Kā instalēt un iestatīt WP super kešatmiņu iesācējiem

Meklētājprogrammas vietnes ātrumu uzskata par svarīgu faktoru meklēšanas rangu noteikšanā. Tāpēc WPBeginner mēs cenšamies visu iespējamo uzlabot vietnes ielādes ātrumu līdz optimālam līmenim. To darot, mēs esam pamanījuši, ka mūsu vietnes kešatmiņas saglabāšana mums palīdzēja uzlabot vietnes ātrumu, kā arī līdzsvarot milzīgus trafika rādītājus. Mēs izmantojam W3 kopējo kešatmiņu, lai uzlabotu mūsu vietnes veiktspēju. Tomēr daudzi mūsu lasītāji jautāja mums, kā instalēt un iestatīt WP Super Cache. Tāpēc šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā instalēt un pareizi iestatīt WP Super Cache.


Piezīme: gan W3 kopējā kešatmiņa, gan WP super kešatmiņa ir lieliski spraudņi. Mēs ļoti iesakām izmantot vienu vai otru veidu atkarībā no jūsu vajadzībām.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt WP Super Cache spraudni (apmācība: kā instalēt WordPress spraudni). Pēc aktivizēšanas WP Super Cache jums paziņos, ka kešatmiņas saglabāšana jūsu vietnē pašlaik nav iespējota.

WP Super kešatmiņas iestatīšana – vienkāršs veids

Lai iespējotu kešatmiņu, dodieties uz Iestatījumi »WP Super Cache. Cilnē Viegli ieslēdziet kešatmiņu un noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt statusu.

Kešatmiņas ieslēgšana WordPress WP Super kešatmiņā

Pēc kešatmiņas ieslēgšanas noklikšķiniet uz testa kešatmiņas pogas, lai pārbaudītu, vai tā darbojas. WP Super Cache divreiz ielādēs jūsu WordPress vietni un salīdzinās abu lapu laika zīmogus. Ja abi laika zīmogi sakrīt, tas nozīmē, ka jūsu vietnē tagad darbojas kešatmiņa.

WP Super Cache uzlabotā iestatīšana

WP super kešatmiņa ir jaudīgs spraudnis, un tam ir daudz iepriekšēju iespēju. Šīs iespējas var vēl vairāk uzlabot vietnes veiktspēju. Lai iestatītu WP Super Cache ar iepriekšējām opcijām, dodieties uz Iestatījumi »WP Super Cache un noklikšķiniet uz cilnes Papildu.

Iepriekš iestatīta WP Super Cache

Iespējot kešatmiņu
Vispirms atzīmējiet izvēles rūtiņu, kurā teikts, ka kešatmiņa ir nonākusi šajā vietnē, lai ātri piekļūtu. Zem tā redzēsit trīs kešatmiņas saglabāšanas iespējas. Pēc noklusējuma WP Super Cache izmanto PHP, lai apkalpotu kešatmiņas failus. Tomēr PHP izmantošana kešatmiņas failu apkalpošanai var prasīt daudz resursu, jo īpaši koplietotās mitināšanas vidēs. Tāpēc mēs gribētu ieteikt mēģināt izmantot mod_rewrite, lai apkalpotu kešatmiņas failus. Pēc tam ritiniet uz leju un nospiediet atjaunināšanas statusa pogu, lai saglabātu šos iestatījumus.

WP Super Cache tagad parādīs paziņojumu, ka mod_rewrite noteikumi ir jāatjaunina, un, iespējams, vēl vienu paziņojumu par atkritumu savākšanas plānošanu. Ritiniet lapu uz leju, un jūs redzēsit mod_rewrite kārtulas, kas jāpievieno. Lai atjauninātu šos noteikumus, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt Mod_Rewrite noteikumus. Kad mod_rewrite noteikumi tiks atjaunināti, šī sadaļa kļūs zaļa.

Lai atrisinātu paziņojumu par atkritumu savākšanu, iepriekšējo iestatījumu lapā ritiniet uz leju līdz derīguma termiņa beigām & Sadaļa Atkritumu savākšana un iestatiet laiku un biežumu kešatmiņā saglabātu failu savākšanai uz jūsu servera.

