30 “pierādīti” veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē emuāru veidošanā, izmantojot WordPress

Vai jūs meklējat populārākos veidus, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, kas NAV krāpšana? WordPress ir lielākā izdevējdarbības platforma uz planētas, un tā pārvalda vairāk nekā 30% no visām vietnēm.

Varat izmantot WordPress un emuārus, lai nopelnītu naudu tiešsaistē, darot to, kas jums patīk. Jūs varat strādāt no mājām, savā laikā, un naudas ierobežojums nav ierobežots.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar populārākajiem “pārbaudītajiem” veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistes emuāru veidošanā, izmantojot WordPress.

Veidi, kā nopelnīt naudas blogošanu, izmantojot WordPress

Pirmkārt, brīdinājuma vārds: šīs nav shēmas “Ātri kļūstiet bagātas”. Ja jūs meklējat veidu, kā ātri iegūt bagātību, nopelnot naudu tiešsaistē, tad jūs atrodaties nepareizajā vietā.

Neļaujiet sevi apmānīt ar dārgu automašīnu, savrupmāju vai darba no pludmales attēliem. Ikviens no tiem ir krāpniecība, un jūs tērēsit savu laiku un naudu, maksājot par visiem kursiem vai apmācībām, ko iegādājaties no šiem puišiem.

Atšķirībā no citiem rakstiem “pelniet naudu tiešsaistē”, šī ir visaptveroša rokasgrāmata par to, kā likumīgi nopelnīt naudu mājās, izmantojot emuāru veidošanu un WordPress.

Daudzām no šīm metodēm ir nepieciešams zināms laika un / vai naudas ieguldījums, lai sāktu. Kamēr jūs vēlēsities pielikt pūles, jūs saņemsit atlīdzību.

Lai varētu sākt izmantot kādu no šīm metodēm, jums ir jābūt pašam savam mitinātajam WordPress emuāram. Mums ir soli pa solim, kā sākt WordPress emuāru iesācējiem.

Procesu ir patiešām viegli sekot neatkarīgi no tā, vai esat 20 vai 60 gadus vecs. Tomēr, ja jums nepieciešama palīdzība, mūsu ekspertu komanda var jums palīdzēt izveidot emuāru bez maksas.

Kad esat iestatījis emuāru, esat gatavs sekot šai rokasgrāmatai.

Tā kā šis ir garš raksts, mēs ērtākai navigācijai izveidojām zemāk esošo.

Pelniet ar savu emuāra saturu

  Izveidojiet apmaksātu dalības vietni

  Izveidojiet direktoriju vietni, izmantojot WordPress

   Pārdodiet digitālus produktus, izmantojot WordPress

    Pārdod pakalpojumus tiešsaistē, izmantojot WordPress

     Pārdodiet fiziskus produktus tiešsaistē, izmantojot WordPress

      Piedāvājuma platforma kā pakalpojums

       Kļūsti par WordPress dizaineru vai izstrādātāju

        Ziedojumi

         Pelniet ar savu emuāra saturu

         jūs varat nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot reklamēšanu

         Kad jūs domājat par to, kā nopelnīt naudas blogošanu, bieži vien prātā nāk reklāma.

         Jā, ar WordPress reklāmām ir iespējams nopelnīt naudu, taču ir arī citi veidi, kā gūt peļņu no sava emuāra satura. Šeit ir dažas strādājošas metodes:

         1. Nopelniet naudu ar filiāļu mārketingu

         Pelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot filiāļu mārketingu

         Affiliate marketing ir tas, kad jūs iesakāt auditorijai produktu vai pakalpojumu, izmantojot īpašas izsekošanas saites, un pēc tam saņemat komisijas maksu par katru reizi, kad kāds pērk, noklikšķinot uz jūsu saites..

         Filiāļu mārketinga reāls piemērs būtu, ja jūs palīdzētu draugam atvērt bankas kontu bankas filiālē. Parasti viņi jums piešķir dāvanu karti vai kaut kādu prēmiju.

         Līdzīgi kā daudziem tiešsaistes produktiem un pakalpojumiem ir pievienotās programmas, kurām varat pievienoties. Katrā nozarē ir pieejamas saistītās programmas (niša).

         Ja vēlaties sākt darbu ar saistīto mārketingu, varat sākt domāt par jau izmantotajiem produktiem, kas varētu interesēt arī jūsu lasītājus. Tad jūs varat redzēt, vai viņiem ir saistīta programma, kurā varat reģistrēties.

         Varat atrast milzīgu reklamējamo produktu sarakstu no:

         • Amazon
         • Komisijas krustojums
         • ShareASale

         Kad esat izvēlējies produktus, kurus reklamēt, varat izmantot tādu WordPress spraudni kā PrettyLinks, lai pārvaldītu savas saistītās saites.

         Tas ļauj ātri ievietot saites ziņās, izveidot zīmolu saites, automātiski aizstāt atslēgvārdus saitēs un pat redzēt, kā katra saite darbojas jūsu vietnē.

         Affiliate marketing ir vieglākais veids, kā nopelnīt naudu, jo jūs varat reklamēt visdažādākos produktus. Gandrīz visiem populārajiem veikaliem, piemēram, Walmart, BestBuy, Amazon un citiem, ir filiāļu programma.

         Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu iesācēju ceļvedi par saistīto mārketingu, kā arī pārbaudiet šos saistīto mārketinga rīkus un spraudņus, kas palīdzēs palielināt jūsu ienākumus.

