Atklāja: kuri ir populārākie emuāru veidi?

Sākot emuāru, viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem ir tas, kuri ir vispopulārākie emuāru veidi? Ir daudz dažādu emuāru veidu, kas aptver plašu tēmu loku, intereses un mērķauditoriju. Veiksmīgam emuāram ir jāplāno uz priekšu un jāizvēlas niša, kas jums piemērota. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar populārākajiem emuāru veidiem, kurus varat sākt uzreiz.


Populārākie emuāru veidi

Par ko jums vajadzētu blogot?

Lai izlemtu sava emuāra nišu, jums jāzina par savu aizraušanos. Katrā nišā ir sava auditorija, kas meklē saturu, kas saistīts ar viņu interesēm. Rakstīšana par savu aizraušanos palīdz nepārtraukti nākt klajā ar lieliskām idejām par saturu, pieaugot emuāram.

Jums nav tikai jāplāno saturs. Jums arī jāizvēlas WordPress tēma, jāoptimizē SEO un jāuzlabo vietnes veiktspēja. Šie ir uzdevumi, kas nav tieši saistīti ar rakstīšanu, bet ir vienlīdz svarīgi jūsu emuāra panākumiem.

Apskatīsim populārākos emuāru veidus:

1. Modes emuāri

Modes emuāri ir viens no populārākajiem emuāru veidiem internetā. Tā ir liela nozare ar milzīgu pasaules auditoriju. Modes emuāru autori tiek uzaicināti uz lielākiem notikumiem, saņem īpašus labumus, preces un pat biznesa piedāvājumus no augstākajiem modes zīmoliem.

Modes emuāri

Šāda veida emuāri ir noderīgi radošiem cilvēkiem, kuri vēlas izjust stilu un modi. Jūs varat sākt modes emuāru un sākt pelnīt naudu tiešsaistē, sekojot mūsu ceļvedim.

2. Pārtikas emuāri

Pārtikas emuāri ir vēl viens populārs emuāru veids. Tas piesaista daudz lasītāju, kurus interesē receptes, sastāvdaļas, veselīgs uzturs, smalkas pusdienas un citi ar ēdienu saistīti stāsti.

Pārtikas emuāri

Daudzi pārtikas blogeri tikai sāk ar kaut ko tik vienkāršu kā viņu vietējo restorānu atsauksmes. Tomēr, pieaugot viņu emuāram, pieaug arī viņu intereses un mērķauditorija. Viņi sāk aptvert arī citas ar pārtiku saistītas tēmas. Apskatiet mūsu ceļvedi, kā izveidot pārtikas emuāru.

3. Ceļojumu emuāri

Ceļojumu emuāri katru dienu kļūst arvien populārāki. Lēto gaisa ceļojumu dēļ cilvēki ceļo vairāk nekā jebkad, un viņi vienmēr meklē ceļojumu padomus, padomus un galamērķu ceļvežus.

Ceļojumu emuāri

Šie emuāri ļauj citiem ceļotājiem viegli uzzināt par galamērķi, kurā viņi nekad nav bijuši. Ja esat ceļotājs, mēs iesakām izveidot savu ceļojumu emuāru.

4. Mūzikas emuāri

Mūzikas emuāriem ir plaša auditorija, kas meklē kritiku par labāko un populārāko mūziku. Mūzikas mīļotājiem patīk dziesmas no dažādām valodām, kultūrām un normām.

Mūzikas emuāri

Mūzikas industrijai ir liels emuāru autoru potenciāls rakstīt par dažādiem mūzikas veidiem, piemēram, džezu, popu, smago metālu, slaveniem dziedātājiem un citu..

5. Dzīvesveida emuāri

Dzīvesveida emuāri ir vispopulārākais emuāru veids, ko varat atrast tiešsaistē. Viņiem ir dažādi lasītāji, kurus interesē tēmas, sākot no kultūras, mākslas, vietējām ziņām un politikas. Tādējādi emuāru autors nodrošina plašu tēmu klāstu, kas atvieglo viņu satura stratēģijas plānošanu.

Dzīvesveida emuāri

Dzīvesstila blogeri iegūst iespējas būt par ietekmētāju, rakstīt citām publikācijām, kļūt par runātāju un partneri ar uzņēmumiem, kas strādā, lai mainītos sabiedrībā.

6. Fitnesa emuāri

Fitnesa emuāriem ir bijusi karsta tendence, jo tie attiecas uz tādām svarīgām tēmām kā veselība un vispārējā piemērotība. Cilvēki visā pasaulē paļaujas uz internetu, lai meklētu padomus, kā saglabāt piemērotību. Fitnesa instruktoriem tā ir lieliska iespēja izveidot fitnesa emuāru un piesaistīt klientus tiešsaistē.

