Kā atrast skaistus fona attēlus jūsu WordPress vietnei

Daudzas WordPress tēmas tagad tiek piegādātas ar pilnekrāna, parallaksa un vairāku fonu atbalstu. Šīs tīmekļa dizaina tendences dēļ viens no lasītājiem vaicāja, vai mēs zinām resursus, lai atrastu augstas kvalitātes fona attēlus. Šajā rakstā mēs dalīsimies, kā atrast bezmaksas un skaistus fona attēlus, kurus izmantot jūsu WordPress vietnē.


Augstas kvalitātes fona attēlu atrašana

Piezīme: ja jūsu motīvam nav pilnekrāna fona atbalsta, varat izmantot mūsu apmācību par to, kā WordPress pievienot pilnekrāna fona attēlu.

Izpratne par licencēm un attēla izmēriem

Visus attēlus tīmeklī aizsargā autortiesību likumi. Pat ja nav pieminētas nekādas autortiesības, jums automātiski jāpieņem, ka tās ir aizsargātas ar autortiesībām.

Tiešsaistē ir vairākas vietas, kur varat atrast bezmaksas attēlus, kurus likumīgi varat izmantot savās vietnēs.

Tā kā fona attēli parasti aptver visu ekrānu, jums jāatrod patiešām lieli attēli. Tagad jūs noteikti varat mainīt izmērus un padarīt attēlus lielākus, taču tas var mazināt kvalitāti, kas ir pamanāma lieliem attēliem.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu meklēt attēlus, kuru platums ir vismaz 1920 pikseļi un 1080 pikseļi. Lai iegūtu labākus rezultātus, jums vajadzētu izmēģināt vēl lielākas dimensijas. Atcerieties, ka attēla izmēru maiņa, lai padarītu to mazāku, ir daudz vienkāršāka, un jūs to varat izdarīt, nezaudējot kvalitāti.

Ja jūsu WordPress motīvs iesaka fona attēla izmērus, tad varat lūgt motīvu izstrādātājam uzzināt, kādus izmērus viņi iesaka izmantot.

To sakot, apskatīsim dažas atdzist vietas, lai atrastu bezmaksas skaistus fona attēlus.

1. bezmaksas attēli

bezmaksas attēli

Iepriekš pazīstams kā stock.xchng, freeimages.com piedāvā milzīgu bezmaksas fotoattēlu kolekciju, kuru varat izmantot kā fona attēlus savā WordPress vietnē. Attēli ir sakārtoti kategorijās, un vietnei ir arī diezgan pienācīga meklēšanas funkcija.

2. StockPhotosforFree.com

StockPhotosforFree.com

Vienkārši pārlūkojot vietni ar kategorijām un meklēšanu, StockPhotosforFree.com piedāvā lielu augstas kvalitātes attēlu kolekciju, kuru bez maksas varat izmantot jebkuros tīmekļa projektos..

3. Smalki raksti

Smalki raksti

Smalkie raksti ir skaists resurss, kas piedāvā bezmaksas teksturētus modeļus. Šie modeļi nav pārāk skaļi, kas padara tos ideāli piemērotus tīmekļa lapām. Kolekciju var pārlūkot ar tādiem tagiem kā tumšs, gaišs, papīrs, svītras utt.

Jūs varat arī iegādāties spraudni Subtle Patterns Adobe Photoshop, lai izmantotu šos modeļus savos PSD.

Jautrs fakts: mēs fonā izmantojam vienu no smalku rakstu modeļiem.

4. Publiskā domēna arhīvs

Publiskā domēna arhīvs

Kā norāda nosaukums, publiskā domēna arhīvs kopīgo fotogrāfijas un attēlus, kas ir publiski pieejami. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot šos attēlus savos projektos. Attēli ir iedalīti kategorijās, lai jūs varētu pārlūkot arhīvu, lai atrastu perfektu fotoattēlu, ko izmantot kā fona attēlu.

5. Atspraust

Unsplash

Unsplash piedāvā bezmaksas augstas izšķirtspējas fotoattēlus, kurus varat izmantot jebkādā veidā, jo tiem ir CC-0 licence.

Katru 10 dienu laikā vietne izlaiž 10 jaunas fotogrāfijas.

6. pikjumbo

picjumbo

Picjumbo piedāvā lielu bezmaksas attēlu kolekciju. Kolekciju var pārlūkot, izmantojot kategorijas un tagus. Vietne piedāvā arī modes meklēšanas funkciju. Visi vietnes attēli ir augstas kvalitātes, un tos var viegli izmantot kā fona attēlu jūsu WordPress emuārā.

7. Magdeleine

Magdeleine

Magdeliene ir ar rokām izvēlēta skaistu bezmaksas fotoattēlu kolekcija. Varat pārlūkot attēlus pēc kategorijām, tagiem vai izvēloties dominējošo krāsu. Pārlūkošana pēc krāsas ir ļoti noderīga funkcija, ja vēlaties atrast fona attēlu, kas papildina pārējo jūsu krāsu shēmu.

8. Pixabay

Piksija

Pixabay ir milzīga kolekcija satriecošu fotoattēlu, attēlu un vektorgrafikas, ko varat bez maksas izmantot projektos. Attēlus var pārlūkot pēc kategorijām vai pēc redaktora izvēles.

9. morgsFails

morgsFails

MorgueFile ir vēl viena bezmaksas foto fotoattēlu kolekcija. Vietne ir ātra, kas atvieglo attēlu atrašanu. Daži attēli vietnē morgueFile ir jāattiecina, tāpēc pirms to izmantošanas pārbaudiet attēlus.

10. Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock nav bezmaksas, taču šeit tas noteikti ir pieminēšanas vērts. Viņu fotoattēlu, vektoru un ilustrāciju bibliotēka ir tikai fenomenāla.

Mēs esam Shutterstock maksājoši klienti un varam galvot par attēlu kvalitāti.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast skaistus fona attēlus savai WordPress vietnei. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par WordPress paātrināšanu, saglabājot tīmeklim optimizētus attēlus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map