         2. Attēlojiet Google AdSense WordPress

         Rādiet Google AdSense reklāmas savā emuārā

         Google Adsense ir vienkāršs veids, kā nopelnīt naudu no sava emuāra. Viss, kas jums jādara, ir savai vietnei pievienot skriptu no Google un sākt rādīt reklāmas.

         Jūs saņemsit samaksu par katru reizi, kad lietotājs noklikšķina uz reklāmas. Tās sauc par MPK reklāmām.

         Kas ir MPK?? MPK nozīmē “maksa par klikšķi”. Rādot MPK reklāmas vietnē Google Adsense, jūs saņemat noteiktu maksu katru reizi, kad apmeklētājs noklikšķina uz reklāmas.

         Maksu par klikšķi nosaka reklāmdevējs. (Tas ir pretstatā MPT reklāmām, kurās jums tiek maksāts par reklāmas skatījumiem, nevis klikšķiem. MPT nozīmē “maksa par tūkstoš seansiem”, kur M ir romiešu cipars uz 1000).

         Google Adsense ir labs veids, kā sākt pelnīt naudu tiešsaistē, kad pirmo reizi sākat darbu.

         Jūs varat redzēt mūsu ceļvedi par to, kā gūt peļņu no WordPress emuāra, izmantojot Google AdSense, lai sāktu, un šo pamācību par to, kā optimizēt savus AdSense ieņēmumus, lai iegūtu vairāk padomu.

         Vai meklējat Google AdSense alternatīvu? Izmēģiniet Media.net. Viņiem ir arī liels reklāmdevēju loks, un viņu izmaksas ir labas.

         3. Izmantojiet WordPress reklāmas spraudni, lai tieši pārdotu reklāmas

         Pārdodiet reklāmas tieši

         Google AdSense ir viegli iestatīt, taču nopelnītās naudas summa ir ierobežota. Katrs nopelnītais reklāmas klikšķis būs atšķirīgs.

         Tiešā reklāmkarogu reklāmas vietas pārdošana jūsu vietnē var būt ienesīgāka. Tā vietā, lai paļautos uz starpnieku, kurš veic naudas samazinājumu, jūs pats vienojaties par cenu un noteikumiem.

         Iepriekš mēs minējām atšķirību starp MPK un MPT reklāmām, kur jums maksā par klikšķi vai tūkstoš skatījumiem. Lai gan reklāmkarogu pārdošanai jūs varētu izmantot vienu no šiem modeļiem, vairums emuāru veidotāju tā vietā iekasē vienotu likmi. Vienotas likmes iekasēšana ir vienkāršāka nekā uzskatu vai klikšķu uzskaite.

         Tomēr tieša reklāmu pārdošana prasa vairāk darba, nekā izmantojot Google AdSense. Tā vietā, lai savai vietnei tikai pievienotu mazliet koda, jums būs jāvienojas par cenu veidošanu, jānoslēdz līgums un nosacījumi un jārūpējas par tādu administratīvo darbu kā rēķinu izrakstīšana.

         Tomēr WordPress reklāmas pārvaldības spraudņa izmantošana var atvieglot procesu. Mēs iesakām izmantot AdSanity, tas ļauj jums pārvaldīt Google AdSense, kā arī savas reklāmas.

         Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pārdot reklāmas savā WordPress emuārā.

         4. Pārdodiet sponsorētās emuāra ziņas

         Daži emuāru autori nav ieinteresēti rādīt reklāmas savai auditorijai un domā, kā gūt peļņu no emuāra bez reklāmām.

         Izmantojot reklāmas tīklus, jūs zaudējat zināmu kontroli pār jūsu vietnē parādīto saturu. Daži lasītāji būs nokaitināti vai aizvainoti par reklāmām, un arvien vairāk cilvēku izmanto reklāmu bloķētājus, kas ietekmē jūsu nopelnīšanas iespējas.

         Alternatīvs veids, kā pelnīt emuāru, ir sponsorēšana.

         Sponsorēšana darbojas tāpat kā sportā, TV šovos vai citās nozarēs. Būtībā uzņēmums maksā jums, lai pārstāvētu viņu produktu, runātu par to un reklamētu to saviem lasītājiem.

         Lai sāktu, ir ieteicams izveidot vienas lappuses multivides komplektu, kurā sniegta detalizēta informācija par jūsu trafiku, sekojošajiem sociālajiem saziņas līdzekļiem, auditorijas demogrāfiskajiem datiem un visiem citiem datiem, kas jūsu vietni padarīs pievilcīgāku reklāmdevējiem. Pēc tam jūs varat vērsties pie uzņēmumiem, lai vienotos par sponsorēšanas darījumu.

         Publicējot sponsorētās ziņas, ir svarīgi zināt par jūsu apgabala likumiem par informācijas izpaušanu.

         Piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs blogeram, kurš publicē sponsorētu ziņu, ir jāievēro FTC apstiprināšanas rokasgrāmatas. Tas ietver informācijas atklāšanu ikreiz, kad amats tiek sponsorēts. To var izdarīt, WordPress savam nosaukumam pievienojot sponsorētu ziņas prefiksu.

         5. Saņemiet samaksu par atsauksmju rakstīšanu

         Apmaksātu atsauksmju rakstīšana

         Līdzīgi kā sponsorētajām ziņām, jūs varat arī nopelnīt naudu, vietnē rakstot maksas pārskatus.

         Kā minēts iepriekš, šī ir nedaudz atšķirīga monetizācijas metode nekā pārskatīšanas vietne ar saistītām saitēm.

