Kā izmantot FTP, lai augšupielādētu failus WordPress iesācējiem

Vai vēlaties uzzināt, kā izmantot FTP, lai augšupielādētu failus savā WordPress vietnē? FTP vai failu pārsūtīšanas protokols ir ātrs un vienkāršs veids, kā augšupielādēt failus no datora uz jūsu vietni. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izmantot FTP, lai augšupielādētu failus WordPress.


FTP izmantošana failu augšupielādēšanai WordPress

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja jums nepatīk video pamācības vai vēlaties pārvietoties savā tempā, turpiniet lasīt tālāk sniegtos norādījumus.

Kas ir FTP?

FTP ir īss faila pārsūtīšanas protokols. Tas ļauj pārsūtīt failus no datora uz jūsu vietnes mitināšanas kontu.

Tagad jūs varētu domāt, ka WordPress administratora apgabalā jau ir multivides augšupielādētājs failu, piemēram, attēlu, video, audio, PDF un citu failu augšupielādēšanai..

Kāpēc jums ir nepieciešams FTP?

Jums ir nepieciešams FTP, lai varētu WordPress manuāli augšupielādēt failus, kas dažreiz nedarbosies kļūdas dēļ jūsu vietnē.

Parasti jums nav nepieciešams FTP, lai augšupielādētu failus. Jūs varat viegli augšupielādēt attēlus no WordPress administratora apgabala. Jūs pat varat augšupielādēt spraudņus un motīvus no paša WordPress.

Tomēr dažreiz jums būs nepieciešams manuāli augšupielādēt spraudni vai motīva failu WordPress problēmu novēršanas nolūkos un visizplatītāko WordPress kļūdu labošanai..

FTP izmantošana WordPress failu augšupielādēšanai

Pirmkārt, datorā būs jālejupielādē un jāinstalē FTP klients. FTP klients ir lietotne, kas palīdz izveidot savienojumu ar savu vietni un pārsūtīt failus, izmantojot FTP protokolu.

Šeit ir daži no populārākajiem FTP klientiem, kurus varat instalēt.

  • FileZilla (Windows, Mac, Linux | Bezmaksas)
  • WinSCP (Windows | Bezmaksas)
  • Cyberduck (Mac | Bezmaksas)

Šīs apmācības nolūkos mēs izmantosim FileZilla. Jūs varat izmantot jebkuru citu FTP klientu, kas jums patīk. Pamatjēdzieni ir vienādi neatkarīgi no izmantotās programmatūras.

Savienojuma izveidošana ar jūsu WordPress vietni, izmantojot FTP

Atverot FTP programmatūru, tā lūgs jums izveidot savienojumu ar jūsu vietni, izmantojot savus FTP pieteikšanās akreditācijas datus.

Kad reģistrējaties WordPress mitināšanas kontā, FTP pieteikšanās akreditācijas dati jums tiek nosūtīti pa e-pastu. Informāciju par savu FTP kontu varat atrast arī sava mitināšanas konta cPanel informācijas panelī.

FTP kontu pārvaldīšana cPanel

Ja nevarat atrast pieteikšanās akreditācijas datus, varat sazināties ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai iegūtu šo informāciju.

Kad jums ir pieteikuminformācija, jums jāatver FileZilla un pēc tam jādodas uz Fails »Vietnes pārvaldnieks.

Vietnes pārvaldnieks FileZilla FTP klientā

Tiks parādīts uznirstošais logs, kurā varat pievienot informāciju par savu vietni. Noklikšķiniet uz pogas “Jauna vietne” un norādiet savas vietnes nosaukumu.

Jauna vietnes pievienošana FileZilla

Nākamajā kolonnā jums tiks lūgts ievadīt savu resursdatoru. Parasti tas ir jūsu domēna vārds.

Piezīme. Protokola sadaļā jums jāizvēlas SFTP, ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs to atbalsta.

