Kā izveidot bezmaksas biznesa e-pasta adresi 5 minūtēs (soli pa solim)

Vai vēlaties izveidot profesionāla biznesa e-pasta adresi bez maksas? Uzņēmējdarbības e-pasta adresē vispārīga gmail vai yahoo konta vietā tiek izmantots jūsu uzņēmuma nosaukums. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā mazāk nekā 5 minūtēs viegli izveidot bezmaksas biznesa e-pasta adresi.


Kā izveidot bezmaksas biznesa e-pasta adresi

Kas ir biznesa e-pasta adrese un kāpēc jums tā nepieciešama?

Profesionālai uzņēmuma e-pasta adresei ir jūsu uzņēmuma nosaukums, nevis vispārējs gmail vai yahoo konts, piemēram: [email protected]

Lielākā daļa iesācēju izmanto vispārīgus bezmaksas biznesa e-pasta kontus bez domēna vārda, kas nav ļoti profesionāls. Piemēram: [email protected] vai [email protected]

Tā kā jebkurš var izveidot šos vispārīgos e-pasta kontus, klientiem un citiem uzņēmumiem kļūst grūtāk uzticēties šādām e-pasta adresēm kā likumīgiem biznesa e-pasta kontiem..

Zemāk ir norādīti četri galvenie iemesli, kāpēc jūsu uzņēmumam nepieciešama profesionāla e-pasta adrese:

 • Pielāgota uzņēmuma e-pasta adrese izskatās profesionālāka.
 • Tas ir arī īss un viegli iegaumējams.
 • Profesionāla uzņēmuma e-pasta adrese palīdz nopelnīt klienta uzticību kā likumīgu biznesu.
 • Sūtot e-pastus ar savu uzņēmuma nosaukumu, jūs varat reklamēt savu zīmolu ar katru nosūtīto e-pastu.

Vislabākais ir tas, ka jūs varat bez maksas iegūt savu pielāgoto uzņēmuma e-pasta adresi, kas nozīmē, ka nav attaisnojuma, lai to nesaņemtu.

Ja vēlaties, lai klienti un citi uzņēmumi jūs uztver nopietni, jums nekavējoties jāsāk izmantot profesionāla uzņēmuma e-pasta adrese.

Kas jums nepieciešams, lai izveidotu uzņēmuma e-pasta adresi?

Lai izveidotu bezmaksas uzņēmuma e-pasta adresi, jums būs jābūt domēna vārdam un vietnei.

Pēc tam jums būs nepieciešams e-pasta pakalpojumu sniedzējs, lai apstrādātu jūsu uzņēmuma e-pastus.

Ir daži dažādi risinājumi, kurus varat izmantot, lai izveidotu profesionāla uzņēmuma e-pasta adresi.

Mēs parādīsim divas dažādas metodes, un jūs varat izvēlēties sev vispiemērotāko.

Pirmā metode ir bezmaksas un diezgan viegli iestatāma, turpretim otrajai metodei ir maza maksa, taču tā piedāvā daudz vairāk iespēju.

1. metode. Uzņēmuma e-pasta adreses izveidošana bez maksas

Šī metode ir vienkārša un pieejama gandrīz visiem, kam ir vietne. Tas ļauj bez maksas izveidot uzņēmuma e-pasta adresi.

Izveidojot mazā biznesa vietni, jums būs jāiegādājas domēns un reģistrēšanās tīmekļa mitināšanai.

Tas, ko vairums iesācēju nezina, ir tas, ka daudzi WordPress mitināšanas uzņēmumi paketes ietvaros piedāvā bezmaksas biznesa e-pasta funkcijas.

Parasti domēna vārds maksā 14,99 gadā, un tīmekļa vietnes mitināšana sākas no 7,99 USD mēnesī. Ja jūs izmantojāt apmaksātu e-pasta pakalpojumu, tad katram e-pasta kontam varat pievienot vēl USD 5.

Par laimi, Bluehost, viens no lielākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem pasaulē, ir piekritis piedāvāt WPBeginner lietotājiem bezmaksas domēna vārdu un 60% atlaidi mitināšanai.

Tas nozīmē, ka jūs varat sākt sava uzņēmuma vietni mēnesī par USD 2,75 (un tai ir pievienota bezmaksas uzņēmuma e-pasta adrese).

Šeit ir pilnīgas instrukcijas, kā izveidot savu bezmaksas uzņēmuma e-pasta adresi, izmantojot Bluehost.