Fitnesa emuāri

Šāda veida emuāru autori / pasniedzēji raksta par diētām, uztura plāniem, treniņiem, piedevām un daudz ko citu. Fitnesa emuāru autori var arī izveidot video saturu, lai auditorijai izskaidrotu dažādus vingrinājumus. Viņi var gūt peļņu no savas vietnes un videoklipiem, izmantojot Google AdSense un saistīto mārketingu.

7. DIY emuāri

DIY emuāri ir ļoti interesanti, un tiem ir milzīga auditorija. Tam ir vairāki apakštipi, piemēram, māksla un amatniecība, celtniecība, kokapstrāde, metālapstrāde un daudz kas cits.

DIY emuāri

Šīs interesantas DIY aktivitātes mudinās apmeklētājus izmēģināt jaunas lietas un dalīties tajā ar treneri / blogeri. DIY emuāri var ietvert daudz saziņas, kas ir lieliski piemērota emuāru veidošanai.

8. Sporta emuāri

Sporta emuāri ir vēl viens interesants emuāru veids tiešsaistē. Katrā pasaules valstī ir dažādi sporta veidi, un katram sporta veidam ir savas zvaigznes. Sporta emuāros var ietilpt arī emuāru autori, kuri raksta apmaksātu saturu komandām, sportistiem un citām organizācijām.

Sporta emuāri

Otrs sporta emuāru veidošanas formāts ir rakstīt par jaunākajiem notikumiem visā pasaulē. Turklāt emuāru autori savos Twitter kontos dalās ar vairāku sporta veidu statusu tiešsaistē, kas automātiski saistīti ar emuāriem.

9. Finanšu emuāri

Daudziem no mums ir vajadzīga palīdzība un padomi, lai efektīvi pārvaldītu savas finanses. Tas finanšu emuāriem piešķir plašu auditoriju, sākot no nopietniem investoriem un beidzot ar ģimenēm, kuras cenšas ietaupīt labākai nākotnei.

Finanšu emuāri

Personīgo finanšu emuāri dalās ar padomiem uzņēmumiem, investoriem, jaunizveidotiem uzņēmumiem, privātpersonām un ģimenēm. Tā ir laba emuāru niša cilvēkiem, kurus interesē sarežģītā naudas pārvaldības un bagātības radīšanas pasaule.

10. Politiskie emuāri

Politiskajiem emuāriem ir, iespējams, kaislīgākā auditorija no visiem. Tie aptver jaunumus par politiku, politisko ziņu analīzi un var ātri izveidot ļoti lielu iesaistīto auditoriju.

Politiskie emuāri

Lielajiem politiskajiem filiālēm ir kļuvis par pieņemamu pieņemt darbā savu blogošanas komandu. Šie emuāru autori dalās politiskās partijas darba kārtībā un raksta par savu politiku / plāniem piesaistīt pārstāvjiem vairāk cilvēku.

11. Vecāku emuāri

Vecāku emuāriem ir milzīga, aizrautīga un ļoti iesaistīta auditorija. Jaunie vecāki daudz uztraucas un vienmēr vēlas uzlabot vecāku prasmes.

Vecāku emuāri

Māmiņu emuāriem un tētu emuāriem ir atšķirīgs rakstīšanas stils. Šajos emuāros var ietilpt aktivitātes ar bērniem, norādes par ēdienu, paņēmieni agrīnai mājas izglītībai un daudz kas cits.

12. Biznesa emuāri

Biznesa emuāri ir profesionāli emuāri, kas saistīti ar korporatīvajām aģentūrām, nozarēm un citiem. Viņi piedāvā gadījuma veidu, kā sazināties ar klientiem un izglītot viņus par uzņēmuma produktu vai pakalpojumu.

Biznesa emuāri

OptinMonster reklāmguvumu līmeņa optimizācijas emuārs ir lielisks biznesa emuāra piemērs. Tas izglīto lietotājus par vietnes apmeklētāju pārvēršanu par klientiem, izmantojot labāko reklāmguvumu optimizācijas programmatūru pasaulē.

13. Personīgie emuāri

Personīgie emuāri pieder atsevišķiem rakstniekiem, kuri ar savu auditoriju dalās pieredzē, piedzīvojumos un ikdienas dzīvē. Personīgās emuāru veidošanas mērķis var būt jebkurš, piemēram, pozitīvu stāstu uzlabošana vai lasītāju ietekmēšana ar savu viedokli.

