Iesācēja ceļvedis: Kā droši atjaunināt WordPress (Infographic)

Vai vēlaties atjaunināt WordPress, bet nezināt, kur sākt? Bieži vien iesācēji baidās, ka atjauninājums var sabojāt viņu vietni.


Šīs bailes ir saprotamas, tomēr, lai nodrošinātu vislabāko jūsu vietnes drošību un veiktspēju, ir svarīgi izmantot jaunāko WordPress versiju..

Šajā rokasgrāmatā iesācējiem mēs parādīsim, kā droši atjaunināt WordPress kā profesionāli, neizjaucot savu vietni.

Galīgais ceļvedis WordPress jaunināšanas iesācējiem

WordPress vietnes jaunināšana ir regulārs uzturēšanas darbs. Mēs esam izveidojuši viegli sekojošu infografiku, kuru varat izmantot kā atsauces rokasgrāmatu.

Noklikšķiniet uz attēla zemāk, lai skatītu pilnu infografiku vai turpinātu lasīt teksta instrukcijas.

Galīgais ceļvedis WordPress jaunināšanai - Infographic

Kāpēc jums vienmēr vajadzētu atjaunināt WordPress

Vadošie WordPress drošības pētījumi liecina, ka lielākajai daļai WordPress vietņu, kuras tiek uzlauztas, iemesls ir novecojis WordPress kodols, spraudņi vai motīvs.

WordPress aktīvi uztur izstrādātāji no visas pasaules. Šie izstrādātāji atrod un izlabo kļūdas, regulāri pievieno jaunas funkcijas un novērš drošības ievainojamības. Pēc tam šīs izmaiņas tiek izlaistas jaunā WordPress versijā.

Ja tas nav liels izlaidums, WordPress var automātiski atjaunināt sevi uz jaunāku versiju. Lielajiem laidieniem, ja vien jūs neatrodaties pārvaldītā WordPress mitināšanā, atjaunināšana jums būs manuāli jāuzsāk pats.

Jums ir jāveic atjaunināšana, lai pārliecinātos, ka jūsu vietnei ir jaunākie drošības ielāpi, jaunākās funkcijas, kā arī vislabākais ātrums un veiktspēja.

Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kāpēc jums vienmēr vajadzētu izmantot jaunāko WordPress versiju.

To sakot, redzēsim, kā droši atjaunināt WordPress uz jaunāko versiju.

Sagatavojieties pirms WordPress jaunināšanas

Vissvarīgākais, kas jums jādara pirms WordPress jaunināšanas, ir pilnīgas WordPress dublējuma izveidošana.

Pat ja jums ir iestatīts automatizēts WordPress rezerves spraudnis. Jums joprojām jāpārliecinās, ka izveidojat jaunu dublējumu un droši glabājat to attālā vietā.

Pilnīga WordPress dublēšana ietver visu.

 • Jūsu WordPress datu bāze
 • Visi jūsu attēli un multivides augšupielāde
 • Jūsu WordPress spraudņi un motīvi
 • Pamata WordPress faili

Šis solis ir izšķirošs, jo tas ļaus jums atjaunot WordPress no dublējuma, ja kaut kas noiet greizi.

Kad esat izveidojis pilnīgu dublējumu un saglabājis to citā vietā (datorā vai mākoņa krātuvē, piemēram, Google diskā), varat pāriet pie nākamās darbības.

WordPress jaunināšana uz jaunāko versiju

Ir divi vienkārši veidi, kā atjaunināt WordPress vietni uz jaunāko versiju. Viens ir automātisks, bet otrs ir manuāls. Mēs parādīsim viņus abus.

1. metode: WordPress atjaunināšana, izmantojot iebūvēto sistēmu (viens klikšķis)

Šī metode ir vienkāršāka un ieteicama visiem lietotājiem.

Vispirms piesakieties savas WordPress vietnes admin apgabalā un dodieties uz Informācijas panelis »Atjauninājumi lappuse.

Jūs redzēsit paziņojumu, ka ir pieejama jauna WordPress versija. Lai sāktu atjaunināšanu, jums vienkārši jānoklikšķina uz pogas Atjaunināt tūlīt.