1. solis. Iestatiet sava uzņēmuma adresi (domēna vārdu)

Vispirms jums jāapmeklē vietne Bluehost un jānoklikšķina uz zaļās pogas “Sākt tūlīt”.

Poga Bluehost sākt

Tādējādi jūs nokļūsit cenu noteikšanas lapā, kurā jums būs jānoklikšķina uz pogas “Atlasīt” zem plāna, kuru vēlaties izmantot.

Pamata un Plus plāni ir vispopulārākie mazo uzņēmumu starpā, kuri tikai sāk darbu.

Atlasiet plānu

Pēc plāna izvēles jums tiks lūgts izvēlēties savu domēna vārdu. Jums jāievada sava uzņēmuma nosaukums un jānoklikšķina uz pogas Tālāk.

Izvēlieties domēna vārdu

Tagad Bluehost pārbaudīs, vai ir pieejams domēna vārds, kas atbilst jūsu uzņēmuma nosaukumam. Ja tā nav, tas parādīs dažus alternatīvus ieteikumus vai arī varat meklēt citu domēna vārdu.

Šeit ir daži ātri padomi par perfekta domēna nosaukuma izvēli sava uzņēmuma e-pasta adresei.

 • Vienmēr izvēlieties .com domēna vārdu. Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu rakstu par atšķirību starp .com un .net domēna vārdiem.
 • Saglabājiet sava domēna vārdu īsu, viegli atcerējamu un izrunājamu.
 • Nelietojiet ciparus vai defises savā domēna nosaukumā
 • Mēģiniet savā domēna nosaukumā izmantot atslēgvārdus un uzņēmuma atrašanās vietu, lai tas būtu unikāls. Piemēram, ja vietne stargardening.com nav pieejama, meklējiet vietni stargardeninghouston.com

Lai iegūtu vairāk padomu, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi, kā izvēlēties savam biznesam labāko domēna vārdu.

Laba domēna vārda izvēlei ir izšķiroša nozīme jūsu biznesā, taču tam nevajag tērēt pārāk daudz laika, pretējā gadījumā jūs nekad nenokavēsit šo soli..

Pēc domēna nosaukuma izvēles jums būs jāpievieno sava konta informācija un jāpabeidz paketes informācija, lai pabeigtu procesu.

Šajā ekrānā redzēsit izvēles papildu iespējas, kuras varat iegādāties. Mēs šobrīd neiesakām tos izvēlēties. Ja jums tie ir nepieciešami, tos vienmēr varat pievienot vēlāk no sava konta.

Pabeigt konta informāciju

Visbeidzot, lai pabeigtu pirkumu, jums jāievada maksājuma informācija.

Jūs saņemsit e-pastu ar informāciju par pieteikšanos sava tīmekļa mitināšanas vadības panelī. Šeit pārvaldāt visu, ieskaitot vietņu pārvaldību, biznesa e-pasta kontus un citus iestatījumus.

2. solis. Uzņēmuma bezmaksas e-pasta adreses izveidošana

Hostinga konta informācijas panelī jums jānoklikšķina uz sadaļas “E-pasts” un pēc tam uz cilnes “Pievienot e-pasta kontu”.

Pievienojiet jaunu e-pasta kontu

Ievadiet sava e-pasta konta lietotājvārdu un paroli un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot kontu.

Tagad Bluehost izveidos e-pasta kontu, un jūs redzēsit veiksmes ziņojumu.

3. solis. Uzņēmuma e-pasta konta izmantošana

Tagad, kad esat izveidojis bezmaksas biznesa e-pasta kontu, nākamais solis ir iemācīties to izmantot, lai nosūtītu un saņemtu e-pastus.

Sava mitināšanas konta sadaļā E-pasts pārslēdzieties uz cilni E-pasta konti. Tur redzēsit savu jaunizveidoto e-pasta adresi.

Pārvaldiet savu e-pasta kontu

Jūs varat noklikšķināt uz saites “Piekļuves tīmekļa pastam”, un Bluehost jūs aizvedīs uz tīmekļa pasta saskarni. Šī ir laba iespēja, ja nevēlaties izmantot e-pasta klientu uz darbvirsmas vai mobilo ierīci.

Negatīvie ir tas, ka jums būs jāpiesakās savā mitināšanas kontā katru reizi, kad vēlaties pārbaudīt savu e-pastu. Labāks veids ir noklikšķināt uz savienot ierīces un pēc tam uz saites “Set Up Mail Client”.

