Cik maksā domēna vārds? (Eksperta atbilde)

Ja jūs kādreiz esat mēģinājis reģistrēt domēna vārdu, tad, iespējams, esat redzējis ļoti dažādas cenas, sākot no 9 USD līdz vairākiem tūkstošiem dolāru..


Domēna vārda izmaksas mainās atkarībā no domēna paplašinājuma (piemēram, .com, .org, .net), domēna reģistratūras, pieejamības un dažiem citiem faktoriem.

Papildus jauniem domēna vārdiem, jūs varat arī iegādāties augstākās klases domēna vārdus no kāda cita, kurš to ir reģistrējis pirms jums. Domēnu vārdu investori bieži reģistrē augstākās klases domēna vārdus, kas ir īsāki, firmas zīmējumus un viegli atcerēties, vienīgi nolūkā tos pārdot.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim, cik maksā domēna vārds. Mēs parādīsim arī dažādus veidus, kā iegādāties domēna vārdu, ieskaitot veidu, kā to iegūt bez maksas.

Cik maksā domēna vārds

Tā kā šis ir visaptverošs domēna vārda izmaksu ceļvedis, mēs to esam sadalījuši dažās sadaļās:

  Cik maksā jauns domēna vārds?

  Jauna domēna vārda pirkšana parasti jums maksātu no 9 līdz 14,99 USD gadā. Tomēr šīs cenas var atšķirties atkarībā no izvēlētā domēna paplašinājuma vai domēna reģistratūras.

  Ja jūs sākat jaunu vietni, tad mēs iesakām izmantot Bluehost. Tie ir vieni no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē.

  Viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem bezmaksas domēna vārdu + bezmaksas SSL sertifikātu papildus 60% atlaidi viņu tīmekļa mitināšanas plānos..

  → Pieprasiet savu bezmaksas domēna vārdu, izmantojot Bluehost ←

  Tā kā vietnes izveidošanai ir nepieciešams gan domēna vārds, gan tīmekļa mitināšana, šī ir vispieejamākā iespēja, lai sāktu.

  Ja vēlaties iegādāties tikai domēna vārdu, mēs iesakām izmantot Domain.com kā savu reģistratūru. Lai saņemtu 25% atlaidi no pirkuma, varat izmantot mūsu Domain.com kupona kodu.

  Šeit norādīts, cik maksā jauna domēna reģistrācija pie dažādiem reģistratoriem.

  • Bluehost – bezmaksas domēns ar hostingu USD 2,75 mēnesī
  • Domain.com – 7,45 USD par .com domēna vārdiem ar mūsu kupona kodu
  • HostGator – bezmaksas domēns ar hostingu USD 2,64 mēnesī
  • GoDaddy – 11,99 USD
  • DreamHost – bezmaksas domēns ar hostingu 2,59 USD / mēnesī

  Šīs cenas attiecas tikai uz jauniem .com domēna vārdiem. Citu paplašinājumu, piemēram, .net, .org, .info, .blog utt. Cenu noteikšana mainīsies atkarībā no jūsu izmantotā domēna reģistrētāja.

  Runājot par domēna paplašinājumiem, mēs vienmēr iesakām lietotājiem izmantot .com, jo ​​tas ir vispopulārākais.

  Domēna vārda slēptās izmaksas

  Papildus domēna reģistrācijas izmaksām ir dažas slēptas domēna izmaksas un pirkumi, kas jums jāzina, lai jūs varētu pieņemt visizglītotāko lēmumu.

  Ikgadējie atjaunojumi

  Domēna vārda reģistrācija tiek veikta katru gadu. Jūs varat saglabāt kontroli pār savu domēna vārdu, ja vien katru gadu turpināsit atjaunot reģistrāciju.

  Daži domēnu reģistrētāji piedāvā domēna vārda atlaides, iegādājoties pirmo gadu, taču to atjaunošanas izmaksas ir daudz augstākas. Ja redzat paaugstinājumu, kurā par domēna vārdu varat samaksāt USD 0,99, tad, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas parasti notiek tikai pirmo gadu. Jūsu ikgadējie atjaunojumi būs par daudz augstāku cenu.