Atkritumu savākšanas plānošana un kešatmiņas derīguma termiņa iestatīšana

Iespējot saspiešanu WP Super Cache: Saspiešana ļauj WP Super Cache kalpot kešatmiņā saglabātos failus kā saspiestus failus. Lietotāju pārlūkprogrammās šie faili tiek ātri lejupielādēti to mazākā izmēra dēļ. Lai iespējotu saspiešanu, vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu Saspiest lapas, lai tās ātrāk tiktu piegādātas apmeklētājiem.

CDN iestatīšana, izmantojot WP Super Cache

Lielākā daļa satura vietņu ar katru lapas pieprasījumu apkalpo daudz statisku failu. Šie faili ir JavaScripts, attēli, stila lapas utt. Atšķirībā no jūsu WordPress ziņām, kuras dinamiski ģenerē PHP, šos failus var apkalpot, izmantojot satura piegādes tīklu (CDN). Ja nezināt, kas ir CDN vai kāpēc jums ir nepieciešams CDN, skatiet mūsu infografiku “Kas heck ir CDN”.

Vietnē WPBeginner mēs izmantojam MaxCDN. Jūs varat izlasīt mūsu projektu sadaļā Kāpēc mēs izmantojam MaxCDN. Ja jums nepieciešama palīdzība MaxCDN iestatīšanā, tad mums jau ir apmācība, kā instalēt un iestatīt MaxCDN WordPress. Apmācībā tiek izmantota W3 kopējā kešatmiņa, taču pamatkoncepcija ir tāda pati.

Lai iestatītu CDN ar WP Super Cache, noklikšķiniet uz cilnes CDN un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus opcijai Iespējot CDN atbalstu. Ievadiet savu izbraukuma URL, kas būs jūsu pievilcības URL. Piemēram, http://cdn.wpbeginner.com

MaxCDN iestatīšana, izmantojot WP Super Cache

Papildu CNAME laukā ievadiet citus CNAME, kurus esat izveidojis savam pievilcības zonai. Piemēram, http://cdn1.wpbeginner.com, http://cdn2.wpbeginner.com, http://cdn3.wpbeginner.com

Visbeidzot atzīmējiet izvēles rūtiņu Izlaist https URL, lai izvairītos no “jaukta satura” kļūdām un saglabātu izmaiņas. Tagad jūsu vietne ir gatava rādīt statisku saturu no CDN.

Apkalpojiet statisku vietni ar WP Super Cache

Sākotnējās ielādes režīms WP Super Cache ļauj izveidot statiskos super kešatmiņas failus visām jūsu ziņām un lapām un kalpot statiskai vietnei. Jūs varat jautāt, kāpēc kāds to vēlētos darīt?

Lai saglabātu servera resursus.
Apkalpot veco vietni, kas vairs netiek atjaunināta.
Lai uzlabotu vietnes ātrumu, rādot tikai statisku saturu.

Šie bija tikai daži iemesli, taču var būt daudz vairāk iemeslu un situāciju, kad jūs varētu vēlēties pilnībā atspējot PHP procesus. Neuztraucieties, ka jūsu WordPress darbosies normāli, un jūs joprojām varēsit pārvaldīt savu saturu, izmantojot WordPress.

Iepriekš ielādējiet WP super kešatmiņu un apkalpojiet statiskos failus

Atsvaidzināt iepriekš ielādētās kešatmiņas failu opcijas pēc noklusējuma tiks iestatītas uz nulli, minimālais nepieciešamais laiks ir vismaz 30 minūtes. Visas WordPress vietnes iepriekšēja ielādēšana prasa zināmu laiku un serverī patērē daudz resursu. Varat to atstāt uz 0, ja nevēlaties, lai statisko failu derīguma termiņš kādreiz beigtos, ja vien manuāli neatsvaidzināsit kešatmiņu.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums iestatīt WP Super Cache savā WordPress emuārā. Lai iegūtu spraudņa specifisku atbalstu, lūdzu, ievietojiet visus savus jautājumus spraudņa autora WordPress atbalsta forumos. Izlasiet mūsu ceļvedi par to, kā pareizi lūgt WordPress atbalstu un kā to iegūt.

Lai iegūtu citas atsauksmes un jautājumus, lūdzu, atstājiet komentāru zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map