         Tā vietā jūs bez maksas izmēģināt produktus, kas saistīti ar jūsu nišu, un pat saņemat samaksu par atsauksmes rakstīšanu.

         To izdarīšanas process var būt līdzīgs sponsorētu ziņu iegūšanai. Jūs vēlēsities pārskatīt produktus, kas ir saistīti ar jūsu nišu un kas jūs interesētu.

         Jūs varat vērsties pie uzņēmumiem pats, lai jautātu par apmaksātu pārskatu izdarīšanu. Ir arī tādas vietnes kā PayPerPost, kas var palīdzēt savienot jūs ar uzņēmumiem, kuri varētu būt ieinteresēti.

         6. Nopelniet naudu tiešsaistē, pārlaižot vietnes

         Flippa

         Ja jūs zināt, kā izveidot WordPress vietni, tad jūs esat daudz priekšā lielākajai daļai cilvēku. Dažreiz uzņēmējiem patīk iegādāties jau izveidotas vietnes, kuras viņi var izmantot savam biznesam.

         Ja varat izveidot WordPress emuāru un sākt piesaistīt tam datplūsmu, tad varat to pārdot un nopelnīt naudu par jūsu centieniem.

         Tam ir jāzina pieprasīto vietņu tips un to cenas un pārdošanas iespējas. Ir tādas vietnes kā Flippa, kas kalpo kā izsoļu vietnes un brokeri vietņu pārdošanai.

         7. Iegūstiet publiski runājošus koncertus kā ietekmētājus

         Kļūsti par publisko runātāju

         Ja jūs reklamējat savu zīmolu kopā ar savu emuāru, tad laika gaitā jūs iegūsit pienācīgu rezultātu, kas jūs uzskatīs par ietekmētāju jūsu telpā..

         Varat izmantot šo atzinību, lai iegūtu dažus publiskās uzstāšanās darbus. Daudzi emuāru autori nopelna daudz naudas, uzstājoties konferencēs.

         Uzstāšanās pasākumos neatkarīgi no tā, vai jums maksā vai ne, palīdz reklamēt jūsu emuāru un personīgo zīmolu. Ja jums ir labs sadarbības tīkls un publiskā uzstāšanās, tad jūs ceļā varētu atrast daudz jaunu iespēju.

         Šeit ir daži vispārīgi padomi, kas jums jāpatur prātā, ja vēlaties nopelnīt naudu kā algots publiskais runātājs.

         • Esiet savas jomas eksperts. Ja jums šobrīd nav pietiekami daudz zināšanu / prasmju, tad sāciet mācīties tūlīt.
         • Esiet konsekvents – jums ir nepārtraukti jāpopularizē savas zināšanas par šo tēmu, izmantojot emuāru veidošanas un sociālo mediju aktivitātes.
         • Paziņojiet cilvēkiem, ka esat pieejams. Jūs varat paziņot sociālajos medijos vai privāti sazināties ar pasākumu rīkotājiem.
         • Iespējams, ka uzreiz neatradīsit apmaksātus publiskās uzstāšanās koncertus. Daudzi veiksmīgie runātāji savu publiskās uzstāšanās karjeru sāk no mazākiem, ikdienišķākiem un bezmaksas kopienas pasākumiem un tikšanās reizēm.

         Izveidojiet apmaksātu dalības vietni

         pelniet naudu tiešsaistē, izmantojot maksas dalības vietnes

         Ja jūs neinteresē reklāmu vai sponsorētu ziņu pārdošana, ir daudz citu iespēju, kā nopelnīt naudu tiešsaistē no sava emuāra. Populāra metode ir samaksāt auditorijai maksu par piekļuvi noteiktam vietnes saturam vai apgabaliem. Šeit ir daži veidi, kā to izdarīt.

         8. Izveidojiet saturu tikai ierobežotiem lietotājiem

         Jūsu lojālākie lasītāji ir milzīgi fani un, iespējams, vēlēsies maksāt, lai izlasītu vairāk jūsu darbu. Jūs varat izveidot zonu, kas paredzēta tikai dalībniekiem, lai viņi varētu kopīgot padziļinātas emuāra ziņas, lejupielādes, videoklipus, audio saturu un citu..

         Dalības vietnes var būt liels laika ieguldījums, jo jums pastāvīgi jāveido premium klases saturs saviem maksājošajiem biedriem. Bet tie var būt ļoti ienesīgi, jo tie regulāri gūst ienākumus (abonementi).

         Jūs varat viegli izveidot dalības vietni, izmantojot WordPress dalības spraudni. Mēs iesakām izmantot MemberPress, tas ir WordPress visdraudzīgākais un izturīgākais dalības spraudnis.

         Mums ir pilnīga rokasgrāmata par WordPress dalības vietnes izveidi ar soli pa solim sniegtām instrukcijām, lai palīdzētu jums sākt darbu.

         9. Izveidojiet privātu forumu

         Vēl viena iespēja izveidot apmaksātu dalības vietni ir izveidot privātus forumus, kas lietotājiem ir jāmaksā, lai viņi varētu piekļūt. Forumi ir lielisks veids, kā auditorijai saņemt no jums vienu padomu. Arī citi sabiedrības locekļi var mijiedarboties un palīdzēt viens otram.

         Lai gan foruma moderēšana var būt daudz darba, apmaksāts forums ir lielisks veids, kā nopelnīt regulārus ieņēmumus no jūsu WordPress vietnes.

         Lai sāktu, jums savā vietnē būs jāiestata forums. Šeit ir mūsu ieteiktie WordPress 5 labākie foruma spraudņi.

