja viņš izslēgs jūsu emuāru.

Jūs varat izmantot tikai ierobežotas funkcijas, kas ir pieejamas viņu platformā. Lielākā daļa bezmaksas platformu arī ierobežo jūs nopelnīt naudas blogošanu.

No otras puses, WordPress.org dod jums pilnīgu brīvību un kontroli pār jūsu emuāru.

Varat pievienot funkcijas, nopelnīt naudu vai darīt visu, kas jums patīk. Visi mūsu emuāri tagad izmanto WordPress, ieskaitot WPBeginner. WordPress pārvalda vairāk nekā 31% no visām vietnēm internetā.

Ja domājat, kā WordPress.org salīdzina ar citām bezmaksas emuāru veidošanas platformām, mēs esam veikuši pētījumu jums:

 • WordPress.org vs WordPress.com
 • WordPress vs Blogger
 • WordPress vs Medium
 • WordPress vs Weebly
 • WordPress vs Wix

2. Atrodiet perfektu domēna vārdu

Domēna vārda izvēle

Pareiza domēna vārda izvēle ir ļoti svarīga. Man ir mežonīgi veiksmīgs emuārs ar nosaukumu List25.com, kuram ir vairāk nekā 2,3 miljoni YouTube abonentu un vairāk nekā 500 miljoni video skatījumu. Bet pēc noilguma es vēlos, lai es domēnā nepievienotu numuru, jo tas ierobežo mūs tikai ar 25 vienumiem sarakstā.

Šeit ir daži ātri padomi, kā izvēlēties vislabāko domēna vārdu savai vietnei.

 • Stick ar .com domēna paplašinājumu
 • Izvēlieties tādu domēna vārdu, kuru ir viegli izrunāt, uzrakstīt, kā arī pēc iespējas īsāku.
 • Domēna nosaukumā izmantojiet savus atslēgvārdus un zīmolu. Piemēram, vietne stargardeninghouston.com ir vairāk draudzīga meklētājprogrammām nekā stargardeningcompany.com

Skatiet mūsu labāko domēna vārdu reģistrētāju sarakstu, lai izvēlētos jūsu domēna vārdu. Mums ir arī detalizēts ceļvedis par to, kā bez maksas reģistrēt domēna vārdu.

3. Ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo mitināšanu

WordPress mitināšana

Pareiza tīmekļa mitināšana ir līdz šim viens no vissvarīgākajiem lēmumiem, sākot emuāru, jo šeit tiek glabāti jūsu vietnes faili.

Daudziem iesācējiem patīk ideja par bezmaksas mitināšanu, taču bezmaksas vietnes mitināšanas izvēle vienmēr ir slikta ideja, un galu galā tā jums izmaksās vairāk naudas un laika.

Pirmajās dienās viena no manām pirmajām vietnēm tika mitināta brīvā saimniekdatorā, kurai viss izdevās, līdz kādu dienu tās tika izslēgtas bez iepriekšēja brīdinājuma. Visa mana vietne vairs nebija pieejama, lai to atjaunotu. Es zaudēju smaga darba mēnešus.

Tāpēc ir svarīgi izvēlēties cienījamu mitināšanas uzņēmumu. Šeit ir dažas lietas, kas jums jāņem vērā:

 • Ir dažādi hostinga plānu veidi, piemēram, dalīta mitināšana, pārvaldīta mitināšana, VPS un daudz kas cits. Jums jāizvēlas plāns, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.
 • Salīdziniet dažādu hostinga uzņēmumu atsauksmes.
 • Atbalsts ir svarīgs iesācējiem, un jūs vēlaties pārliecināties, ka ir daudz iespēju saņemt palīdzību, kad jums tā nepieciešama.

Tiem, kas tikai sāk darbu, mēs iesakām izmantot Bluehost, jo tie ir oficiāli WordPress ieteikti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Viņi arī piedāvā mūsu lasītājiem bezmaksas domēna vārdu + 65% atlaidi mitināšanai.

Otra mūsu mitināšanas izvēle ir SiteGround. Tos oficiāli iesaka arī WordPress, un viņi ir pazīstami ar lielisku atbalstu.

Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties labāko WordPress mitināšanu.

4. Vienmēr regulāri veiciet dublējumkopijas

Iestatiet dublējumus

Bieži vien lietotāji nedomā par dublēšanu, kamēr nav par vēlu. Pirmajās dienās es izvēlējos lētu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas nebija pārāk plaši pazīstams, un viņiem bija aparatūras kļūme. Es pazaudēju visu vietni, jo man nebija rezerves kopijas.

Daudzi mitināšanas uzņēmumi piedāvā ierobežotas dublējumkopijas. Tomēr šie dublējumi netiek garantēti, un aparatūras kļūme var izraisīt datu, kā arī rezerves kopijas zaudēšanu.

Rezerves kopijas ir jūsu pirmā aizsardzības līnija pret brutāla spēka uzbrukumiem, uzlaušanas un datu zādzībām. Tas ir pirmais solis, lai uzlabotu jūsu WordPress drošību un jūsu vietnes drošību.

Ir daudz uzticamu WordPress rezerves spraudņu, kas ļauj plānot automātiskas dublējumkopijas un saglabāt tās attālās vietās, piemēram, Google Drive, Dropbox, Amazon S3 un citur..

Vai tagad ir jāiestata WordPress dublējumi? Šeit ir soli pa solim apmācība par to, kā dublēt jūsu WordPress vietni, izmantojot UpdraftPlus.

5. Iestatiet Google Analytics no pirmās dienas

Google Analytics

Jūs nevarat audzēt savu vietni, ja nezināt, kā cilvēki atrod un izmanto jūsu vietni. Tāpat kā daudzi iesācēji, arī es paļāvos uz “minējumu veidošanu” un “spārnošanu”, lai paveiktu darbu, līdz es uzzināju vietņu analītikas nozīmi..

Google Analytics ir labākā analītikas programmatūra pasaulē, ko izmanto miljoniem vietņu. Tas ļauj jums redzēt savu populārāko saturu, no kurienes nāk jūsu apmeklētāji, un vēl vairāk.

Tas palīdz arī izsekot lietotāju iesaistei jūsu vietnē, kas palīdz uzlabot jūsu biznesu, izmantojot minējumus, nevis reālos skaitļus. Ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu, varat to izmantot, lai izsekotu klientus un palielinātu reklāmguvumus.

Lai ātri uzstādītu, ievērojiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus par Google Analytics instalēšanu WordPress.

6. Iestatiet profesionālu firmas e-pasta adresi

Zīmola e-pasta adrese

Ja nopietni domājat par savu emuāru, tad ir svarīgi, lai jums būtu profesionāla firmas e-pasta adrese. Tas ir tāls ceļš sarunās par darījumiem ar reklāmdevēju, jo viņi domā, ka jūs esat likumīga darbība.

Šis ir veids, kā viegli iegūt profesionālu firmas e-pasta adresi bez maksas.

Turklāt tas palīdz arī ar e-pasta piegādi, sūtot e-pasta jaunumus. Kas mani ved uz 7. padomu.

7. Sāciet veidot e-pasta sarakstu uzreiz

Sāciet veidot e-pastu sarakstu

Vairāk nekā 70% cilvēku, kas pamet jūsu vietni, nekad neatgriežas. Jums ir nepieciešams veids, kā uzturēt kontaktus ar viņiem. Tāpēc jums jāsāk veidot e-pastu saraksts.

Tagad jūs varat domāt, kāpēc gan ne tikai veidot šādus sociālajos tīklos, piemēram, Facebook, Twitter, Instagram un citur?

Lai gan jums noteikti vajadzētu strādāt, lai veidotu turpmāko saturu sociālajos medijos, jums šīs platformas nepieder. Viņi var ierobežot jūsu piekļuvi saviem sekotājiem un jebkurā laikā pat var bloķēt jūsu kontu.

No otras puses, e-pasts joprojām ir visefektīvākais tiešsaistes mārketinga rīks. Jums pieder jūsu e-pasta saraksts, un jūs varat sasniegt auditoriju bez jebkādiem ierobežojumiem.

Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet mūsu rakstu par to, kāpēc jums vajadzētu sākt veidot savu e-pasta sarakstu.

E-pasta saraksta neveidošana no pirmās dienas joprojām ir mana nožēla Nr. 1, un šī ir izplatīta nožēla, par kuru dalās daudzi emuāru veidošanas eksperti.

8. Iestatiet unikālas kontaktu formas katram lietošanas gadījumam

Iestatiet vairākas unikālas kontaktu formas

Sākumā mana e-pasta adrese bija publiski parādīta emuārā. Tas noveda pie tā, ka man ienāca tonnas surogātpastu. Kontaktformas ir ļoti svarīgas, un tieši tāpēc gandrīz katrā apmeklētajā vietnē jūs atradīsit kontaktinformācijas lapu.

Ir svarīgi arī, lai katram lietošanas gadījumam būtu dažādas formas, lai jūs varētu viegli filtrēt e-pastus un būtu efektīvāks.

Tirgū ir daudz WordPress kontaktformas spraudņu. Tomēr lielākā daļa WordPress kontaktformas spraudņu ir izstrādāti izstrādātājiem. Tas ir iemesls, kāpēc es atklāju WPForms ar mērķi padarīt to par iesācējiem draudzīgāko kontaktu formas spraudni WordPress.

Tam ir vairāk nekā miljons aktīvu instalāciju ar 2300+ piecu zvaigžņu atsauksmēm. Ir arī bezmaksas versija ar nosaukumu WPForms lite, kuru varat izmēģināt.

Detalizētas instrukcijas skatiet šajā rakstā par to, kā WordPress viegli izveidot kontakta formu.

9. Pievērsiet uzmanību attēlu autortiesībām un licencēm

attēlu autortiesības

Bieži vien iesācēji vienkārši kopē un ielīmē attēlus no interneta. Tas palielina atbildību, palielinoties jūsu vietnei. Nelietojiet tikai Google attēlus, jo jums, iespējams, būs jāmaksā tūkstošiem vēlāk par attēlu autortiesību pārkāpumu maksu. Autortiesību īpašnieks var arī ziņot par lapu, kurā redzams viņu darbs, un lūgt Google noņemt to no meklēšanas rezultātiem.

Ņemot vērā šīs izmaksas, ir vērts samaksāt par Shutterstock licenci, lai iegūtu augstas kvalitātes vektorgrafiskus attēlus izmantošanai jūsu vietnē.

Tomēr, ja jūs tikko sākat darbu un nevēlaties maksāt par licencēm, varat atrast vairākas vietnes, kas piedāvā cc0 attēlus. Šie attēli ir bez maksas, un tos varat izmantot savā vietnē.

Vēl viens veids, kā pievienot attēlus savai vietnei, ir izveidot savu. Tomēr lielākā daļa iesācēju nav grafiķi. Par laimi ir tādi tiešsaistes rīki kā Canva, kas ļauj jums izveidot profesionālus attēlus, kurus izmantot savā emuārā.

10. SEO optimizācija uz vietas ir svarīga izaugsmei

Vietnes SEO

Ja jūs nopietni domājat palielināt sava emuāra darbību un padarīt to veiksmīgu, tad jums jau pašā sākumā jāpievērš uzmanība lapas SEO.

SEO īsumā meklētājprogrammu optimizēšanai palīdz piesaistīt vairāk vietnes apmeklētāju no meklētājprogrammām. SEO stratēģijas ir sadalītas divās kategorijās – izbraukuma un uz vietas – SEO.

Vietnes SEO palīdz optimizēt emuāru, veicot nelielas korekcijas dažādās jomās. Tagad tas var šķist nedaudz tehniski, un tas tā ir, taču ir daudz rīku, kas var jums palīdzēt šajā jautājumā.

Pirmkārt, es ieteiktu jums savā vietnē instalēt Yoast SEO. Tas ir pilnīgs WordPress SEO spraudņu komplekts, un tas jums palīdzēs optimizēt jūsu emuāru klātienē.

