Kā izdzēst savu WordPress emuāru

Vai vēlaties izdzēst savu WordPress emuāru? Kaut arī emuāru veidošana ir jautra, dažreiz jūs vienkārši vēlaties no tā visa atbrīvoties. Nesen viens no lietotājiem mums jautāja, vai ir iespējams izdzēst viņu WordPress emuāru. Šajā rakstā mēs jums soli pa solim sniegsim norādījumus par to, kā droši izdzēst savu WordPress emuāru un kādi piesardzības pasākumi jums jāveic.


Pirms mēs sākam, ir svarīgi atzīmēt, ka ir divu veidu WordPress emuāri. Pirmais un visizplatītākais ir pašu mitināta vietne WordPress.org. Otrais veids ir emuāri, kas mitināti vietnē WordPress.com. Skatiet atšķirību starp WordPress.com un WordPress.org.

Piezīme: Ja vēlaties tikai pārslēgties no vienas platformas uz citu, lai iegūtu lielāku brīvību, jums vajadzētu sekot mūsu apmācībai par to, kā pareizi pārvietot savu emuāru no WordPress.com uz WordPress.org.

Dzēsiet savu WordPress emuāru

To sakot, apskatīsim, kā izdzēst savu WordPress emuāru.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Jūsu WordPress.com emuāra dzēšana

Vispirms apskatīsim, kā izdzēst jūsu WordPress.com emuāru.

1. darbība: dublēšana

Neatkarīgi no tā, cik pārliecināts esat par vietnes dzēšanu, vienmēr vajadzētu izveidot dublējumu gadījumam, ja nākotnē pārdomājat. Šī dublēšana būs noderīga, ja kādreiz vēlaties atjaunot savu vietni.

Diemžēl vietnē WordPress.com nav vienas pogas, kuru varētu nospiest un lejupielādēt visus savus datus. Jums būs manuāli jāveido dublējums WordPress.com vietnei, dodoties uz informācijas paneli vietnē Rīki »Eksportēt sadaļa.

Eksportējiet savu WordPress.com emuāru

Poga Visa satura eksportēšana eksportē tikai jūsu ziņas, lapas, kategorijas, tagus, komentārus utt. Ar to netiks dublēti multivides faili un augšupielādes. Lai to izdarītu, jums būs jānoklikšķina uz Multivide un manuāli lejupielādēt visus failus.

2. darbība: WordPress.com emuāra dzēšana

Saiti vietnes dzēšanai atradīsit WordPress.com informācijas paneļa izvēlnē Rīki.

Dzēsiet savu WordPress.com emuāru

Noklikšķinot uz tā, jums tiks lūgts norādīt iemeslu. Noklikšķiniet uz “Cits iemesls”, lai turpinātu savas vietnes dzēšanu.

Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums tiks lūgts pārliecināties, vai esat eksportējis savus datus. Tas arī jūs brīdinās, ka, izdzēšot savu vietni, jūs zaudēsit visus tās datus un vairs nevarēsit to izmantot. Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Dzēst tūlīt.

Apstipriniet, ka vēlaties izdzēst savu WordPress.com emuāru

Jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu, lai pārliecinātos, ka tieši jūs pieprasāt savas vietnes dzēšanu. Lai pabeigtu emuāra dzēšanu, jums jānoklikšķina uz verifikācijas saites e-pastā.

Tas ir viss, jūsu WordPress.com emuārs ir izdzēsts.

3. solis: pielāgoti domēni

Ja domēnu iegādājāties no WordPress.com, tad savu WordPress.com vietni nevarēsit izdzēst. WordPress jūs informēs, ka šo vietni nevar izdzēst, jo tajā tiek izmantots pielāgots domēns.

Lai piekļūtu domēna pārvaldniekam, vietnei WordPress.com jābūt aktīvai. Šajā brīdī jums patiešām ir divas iespējas.

Varat pārvietot šo domēnu uz citu reģistratūru, un tas prasīs dažas dienas. Katram domēna reģistrētājam, piemēram, Godaddy, NameCheap utt., Ir savi norādījumi, kurus varat ievērot.

Alternatīvi, jūs varat vienkārši padarīt savu WordPress.com emuāru privātu.

Vienkārši piesakieties savā WordPress.com informācijas panelī un dodieties uz Iestatījumi »Lasīšana lappuse. Ritiniet līdz sadaļai Vietnes redzamība un atzīmējiet opciju “Es gribu padarīt savu vietni privātu…”.

Vietnes WordPress.com padarīšana par privātu

To darot, jūsu WordPress.com emuārs netiks izdzēsts, taču tas nebūs publiski pieejams. Jūs varat pagaidīt, līdz beidzas domēna reģistrācijas termiņš, un pēc tam izdzēst savu emuāru. Pārliecinieties, vai WordPress.com jūsu domēns nav iestatīts uz automātisku atjaunošanu.

Pašpietiekamas WordPress.org vietnes dzēšana

Vietnes WordPress.org vietnes dzēšana patiesībā ir daudz vienkāršāka, jo jums ir visas tiesības un pilnīga pieeja saviem datiem..

1. darbība: dublēšana Pirms vietnes dzēšanas pārliecinieties, vai jums ir pilnīga vietnes WordPress dublējumkopija. Pat ja jums liekas, ka jūs nekad vairs neatjaunosit šo vietni, mēs joprojām iesakām jums dublēt savus datus, ja pārdomājat.

2. darbība: izdzēsiet failus Piesakieties sava mitināšanas konta cPanel informācijas panelī un atrodiet failu pārvaldnieku.

Izmantojot cPanel filemanager, izdzēsiet savu WordPress.org vietni

Failu pārvaldniekā dodieties uz savas vietnes saknes direktoriju un izdzēsiet visus failus un mapes.

Tas ir viss, ko esat veiksmīgi izdzēsis no savas mitinātās vietnes WordPress.org. Pēc tam vienkārši atceliet mitināšanas abonementu, un tas ir izdarīts.

Ja jūs kādreiz pārdomājat un vēlaties atjaunot savu vietni, tad šeit ir rokasgrāmata par to, kā atjaunot WordPress no dublējuma.

Noslēguma domas

Mēs vēlamies uzsvērt, ka, izdzēšot vietni, tas nenozīmē, ka tā tūlīt ir aizgājusi no tīmekļa. Google parasti izveido jūsu vietnes kešatmiņu, kas tajā paliek tik ilgi, kamēr to vēlas Google.

Ir arī tādi projekti kā Archive.org, kas mēģina saglabāt tīmekli, izsekojot vietņu vēsturiskās izmaiņas.

Visbeidzot, ir surogātpasta izplatītāji, kuri nokasa (kopē / zog) pilnas vietnes. Ja jūsu vietne tika nokasīta, viss saturs joprojām turpina darboties, kamēr surogātpasta izplatītājs nolemj to noņemt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map