Kā instalēt un iestatīt Google tagu pārvaldnieku programmā WordPress

Vai vēlaties iestatīt Google tagu pārvaldnieku programmā WordPress? Vai neesat pārliecināts, vai jūsu WordPress vietnē jums ir nepieciešams Google tagu pārvaldnieks? Neuztraucieties. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pareizi instalēt un iestatīt Google tagu pārvaldnieku programmā WordPress, un izskaidrosim priekšrocības.


Kas ir Google tagu pārvaldnieks??

Google tagu pārvaldnieks

Bieži vien vietņu īpašniekiem jāpievieno vairāki koda fragmenti, lai izsekotu viņu reklāmguvumus, trafiku un apkopotu citus analītiskos datus.

Izmantojot Google tagu pārvaldnieku, jūs varat viegli pievienot un pārvaldīt visus šos skriptus no viena informācijas paneļa.

Ir iebūvētas tagu veidnes Google Analytics, Adwords, DoubleClick utt. Tagu pārvaldnieks strādā arī ar vairākām trešo personu analītiskajām un izsekošanas platformām..

Bez tam, jūs varat izmantot pielāgotu HTML, lai pievienotu savu izsekošanu vai jebkuru citu kodu, kuru vēlaties pievienot.

Tas ietaupa laiku tagu pievienošanai un noņemšanai no koda un drīzāk to pārvalda no vienkārša informācijas paneļa. Nemaz nerunājot par to, ka visi šie skripti tiek ielādēti vienā skriptā.

To sakot, sāksim darbu ar Google tagu pārvaldnieku.

Šī raksta dēļ mēs jums parādīsim, kā pievienot Google Analytics savai vietnei, izmantojot Google tagu pārvaldnieku.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Darba sākšana

Ir svarīgi ņemt vērā, ka šī rokasgrāmata ir paredzēta pašu mitinātām WordPress.org vietnēm (skat. Atšķirību starp WordPress.com un WordPress.org). Ja jums nav WordPress vietnes, lūdzu, skatiet mūsu WordPress instalēšanas rokasgrāmatu, lai to izveidotu.

Vispirms jums būs jāizveido Google Analytics konts savai vietnei, ja jūs to vēl neesat izdarījis. Varat izpildīt norādījumus, kas sniegti mūsu apmācībā par Google Analytics instalēšanu WordPress apmācībā.

Veiciet darbības, kas minētas sadaļā “Kā reģistrēties Google Analytics”. Apstājieties, kad esat saņēmis izsekošanas kodu. Tā vietā, lai pievienotu izsekošanas kodu tieši WordPress, mēs to izmantosim tagu pārvaldnieku.

Google tagu pārvaldnieka iestatīšana

Tagad, kad esam gatavi pievienot Google Analytics, nākamais solis ir Google tagu pārvaldnieka iestatīšana.

Apmeklējiet vietni Google Tag Manager un reģistrējieties, izmantojot to pašu Google kontu, kuru izmantojāt pakalpojumā Google Analytics.

Pēc pieteikšanās jūs nonāksit jauna konta pievienošanas lapā. Vienkārši norādiet sava konta nosaukumu un noklikšķiniet uz pogas Turpināt.

Google tagu pārvaldnieka konta izveidošana

Tagad kontam jāpievieno konteiners. Konteiners var būt vietne vai lietotne iOS vai Android platformās. Šajā gadījumā mēs izmantosim tīmekli.

Konteinera nosaukumam varat izmantot savas vietnes domēnu. Katram kontam varat pievienot vairākus konteinerus. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Izveidot, lai turpinātu.

Konteinera izveidošana

Google tagu pārvaldnieks tagad izveidos jūsu kontu ar konteineru, un jūs redzēsit konteinera informācijas paneli. Tas izskatās apmēram šādi:

Konteineru panelis

Tagad jūsu Google tagu pārvaldnieka konts ir gatavs, tāpēc nākamais solis ir pievienot jaunu tagu. To var izdarīt, noklikšķinot uz izveidot jaunu tagu.

Vispirms jums būs jāizvēlas tagu produkts. Pašlaik ir pieejamas vairāk nekā 20 integrācijas veidnes.

Pagaidām mēs izvēlēsimies Google Analytics, taču jūs vienmēr varat pievienot vairāk tagu un izvēlēties dažādus produktus atbilstoši savām vajadzībām. Jūs pat varat noklikšķināt uz pielāgotā HTML, lai pievienotu citus pielāgotā koda fragmentus.

Kā taga produktu izvēlieties Google Analytics

Kad esat izvēlējies Google Analytics, jums tiks lūgts izvēlēties starp Universal Analytics vai Classic Analytics. Izvēlieties universālo analītiku, un jums tiks lūgts norādīt savu analītikas izsekošanas ID.

Šis izsekošanas ID ir īpašs kods, kas ļauj Google identificēt jūsu vietni. Šo ID varat iegūt, piesakoties savā Google Analytics kontā un apmeklējot cilni Administrators.

Atlasiet savas vietnes kontu un īpašumu un pēc tam noklikšķiniet uz izsekošanas informācija, lai to izvērstu. Jūs redzēsit izsekošanas koda saiti.

Google Analytics izsekošanas ID atrašana

Noklikšķinot uz izsekošanas koda, jūs nonāksit izsekošanas koda lapā un tiks atklāts arī jūsu UA izsekošanas ID.

UA izsekošanas id pakalpojumā Google Analytics

Kopējiet savu UA izsekošanas ID un ielīmējiet to Google tagu pārvaldniekā. Zem celiņa veida izvēlieties Lapas skats un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Turpināt.

Pievienojiet izsekošanas ID

Tagu konfigurācijas vednis tagad jautās, kad aktivizēt šo tagu. Atlasiet visas lapas un pēc tam noklikšķiniet uz izveidošanas pogas.

Kad šaut uz birkas

Google tagu pārvaldnieks tagad parādīs izsekošanas kodu, kas jāpievieno savai WordPress vietnei. Šis kods ir jākopē.

Tagu pārvaldnieka kods

Tagu pārvaldnieka koda pievienošana programmā WordPress

Vispirms jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Ievietot galvenes un kājenes. Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »Ievietot galvenes un kājenes.

Pievienojiet savu Google tagu pārvaldnieka kodu programmā WordPress
Ielīmējiet tagu pārvaldnieka kodu galvenes sadaļā un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu iestatījumus.

Ja nevēlaties instalēt spraudni, varat arī pievienot Google tagu pārvaldnieka kodu WordPress motīvā vai Bērnu tēmā. Vienkārši rediģējiet veidni header.php un uzreiz pēc tam ielīmējiet kodu birka.

Publicējiet savu konteineru

Tagi Google tagu pārvaldniekā netiks aktivizēti, kamēr nepublicēsit konteineru. Apmeklējiet Google tagu pārvaldnieka informācijas paneli un pēc tam noklikšķiniet uz publicēšanas pogas.

Publicējiet izmaiņas Google tagu pārvaldniekā

Varat arī priekšskatīt savu vietni, un Google tagu pārvaldnieks parādīs tagus, kas atlaisti katrā lapas skatā.

Priekšskatīšana un atkļūdošana

Tas ir viss, jūs savā WordPress vietnē esat veiksmīgi instalējis un iestatījis Google tagu pārvaldnieku. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par 7 labākajiem WordPress analīzes risinājumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map