Zem pieteikšanās veida lauka atlasiet “Parasts” un pēc tam ievadiet savu FTP lietotājvārdu un paroli.

Pieteikšanās akreditācijas dati

Tagad jūs varat noklikšķināt uz savienojuma pogas, lai turpinātu. FileZilla saglabās jūsu vietnes iestatījumus turpmākajiem pieteikšanās gadījumiem un atvērs jaunu FTP savienojumu ar jūsu vietni.

Ja šī ir pirmā reize, kad no šī datora izveidojat savienojumu ar savu vietni, tad FileZilla var parādīt uznirstošo sertifikātu.

Trasta sertifikāts

Atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Vienmēr uzticieties sertifikātam nākamajām sesijām” un noklikšķiniet uz pogas Labi, lai turpinātu.

Tagad FileZilla mēģinās pieteikties jūsu vietnē, izmantojot ievadītos akreditācijas datus. Kad būs izveidots savienojums, slejā “Attālā vietne” redzēsit failu un mapju sarakstu jūsu vietnē.

Vietējo un attālo failu kolonnas Filezilla

Attālinātās vietnes slejā tiek parādīti faili un mapes jūsu vietnē, un sadaļā “Vietējā vietne” tiek parādīti faili jūsu datorā.

Varat pārlūkot Vietējo vietni, lai datorā atrastu failus, kurus vēlaties augšupielādēt savā vietnē. Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un izvēlnē atlasiet augšupielādēt.

Augšupielādējiet failu no datora uz jūsu vietni

FileZilla tagad pārsūtīs failu no datora uz jūsu WordPress vietni.

Lai WordPress darbotos pareizi, ir nepieciešami noteikti faili un mapes konkrētās vietās. Tas nozīmē, ka failu nevar vienkārši augšupielādēt jebkur. Jums jāzina, kur augšupielādēt failu savā WordPress vietnē.

Piemēram, ja vēlaties manuāli augšupielādēt spraudni savā WordPress vietnē. Tad vispirms jums būs jālejupielādē spraudnis datorā.

Pēc tam jums būs jāatspēko spraudņa fails. ZIP failā atradīsit spraudņu mapi. WordPress meklē spraudņus mapē / wp-content / plugins /.

Vispirms jums jāapmeklē / wp-content / plugins / mape kolonnā Attālā vietne. Pēc tam jūs varat augšupielādēt spraudņu mapi no datora savā vietnē.

Augšupielādēt spraudņu mapi

Kad esat augšupielādējis spraudni, jums jāapmeklē spraudņu lapa jūsu WordPress administratora apgabalā, lai aktivizētu spraudni.

Instalēts spraudnis WordPress admin apgabalā

Līdzīgi, ja vēlaties savā vietnē augšupielādēt premium motīvu, vispirms datorā lejupielādēsiet un izsaiņojiet motīvu mapi. Pēc tam jūs to varat augšupielādēt / wp-content / themes / mapē savā vietnē.

FTP tiek izmantots ne tikai failu augšupielādēšanai no datora uz jūsu WordPress vietni. To var izmantot arī, lai lejupielādētu failus no savas vietnes un rediģētu tos.

Vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz failiem vai mapēm, kuras vēlaties lejupielādēt, kolonnā “Attālā vietne” un noklikšķiniet uz lejupielādes pogas..

Lejupielādējiet datorā failu no savas vietnes

Varat arī izmantot FTP, lai dublētu visus WordPress failus. Vienkārši atlasiet visus failus un mapes un lejupielādējiet tos datorā.

Tomēr ņemiet vērā, ka šī ir tikai jūsu WordPress failu dublēšana, un tajā nav iekļauts jūsu saturs (datu bāze). Ja vēlaties dublēt arī saturu, to var izdarīt, izveidojot manuālu WordPress datu bāzes dublējumu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izmantot FTP failu augšupielādei WordPress. Jūs varat arī apskatīt mūsu soli pa solim WordPress drošības rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me