Kā iestatīt profesionālu e-pasta adresi, izmantojot Gmail un G Suite

Pēc vietnes izveidošanas katram uzņēmējam vispirms ir nepieciešama profesionāla e-pasta adrese ar tajā norādītu uzņēmuma nosaukumu.


Profesionāla e-pasta adrese palīdzēs iegūt uzticēšanos, sadarbojoties ar citiem uzņēmumiem un klientiem.

G Suite ir Google produktivitātes komplekts, kas ļauj izmantot Gmail ar savu profesionālo e-pasta adresi. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā iestatīt profesionālu pielāgotu zīmolu e-pasta adresi, izmantojot Gmail un G Suite.

Profesionālās e-pasta adreses iestatīšana, izmantojot G Suite un Gmail

Kas ir profesionāla e-pasta adrese?

Profesionāla e-pasta adrese ir tā, kurā ir norādīts jūsu uzņēmuma nosaukums. Piemēram, [email protected] ir profesionāla e-pasta adrese.

E-pasta konti bezmaksas e-pasta pakalpojumos, piemēram, [email protected], nav izdevīgi uzņēmējdarbībai, jo tie neizskatās profesionāli. Jūsu klienti un citi uzņēmumi profesionālu e-pasta adresi uzskatīs par uzticamāku.

Lai iegūtu profesionālu e-pasta adresi, jums būs nepieciešams domēna vārds un vietne. Mums ir soli pa solim, kā izvēlēties domēna vārdu un kā ātri izveidot vietni.

Ja jums jau ir domēna vārds un vietne, tad jums visiem ir jāiestata sava profesionālā e-pasta adrese.

Kāpēc izmantot profesionālo firmas e-pasta adresi G Suite??

Varētu domāt, kāpēc izmantot G Suite, kad vairums WordPress mitināšanas uzņēmumu piedāvā neierobežotus e-pasta kontus ar savu domēna vārdu?

E-pasts ir viens no vissvarīgākajiem saziņas rīkiem uzņēmumu īpašniekiem. Ja nokavējat svarīgu e-pastu, tas var kaitēt jūsu biznesam.

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas e-pasta serveru nav uzticami, ierobežojoši, izolēti un ir mazāk droši. Jūs pat nezināt, vai jūsu nosūtītais e-pasts tiešām ir piegādāts.

Šajā vietā ienāk G Suite un Gmail.

Gmail ir nozares līderis e-pastā ar 1,5 miljardiem aktīvo lietotāju mēnesī. G Suite ir Google produktivitātes lietotņu komplekts uzņēmumu īpašniekiem, kurā ietilpst arī Gmail, un to jau izmanto vairāk nekā 4 miljoni uzņēmumu un 80 miljoni studentu / pasniedzēju.

G Suite darbojas ar jūsu domēna vārdu, kas ļauj izmantot Gmail, lai izveidotu savu profesionālo firmas e-pasta adresi.

Šeit ir sniegtas dažas priekšrocības, ko sniedz G Suite un Gmail izmantošana profesionālai e-pasta adresei:

 • Profesionāla biznesa e-pasta adrese uz jūsu domēna.
 • Gmail neatlaidīgā drošība un surogātpasta filtri.
 • 30 GB – dubultojiet bezmaksas Gmail konta krātuvi.
 • Pārvaldiet e-pastu pat bezsaistē, izmantojot mobilo ierīču lietotni Gmail.
 • Darbojas jebkur tīmeklī, mobilajā ierīcē, planšetdatorā.
 • Lieliski darbojas ar programmu Outlook un pat var sinhronizēt vecos Outlook kontus.
 • Katram lietotājam var būt līdz 30 e-pasta aizstājvārdiem.
 • Izmantojiet Google kalendāru, Google Hangouts tērzēšanai, video un balss zvaniem uz sava uzņēmuma e-pasta adresi.
 • Nekādu sludinājumu un profesionāla atbalsta diennakts laikā, kad jums nepieciešama palīdzība.
 • Vienmērīgi darbojas ar jūsu WordPress vietni.
 • Vissvarīgākais no visiem – augsta piegāde, bez kavēšanās un nonākšana surogātpasta mapē.

Tagad, kad jūs zināt, kāpēc ir svarīgi lietot G Suite profesionāliem e-pastiem, apskatīsim, kā iestatīt profesionālu e-pasta adresi ar G Suite.

Redaktora piezīme: Mēs izmantojam G Suite visām mūsu profesionālajām e-pasta adresēm un varam godīgi teikt, ka tas ir labākais.

Profesionālās e-pasta adreses iestatīšana, izmantojot Gmail (G Suite)

Vispirms jums būs jāreģistrējas G Suite kontam.

Katram lietotājam tas maksā apmēram USD 5 mēnesī. Ja jūs maksājat katru gadu, jūs saņemat 2 mēnešus bez maksas (USD 50 / gadā vienam lietotājam).