  WHOIS un domēna privātums

  ICANN ir bezpeļņas sabiedriskā labuma korporācija, kas atbild par domēna vārdu piešķiršanas un uzturēšanas koordinēšanu. Viņi pieprasa, lai katrs domēna reģistrators apkopotu vietnes īpašnieka kontaktinformāciju.

  Šai informācijai var publiski piekļūt, izmantojot WHOIS datus. Citi uzņēmumi un uzņēmumi var izmantot šo informāciju, lai sazinātos ar jums par potenciālo biznesa partnerību.

  WHOIS datu publiska pieejamība var izraisīt nevēlamus e-pastus un tālruņa zvanus. Tāpēc daudzi domēnu reģistratori pārdod papildinājumu ar nosaukumu “Domain Privacy”.

  Parasti šī pievienošana maksā papildus 9,99 USD, un tā ir pilnīgi neobligāta. Problēma ir tā, ka bieži reģistratūras to automātiski pievieno grozam, un, ja nevēlaties par to maksāt, jums tas ir jānoņem manuāli..

  Daži reģistratūras, piemēram, DreamHost, piedāvā bezmaksas domēna privātumu ar saviem domēniem.

  Uzņēmējdarbības e-pasta konti (e-pasta domēni)

  Pērkot domēna vārdu, jūs, iespējams, redzēsit e-pasta domēnu papildinājumu, lai iestatītu profesionāla uzņēmuma e-pasta adresi.

  Jums tas nav jāpērk, jo vairumā tīmekļa mitināšanas uzņēmumu varat saņemt bezmaksas biznesa e-pasta adresi.

  Ja vēlaties profesionālāku iespēju, ieteicams to iegādāties tieši no G Suite vai Microsoft Office365, lai jūs netiktu bloķēts reģistratūrā.

  Pro padoms: droša domēna atlaides vairākus gadus

  Daži reģistratori, piemēram, Domain.com, ļauj priekšapmaksāt vairākus gadus iepriekš. Tas ir lielisks veids, kā iegūt ievada atlaižu piedāvājumu vairākus gadus.

  Tā kā par domēna atjaunošanu jums jāmaksā katru gadu, priekšapmaksa par vairākiem gadiem var būt ievērojams ietaupījums. Nemaz nerunājot, tas ietaupa jūs no cenu pieauguma nākotnē.

  Bet šīs slēptās maksas un domēna izmaksu skaidrojums galvenokārt attiecas uz jauniem domēniem, kuri ir pieejami reģistrēšanai.

  Kā ir ar premium domēniem vai domēniem, kurus pērkat no citiem cilvēkiem? Detalizēti apskatīsim augstākās klases domēna izmaksas.

  Cik maksā premium domēna vārds?

  Augstākās kvalitātes domēna vārdi ir iepriekš reģistrēti domēna vārdi, kas bieži ir īsāki, firmas zīmes un neaizmirstami. Bieži vien domēnu investori reģistrē šos premium domēna vārdus, lai vēlāk tos pārdotu par augstāku cenu, lai gūtu peļņu.

  Augstākās kvalitātes domēna vārdu izmaksas var svārstīties no dažiem simtiem dolāru līdz tūkstošiem dolāru. Tas viss ir atkarīgs no nosaukuma unikalitātes, domēna garuma un tā vispārējā zīmola potenciāla.

  Daži premium domēni var maksāt pat no simtiem tūkstošu līdz miljoniem dolāru. Šeit ir daži no dārgākajiem domēniem, kas pārdoti vēsturē:

  • Insurance.com – 35,6 miljoni dolāru
  • PrivateJet.com – USD 30,18 miljoni
  • Hotels.com – 11 miljoni ASV dolāru
  • Fb.com – 8,5 miljoni ASV dolāru
  • Business.com – 7,5 miljoni dolāru

  Dažādās vietnēs varat atrast augstākās klases domēna vārdus, kurus privātie pārdevēji piedāvā pārdošanai.

  Mēs iesakām iegādāties domēna vārdus no cienījamām vietnēm, lai nodrošinātu drošu domēna vārda pārsūtīšanu. Skatiet mūsu ceļvedi par labākajām domēna vārda pirkšanas vietām.