Tas arī ļauj jums viegli izveidot un iesniegt vietņu kartes meklētājprogrammām. Tas ļauj jūsu vietnei nokļūt Google sarakstā un sākt parādīties meklēšanas rezultātos.

Tālāk jums ir jāizveido ieraduma iekšējā sasaiste. Iekšējās saites ir saites, kuras izveidojat sava satura ietvaros uz jūsu emuāra ziņām, lapām un dažādām vietnes vietnēm. Iekšējās saites palīdz palielināt lapas skatījumu skaitu, kā arī palīdz meklētājprogrammām izprast jūsu satura kontekstu un attiecības.

Lai iegūtu vairāk SEO padomu, skatiet mūsu galveno WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem ar soli pa solim WordPress SEO iestatīšanu.

11. Atslēgvārdu izpēte ir ļoti svarīga

Atslēgvārdu izpēte

Bieži vien cilvēki raksta lieliskas ziņas, taču tās nav atklājamas, jo viņi nedomāja par pareizo atslēgvārdu izmantošanu. Lielākā daļa iesācēju ievēro savus labākos minējumus, lai nākt klajā ar idejām par emuāru ierakstiem. Tas nav jādara, ja ir rīki, kas var palīdzēt uzzināt, ko jūsu lietotāji meklē. Šos atslēgvārdus varat izmantot emuāra ziņās un palielināt datplūsmu.

Lai atrastu jautājumus, kurus meklē jūsu lietotāji, varat izmantot bezmaksas rīku, piemēram, AnswerThePublic. Pēc tam jūs varat atbildēt uz šiem jautājumiem savos emuāra ierakstos, lai iegūtu vairāk meklēšanas trafika.

Vai vēlaties uzzināt, kuri atslēgvārdi piesaista datplūsmu jūsu konkurentiem? Izmantojiet SEMRush, lai nozagtu konkurentu atslēgvārdus. Tas arī parāda jums apmaksātus atslēgvārdus, kur jūsu konkurenti rīko maksas reklāmas kampaņas.

Lai iegūtu vairāk rīku un ideju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā veikt atslēgvārdu izpēti savā WordPress emuārā.

12. Aizraujoši virsraksti ir svarīgi sociālajiem un SEO

Āķīgi virsraksti

Cilvēki vērtē grāmatu pēc tās vāka un emuāru ierakstus pēc tās virsraksta. Ja vēlaties iegūt daudz akciju, jums jāraksta aizraujoši virsraksti.

Google pat izmanto CTR (vidējo klikšķu skaitu) kā ranga faktoru, tāpēc jums ir jābūt aizraujošiem virsrakstiem, lai vairāk cilvēku noklikšķinātu uz tiem.

Kā jūs analizējat savu emuāra ziņu virsrakstus? Par laimi ir vairāki rīki, kas palīdzēs uzlabot virsrakstus. Šeit ir to rīku saraksts, kuri palīdzēs jums izveidot labākus virsrakstus.

13. Satura atkārtota atkārtošana ir slepens ierocis emuāru ekspertiem

Pārkārtot saturu

Jums ne vienmēr ir jānāk klajā ar jaunām emuāru ierakstu idejām. Eksperti Emuāru autori pārveido savu saturu videoklipos, attēlos, rakstu krājumos utt.

Tālāk ir sniegti daži to rakstu piemēri, kurus esam apkopojuši ar pārpublicētu saturu no mūsu esošajiem rakstiem.

 • Biežākās WordPress kļūdas un to novēršanas veidi
 • 32 Ļoti noderīgi triki WordPress funkciju failam
 • Kā novērst parastās attēlu problēmas programmā WordPress
 • 15 noderīgi WordPress konfigurācijas triki, kurus, iespējams, nezināt

Varat arī pārplānot rakstus kā lejupielādējamus e-grāmatas, audio failus vai YouTube videoklipus. Abonējiet mūsu YouTube kanālu, lai redzētu, kā mēs atkārtoti izmantojam mūsu rakstu saturu, lai izveidotu ļoti saistošas ​​video pamācības. Kas ved uz manu nākamo padomu Nr. 14.