WordPress atjauninājumu lapa

Tagad WordPress ielādēs programmatūras jaunāko versiju un instalēs to jums.

Ekrānā redzēsit atjaunināšanas gaitu. Jaunināšanas laikā WordPress iestatīs jūsu vietni uzturēšanas režīmā.

WordPress atjaunināšanas gaita

Jūsu vietne joprojām būs redzama lietotājiem, taču atjaunināšanas laikā jūs nevarēsit instalēt spraudņus vai motīvus.

Kad atjaunināšana ir beigusies, jūs tiksit novirzīts uz WordPress sagaidīšanas ekrānu. Atkarībā no katras versijas var tikt parādīta lapa, kurā paskaidrots WordPress jaunumi un funkcijas, kuras jums vajadzētu izmēģināt.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi atjauninājis WordPress uz jaunāko versiju.

2. metode: WordPress manuāla atjaunināšana, izmantojot FTP

Šī metode prasa izmantot FTP, lai manuāli augšupielādētu WordPress failus. To var izmantot, ja dažu iemeslu dēļ pirmā metode nedarbojas.

Pirmkārt, jums būs jālejupielādē jaunākā WordPress versija. Dodieties uz WordPress lejupielādes lapu un noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt.

Lejupielādējiet WordPress

Tagad jūsu pārlūkprogramma lejupielādēs WordPress zip failā. Pēc lejupielādes jums ir jāizņem zip fails. Jūs redzēsit WordPress mapi. Šajā mapē ir visi WordPress faili, kas nepieciešami atjaunināšanai.

Pēc tam jums jāatver FTP klients un jāpieslēdzas savai vietnei. Kad savienojums izveidots, vietņu failu kolonnā dodieties uz WordPress mapi, kuru tikko ieguvāt no zip faila.

Slejā attālie faili dodieties uz savas vietnes saknes mapi. Šī mape varētu būt public_html vai nosaukta pēc jūsu vietnes domēna nosaukuma. Šajā mapē redzēsit savus WordPress failus un mapes.

Augšupielādējiet WordPress failus

Atlasiet visus failus WordPress mapē datorā un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu, lai atlasītu Augšupielādēt.

Jūsu FTP klients tagad sāks augšupielādēt WordPress failus no datora uz jūsu vietni.

Tomēr jūsu vietnē jau ir vecākas failu versijas ar tādu pašu nosaukumu. Jums tiks jautāts, ko jūs vēlaties darīt ar šiem failiem. Jums jāizvēlas “Pārrakstīt” un jāatzīmē rūtiņa blakus “Vienmēr izmantot šo darbību”.

Pārrakstīt failus

Tas nodrošinās, ka visi WordPress faili jūsu vietnē tiek aizstāti ar jaunākām failu versijām.

Kad augšupielāde ir pabeigta, jums jādodas uz jūsu WordPress vietnes admin apgabalu. Šis solis ir nepieciešams, jo dažreiz var būt nepieciešams atjaunināt arī WordPress datu bāzi jaunākā WordPress versijā.

Nepieciešams atjaunināt datu bāzi

Tādā gadījumā jūs varat redzēt lapu, kurā minēts, ka ir nepieciešams atjaunināt datu bāzi. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt WordPress datu bāzi.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi atjauninājis savu WordPress vietni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā manuāli atjaunināt WordPress, izmantojot FTP.

Pēc atjaunināšanas veicamās lietas

Kad esat jauninājis WordPress savā vietnē, jums jāpārliecinās, ka viss darbojas, kā paredzēts. Vienkārši apmeklējiet savu vietni jaunā pārlūka logā un pārskatiet iestatījumus WordPress administratora apgabalā.

Ja jūs saskaraties ar kādu problēmu, apskatiet mūsu parasto WordPress kļūdu sarakstu un to novēršanas veidus. Ja problēma, ar kuru jūs saskaraties, tur nav norādīta, izpildiet mūsu WordPress problēmu novēršanas rokasgrāmatas darbības, lai noskaidrotu problēmu un piemērotu risinājumu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums viegli atjaunināt WordPress uz jaunāko versiju. Jūs varat arī apskatīt mūsu soli pa solim WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map