Bluehost parādīs jums nepieciešamo informāciju, lai jūsu uzņēmuma e-pasta adresi izmantotu ar jebkuru pasta klientu vai lietotni. Varat izmantot šo informāciju sava uzņēmuma e-pasta iestatīšanai mobilajā tālrunī vai darbvirsmā pakalpojumā OOUTLOST, Gmail vai jebkurā citā Mail lietotnē.

Piezīme: biznesa e-pasta izveides process ir gandrīz vienāds ar citiem hostinga uzņēmumiem, kas piedāvā cPanel, piemēram, SiteGround, HostGator un InMotion Hosting.

2. metode. Uzņēmuma e-pasta adreses izveidošana, izmantojot programmu G Suite

Google piedāvā profesionālu biznesa e-pasta adresi ar G Suite, kurā ietilpst Gmail, Docs, Disks un Kalendārs uzņēmumiem.

Šī metode nav bezmaksas, taču tā ļauj izmantot Gmail profesionāla uzņēmuma e-pastam ar savu uzņēmuma nosaukumu.

Lai arī izmaksas ir nelielas, tām ir daudz priekšrocību:

  • Lai sūtītu un saņemtu e-pastus, jūs izmantosit Gmail pazīstamo saskarni un lietotnes.
  • Google ir daudz augstāka tehnoloģija, kas nodrošina, ka jūsu e-pasti tiek piegādāti uzreiz, un tie nebeidzas surogātpasta mapēs.
  • Jūsu vietnes mitināšanas uzņēmumam ir kopīgi servera resursi. Tas nozīmē, ka viņi nevēlas, lai jūs sūtītu pārāk daudz e-pasta ziņojumu. No otras puses, Gmail ļaus jums nosūtīt līdz 2000 e-pastus dienā.

Mēs izmantojam G Suite sava biznesa e-pasta adresei šeit, WPBeginner.

To sakot, apskatīsim, kā iestatīt uzņēmuma e-pasta adresi, izmantojot G Suite.

1. solis. Reģistrējieties G Suite kontam

G Suite pamatplāns mēnesī maksā 5 USD no lietotāja. Tas nodrošina piekļuvi Gmail, Docs, Diskam, Kalendāram un audio / video konferencēm ar 30 GB mākoņa krātuvi katram lietotājam..

Jums būs nepieciešams arī domēna vārds, kuru varēsit iegādāties reģistrēšanās laikā. Ja jums jau ir domēna vārds un vietne, tad savu esošo domēnu varat izmantot kopā ar G Suite.

Lai sāktu, vienkārši apmeklējiet vietni G Suite un noklikšķiniet uz pogas Sākt.

Sāciet darbu ar G Suite

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts ievadīt savu uzņēmuma vārdu, darbinieku skaitu un valsti, kurā atrodaties. 1 lietotāja kontam varat izvēlēties tikai pats vai izvēlēties darbinieku skaitu.

Ievadiet uzņēmuma nosaukumu un lietotājus

Piezīme: Jums būs jāmaksā par katru lietotāja kontu, tāpēc labāk sākt mazo. Jūs vienmēr varat pievienot vairāk lietotāju, kad tas nepieciešams.

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz nākamās pogas.

Nākamajā solī jums tiks lūgts ievadīt personisko kontaktinformāciju, ieskaitot vārdu un e-pasta adresi.

Ievadiet kontaktinformāciju

Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties domēna vārdu. Ja jums jau ir domēna vārds, noklikšķiniet uz “Jā, man ir tāds, kuru varu izmantot”.

Ja jums nav domēna, noklikšķiniet uz “Nē, man tāds ir vajadzīgs”, lai reģistrētu domēna vārdu.

Izvēlieties domēna vārdu

Ja jums ir jāreģistrē jauns domēna vārds, par jauna domēna vārda reģistrēšanu jums jāmaksā atsevišķi. Domēna vārda izmaksas tiks parādītas ekrānā un parasti sākas no USD 14,99.

Ja jūs izmantojat esošu domēna vārdu, jums būs jāpārbauda, ​​vai jums pieder šis domēna vārds. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā to izdarīt.

Pēc sava domēna vārda izvēles jums tiks lūgts izveidot savu lietotāja kontu, ievadot lietotājvārdu un paroli.

Šis lietotājvārds būs arī jūsu pirmā uzņēmuma e-pasta adrese, tāpēc jums jāizvēlas lietotājvārds, kuru vēlaties izmantot kā sava uzņēmuma e-pasta adresi.

Izveidot profilu

Pēc tam jūs redzēsit veiksmes ziņojumu un pogu, lai turpinātu iestatīšanu.

