Kā atsaukt WordPress izmaiņas, izmantojot ziņu labojumus

Vai zinājāt, ka WordPress komplektācijā ir iebūvēta funkcija, kas ļauj atsaukt izmaiņas un atgriezties pie iepriekšējās ziņas versijas. Šo funkciju sauc par Revisions vai vienkārši Revisions.


Lielākoties mēs rakstot kļūdāmies. Dažreiz jūs varētu vēlēties, lai jūs nebūtu izdzēsis to, ko rakstījāt iepriekš. Pārskatījumi ļauj to novērst, atgriežoties laikā un atsaucot izmaiņas.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli atsaukt izmaiņas WordPress ar pēcrevīzijām.

Vienkārši atsauciet WordPress izmaiņas ar atkārtotām versijām

Kas ir pasta pārskatīšana?

WordPress nāk ar jaudīgu sistēmu, lai saglabātu pārskatīšanas vēsturi katrai rakstītajai ziņai vai lapai.

Par katru melnrakstu, kurā strādājat, WordPress automātiski saglabā pagaidu versiju. Šāda veida pārskatīšanu sauc par automātisko saglabāšanu.

WordPress ik pēc 60 sekundēm saglabā automātisko saglabāšanu. Tas arī automātiski aizvieto vecāku versiju ar jauno automātisko saglabāšanu.

Automātiski saglabāt ziņas WordPress

Automātiskās saglabāšanas funkcija palīdz atjaunot saturu, ja kaut kas noiet greizi, pirms varat to saglabāt. Piemēram, ja jūsu pārlūkprogramma avarēja vai dators tika pakārts rakstīšanas laikā, tad jaunāko melnrakstu varat atjaunot no automātiskās saglabāšanas..

WordPress saglabā arī labojumus pēc pārskatīšanas katru reizi, kad lietotājs noklikšķina uz pogas Saglabāt, atjaunināt vai publicēt. Atšķirībā no automātiskās saglabāšanas, šie labojumi tiek pastāvīgi saglabāti WordPress datu bāzē.

Pēc rediģēšanas ekrāna varat atrast, pārlūkot un atgriezties pie jebkura no šiem labojumiem.

To sakot, apskatīsim, kā izmantot funkciju Post postvisions, lai atsauktu izmaiņas WordPress ziņās un lapās.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot pasta labojumus

Gandrīz katrs WordPress lietotājs var gūt labumu no pārskatīšanas. Liela satura rakstīšana prasa daudz pielāgošanas un rediģēšanas. Ziņu rediģēšana ļauj jums redzēt procesu un paskatīties, kā jūsu ziņa ir attīstījusies no putna lidojuma.

Pēc tam jūs varat pārslēgties starp dažādiem uzmetuma stāvokļiem, veikt izmaiņas un padarīt jūsu rakstu perfektu publicēšanai.

Vairāku autoru WordPress vietnēm pēcredakcijas ļauj redaktoriem viegli pārvaldīt vairāku autoru darbu. Jūs varat redzēt, kurš veica izmaiņas rakstā, kādas izmaiņas tajā veica utt.

To sakot, apskatīsim, kā izmantot post pārskatīšanu, lai uzlabotu WordPress ziņas un lapas.

Kā izmantot Post labojumus, lai atsauktu WordPress izmaiņas

WordPress ziņojuma / lapas rediģēšanas ekrāna panelī “Dokuments” parāda labojumu skaitu.

To varat atrast sava ziņu redaktora ekrāna labajā pusē. Noklikšķinot uz “Labojumi”, tiks parādīts labojumu ekrāns.

Gūtenberga WordPress ziņu labojumi

Pēc rediģēšanas ekrāna tiks parādīta jaunākā ziņas rediģēšana ar ritjoslu augšpusē. Nospiežot pogu ritjoslā, jūs varēsit pāriet uz iepriekšējiem ziņojuma labojumiem.