         10. Izveidojiet jautājumu un atbilžu kopienu

         Jautājumu un atbilžu vietne

         Jautājumu un atbilžu kopienas, piemēram, Stack Exchange un Quora, ir milzīgas. Viņi palīdz jums izveidot tiešsaistes kopienu, kas ir virzīta, motivēta un ļoti iesaistīta.

         Tāpat kā forumos, arī jums būs jāpavada laiks prāvas kopienas veidošanai. Pēc tam jūs varēsit gūt peļņu no lietotāja ģenerēta satura savā vietnē, izmantojot reklāmas, saistītās reklāmas un citas metodes.

         Populāras jautājumu un atbilžu vietnes var saņemt tiešus reklāmas un sponsorēšanas piedāvājumus no savas nozares reklāmdevējiem. Tas viņiem palīdz vienoties par daudz augstāku likmi un papildu priekšrocībām.

         Skatiet mūsu ceļvedi par jautājumu un atbilžu vietnes izveidi, izmantojot WordPress.

         Izveidojiet direktoriju vietni, izmantojot WordPress

         izveidojiet apmaksātu direktoriju vietni, lai nopelnītu naudu tiešsaistē

         Vēl viena iespēja nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot WordPress, ir izveidot direktoriju vai ierakstu vietni. Pēc tam jūs varat iekasēt maksu no apmeklētājiem, lai reklamētu viņu ierakstus savā vietnē.

         Šeit ir dažas dažādas direktoriju idejas, lai jūs sāktu.

         11. Izveidojiet apmaksātu biznesa direktoriju

         Web direktoriji var likt aizdomāties par tīmekļa sākumu pirms robotprogrammatūras sāka visu automātiski indeksēt, taču tie nav pilnībā novecojuši.

         Vispārējie tīmekļa direktoriji vairs nav nepieciešami, taču vietējie vai nišas direktoriji var būt ārkārtīgi noderīgi.

         Katalogi var apkopot vietējo uzņēmumu pārskatus, dalīties ar labākajiem Podcast epizodēm par doto tēmu vai uzskaitīt labākos produktus noteiktā nišā.

         Pēc mūsu apmācības varat viegli izveidot Web direktoriju WordPress. WordPress ir arī daudz direktoriju spraudņu, no kuriem jūs varat izvēlēties, no kuriem daudzi ļauj jums pieņemt maksājumus ar iesniegumiem.

         12. Izveidojiet WordPress darba padomi ar apmaksātiem iesniegumiem

         Vēl viena iespēja ir izveidot algotu darba padomi. Uzņēmumi, kas vēlas reklamēt atvērtu pozīciju jūsu auditorijai, var jums samaksāt, ka iesniedzat ierakstu.

         Veiksmīgu darba dēli ir vieglāk izveidot, ja jūs sašaurināt konkrētu nišu. Tādā veidā jūs varat kļūt par galveno vietni ikvienam, kurš meklē darbu šajā nozarē, ar minimālu konkurenci.

         Tas lieliski darbojas izveidotos emuāros šaurā nišā. Piemēram, ProBlogger tagad ir slavena ar savu profesionālo emuāru veidotāju darba padomi.

         Izmantojot WordPress, apmaksātu darba dēļu izveidošana ir vienkārša. Skatiet mūsu apmācību par to, kā WordPress izveidot darba dēli ar WP Job Manager, lai iegūtu detalizētu pārskatu. Lai iekasētu maksu par darba sludinājumu iesniegšanu, varat izmantot WooCommerce apmaksātu sarakstu papildinājumu.

         Lai iekasētu maksu par iesniegšanu, izmantojiet WB Apaid saraksti

         13. Izveidojiet WordPress notikumu kalendāru ar apmaksātu iesniegšanu

         Darba dēļa vietā jūs varētu izveidot pasākumu kalendāru, kurā jūs iekasējat maksu no lietotājiem par viņu notikumu reklamēšanu. Tas darbojas arī tad, ja jums jau ir noteikta auditorija, jo uzņēmumi būs gatavi maksāt, lai sasniegtu jūsu auditoriju.

         Apmaksāts pasākumu kalendārs ir laba monetizācijas metode vietējām vai nozaru vietnēm. Jūs varētu izvēlēties reklamēt pasākumus vietējā pilsētā, konferences noteiktā nozarē vai pat vebinārus vai tiešraides straumēšanas pasākumus.

         Lai to iestatītu savā vietnē, skatiet mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress notikumu kalendāra spraudņiem.

         Pārdodiet digitālus produktus, izmantojot WordPress

         digitālu produktu pārdošana, lai nopelnītu naudu ar WordPress

         Ja jūs meklējat veidus, kā nopelnīt naudu tiešsaistes emuāru veidošanā, izmantojot mazāk uzturēšanas līdzekļus, izmantojot WordPress, tad laba izvēle var būt savu digitālo produktu pārdošana. Lai gan jums ir jāiegulda laiks, lai izstrādātu produktu uzreiz, pēc tā izveidošanas jūsu darbs ir ļoti minimāls.

         Šeit ir daži digitālie produkti, kurus varat izveidot un pārdot savā vietnē.

         14. Pārdodiet e-grāmatas vietnē WordPress

         E-grāmatas ir acīmredzama izvēle digitālu produktu radīšanai. Viņus ir samērā vienkārši rakstīt un ražot. Ja jūs kādu laiku esat blogojis, tad varat savākt dažus vecos emuāra ierakstus un pārvērst tos grāmatas nodaļās..