14. Video ir lielisks veids, kā palielināt iesaisti un izcelties no pūļa

Video saturs

Video ir vispievilcīgākais satura veids internetā. Lietotāji aktīvi meklē video saturu, tāpēc YouTube ir otra lielākā meklētājprogramma pasaulē.

Izmantojot videoklipus savā emuārā, jūs varat noturēt lietotājus savā vietnē un palīdzēt viņiem atklāt vairāk satura.

Gadu gaitā es uzzināju, ka jums nekad nevajadzētu augšupielādēt videoklipus WordPress. Tā vietā es iesaku izmantot tādus video mitināšanas pakalpojumus kā YouTube.

Mums ir sava sadaļa WPBeginner Videos, lai palīdzētu jaunajiem lietotājiem sākt darbu ar WordPress. WPBeginner YouTube kanālam ir vairāk nekā 100 000 abonentu un 10 miljoni skatījumu.

15. Varat atkārtoti dalīties ar vecajām ziņām, lai palielinātu datplūsmu

Atkārtoti koplietot vecās ziņas

Jūsu emuāra ziņas tiek parādītas apgrieztā hronoloģiskā secībā (jaunākas ziņas parādās vispirms). Tas nozīmē, ka jūsu vecākās ziņas ir apraktas un nav viegli atrodamas.

Viens veids, kā novērst šo problēmu, ir dalīties ar jūsu vecākiem rakstiem sociālajos medijos. Bieži vien iesācēji domā, ka nav pareizi pārstrādāt veco saturu. Tas ir pilnīgi jauki, un emuāru autori to visu dara.

Lai to izdarītu, jums jāizmanto spraudnis Revive Old Posts, kas ļauj automātiski koplietot vecās ziņas Twitter, Facebook un LinkedIn. Norādījumus skatiet mūsu rokasgrāmatā par to, kā automātiski koplietot vecās WordPress ziņas.

Vajadzīgi vēl triki? Skatiet šīs pārbaudītās un pārbaudītās metodes, kā WordPress reklamēt vecās ziņas.

16. Dažādojiet ienākumu plūsmu

Ienākumi emuārā

Vienkāršākais veids, kā jaunie emuāri sāk pelnīt, ir parādīt reklāmas, izmantojot Google AdSense. Lai gan Google AdSense ir lielisks, jums ir jādažādo ienākumu plūsma. Esam redzējuši, ka emuāru autori zaudē visus ienākumus, kad AdSense bloķēja viņu kontus politikas pārkāpuma dēļ.

Ir daudz veidu, kā nopelnīt naudu tiešsaistē no sava emuāra. Jūs varat papildināt savus emuāru veidošanas ienākumus ar filiāļu mārketingu, tiešsaistes kursu pārdošanu, dalības plānu piedāvāšanu un daudz ko citu.

Vēl viens veids, kā palielināt ieņēmumus no reklāmas, ir uzraudzīt, kas reklamējas jūsu vietnē. Pēc tam jūs varat doties tieši pie viņiem, lai novērstu vidusmēra cilvēku.

17. Konsekvence ir galvenā

Konsekvence ir atslēga

Jums nav jāsūta ziņas katru dienu. Bet jums jābūt konsekventam savā grafikā. Vietnē WPBeginner mēs izliekam ziņojumu vienu reizi dienā, 5 dienas nedēļā. Daži populāri emuāri katru dienu publicē vairākas jaunas ziņas.

Izvēlieties, cik bieži jūs publicēsit, un pēc tam ievērojiet šo biežumu. Ja jūs tikko sākat darbu, tad varat sākt ar 3 ziņām nedēļā un pēc tam pakāpeniski palielināt tempu.

Ja jūs neesat disciplinēts, tad ir viegli paslīdēt, un šādi mirst vairums emuāru. Jums jābūt motivētam un nenovērsiet uzmanību no mērķiem.

18. Racionalizējiet blogu ierakstu ideju glabāšanu

Redakcijas kalendārs

Ir daudz tiešsaistes rīku, kurus varat izmantot savu emuāru ideju glabāšanai. Kā profesionāls emuāru autors sarunu un ikdienas darbu laikā bieži nāks klajā ar emuāru ierakstu idejām. Pirms aizmirstat, ir svarīgi tos pierakstīt.