G Suite piedāvā arī bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju, kas ļauj jums izmēģināt visu, pirms domājat. Būtībā tās ir visas jaudīgās funkcijas, kuras esat pieradis lietot Gmail, Disks, Kalendārs utt. (Bet tagad tas ir paredzēts jūsu uzņēmumam).

Vienkārši apmeklējiet vietni G Suite un noklikšķiniet uz pogas Sākt darbu, lai izveidotu plānu, kuru vēlaties izmantot.

Sāciet darbu ar G Suite

Tālāk jums jāievada uzņēmuma nosaukums, darbinieku skaits un valsts, kurā atrodaties. 1 lietotāja kontam varat izvēlēties tikai pats vai izvēlēties darbinieku skaitu.

Izvēlieties lietotājus

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz nākamās pogas.

Nākamajā solī jums tiks lūgts ievadīt personisko kontaktinformāciju, ieskaitot vārdu un e-pasta adresi.

Ievadiet kontaktinformāciju

Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties domēna vārdu. Ja jums jau ir domēna vārds, noklikšķiniet uz “Jā, man ir tāds, kuru varu izmantot”. Pretējā gadījumā noklikšķiniet uz “Nē, man tāds ir vajadzīgs”, lai reģistrētu domēna vārdu.

Izvēlieties domēna vārdu

Ja jums jāreģistrē jauns domēna vārds, par jauna domēna vārda reģistrēšanu jums būs jāmaksā atsevišķi (padoms: šeit ir aprakstīts, kā reģistrēt domēna vārdu bez maksas)..

Ja jūs izmantojat esošu domēna vārdu, jums būs jāpārbauda domēna vārda īpašumtiesības. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā to izdarīt.

Nākamajā solī jums tiks lūgts izveidot savu G Suite lietotāja kontu, ievadot lietotājvārdu un paroli.

Šis lietotājvārds būs arī jūsu pirmā profesionālā e-pasta adrese, tāpēc jums jāizvēlas lietotājvārds, kuru vēlaties izmantot kā savu profesionālo e-pasta adresi.

Izveidojiet savu pirmo G Suite lietotāja kontu

Jūs esat veiksmīgi izveidojis savu G Suite kontu. Tagad varat noklikšķināt uz pogas Doties uz iestatīšanu

G Suite konta iestatīšana ir pabeigta

Iestatīšanas ekrānā jums tiks lūgts pievienot savam kontam vairāk cilvēku. Ja vēlaties izveidot vairāk kontu saviem darbiniekiem vai departamentiem, to varat izdarīt šeit.

Varat arī vienkārši noklikšķināt uz “Es esmu pievienojis visas lietotāja e-pasta adreses” un noklikšķināt uz nākamās pogas.

Atcerieties, ka vienmēr varat savam kontam pievienot vairāk lietotāju un pēc vajadzības izveidot viņu e-pasta adreses.

Lietotāji veiksmīgi pievienoti

Ja reģistrējāt savu domēna vārdu citur, tad jums tagad tiks lūgts pārbaudīt, vai jums pieder domēna vārds.

Pēc tam jūs redzēsit HTML koda fragmentu, kas jāpievieno savai vietnei.

Kopējiet meta tagu, lai pārbaudītu, vai jums pieder domēna vārds

Ir arī citi veidi, kā pārbaudīt savas vietnes īpašumtiesības. Jūs varat augšupielādēt HTML failu savā vietnē, izmantojot FTP klientu vai failu pārvaldnieka lietotni sava mitināšanas konta informācijas panelī.

Ja jums nav vietnes, varat izmantot arī MX Record metodi. Jūs redzēsit soli pa solim instrukcijas, kā to izdarīt, kad esat izvēlējies šo metodi.

Šīs apmācības dēļ mēs pieņemam, ka jums jau ir WordPress emuārs, un mēs parādīsim, kā WordPress pievienot verifikācijas HTML koda fragmentu..

Pārslēdzieties uz WordPress administratora apgabalu jaunā pārlūka cilnē, lai instalētu un aktivizētu spraudni Ievietot galvenes un kājenes. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz Iestatījumi »Ievietojiet galvenes un kājeni un ielīmējiet HTML kodu, kuru nokopējāt no G Suite, sadaļā “Skripti galvenē”.

Vietnes verifikācijas kods G Suite un Gmail

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu iestatījumus.

Tagad pārejiet atpakaļ uz G Suite iestatīšanas ekrānu un noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas “Es savai mājaslapai pievienoju meta tagu”..

Domēns ir pārbaudīts profesionālai e-pasta adresei, izmantojot G Suite un Gmail

Tālāk jums tiks lūgts ievadīt sava domēna vārda MX ierakstu ierakstus.

Piezīme: MX ieraksti jāpievieno tikai tad, ja jums jau ir domēna vārds un vietne. Lietotājiem, kuri reģistrēja savus domēna vārdus, izmantojot Google, MX ieraksti nav jāpievieno.

Tā kā jūsu domēna vārds nav reģistrēts Google, jūsu e-pasti sasniegs jūsu domēna vārdu, bet ne Google serveros.