         Kad jūsu grāmata ir uzrakstīta, varat noformēt vāku, izmantojot tādu rīku kā Canva, un izveidot e-grāmatas PDF failu.

         Izmantojot spraudni, digitālo produktu pārdošana WordPress ir vienkārša. Lai sāktu, varat redzēt mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress e-komercijas spraudņiem, salīdzinot.

         Digitālām lejupielādēm mēs iesakām Easy Digital Downloads. Tas ir salīdzinoši viegli lietojams, un tajā ir iekļautas visas funkcijas, kas nepieciešamas tiešsaistes veikala izveidošanai.

         pārdot digitālos produktus ar vienkāršām digitālajām lejupielādēm

         15. Pārdod tiešsaistes kursus

         Tiešsaistes kursu pārdošana ir vēl viens lielisks veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē.

         Kursi parasti tiek pārdoti par daudz augstāku cenu nekā e-grāmatas. Par kompetenci jūs varat iekasēt piemaksu.

         Jums būs jāizveido sava kursa nodarbības, kā arī visi atbalsta materiāli, kurus vēlaties iekļaut, piemēram, lejupielādes, slaidi, kontrolsaraksti, veidnes utt..

         Jums arī jāizlemj, vai vēlaties piedāvāt personalizētu atbalstu savam kursam. Dažas vietnes piedāvā divus katra kursa līmeņus: pamata versiju bez atbalsta un premium versiju ar e-pasta atbalstu.

         Kad kurss ir sagatavots, varat izmantot mācību vadības sistēmas (LMS) spraudni, lai kursu nogādātu auditorijai.

         Mēs iesakām izmantot LearnDash kopā ar MemberPress.

         Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu ceļvedi par tiešsaistes kursu pārdošanu, izmantojot LearnDash.

         16. Apmaksāta vebināra rīkošana

         Tīmekļa semināri ir lielisks veids, kā veidot savu auditoriju, dalīties pieredzē un attīstīt savu biznesu. Bet vai jūs zinājāt, ka tie ir arī gudrs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē?

         Tīmekļa semināri ir līdzīgi tiešsaistes kursiem, taču vebinārs notiek tiešraidē, un tajā bieži ietilpst jautājumu un atbilžu sadaļa.

         WordPress ļauj ērti organizēt apmaksātu tīmekļa semināru. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat savu vietni, lai faktiski mitinātu vebināru, vai vienkārši reklamētu savu vebināru un reģistrētu dalībniekus, tas ir izšķiroši svarīgi, lai jūsu vebinārs gūtu panākumus.

         Lai iegūtu papildinformāciju par apmaksāta vebināra rīkošanu, skatiet mūsu 9 labāko Webinar programmatūru WordPress lietotājiem sarakstu.

         Pārdod pakalpojumus tiešsaistē, izmantojot WordPress

         jūs varat strādāt no mājas pārdošanas pakalpojumiem tiešsaistē

         Ja jūs meklējat vienkāršus veidus, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ātrākais veids, kā sākt darbu, ir pakalpojumu pārdošana. Nav nekādu sākotnēju ieguldījumu produkta izveidē vai ieguldīšanā krājumos.

         Tā vietā jūs varat vienkārši izveidot lapu “nolīgt mani” savā vietnē un sākt meklēt savu pirmo klientu.

         Šeit ir dažas idejas, kā jūs sākt.

         17. Piedāvājiet ārštata pakalpojumus

         Kā emuāru autors jūs jau esat savas nišas eksperts. Jūs varat sākt gūt ienākumus, piedāvājot savas prasmes un zināšanas kā brīvmākslinieks.

         Freelancing ir populārs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, jo tam nav obligāti nepieciešami iepriekšēji laika vai naudas ieguldījumi. Jūs varat vienkārši sākt piedāvāt savus pakalpojumus pašreizējai auditorijai.

         Kad esat sācis ārštata darbu, jums būs nepieciešams veids, kā izrakstīt rēķinus un iekasēt maksājumus no klientiem. Mēs iesakām izmantot FreshBooks, taču ir arī citi WordPress rēķinu pievienošanas spraudņi.

         Ja jūs interesē ārštata darbinieki, lai nopelnītu nopietnu naudu tiešsaistē, skatiet mūsu labāko rīku sarakstu WordPress ārštata darbiniekiem, dizaineriem un izstrādātājiem, lai saņemtu palīdzību darba sākšanā.

         18. Sāciet pats savu konsultāciju biznesu

         Konsultācijas ir vēl viens veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē no sava emuāra un dalīties pieredzē.

         Tā vietā, lai piedāvātu savus pakalpojumus, konsultants piedāvā padomus un stratēģiju, lai viņu klienti varētu kļūt efektīvāki.

         Tāpat kā ar ārštata palīdzību, sākuma investīcijas nav. Varat sākt piedāvāt konsultāciju pakalpojumus savā esošajā emuārā. Viss, kas jums nepieciešams, ir izveidot lapu ar veidlapu, lai lietotāji varētu pieprasīt papildinformāciju.

         Lai viegli izveidotu profesionālu, mobilai videi draudzīgu formu, mēs iesakām WPForms. Jūs varat redzēt šo pamācību par to, kā WordPress izveidot pieprasījuma citāta veidlapu, lai sāktu.

         19. Kļūsti par treneri

         Ja “konsultants” nejūtas kā piemērots nosaukums, varat apsvērt iespēju kļūt par treneri.

         Dzīves treneris piedāvā padomus, norādījumus un atbildību par mērķu izvirzīšanu un dzīves uzlabošanu. Ir arī citi treneru veidi, piemēram, emuāru treneri, rakstīšanas treneri un daudz kas cits.