Varat izmantot tādus rīkus kā Asana, EditFlow vai Evernote, lai saglabātu jaunas idejas, plānotu satura stratēģiju un pārvaldītu redakcijas kalendāru.

Tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo būs dienas, kad jums vairs nebūs ideju par ko rakstīt. Ideju banka palīdzēs jums ievērot publicēšanas grafiku.

19. Iestatiet vietu, kur pārvaldīt visas savas paroles

Paroļu pārvaldīšana

Paroles ir jūsu WordPress vietnes, kā arī tiešsaistes kontu vārtsargs. Tie ir arī visizplatītākie hakeru mēģinājumu mērķi.

Tāpēc visiem kontiem ieteicams izmantot spēcīgas un unikālas paroles. Iesācēji man bieži jautā, kā atcerēties visas šīs spēcīgās un unikālās paroles?

Jums tas nav jādara. Ir tādi izcili paroļu pārvaldnieki kā LastPass un 1Password, kas droši glabā visas jūsu paroles, automātiski aizpilda tās jūsu vietā un var ģenerēt spēcīgas paroles, kuras izmantot.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu rakstu par labāko paroļu pārvaldības veidu WordPress lietotājiem.

Lai ko jūs darītu, vienkārši pārliecinieties, ka jūs visur neizmantojat vienu un to pašu paroli!

20. Savienojiet vairākus e-pastus ar savu Gravatar

Izmantojot Gravatar

Gravatāri ir profila attēli, ko izmanto WordPress. Ir ļoti viegli sākt lietot Gravatar, bet vairums lietotāju nezina, ka varat savam gravatar pieslēgt vairākas e-pasta adreses..

Tas ļauj komentāriem izmantot vienas un tās pašas firmas attēlu, vienlaikus izmantojot dažādas e-pasta adreses.

Komentāru atstāšana citos emuāros ir lielisks veids, kā pievērst uzmanību savam jaunajam emuāram un iegūt lielāku trafiku.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu rakstu par Gravatar un kāpēc jums tas jāsāk lietot.

21. Komentējiet citus emuārus un tīklus, lai audzētu jūsu zīmolu

Tīklošana

Emuāri ir raksturīga sociāla platforma, kas ļauj cilvēkiem komentēt saturu un iesaistīties tajā. Lai audzētu savu zīmolu, jums jāizmanto šī funkcija, piedaloties citos emuāros savā nišā.

Kad mēs sākām darbu, mēs komentējām visus attiecīgos emuārus. Lai audzētu savu zīmolu, ir svarīgi piedalīties atbilstošos emuāros un Facebook grupās. Šie vietējie centieni ir nepieciešami jūsu emuāra izaugsmei.

Tas palīdz jums uzzināt vārdu par savu emuāru, pamanīt ietekmētājus jūsu nišā un izveidot jaunus savienojumus.

22. Par lapu Lappuse un Sākt šeit lapas ir ļoti svarīgas

Sāciet šeit lapu

Jums ir nepieciešama vieta, kur dalīties ar savu stāstu, kā arī dot vietu jaunajiem lietotājiem. Tāpēc emuāram jāpievieno apmēram lapa. Tas lietotājiem ļauj uzzināt vairāk par jums, jūsu stāstu un veidot personisku saikni ar jūsu zīmolu.

Jums vajadzētu arī pievienot lapu Sākt šeit, lai iepazīstinātu savus jaunos lietotājus ar jūsu vissvarīgāko saturu. Šī pastaigas ekskursija palīdz ātri iegūt jaunus emuāra abonentus un noteikt jūsu zīmolu kā autoritāti.

Nepieciešamas papildu idejas? Skatiet mūsu WordPress emuāra vissvarīgāko lapu sarakstu.