WordPress Post revīzijas ekrāns

Katrā redakcijā veiktās izmaiņas tiks izceltas zaļā un rozā krāsā. Augšpusē varat redzēt lietotāju, kurš veica šīs izmaiņas, laiku un citu informāciju.

WordPress arī jums paziņos, vai pārskatīšana ir automātiska saglabāšana vai melnraksts.

Automātiski saglabāta ziņa WordPress

Lai pārvietotos pārskatījumos, varat izmantot nākamo un iepriekšējo pogu.

Turklāt augšpusē varat atzīmēt rūtiņu “Salīdzināt visus divus labojumus”. To darot, ritināšanas joslas poga tiks sadalīta divās daļās, un jūs varat katru pogu mainīt uz atšķirīgu versiju un salīdzināt atšķirību starp diviem attāliem labojumiem..

Salīdziniet divus WordPress ziņojumus

Lai atjaunotu versiju, varat vienkārši noklikšķināt uz pogas Atjaunot šo versiju vai Atjaunot šo automātisko saglabāšanu.

WordPress atjaunos atlasīto versiju kā pašreizējo versijas versiju, un pēc tam to varēsit saglabāt kā melnrakstu.

Atjaunojiet pārskatīšanu programmā WordPress

Ņemiet vērā, ka, atjaunojot agrāku versiju, jūsu ziņas jaunākā versija netiks izdzēsta. Tā vietā WordPress to saglabā datu bāzē kā vēl vienu versiju.

Post Revisions izmantošana ar veco WordPress redaktoru

Ja neesat jauninājis savu WordPress uz Gūtenbergu un joprojām izmantojat veco klasisko redaktoru, ziņas pārskatus atradīsit publicēšanas meta lodziņā ziņas / lapas rediģēšanas ekrāna labajā panelī..

Pārlūkojiet ziņu labojumus WordPress klasiskajā redaktorā

Lai apskatītu pārskatīto versiju, blakus pārskatījumu skaitam vienkārši noklikšķiniet uz saites Pārlūkot. Neatkarīgi no tā, pasta versijas darbojas līdzīgi gan klasiskajā redaktorā, gan Gūtenbergā.

Ierobežot vai izdzēst post labojumus WordPress

Visas post versijas tiek glabātas jūsu WordPress datu bāzē. Tāpēc daudzi lietotāji uztraucas, ka pārāk daudz pārskatījumu var palēnināt viņu vietņu darbību.

Tā nav patiesība.

Veicot datu bāzes zvanus priekšpusē, WordPress izlaiž labojumus. Tas tikai meklē labojumus ziņas rediģēšanas ekrānā vai arī tad, kad patiesībā pārlūkojat labojumus.

WordPress ļauj jums kontrolēt, cik rediģēšanas vēlaties saglabāt rakstam. Lai ierobežotu pēcrevīziju, vienkārši pievienojiet šo kodu savas WordPress vietnes wp-config.php failam.

definēt (‘WP_POST_REVISIONS’, 10);

Neaizmirstiet aizstāt 10 ar labojumu skaitu, ko vēlaties saglabāt katrai ziņai.

Varat arī izdzēst vecās ziņu versijas. Ja esat pārliecināts, ka šie labojumi jums nekad nebūs nepieciešami, varat tos izdzēst.

Vispirms izveidojiet jaunu vietnes WordPress dublējumu. Tas ļaus atjaunot vietni, ja kaut kas noiet greizi.

Tālāk jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WP-Optimize. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz WP-Optimize »datu bāze lapu un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus opcijai “Notīrīt visas publicētās versijas”.

Tīri pēcredakcijas

Tagad noklikšķiniet uz pogas “Palaist optimizāciju”, lai izdzēstu visus publicētos labojumus. Pēc labojumu izdzēšanas var atinstalēt spraudni.

Piezīme: versiju dzēšana neaptur WordPress no turpmāko ziņu labojumu saglabāšanas.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums saprast, kā izmantot post pārskatus, lai atsauktu WordPress izmaiņas. Varat arī apskatīt mūsu padomus par slepkavas redakcijas kalendāra izveidi WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me