Jums sava domēna nosaukuma iestatījumos būs jāiestata pareizie MX ieraksti, lai Google serveri varētu sūtīt un saņemt e-pastus par jūsu uzņēmumu.

Lai to izdarītu, jums būs jāpiesakās savā tīmekļa mitināšanas kontā vai domēna reģistrētāju kontā.

Mēs jums parādīsim, kā pievienot MX ierakstus Bluehost, taču pamatjēdziens ir vienāds visiem resursdatoriem un domēnu reģistriem. Būtībā jūs meklēsit DNS iestatījumus zem sava domēna vārda.

Piesakieties savā Bluehost mitināšanas informācijas panelī un noklikšķiniet uz “Domains”. Nākamajā lapā atlasiet savu domēna vārdu un pēc tam noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt blakus opcijai DNS zonas redaktors.

Domēna iestatījumi

Tagad Bluehost atvērs jūsu DNS zonas redaktoru. Jums jāpārslēdzas uz G Suite iestatīšanas ekrānu un jāatzīmē rūtiņa “Esmu atvēris sava domēna vārda vadības paneli”..

Tagad tas parādīs jums MX ierakstus, kas jums jāievada. Jūs redzēsit arī saiti uz dokumentāciju, kurā parādīts, kā pievienot šos ierakstus desmitiem mitināšanas un domēna pakalpojumu sniedzēju.

Tālāk ir norādīts, kā jūs pievienosit šo informāciju saviem Bluehost DNS iestatījumiem.

MX ierakstu pievienošana savam domēna vārdam

Noklikšķiniet uz pogas “Pievienot ierakstu”, lai to saglabātu. Pēc tam atkārtojiet procesu, lai visas piecas līnijas pievienotu kā MX ierakstus.

Kad esat pabeidzis, pārslēdzieties atpakaļ uz G Suite iestatīšanu un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Es izveidoju jaunos MX ierakstus”..

Izveidoti MX ieraksti

Jums tiks lūgts izdzēst visus esošos MX ierakstus, kas joprojām norāda uz jūsu vietnes mitināšanu vai domēna vārda reģistrētāju.

Lai to izdarītu, jums jāpārslēdzas uz savu DNS zonas redaktoru un ritiniet uz leju līdz MX ierakstu sadaļai. Jūs redzēsit iepriekš izveidotos MX ierakstus kopā ar vecāku MX ierakstu, kas joprojām norāda uz jūsu vietni.

Dzēst veco MX ierakstu

Noklikšķiniet uz dzēšanas pogas blakus vecajam MX ierakstam, lai to izdzēstu.

Pēc tam pārslēdzieties atpakaļ uz G Suite iestatīšanas ekrānu un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es izdzēsu esošos MX ierakstus”..

Saglabājiet MX ierakstus

Tagad jums tiks lūgts saglabāt savus MX ierakstus. Dažiem pakalpojumu sniedzējiem, pievienojot MX ierakstus, tie jau ir saglabāti, citiem var būt nepieciešams manuāli saglabāt MX ierakstus.

Kad esat saglabājis MX ierakstus, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es saglabāju MX ierakstus” G Suite iestatījumos.

Pārbaudiet domēna iestatīšanu

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas “Verificēt domēnu un iestatīšanas e-pastu”, lai izietu no iestatīšanas vedņa.

Profesionālā e-pasta lietošana, izmantojot G Suite un Gmail

Jūsu e-pasta konts darbojas tāpat kā jebkurš cits Gmail konts. Tam varat piekļūt, apmeklējot vietni Gmail un pierakstoties ar savu e-pasta adresi, piem. [email protected]

G Suite kontu var pārvaldīt arī, apmeklējot admin konsoli.

G Suite administratora vadības panelis

Šeit varat sava domēna nosaukumam pievienot / noņemt jaunus lietotājus. Katram jūsu lietotājam būs 30 GB krātuves un visas tās pašas funkcijas, taču viņiem nebūs piekļuves administratora konsolei. Šos lietotājus varat noņemt jebkurā laikā.

G Suite domēna iestatīšanas problēmu novēršana

Iespējams, ka jūsu tīmekļa mitinātājs neizmanto informācijas paneli, kā mēs parādījām iepriekšējos ekrānuzņēmumos.

G Suite ir detalizēta dokumentācija daudziem populārajiem tīmekļa mitināšanas un domēnu reģistrācijas pakalpojumu sniedzējiem. Apmeklējiet, iestatiet MX ierakstu (īpašos soļus) lapu un pēc tam atrodiet sarakstā domēna reģistrētāju vai tīmekļa mitinātāju.

Ja sarakstā neatrodat pakalpojumu sniedzēju, varat lūgt viņu tieši, lai palīdzētu iestatīt G Suite jūsu domēna vārdam.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja iestatīt profesionālu e-pasta adresi, izmantojot G Suite un Gmail. Iespējams, vēlēsities redzēt mūsu sarakstu ar vairāk nekā 19 bezmaksas Google rīkiem, kas jāizmanto ikvienam WordPress emuāru veidotājam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me