Domēna vārda pieejamības pārbaude (vienkārši domēna meklēšanas rīki)

Domēna vārda izvēle var būt apgrūtinoša, jo vispirms jums ir jānāk klajā ar ideju un pēc tam jāpārbauda domēna vārda pieejamība.


Tā kā jau ir pieņemts daudz labu domēnu, bieži iesācēji jūtas iestrēguši.

Vai nebūtu jauki, ja jūs varētu ātrāk pārbaudīt domēna vārda pieejamību un pat atrast jaunas idejas, kamēr to darāt?

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pārbaudīt domēna vārda pieejamību, izmantojot dažus no vienkāršākajiem domēna meklēšanas rīkiem.

Domēna vārda pieejamības pārbaude, izmantojot domēna meklēšanas rīkus

1. Domain.com

Domain.com

Domain.com ir viens no labākajiem domēnu reģistrētājiem tirgū. Viņi piedāvā plašu domēna paplašinājumu klāstu ar diskontētām likmēm, un iesācējiem ir vislabākie domēna pārvaldības rīki.

Vissvarīgākais ir tas, ka viņiem ir jaudīgs domēnu meklēšanas rīks, kas ļauj ātri pārbaudīt domēna vārda pieejamību. Vienkārši dodieties uz viņu vietni un ievadiet vēlamos atslēgvārdus vai frāzi.

Pārbaudiet domēna pieejamību vietnē Domain.com

Domain.com parādīs, vai domēns ir pieejams reģistrēšanai. Ja tā ir, tad apsveicam, ka varat turpināt darbu un uzreiz to reģistrēt. Bonuss: izmantojiet mūsu Domain.com kupona kodu, lai iegūtu papildu atlaidi.

Domēns ir pieejams

Ja meklētais domēns nav pieejams, tas parādīs dažādas kombinācijas, lai palīdzētu jums veikt prāta vētras un nākt klajā ar unikālu ideju.

Kad esat atradis domēna vārdu, varat to vienkārši pievienot grozam un noklikšķināt uz pogas Turpināt, lai to reģistrētu.

Turpiniet reģistrāciju

Nākamajā ekrānā ievadiet norēķinu un maksājumu informāciju, lai pabeigtu pirkumu.

Pāriet uz samaksu

2. Vārda zēns

Nameboy labākais domēna un emuāra vārdu ģenerators

Nameboy ir viens no vecākajiem un visuzticamākajiem domēna vārdu ģenerēšanas rīkiem tirgū.

Ja vēlaties ātri ģenerēt desmitiem domēnu vārdu ideju, varat izmantot šo rīku. Vienkārši ievadiet vēlamo atslēgvārdu vai frāzi, un tas izveido domēna vārdu sarakstu, no kuriem izvēlēties.

Jūs varat noklikšķināt uz jebkura domēna vārda, lai skatītu sīkāku informāciju un reģistrētu domēna vārdu. Negatīvie ir tas, ka tas jums uzreiz neliecina par domēna vārdu pieejamību.

3. IsItWP

IsItWP domēna ģenerators

IsItWP piedāvā virkni noderīgu rīku, piemēram, WordPress drošības skeneris, vietnes darbības laika pārbaudītājs, paroļu ģenerators un jaudīgs domēna ģenerators.

Domēna ģenerators ļauj meklēt domēna vārdu, vienkārši ievadot atslēgvārdus vai frāzes. Pēc tam tiek izveidoti vairāki dažādi domēna vārdi.

Tas dod jums ļoti daudz iespējamo izvēli, kuru jums iziet. Lai reāli reģistrētos vai pārbaudītu domēna nosaukuma pieejamību, jums būs jānoklikšķina uz pogas Skatīt informāciju.

4. Emuāra tirāns

Emuāra tirāns

Emuāru tirāns ir populāra emuāru veidošanas vietne ar vairākiem bezmaksas rīkiem, ieskaitot domēna nosaukuma ģeneratoru.

Tas palīdz jums meklēt domēna idejas izvēlētajam atslēgvārdam vai frāzei. Varat noklikšķināt uz domēna nosaukuma, lai skatītu sīkāku informāciju, vai izmēģināt citu atslēgvārdu kombināciju, lai iegūtu vēl vairāk domēna vārda ieteikumu.

5. Bluehost

Bluehost

Bluehost ir viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē. Ja vēlaties izveidot vietni uzreiz, tad domēna pieejamības pārbaudītājs jums būs laba iespēja.

Viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem bezmaksas domēna vārdu un dāsnu atlaidi WordPress mitināšanai. Būtībā jūs varēsit izveidot emuāru vai vietni par 2,75 USD mēnesī.

→ Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu ←

Jūs varat vienkārši apmeklēt viņu vietni un noklikšķināt uz pogas Sākt. Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties plānu.

Atlasiet plānu

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts izvēlēties domēna vārdu. Ievadiet vēlamo domēna vārdu vai atslēgvārdus, lai pārbaudītu pieejamību.

