Kā instalēt WordPress spraudni – soli pa solim iesācējiem

Pēc WordPress instalēšanas pirmā lieta, kas jāapgūst katram iesācējam, ir WordPress spraudņa instalēšana.


Vienkārši sakot, WordPress spraudņi ir kā jūsu WordPress vietnes lietotnes. Tie ļauj WordPress pievienot jaunas funkcijas, piemēram, kontakta formu, slaidrādi, iepirkumu grozu un citas.

WordPress ir pieejami tūkstošiem bezmaksas un apmaksātu spraudņu. Šajā soli pa solim mēs parādīsim, kā instalēt WordPress spraudni.

WordPress spraudņa instalēšana - rokasgrāmata iesācējiem

Pirms sākat

Ja izmantojat WordPress.com, spraudņus nevar instalēt.

Mēs bieži saņemam sūdzības no lietotājiem, sakot, ka viņi WordPress informācijas panelī nevar redzēt spraudņu izvēlni. Tas ir tāpēc, ka jūs izmantojat WordPress.com, kuram ir savi ierobežojumi.

Vietnē WordPress.com nevar instalēt spraudņus, ja neatjaunināt viņu biznesa plānu. No otras puses, jūs varat pats instalētajā WordPress.org vietnē instalēt jebkuru vēlamo spraudni. (Skat. Atšķirības starp pats mitinātiem WordPress.org un WordPress.com).

Ja vēlaties pārslēgties no WordPress.com uz WordPress.org, tad izlasiet mūsu apmācību par to, kā pareizi pāriet no WordPress.com uz WordPress.org.

To sakot, tagad apskatīsim, kā savā vietnē instalēt WordPress spraudni.

Kā instalēt WordPress spraudni

Lai tas būtu ērti, mēs esam izveidojuši video apmācību par WordPress spraudņa instalēšanu, kuru varat skatīties zemāk.

Abonējiet vietni WPBeginner

Tomēr, ja vēlaties tikai sekot teksta norādījumiem, varat sekot mūsu soli pa solim apmācībai par WordPress spraudņa instalēšanu.

Mēs esam aptvēruši visas trīs metodes: WordPress spraudņa instalēšana, izmantojot meklēšanu, WordPress spraudņa augšupielāde un WordPress spraudņa manuāla instalēšana, izmantojot FTP.

Gatavs? Sāksim.

Instalējiet spraudni, izmantojot WordPress spraudņa meklēšanu

Vienkāršākais WordPress spraudņa instalēšanas veids ir spraudņu meklēšana. Šīs opcijas vienīgais negatīvie ir tas, ka spraudnim jābūt WordPress spraudņu direktorijā, kurā ir ierobežots tikai ar bezmaksas spraudņiem.

Pirmā lieta, kas jums jāapmeklē Spraudņi »Pievienot jaunu lapa jūsu WordPress administratora apgabalā.

Notiek spraudņu meklēšana instalēšanai WordPress admin apgabalā

Jūs redzēsit ekrānu, kas līdzīgs attēlam, kas parādīts iepriekš. Atrodiet spraudni, ierakstot spraudņa nosaukumu vai meklēto funkcionalitāti. Pēc tam jūs redzēsit virkni sarakstu, piemēram, zemāk redzamo piemēru:

Spraudņa meklēšanas rezultāti

Jūs varat izvēlēties sev vispiemērotāko spraudni. Tā kā mūsu meklējumos mēs meklējām WPForms, kas ir labākais WordPress kontaktformas spraudnis, blakus tam noklikšķiniet uz pogas Instalēt tūlīt..

Tagad WordPress lejupielādēs un instalēs spraudni jums. Pēc tam jūs pamanīsit, ka poga Instalēt tūlīt mainīsies uz pogu Aktivizēt.

WordPress spraudņa aktivizēšana

Jūsu vietnē var instalēt WordPress spraudni, taču tas nedarbosies, ja vien to neaktivizēsit. Tāpēc dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz aktivizēšanas pogas, lai sāktu lietot šo spraudni savā WordPress vietnē.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi instalējis savu pirmo WordPress spraudni.

Nākamais solis ir konfigurēt spraudņa iestatījumus. Šie iestatījumi katram spraudnim būs atšķirīgi, tāpēc mēs šajā ziņojumā to neaptversim.

Instalējiet spraudni, izmantojot WordPress Admin spraudņa augšupielādi

Apmaksāti WordPress spraudņi nav uzskaitīti WordPress spraudņu direktorijā. Šos spraudņus nevar instalēt, izmantojot pirmo metodi.

Tāpēc WordPress komplektācijā ietilpst augšupielādes metode, lai instalētu šādus spraudņus. Mēs parādīsim, kā instalēt WordPress spraudņus, izmantojot augšupielādes iespēju administratora apgabalā.

Pirmkārt, jums jāielādē spraudnis no avota (kas būs zip fails). Pēc tam jums jādodas uz WordPress administratora zonu un jāapmeklē Spraudņi »Pievienot jaunu lappuse.

Pēc tam lapas augšpusē noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt.

Augšupielādēt spraudņa pogu

Tas atklās spraudņa augšupielādes formu. Šeit jums jānoklikšķina uz pogas “Izvēlēties failu” un jāizvēlas spraudņa fails, kuru iepriekš lejupielādējāt datorā.

Atlasiet spraudņa zip failu, lai to augšupielādētu un instalētu WordPress

Kad esat atlasījis failu, jums jānoklikšķina uz pogas Instalēt tūlīt.

WordPress tagad augšupielādēs spraudņa failu no datora un instalēs to jums. Pēc instalēšanas pabeigšanas jūs redzēsit šādu veiksmes ziņojumu.