  Kā novērtēt premium domēna vārda vērtību?

  Daudzi iesācēji mums jautā, kā atrast pareizo piedāvājumu, lai izveidotu premium domēnu vai iepriekš reģistrētu domēna vārdu?

  Jau uzņemtos domēna vārdus bieži pārdod par augstāku cenu. Tomēr parasti pieprasītā cena ir ārkārtīgi augsta, kas daudzus nepieredzējušus domēna pircējus attur no piedāvājuma izteikšanas..

  Mēs iesakām lietotājiem veikt izpēti un izteikt saprātīgu pretpiedāvājumu. Atcerieties, ka domēna investors pelna naudu tikai tad, kad pārdod domēnu.

  Tāpat kā lielākajā daļā darījumu, premium līmeņa domēna vērtība lielā mērā ir atkarīga no maksimālā, ko jūs esat gatavs maksāt, un no zemākās, ko pārdevējs ir gatavs pieņemt.

  Tomēr, lai labāk izprastu tirgus likmes, varat apskatīt tādus domēna tirgus laukumus kā BuyDomains, Sedo vai Flippa, lai jūs varētu izteikt cienījamu piedāvājumu konkrētai nišai.

  Flippa domēni

  Ja domēnam, kuru meklējat, jau ir norādīta cena, tad varat sākt piedāvāt 50–75% no uzskaitītās cenas.

  Piezīme: Lielākā daļa domēna vērtības noteikšanas rīku ir pilnīgi bezjēdzīgi, tāpēc vislabāk ir izvairīties no to izmantošanas kā atsauces.

  Mēs iesakām būt piesardzīgiem, pērkot reģistrētu domēna vārdu. Ja neesat pārliecināts par domēna potenciālo potenciālu jūsu biznesam, vienkārši dodieties prom.

  Cik maksā domēna vārdi, kuriem beidzies derīguma termiņš?

  Katru dienu tūkstošiem domēna vārdu zaudē spēku. Tie ir domēna vārdi, kuru īpašnieks nolēma neatjaunot reģistrāciju, vai arī viņi vienkārši aizmirsa par šiem domēna vārdiem.

  Domēni, kuru derīguma termiņš ir beidzies, sniedz lielisku iespēju atrast lieliskus firmas zīmola domēna vārdus. Šīs ir dažas vietas, kur varat meklēt domēnu vārdus, kuriem nesen beidzies derīguma termiņš.

  1. FreshDrop

  FreshDrop

  FreshDrop ir domēnu tirgus laukums, kas ļauj sekot domēnu nosaukumiem, kuriem beidzies derīguma termiņš un kuriem drīz beigsies derīguma termiņš. Tam ir uzlabots meklēšanas rīks, kuru varat izmantot, lai sašaurinātu meklēšanu.

  2. Domeni, kuriem beidzies termiņš

  Domeni, kuriem beidzies derīguma termiņš

  ExpiredDomains ir meklētājprogramma, kas paredzēta domēna vārdiem, kuriem beidzies derīguma termiņš. Tas var neizskatīties tik vienkārši lietojams kā citi domēnu meklēšanas rīki, taču tam ir liels un pastāvīgi atjaunināts domēnu vārdu indekss.

  Piezīme. Pirms iegādāties lietotus, provizoriski reģistrētus vai beidzies domēna vārdus, jums jāpārbauda domēna ļaunprātīga izmantošana un citas problēmas (vairāk par to vēlāk).

  To domēna vārdu derīguma termiņš, kuriem beidzies derīguma termiņš

  Parasti jūs varat reģistrēt domēna vārdu, kura derīguma termiņš ir beidzies, pēc jūsu domēna reģistrētāja uzņēmuma parastajām gada likmēm.

  Tomēr, ja drīz beigsies domēna vārda derīguma termiņš, varat izmantot domēna atkārtotās pasūtīšanas pakalpojumu. Tas ļauj veikt iepriekšēju domēna vārda pasūtījumu.

  Ja šim domēna vārdam nav cita iepriekšēja pasūtījuma, pasūtījums kļūs veiksmīgs. Lielākā daļa domēnu vārdu kompāniju iekasē nelielu vienreizēju maksu (25–99 USD), lai sniegtu šo pakalpojumu.