23. Sociālie mediji ir svarīgi, taču vienmēr atcerieties, ka tā ir īrētā zeme

Izmantojiet sociālos medijus stratēģiski

Vai atceries MySpace vai Orkut? Mēs esam redzējuši, ka sociālie tīkli nāk un iet. Lai gan sociālie tīkli var būt lielisks avots, lai piesaistītu datplūsmu jūsu emuāram, jums vienmēr vairāk jākoncentrējas uz jūsu kontrolētajiem vienumiem (t.i., uz jūsu emuāru, biļetenu, tiešajiem paziņojumiem)..

Ir daudz gudru paņēmienu, kā izmantot sociālos medijus, lai palielinātu savu e-pasta sarakstu

24. Sāciet veidot zīmola atpazīstamību

WPBeginner firmas klēpjdators

2011. gadā es zaudēju 40% trafika, pārveidojot WPBeginner tikai tāpēc, ka mēs mainījām krāsu shēmu, kas mulsināja lietotājus. Zīmolu atpazīstamībai ir izšķiroša nozīme jūsu zīmolu krāsu shēmas un vietnes konsekvencē.

Ir tūkstošiem bezmaksas un maksas WordPress motīvu, kas iesācējiem liek vilināt mainīt savas vietnes dizainu un krāsas. Jums jāizvēlas dizains un jāpieliek pie tā, lai lietotāji varētu iepazīties ar jūsu zīmola krāsu un dizainu,

Savās precēs jums jāizmanto sava zīmola krāsas un logotips, piemēram, t-krekli, krūzes, uzlīmes utt. Jāpaliek konsekventiem arī savos sociālo mediju profilos..

25. Izmantojiet sociālo pierādījumu, kad varat

Piesaistiet sociālo pierādījumu

Sociālais pierādījums ir mārketinga taktika, kas atvieglo klienta prātu, parādot, ka citi klienti jau uzticas jūsu skatītajam zīmolam, produktam vai vietnei.

Kā cilvēki mēs dodam priekšroku mācīties no citu cilvēku pieredzes un lēmumiem. Tirgotāji izmanto šo sociālo parādību, savās mārketinga kampaņās un vietnēs pievienojot sociālo pierādījumu.

Tas jāizmanto, lai palīdzētu nodibināt uzticēšanos un attīstīt emuāru / biznesu. Varat pievienot sociālo pierādījumu, daloties ar kopējo abonentu skaitu, pievienojot vietņu logotipus, kur esat redzams, parādot savus izaugsmes rādītājus, lejupielāžu skaitu un citu..

26. Tīmekļa vietnes ātrums ir ļoti svarīgs

Vietnes ātrums

Nevienam nepatīk lēnas vietnes. Tādas meklētājprogrammas kā Google sniedz SEO priekšrocības ātrākām vietnēm. Kā emuāru autorei jums ir jāoptimizē vietne, lai ātrāk un ātrāk ielādētu lapas.

Ātrāku vietņu atslēga ir pareizā WordPress mitināšanas izvēle. Slikta saimniece var palēnināt jūsu vietnes darbību, un neatkarīgi no tā, ko jūs darāt jūsu labā, jūs nekad nevarēsit uzlabot veiktspēju.

Tālāk jums jāsāk izmantot WordPress kešatmiņas spraudnis. Ir lieliski bezmaksas spraudņi, piemēram, WP Super Cache, kas palīdz ar dažiem klikšķiem apkalpot jūsu vietnes kešatmiņā saglabāto versiju..

Varat arī apvienot to ar tādiem DNS balstītiem ugunsmūriem kā Sucuri vai Cloudflare. Šie ugunsmūri bloķē sliktu trafiku, kas samazina jūsu servera noslodzi. Viņi arī apkalpo statisku saturu, izmantojot savus CDN serverus, kas sniedz ievērojamu ātruma palielinājumu.

Pilnīgas soli pa solim instrukcijas skatiet mūsu galvenajā WordPress ātruma un veiktspējas rokasgrāmatā iesācējiem.

27. Satura jaunināšana un uznirstošie logi ir maģiski

Uznirstošo logu un satura jauninājumu izmantošana

Satura jaunināšana un uznirstošie logi darbojas kā maģiski. Kad jūs pirmo reizi sākat darbu, jūs varētu domāt, ka šīs lietas nedarbojas, bet tās darbojas, un tāpēc jūs tās redzat visur.