Aktivizējiet spraudni

Pēc instalēšanas jums jānoklikšķina uz saites Aktivizēt spraudni, lai sāktu lietot spraudni.

Jums būs jākonfigurē iestatījumi atbilstoši jūsu vajadzībām. Šie iestatījumi katram spraudnim būs atšķirīgi, tāpēc mēs šajā ziņojumā to neaptversim.

Manuāli instalējiet WordPress spraudni, izmantojot FTP

Dažos retos gadījumos jūsu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējam var būt failu ierobežojumi, kas var ierobežot jūsu iespējas instalēt spraudni no administratora zonas.

Šajā situācijā vislabāk ir instalēt spraudni manuāli, izmantojot FTP.

FTP menedžera metode ir visdraudzīgākā iesācējiem.

Vispirms jums būs jālejupielādē spraudņa avota fails (tas būs zip fails). Tālāk jums ir jāizņem zip fails datorā.

Izgūstot spraudņa zip failu, tiks izveidota jauna mape ar tādu pašu nosaukumu. Šī ir mape, kas manuāli jāaugšupielādē savā vietnē, izmantojot FTP klientu.

Jums būs jāpiekļūst savam resursdatoram, izmantojot FTP pārvaldnieku. Ja jums nav sava FTP lietotājvārda un paroles, sazinieties ar savu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un pajautājiet viņiem.

Datorā atveriet FTP klientu un izveidojiet savienojumu ar savu vietni, izmantojot pieteikšanās akreditācijas datus, ko nodrošina jūsu tīmekļa resursdators. Kad savienojums izveidots, jums jādodas uz / wp-content / plugins / mapi jūsu vietnē.

Pēc tam augšupielādējiet mapi, kuru ieguvāt no zip faila, uz tīmekļa servera mapi / wp-content / plugins /.

Augšupielādējiet spraudni, izmantojot FTP

Pēc failu augšupielādes jums jāapmeklē WordPress administratora zona un jānoklikšķina uz Spraudņi saite administratora izvēlnē. Jūs redzēsit, ka spraudnis ir veiksmīgi instalēts spraudņu lapā.

Aktivizējiet instalēto spraudni

Lai sāktu to izmantot, noklikšķiniet uz saites Aktivizēt zem spraudņa.

Pēc aktivizēšanas, iespējams, būs jākonfigurē spraudņa iestatījumi. WordPress spraudņiem ir savi iestatījumi, kas dažādiem spraudņiem atšķiras, tāpēc mēs tos šeit neaprakstīsim.

Bieži uzdotie jautājumi par WordPress spraudņu instalēšanu

Kā iesācējiem jums var būt daži jautājumi par WordPress spraudņu instalēšanu. Kā lielākā WordPress resursu vietne, mēs esam dzirdējuši par tiem visiem.

Šeit ir daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par WordPress spraudņu instalēšanu.

1. Kā es varu atrast labākos WordPress spraudņus, ko instalēt savā vietnē?

Tikai bezmaksas WordPress spraudņu direktorijā vien ir vairāk nekā 55 000 WordPress spraudņu. Daudz vairāk ir pieejams kā premium spraudņi. Tas iesācējiem ir mazliet grūti atrast vislabāko spraudni nepieciešamajai funkcijai.

Mēs esam apkopojuši visu būtisko WordPress spraudņu sarakstu, kas nepieciešami lielākajai daļai WordPress vietņu.

Mums ir arī detalizēta apmācība par vislabākā WordPress spraudņa izvēli, kur mēs parādīsim, kas jāmeklē, meklējot spraudni.

2. Kāda ir atšķirība starp instalētajiem un aktīvajiem spraudņiem?

WordPress ļauj instalēt spraudni un to vispār neizmantot. Lai savā vietnē izmantotu spraudni, jums tas ir “jāaktivizē”.

Aktīvos spraudņus varat redzēt, apmeklējot lapu “Spraudņi” WordPress administratora apgabalā. Tie tiks izcelti ar zilu fonu.

Instalētie un aktīvi spraudņi

Spraudņi ar baltu fonu ir instalēti jūsu vietnē, bet nav aktīvi.

3. Vai man vajadzētu izdzēst neaktīvos spraudņus??

Ja nelietojat spraudni, ieteicams to izdzēst no savas vietnes. Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet mūsu rakstu par to, kāpēc WordPress vajadzētu izdzēst neaktīvos spraudņus.

4. Cik spraudņus es varu instalēt WordPress?

Jūs varat instalēt tik daudz WordPress spraudņu, cik nepieciešams. Jūsu vietnes ātrumu ietekmē nevis spraudņu skaits, bet gan šo spraudņu kvalitāte. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu rakstu par to, cik daudz WordPress spraudņu jums vajadzētu instalēt.

5. Kā atinstalēt WordPress spraudni

WordPress spraudni var atinstalēt, apmeklējot lapu Spraudņi WordPress administratora apgabalā. Ja spraudnis, kuru vēlaties noņemt, pašlaik ir aktīvs, vispirms tas būs jāatspējo. Pēc tam jūs varat vienkārši noklikšķināt uz dzēšanas saites, lai noņemtu to no savas vietnes.

Atinstalējiet WordPress spraudni

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā pareizi atinstalēt WordPress spraudni.

Mēs ceram, ka tas jums palīdzēja iemācīties instalēt WordPress spraudņus.

Varat arī redzēt mūsu spraudņu kategoriju, kurā mēs rakstām par labākajiem WordPress spraudņiem, kurus varat izmantot, lai paveiktu visu, ko vēlaties. Katrā no šiem rakstiem ir pievienotas pakāpeniskas instrukcijas par atsevišķu spraudņu iestatīšanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map