  Kā iegādāties domēna vārdu, kas nav pārdošanā?

  Līdz šim mēs runājām par to domēna vārdu izmaksām, kuri ir pieejami reģistrācijai vai kurus pārdod trešās puses. Ko darīt, ja uzraudzīsiet domēna vārdu, kas jau ir izmantots, bet nav norādīts pārdošanā?

  Pastāv liela iespēja, ka jūs joprojām varat dabūt roku uz šo domēna vārdu.

  Jūs redzat, ka daudzi lietotāji reģistrē domēna vārdus, lai sāktu jaunu tiešsaistes biznesa ideju. Daudzi no viņiem galu galā nekad neizmanto šo domēna vārdu vai atsakās no idejas.

  Tā kā viņi neizmanto domēna vārdu, varat tieši sazināties ar domēna īpašnieku, lai izteiktu piedāvājumu.

  Ja domēna nosaukumam ir vietne, tad varat izmantot kontakta veidlapu viņu vietnē, lai sazinātos.

  Varat arī izmantot Whois meklēšanu, lai atrastu domēna īpašnieka kontaktinformāciju un nosūtītu viņam ziņojumu, lai parādītu jūsu interesi.

  Dažreiz cilvēki reģistrē domēna vārdus nākotnes idejām, tāpēc pat tad, ja viņi to neizmanto, viņi tomēr nevēlētos to pārdot. Daži ļaudis kļūst alkatīgi un lūgs piemaksu, lai dalītos ar savu domēnu.

  Atcerieties, ka jūs pērkat kāda cilvēka “sapņu ideju”, tāpēc jums ir jābūt cieņpilnam un arī reālistiskam attiecībā uz vērtību.

  Pro padoms: Ja jums ir biznesa ideja, labāk reģistrēt domēna vārdu pat tad, ja neesat pārliecināts par 100%. Jūs nevēlaties riskēt, ka kāds cits to reģistrē, pirms jūs to apdomājat. Mēs to domājam kā apdrošināšanas polisi, jo domēns maksā tikai 9,99 USD.

  Mājasdarbu veikšana pirms domēna vārda iegādes

  Ja jūs pērkat domēna vārdu, kas vēl nekad nav izmantots, tad jums ir vērts iet.

  Tomēr, ja jūs pērkat domēna vārdu, kas iepriekš piederēja kādam citam, tad jums jāveic pamata likumības pārbaude.

  Šie domēna vārdi, iespējams, pārkāpj autortiesības vai preču zīmi, tiek izmantoti ļaunprātīgas programmatūras vai surogātpasta izplatīšanai vai tiek ļaunprātīgi izmantoti citās ļaunprātīgās darbībās.

  Neuztraucieties, ir daudz rīku, kurus varat izmantot mājasdarbu veikšanai.

  1. Pārbaudiet, vai nav preču zīmes

  Pirmkārt, jūs vēlaties pārliecināties, ka domēna vārds nav esoša uzņēmuma reģistrēta preču zīme.

  Saskaņā ar ICANN noteikumiem, ja domēna vārds pārkāpj uzņēmuma reģistrēto preču zīmi, uzņēmums var pieprasīt domēna vārdu vai lūgt jūs to noņemt..

  Lai veiktu ātru preču zīmju meklēšanu, varat pārbaudīt Amerikas Savienoto Valstu Patentu un preču zīmju biroja datu bāzi. Vienkārši ievadiet savu domēna vārdu meklēšanas lodziņā, lai redzētu, vai tas atgriež sakritības.

  Preču zīmju meklēšana

  2. Pārbaudiet iepriekšējo domēna vārda izmantošanu

  Pēc tam jūs vēlētos uzzināt, kā domēna vārds ir ticis izmantots iepriekš. Kāda veida vietnes tika izveidotas, izmantojot šo konkrēto domēna vārdu?

  Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir, izmantojot Wayback Machine. Tas ir apjomīgs vēsturisks interneta arhīvs ar momentuzņēmumiem vietnēm, kas regulāri tiek arhivētas.