Personīgie emuāri

Pie personīgajiem emuāru autoriem pieder arī fotogrāfi, kuri tiešsaistē dalās ar fotoattēliem, lai iegūtu vairāk darba, vlogeri, kuri veido videoklipus savā ikdienas dzīvē, pavāri / pavāri, kuri dalās receptēs emuārā, un vēl kas cits.

14. Filmu blogi

Filmu emuāros tiek dalītas ziņas un pārskati par jaunām filmām un filmu industriju kopumā. Viņiem ir liela auditorija internetā. Emuāru autori tiek uzaicināti skatīties labākās izrādes pirms filmu publiskas izlaišanas, lai viņi varētu rakstīt pārskatus un radīt ieteikumus par gaidāmo filmu.

Filmu blogi

15. Automašīnu emuāri

Automašīnu emuāri parasti ir par luksusa un sporta automašīnām. Tie aptver plašu tēmu klāstu, ieskaitot jaunākos automašīnu modeļus, to funkcijas, inženierzinātnes un daudz ko citu. Viņi pat var sadarboties ar vietējiem automašīnu izplatītājiem, lai iegūtu biznesa iespējas. Šajos emuāros ir visa informācija par modernām automašīnām, vecām automašīnām, drošības padomi autovadītājiem un daudz kas cits.

Automašīnu emuāri

Daudzi cilvēki piesaista labas automašīnas un pavada daudz laika, lasot tiešsaistē par iecienītāko automašīnu iespējām. Tā ir lieliska niša, ko izmantot kā emuāru veidu automašīnu cienītājiem.

Daži emuāru autori raksta arī par automašīnu finansēšanas padomiem, finansēšanas kalkulatoriem, korporatīvo un banku piedāvājumiem un finanšu grafikiem. Tas palīdz lasītājam atrast automašīnas savā budžetā, neapmeklējot izstāžu zāles.

16. Ziņu emuāri

Ziņu emuāri aptver vietējās ziņas un ir lielisks veids, kā žurnālistikas studentiem veidot savu atsākumu un uzlabot savas prasmes. Tie var aptvert plašu tēmu loku vai ierobežot līdz noteiktai ziņu sadaļai. Ziņu emuāri nav tikai ziņu apmaiņa. Tajos ir arī viedokļu apkopojumi, lai dalītos ar emuāru autora skatījumu uz jaunumiem.

Ziņu emuāri

Ziņu emuāri tiek atjaunināti biežāk, lai atspoguļotu jaunākos notikumus. Ziņas var būt par kaut ko līdzīgu klimata pārmaiņām, zinātniskiem jauninājumiem, tehnoloģijām, politikai, reliģijai un citam. Lielajos plašsaziņas līdzekļos ir vairāki emuāru autori, kas strādā pie katra no šiem apakštipiem ziņu emuāru veidošanā.

17. Mājdzīvnieku emuāri

Mājdzīvnieku emuāriem ir liela tiešsaistes auditorija, kurā ietilpst mājdzīvnieku īpašnieki, dzīvnieku mīļotāji, dzīvnieku patversmes un cilvēki, kas meklē mājdzīvniekus. Mājdzīvnieku blogeri dalās ar padomiem par mājdzīvnieku veselību, mājdzīvnieku kopšanu, mājdzīvnieku barību un apmācību.

Mājdzīvnieku emuāri

Dzīvnieku audžu mājas arī raksta par viņu centieniem aizsargāt un glābt dzīvniekus. Lolojumdzīvnieku emuāru autori var gūt ienākumus, sadarbojoties ar uzņēmumiem, kas pārdod mājdzīvnieku kopšanas produktus.

18. Spēļu blogi

Spēļu emuāri piesaista lielu spēlētāju kopienu, kas meklē rakstus par jaunākajām spēlēm, spēļu aparatūru, notikumiem, spēļu krāpšanos un daudz ko citu. Pēdējos gados šī kopiena ir ievērojami palielinājusies.

Spēļu emuāri

Lielākā daļa spēļu emuāru pieder lielu spēļu izstrādātāju aģentūru spēlētājiem, recenzentiem un oficiālajām kopienām. Viņiem ir organizēti starptautiski pasākumi spēlētājiem un uzvarētāju apbalvošanas plāni. Tas ir populārs emuāru veids, un tas katru dienu pieaug.

Kad esat izvēlējies sava emuāra nišu, nākamais solis ir atrast idejas emuāra ierakstīšanai, kuras varat izmantot savā emuārā. Varat apskatīt šo masveida emuāru ierakstu ideju sarakstu, ko varat izmantot uzreiz.

Tas ir viss. Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast populārākos emuāru veidus. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā izsekot lietotāju iesaistei un palielināt emuāra trafiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map