         Neatkarīgi no jūsu kompetences jomas, jūs varat sniegt individuālu palīdzību auditorijai ar treneru sesijām.

         Lai ietaupītu laiku un padarītu lietas ērtāku klientiem, varat izveidot rezervācijas veidlapu, lai lasītāji varētu plānot apmācības sesijas tieši no jūsu WordPress emuāra.

         Lai sāktu, skatiet mūsu 5 labāko WordPress tikšanās un rezervēšanas spraudņu sarakstu.

         Pārdodiet fiziskus produktus tiešsaistē, izmantojot WordPress

         Lai gan digitālu produktu vai pakalpojumu pārdošana var būt vienkāršs veids, kā sākt pelnīt naudu tiešsaistē, nekas cits neatliek kā reālu, fizisku produktu pārdošana. Šeit ir daži veidi, kā jūs varat sākt pārdot produktus, izmantojot WordPress.

         20. Sāciet e-komercijas biznesu, izmantojot WooCommerce

         Vai jums ir ideja par savu produktu? Kāpēc gan neuzsākt savu interneta veikalu?

         WordPress ļauj ērti izveidot veikalu vai pat pievienot veikalu esošajam emuāram, izmantojot bezmaksas spraudni WooCommerce.

         Interneta veikala izveidošana var būt daudz darba, jo jums ir jāizveido vai jāpērk produkti un pēc tam tie jāizsūta pašiem.

         Bet fizisku produktu pārdošana var būt izdevīga pieredze, un dažreiz fizisks produkts ir tieši tas, ko vēlas jūsu auditorija.

         Lai sāktu, skatiet mūsu apmācību par to, kā izveidot tiešsaistes veikalu ar WooCommerce.

         Kā alternatīvu WooCommerce varat izmantot arī Shopify vai BigCommerce.

         21. Izveidojiet tiešsaistes T-kreklu veikalu, izmantojot WordPress

         Izmantojot WordPress, ir viegli izveidot savu t-kreklu veikalu. Gandrīz visi valkā t-kreklus, tāpēc t-kreklu veikala atvēršana ir lielisks veids, kā gūt peļņu no jebkura veida emuāriem. T-kreklu noformēšana ļauj jums būt radošam un piedāvāt auditorijai kaut ko unikālu.

         Tas ir viegli, jo tur ir pakalpojumi, kas ļauj jums augšupielādēt savus dizainus, un viņi tos izdrukā / nosūta jums. Jūs saņemat peļņas daļu.

         Izmantojot WordPress vietni, varat viegli izveidot savu t-kreklu veikalu, izmantojot Spreadshirt WP-Spreadplugin..

         atveriet savu tiešsaistes tshirt veikalu, lai nopelnītu naudu

         Ja vēlaties ātrāku risinājumu, varat izmantot veikalu Shopify, kas sadarbojas ar desmitiem t-kreklu drukāšanas uzņēmumu.

         22. Izveidojiet WooCommerce Dropshipping veikalu

         Piegāde bez kravas ir vēl viens veids, kā varat izveidot e-komercijas veikalu savā WordPress vietnē, pašam neveicot krājumus vai piegādājot preces..

         Izmantojot kravas piegādi, jūs izveidojat veikalu, pārvaldāt vietni un klientu apkalpošanu. Bet kravas piegādes pakalpojums veiks jūsu pasūtījumus un nosūtīs tos klientiem. Viņi ir neredzama trešā puse, par kuru jūsu klienti pat nezina.

         Varat izmantot spraudni WooCommerce, lai izveidotu kravas piegādes veikalu. Ir arī WooCommerce Dropshipping pievienojumprogrammas spraudnis, kas ļauj automatizēt procesu.

         23. Izveidojiet Amazon filiāles WordPress veikalu

         Viens no kravas piegādes negatīvajiem aspektiem ir tas, ka jums jāatrod labs piegādātājs, kas var būt izaicinājums, un dažreiz jums ir jāveic liels pasūtījums. Tas var apgrūtināt sākšanu, neieguldot daudz naudas.

         Ja vēlaties vienkāršāku veidu, kā izveidot e-komercijas vietni, nepiegādājot produktus pašiem, varat izmēģināt Amazon Affiliate veikalu.

         Tāpat kā daudzu citu šajā sarakstā iekļauto priekšmetu gadījumā, tas vislabāk darbojas, ja specializējaties nišā. Ja jūs piedāvājat visu, nav iespējams konkurēt ar tādu lielu veikalu kā Amazon. Bet nelielā nišā jūs varat atšķirt sevi un patiešām izcelties.

         Pilnīgas instrukcijas skatiet mūsu apmācībā par to, kā izveidot Amazon filiāļu veikalu, izmantojot WordPress.

         Piedāvājot platformu kā pakalpojumu

         WordPress nāk ar dažiem neticami jaudīgiem spraudņiem, kas patiesībā ir pilnvērtīgas platformas.

         Šādu platformu varat pievienot savam emuāram vai e-komercijas veikalam un piedāvāt to kā maksas pakalpojumu. Jūs saņemat samazinājumu no katras pārdošanas, kas ļauj nopelnīt pasīvus ienākumus no lietotāju darbībām jūsu vietnē.

         24.Izveidojiet tiešsaistes tirgus vietnes vietni

         Tiešsaistes tirgus ir kā e-komercijas veikals, kurā lietotāji var ne tikai pirkt, bet arī pārdot savus produktus. Parasti WooCommerce pieņem, ka jums ir viena pārdevēja vietne.