  Wayback mašīna

  3. Pārbaudiet vēsturiskos Whois ierakstus

  Whois rīki nodrošina domēna vārda vēsturiskos WHOIS ierakstus. Tas palīdz jums redzēt, kad domēna nosaukums tika izveidots, pēdējo reizi atjaunots, DNS izmaiņas un citi vēsturiskie dati.

  Kurš ir

  4. Izpildiet domēna veselības pārbaudes testu

  Visbeidzot, jums jāpārliecinās, ka domēns netiek izmantots surogātpastu sūtīšanai, DDoS uzbrukumu palaišanai vai ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanai. Varat izmantot MxToolBox domēna veselības rīku, lai redzētu, vai nav radušies sarkani karodziņi.

  Pārbaudiet domēna veselības pārbaudi

  Bieži uzdotie jautājumi par domēna vārda izmaksām

  Palīdzot tūkstošiem lietotāju izveidot emuāru un vietni, mēs esam atbildējuši uz daudziem jautājumiem, kas saistīti ar domēnu nosaukumiem. Zemāk ir daži no visizplatītākajiem:

  Vai es varu iegūt domēna vārdu bez maksas??

  Kaut arī domēna vārds parasti maksā USD 14,99 gadā, jūs varat saņemt domēna vārdu par brīvu kā kompleksu piedāvājumu kopā ar dažādiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem..

  Hostinga uzņēmumi, piemēram, Bluehost, HostGator, Dreamhost, GreenGeeks un citi piedāvā bezmaksas domēnus ar savām tīmekļa mitināšanas paketēm.

  Kurš ir labākais domēna vārdu reģistrators?

  Mēs uzskatām, ka Domain.com šobrīd ir labākais reģistrators, jo viņiem ir nepieciešamās funkcijas, un viņi piedāvā 25% atlaidi.

  Tomēr tas ir gudrāks lēmums par naudu, kā iegūt bezmaksas domēnu ar tīmekļa mitināšanu, piemēram, Bluehost, jo tas ietaupa jūsu laiku un naudu.

  Jūs vienmēr varat pārsūtīt savu domēna vārdu citam populāram domēna vārdu reģistrētājam, ja neesat apmierināts ar savu esošo pakalpojumu sniedzēju.

  Vai man ir nepieciešams gan domēna vārds, gan tīmekļa mitināšana, lai izveidotu vietni??

  Jā, lai izveidotu vietni, jums ir nepieciešams gan domēna vārds, gan tīmekļa mitināšana. Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese internetā, savukārt tīmekļa mitināšana ir vieta, kur tiek glabāti jūsu vietnes faili. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par atšķirībām starp domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu (paskaidrots).

  Vai es varu iegādāties domēna vārdu uz visiem laikiem (pastāvīgi)?

  Nē, jūs nevarat pastāvīgi iegādāties domēna vārdu. Domēna vārda reģistrācija tiek veikta katru gadu. Tomēr jūs varat priekšapmaksu līdz 10 gadiem, kas garantē, ka jums būs domēna vārds 10 gadus.

  Cik maksā domēna vārds vietnē Wix vs WordPress?

  Izmantojot mitinātu vietņu veidotāju platformu, jūsu domēna vārda izmaksas būs atšķirīgas. Ir svarīgi atcerēties, ka vietņu veidotāju platformas piedāvā hostinga + domēna kombināciju.

  Piemēram, Wix domēni maksā 14,95 USD / gadā, bet tie ir bez maksas, ja izvēlaties gada plānu, kura cena ir 13 USD / mēnesī.

  WordPress.com domēni maksā 18 USD / gadā, taču tie ir bez maksas iekļauti ikgadējā personīgajā plānā, kura maksā 8 USD / mēnesī.

  Bet, ja jūs izmantojat pats mitinātu WordPress platformu, jūs varat sākt vietni ar Bluehost par 2,75 USD mēnesī, un tai ir bezmaksas domēna nosaukums. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet atšķirību starp WordPress.com salīdzinājumā ar pašu mitinātu WordPress.org.

  Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, cik maksā domēna vārds. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, cik maksā WordPress vietnes izveidošana.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map