Es izmantoju izejas nodomu logus WPBeginner un palielināju mūsu abonentu skaitu par 600%. Vēlāk es veica līdzīgu eksperimentu ar satura jaunināšanu savā personīgajā vietnē un ieguva 27% reklāmguvumu līmeni vienā lapā.

Satura jaunināšanas statistika

Sīkāku informāciju skatiet mūsu rakstā par satura jaunināšanas pievienošanu WordPress.

28. Ignorējiet sildītājus un izslēdziet traucējumus

Ignorējiet ienaidniekus

Kad jūsu emuārs sāks augt, jūs saņemsit ļoti daudz pozitīvu atsauksmju un uzmundrinājumu no lietotājiem. Tomēr jūs iegūsit arī dažus ienaidniekus, kuri kritizēs jūs un mēģinās jūs pazemot.

Jums ir jāignorē šie ienaidnieki un netērējiet viņiem enerģiju vai laiku. Lai pārliecinātos, ka neuztraucaties, ieslēdziet komentāru regulēšanu un atspējojiet jaunu komentāru paziņojumus.

29. Neuztraucieties par pilnību

Rediģēšana līdz pilnībai

Rakstot emuāru, es iesaku neaizrauties ar pilnību. Ir pilnīgi ok pieļaut kļūdas, ja vien tās izlabojat.

Daži cilvēki var sajukties par gramatikas vai pareizrakstības kļūdām, bet jūs varat to labot un turpināt darbu. Atcerieties, ka pieļaut kļūdas ir cilvēcīgi.

Lai palīdzētu pamanīt dažas kļūdas, varat izmantot tādus rīkus kā Grammarly.

Mans padoms jaunajiem emuāru autoriem ir tikai rakstīt un attīstīt savu balsi / stilu. Bieži vien emuāri ar personalizētāku rakstīšanu izdodas labāk nekā tie, kas rakstīti kā pētniecības darbi.

30. Lai nokļūtu priekšgalā, vienmēr izmantojiet labākos rīkus

Izvēlieties labākos rīkus

Visiem ekspertiem ir savs instrumentu komplekts, kas viņiem palīdz turpināt darboties. Šie tiešsaistes rīki ir īpaši izstrādāti emuāru autoriem un vietņu īpašniekiem. Tie palīdzēs jums būt efektīvākiem, lai jūs varētu padarīt jūsu emuāru veiksmīgu.

Tālāk ir minēti tikai daži no rīkiem, kas man ļoti noderējuši ceļojumā.

 • Asana – produktivitātes un uzdevumu pārvaldības rīks
 • Evernote – piezīmes un personīgā organizatora lietotne
 • Gramatika – labākais tiešsaistes pareizrakstības un gramatikas pārbaudes rīks
 • AnswerThePublic – bezmaksas atslēgvārdu izpētes rīks
 • SEMRush – labākais konkurentu analīzes un atslēgvārdu izpētes rīks tirgū
 • TimeDoctor – Laika uzskaites un produktivitātes lietotne komandām un privātpersonām
 • LastPass – labākā paroļu pārvaldnieka lietotne
 • EMV Headline Analyzer – analizējiet sava emuāra virsrakstus
 • Feedly – labākais RSS barotņu lasītājs, kas palīdzēs jums sekot līdzi visiem sekojošajiem emuāriem
 • IFTTT – tiešsaistes automatizācijas lietotne, kas ļauj savienot dažādas lietotnes, piemēram, jūsu WordPress emuāru un sociālos medijus

Vajadzīgi vēl rīki? Pārbaudiet mūsu izvēli no 40 noderīgajiem rīkiem, lai pārvaldītu un attīstītu savu WordPress emuāru.

Cerams, ka šie emuāru veidošanas padomi jums bija noderīgi, un es vēlos, lai tas jums palīdzētu izvairīties no dažām kļūdām, kuras es pieļāvu, uzsākot emuāru. Iespējams, vēlēsities arī redzēt šos izmantojamos padomus, lai piesaistītu trafiku uz jauno WordPress vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map