         Jums būs nepieciešams spraudnis, piemēram, WC pārdevēji, lai pārvērstu WooCommerce par platformu, kurā var darboties vairāki pārdevēji. Pēc tam pārdevēji varēs reģistrēties jūsu vietnē un sākt pārdot.

         Jūs varat nopelnīt naudu, iekasējot komisiju par katru pārdošanu, vai arī varat ļaut pārdevējiem pirkt dalības paketes viņu ierakstiem.

         Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā izveidot tiešsaistes tirgus, izmantojot WordPress.

         25. Izveidojiet izsoļu vietni

         Izsoļu vietne lietotājiem ļauj noteikt cenas produktiem, lai tos iegādātos. Tas ļauj pārdevējiem palielināt savu peļņu, bet klientiem – atrast unikālus piedāvājumus.

         Ebay, iespējams, ir labākais tiešsaistes izsoļu tirgus piemērs.

         Jūs varat rīkot izsoles savā WordPress vietnē un pat ļaut trešo personu pārdevējiem uzskaitīt savus produktus. Jūs varat nopelnīt naudu, iekasējot maksu par iekļaušanu sarakstā vai iegūstot samazinājumu par katru pārdošanu.

         Lai izveidotu WordPress izsoļu tirgus, jums būs nepieciešami šādi papildinājumi.

         • WooCommerce (iepirkumu grozam un norēķinu funkcijām).
         • Izsoles papildinājums
         • Vairāku pārdevēju papildinājums

         Soli pa solim skatiet mūsu ceļvedi par to, kā, izmantojot WordPress, izveidot eBay līdzīgu izsoļu vietni.

         26. Izveidojiet darba tirgus vietni

         Atšķirībā no parastās darba sludinājumu vietnes, darba tirgus ļauj nopelnīt naudu par katru darba sludinājumu. Fiverr un UpWork, iespējams, ir labākie tiešsaistes darba tirgus vietņu piemēri.

         Jūs varat reklamēt savu darba vietu kā mikrodarbu platformu cilvēkiem, kas strādā tajā pašā nišā kā jūsu emuārs. Lai padarītu jūsu platformu konkurētspējīgāku, varat atlasīt ļoti specifisku nišu.

         Tas palīdzēs jums viegli atrast klientus un speciālistus, kuri nespēj izmantot lielas platformas pārāk daudz nesvarīgas konkurences dēļ.

         Jūs varat iekasēt nelielu maksu par darbu sarakstu vai tad, kad darbs ir pabeigts. Veiksmīgāka darbu pabeigšana nākotnē piesaistīs vairāk klientu un ārštata darbinieku.

         Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim apmācību par to, kā, izmantojot WordPress, izveidot Fiverr līdzīgu Micro-Job vietni.

         Kļūsti par WordPress dizaineru vai izstrādātāju

         kļūt par WordPress dizaineru vai izstrādātāju

         Ja esat tehniski noskaņotāks, tad varat kļūt par WordPress izstrādātāju vai dizaineru, lai nopelnītu naudu tiešsaistē. Tas prasīs vairāk tehnisko prasmju, taču to nav pārāk grūti sākt.

         27. Izstrādāt WordPress spraudņus

         Spraudņi padara WordPress tik elastīgu un jaudīgu. Spraudņi darbojas kā lietotnes, ļaujot jums paplašināt un pārveidot jebkuru WordPress vietnes funkciju.

         Spraudņi ir pieejami visās šķirnēs, sākot no ļoti vienkāršām koda modifikācijām līdz sarežģītām programmatūras lietojumprogrammām. Ja jums ir pamata izpratne par WordPress darbību un dažas vienkāršas zināšanas par PHP, varat izveidot savu WordPress spraudni.

         Kā spraudņu izstrādātājam ir daudz veidu, kā jūs varat izplatīt savus spraudņus. Ikviens var iesniegt bezmaksas spraudni WordPress.org spraudņu direktorijā, ja vien tie ievēro WordPress spraudņa vadlīnijas. Tas ir lielisks veids, kā iegūt pieredzi un veidot reputāciju kā WordPress spraudņu izstrādātājam.

         Kad esat gatavs sākt pārdot labākos spraudņus, jūs varat izvēlēties tos pārdot vietnē, piemēram, MOJO Marketplace, vai arī savā WordPress vietnē.

         Ja spraudņu pārdošanai izmantojat savu esošo WordPress emuāru, jūs vēlēsities pārliecināties, vai jūsu izveidotais spraudnis tieši atbilst jūsu auditorijas vajadzībām. Jūs varat viņus apsekot, lai redzētu, kādas problēmas viņiem ir jāatrisina viņu WordPress vietnē, un pēc tam izveidot spraudni, kas atrisina šo problēmu.

         Pēc tam jūs varat pārdot spraudni savā vietnē, izmantojot programmu Easy Digital Downloads.

         28. Pārdod WordPress motīvus

         Ja jums patīk tīmekļa dizains un izstrāde, jūs varētu sākt izveidot savas WordPress tēmas, ko pārdot.

         Tas prasa gan dizaina, gan tehniskās prasmes. Jums jāzina, kā izveidot izskatīgu dizainu, kā arī to, kā to kodēt WordPress.

         Izmantojot WordPress motīvu sistēmu, piemēram, Genesis, jūs varat gūt labumu no sākuma. Tad jums būs jāizstrādā un jākodē skaista bērna tēma.