Bluehost domēna pārbaudītājs

Ja vēlamais domēna vārds nav pieejams, tas parādīs vairākus ieteikumus, no kuriem izvēlēties, vai meklēt citu domēna vārdu.

Kad esat atradis domēna vārdu, kas jums patīk, varat vienkārši turpināt darbību un pabeigt pirkumu.

6. GoDaddy

Ej tēti

GoDaddy ir viens no lielākajiem domēna vārdu uzņēmumiem tirgū. Varat arī izmantot viņu vietni, lai meklētu arī domēna vārda pieejamību.

Tomēr viņu ieteikumos parasti iekļautas defises, mazāk zināmi un neparasti domēna paplašinājumi vai premium domēna vārdi, kas ir pieejami par augstāku cenu.

Ir daudz izcilu GoDaddy alternatīvu, kas ir lētākas un uzticamākas.

Kā izvēlēties perfektu domēna vārdu?

Daudziem iesācējiem ir grūti atrast perfektu domēna vārdu. Vairāk nekā 350 miljoni domēna vārdu jau ir reģistrēti, un šķiet, ka visi labie jau ir pieņemti.

Ja vēlamais domēna vārds nav pieejams, jums būs jābūt radošam. Šeit ir daži ātri padomi, kas palīdzēs jums atrast perfektu domēna vārdu savai vietnei.

 • Pieturieties pie .com domēna vārdiem un neizvēlieties jaunu domēna paplašinājumu
 • Izmantojiet atslēgvārdus, kas saistīti ar jūsu biznesu. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā veikt atslēgvārdu izpēti, lai uzzinātu vairāk.
 • Izvairieties no domēna vārda defisēm un cipariem. Tie apgrūtinātu pareizrakstību un izrunu.
 • Izvēlieties domēna vārdu, kas ir viegli iegaumējams, neprasa, lai to rakstītu, un pārstāv jūsu zīmolu

Lai iegūtu padziļinātus padomus, skatiet mūsu pilnīgo rokasgrāmatu par to, kā izvēlēties labāko domēna vārdu.

Esmu atradis domēna vārdu, ko tagad?

Jums jārīkojas ātri un jāreģistrē šis domēna vārds.

Katru dienu tiek reģistrēti tūkstošiem jaunu domēna vārdu. Domēna vārdi ir ienesīgs bizness, un cilvēki vienmēr meklē labus domēna vārdus, lai reģistrētos un pēc tam pārdotu tālāk, lai iegūtu labāku piedāvājumu.

Ja jūsu domēna vārda ideja ir laba, tad pastāv liela iespēja, ka tā ilgi nebūs pieejama. Jums vienkārši jāiet uz priekšu un jāreģistrē savs domēna vārds.

Vai man ir nepieciešama vietne, lai iegūtu domēna vārdu??

Nē, jums nav.

Domēna vārdu var reģistrēt, neveidojot vietni. Lai saprastu, kā šīs divas lietas ir saistītas, skatiet mūsu rokasgrāmatu par atšķirību starp domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu.

Lai izveidotu vietni, jums būs jāpiesakās hostinga uzņēmumā. Šajā vietā jūs glabāsit savas vietnes failus.

Domēna vārdus pārdod domēnu vārdu reģistratori. Šie ir uzņēmumi, kurus ICANN (starptautiska organizācija, kas pārvalda domēna vārdus visā pasaulē) ir licencējusi domēnu vārdu reģistrēšanai.

Lai izveidotu vietni, jums ir nepieciešams gan domēna vārds, gan tīmekļa mitināšana. Tomēr, ja jūs vēl neesat gatavs izveidot vietni, varat vienkārši reģistrēt domēna vārdu.

Tas jums piešķirs īpašumtiesības uz šo domēna vārdu licencētajā periodā. Kad esat gatavs, varat izveidot vietni vai sākt tiešsaistes veikalu vēlāk.

Kurš ir labākais rīks domēna vārda pieejamības pārbaudei?

Mēs iesakām izmantot Domain.com kā labāko rīku, lai pārbaudītu domēna vārda pieejamību.

Tas ļauj ātri veikt domēna vārda izpēti. Jūs varat uzreiz reģistrēt domēna vārdu, neapmeklējot trešās puses vietni. Viņi piedāvā arī vienkāršākos domēna rīkus un vienkāršu domēna pārvaldības zonu.

Ja vēlaties tikai izpētīt dažādas domēna vārdu idejas, tad Nameboy palīdz jums uzreiz ģenerēt desmitiem domēnu vārdu, izmantojot jūsu atslēgvārdus vai uzņēmuma nosaukumu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā pārbaudīt domēna vārda pieejamību, izmantojot viedākus domēna meklēšanas rīkus. Varat arī apskatīt šīs vienkāršās tiešsaistes biznesa idejas, kuras varat sākt ar savu jauno domēna vārdu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map