         29. Pārdodiet grafiku savā WordPress vietnē

         Ja jums dizains patīk vairāk nekā kodēšana, vēl viena iespēja ir noformēt un pārdot grafiku savā WordPress vietnē.

         Varat izveidot grafiku, piemēram, krājuma attēlus vai logotipus, un tos pārdot savā vietnē, izmantojot e-komercijas spraudni. Varat arī pievienoties tiešsaistes tirgus vietām, lai pārdotu arī savu grafiku.

         30. Pieņemt ziedojumus

         viens veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ir ziedojumu pieprasīšana

         Visbeidzot, viens no veidiem, kā nopelnīt naudu no sava WordPress emuāra, ir vienkārši to lūgt.

         Ziedojumus var sākt pieņemt dažādos veidos. Savai vietnei jūs varētu pievienot Paypal ziedošanas pogu vai Stripe ziedošanas pogu. Vai arī, lai iegūtu profesionālāku izskatu un uzlabotas funkcijas, piemēram, e-pasta mārketinga integrācija, jūs varētu izmantot WPForms, lai izveidotu ziedojuma formu savā WordPress vietnē.

         Ziedojumi ir pēdējie sarakstā ierobežotās efektivitātes dēļ, jo jums jāpaļaujas uz savu lasītāju dāsnumu. Parasti ir izdevīgāk piedāvāt viņiem kaut ko pretī.

         Bieži uzdotie jautājumi par naudas emuāru veidošanu, izmantojot WordPress?

         Vietnē WPBeginner mēs esam palīdzējuši tūkstošiem iesācēju sākt savu emuāru veidošanas braucienu. Mēs esam dzirdējuši gandrīz katru jautājumu, par kuru varat domāt. Šeit ir galvenie jautājumi, ko iesācēji mums uzdod par naudas pelnīšanu tiešsaistē, emuārējot.

         1. Kurš no šiem pierādītajiem veidiem man ir piemērots?

         Atkarīgs no tā, kas jūs aizrauj, un kura metode vislabāk darbotos ar jūsu emuāra tēmām.

         Piemēram, ja jūs pārvaldāt emuāru par fotogrāfiju, tad saistītais mārketings, reklāmas un apmaksātās biedri var labi darboties jūsu emuārā.

         Koncentrējieties uz noderīga, kvalitatīva satura piedāvāšanu, kas lietotājiem būs noderīgs, un nauda sekos. Vai kā sakot, dariet to, kas jums patīk, un nauda sekos.

         2. Cik daudz naudas es varu nopelnīt no emuāru veidošanas?

         Tas tiešām ir atkarīgs no tā, cik daudz pūļu jūs ieguldāt, un no laika, kuru esat gatavs ieguldīt. Godīgi sakot, daudzi iesācēji blogeri zaudē interesi un ātri atsakās.

         Jūs nopelnīsit naudu, pamatojoties uz iegūto trafiku, izmantotajām monetizācijas metodēm un ieguldīto darbu. Daudzi veiksmīgi blogeri gūst sešu un pat septiņu skaitļu ienākumus..

         3. Cik ilgs laiks būtu nepieciešams, pirms es sāktu nopelnīt nopietnu naudu no emuāru veidošanas?

         Naudas pelnīšana tiešsaistē nav krāpšanās, kas saistīta ar ātru bagātību. Ikviens, kurš stāsta jums citādi, iespējams, mēģina jūs izkrāpt. Ja vēlaties nopelnīt naudu, dibinot emuāru, jums būs smagi jāstrādā un tajā daudz laika jāiegulda.

         Nav vienkāršs veids, kā pateikt, cik drīz jūs sāktu pelnīt naudu. Daži emuāru autori sāk pelnīt nelielas summas drīz pēc emuāru izveidošanas. Citi cenšas panākt, lai viņu emuāri paceltos.

         Tomēr tie, kas nepārtraukti strādā un pieturās pie plānotās stratēģijas, ir tie, kuri, visticamāk, ļoti drīz redzēs iepriecinošus rezultātus.

         4. Kā es varu sākt??

         Sākt darbu ar savu WordPress emuāru ir viegli. Tomēr pārliecinieties, ka izmantojat pareizo platformu.

         Pamatā ir pieejami divi WordPress veidi. WordPress.com, kas ir mitināts risinājums, un WordPress.org, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress.

         Mēs iesakām izmantot WordPress.org, jo tas ļaus jums sākt pelnīt naudu bez jebkādiem ierobežojumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu.

         Lai sāktu blogošanu ar WordPress.org, jums būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšanas konts. Parasti domēns maksā 14,99 USD gadā, un tīmekļa mitināšana mēnesī 7,99 USD mēnesī, parasti maksā par pilnu gadu.

         Tas ir daudz naudas, ja jūs tikko sākat jaunu emuāru.

         Par laimi, mums izdevās iegūt ekskluzīvu atlaidi no uzņēmuma Bluehost. Viņi piedāvā 60% atlaidi un bezmaksas domēna vārdu WPBeginner lietotājiem.

         → Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu ←

         Būtībā jūs varēsit sākt darbu tikai par USD 2,75 mēnesī. Bluehost ir oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē.

         Pēc mitināšanas pirkšanas jūs būsit gatavs instalēt WordPress. Izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus, kā izveidot emuāru, kurš palīdzēs jums sākt darbu mazāk nekā 30 minūtēs.

         Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums sniegt daudz ideju, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot WordPress! Ar smagu darbu un neatlaidību ikviens var nopelnīt naudu no savas WordPress vietnes.

         Jeffrey Wilson Administrator
         Sorry! The Author has not filled his profile.
         follow me