Turpiniet iestatīšanu

2. solis. Uzņēmuma e-pasta iestatīšana, izmantojot G Suite

Šajā solī jūs pabeigsit G Suite iestatīšanu, pievienojot lietotājus un savienojot to ar jūsu vietni vai domēna vārdu.

Iestatīšanas ekrānā jums tiks lūgts pievienot savam kontam vairāk cilvēku. Ja vēlaties izveidot vairāk kontu saviem darbiniekiem vai departamentiem, to varat izdarīt šeit.

Varat arī vienkārši noklikšķināt uz “Es esmu pievienojis visas lietotāja e-pasta adreses” un noklikšķināt uz nākamās pogas.

Atcerieties, ka vienmēr varat savam kontam pievienot vairāk lietotāju un pēc vajadzības izveidot viņu e-pasta adreses.

Pievienojiet lietotājus

Ja jūs izmantojat G Suite ar esošu domēna vārdu, jums tiks lūgts pārbaudīt, vai jums pieder šis domēna vārds. Lai to izdarītu, tagad jūs redzēsit HTML koda fragmentu, kas jāpievieno savai vietnei.

Kopēt metatagu

Ir arī citi veidi, kā pārbaudīt savas īpašumtiesības. Jūs varat augšupielādēt HTML failu savā vietnē, izmantojot FTP klientu vai failu pārvaldnieka lietotni sava mitināšanas konta informācijas panelī.

Ja jums nav vietnes, tad varat izmantot MX Record metodi, lai pārbaudītu, vai jums pieder domēna vārds. Jūs redzēsit soli pa solim instrukcijas, kā to izdarīt, kad esat izvēlējies šo metodi.

Šī raksta dēļ mēs pieņemam, ka jums jau ir WordPress vietne, un mēs parādīsim, kā WordPress pievienot verifikācijas HTML koda fragmentu..

Vispirms dodieties uz savas WordPress vietnes admin apgabalu, lai instalētu un aktivizētu spraudni Ievietot galvenes un kājenes. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz Iestatījumi »Ievietojiet galvenes un kājeni un ielīmējiet HTML kodu, kuru nokopējāt no G Suite, sadaļā “Skripti galvenē”.

Vietnes pārbaude

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu iestatījumus.

Tagad pārejiet atpakaļ uz G Suite iestatīšanas ekrānu un noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas “Es savai mājaslapai pievienoju meta tagu”..

Verificējiet domēna vārdu

Pēc tam jums tiks lūgts ievadīt sava domēna vārda MX ierakstu ierakstus. Mēs jums parādīsim, kā to izdarīt nākamajā solī.

3. solis. Domēna MX ierakstu pievienošana

Piezīme: Šī sadaļa ir paredzēta lietotājiem ar esošiem domēna vārdiem un vietnēm. Ja vietnē Google esat reģistrējis jaunu domēna vārdu, jums tas nav jāizlasa.

Domēna vārdi norāda interneta serveriem, kur meklēt informāciju. Tā kā jūsu domēna vārds nav reģistrēts Google, jūsu e-pasti sasniegs jūsu domēna vārdu, bet ne Google serveros.

Jums sava domēna nosaukuma iestatījumos būs jāiestata pareizie MX ieraksti, lai Google serveri varētu sūtīt un saņemt e-pastus par jūsu biznesu..

Lai to izdarītu, jums būs jāpiesakās savā tīmekļa mitināšanas kontā vai domēna reģistratūras kontā.

Mūsu rakstā mēs jums parādīsim, kā pievienot MX ierakstus Bluehost, taču pamata iestatījumi ir vienādi visiem resursdatoriem un domēnu reģistriem. Būtībā jūs meklēsit DNS iestatījumus zem sava domēna vārda.

Piesakieties savā Bluehost mitināšanas informācijas panelī un noklikšķiniet uz “Domains”. Nākamajā lapā atlasiet savu domēna vārdu un pēc tam noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt blakus opcijai DNS zonas redaktors.

Domēna vārda iestatījumi

Tagad Bluehost atvērs jūsu DNS zonas redaktoru. Jums jāpārslēdzas uz G Suite iestatīšanas ekrānu un jāatzīmē rūtiņa “Esmu atvēris sava domēna vārda vadības paneli”..

G Suite MX ieraksti

Tagad tas parādīs jums MX ierakstus, kas jums jāievada. Jūs redzēsit arī saiti uz dokumentāciju, kurā parādīts, kā pievienot šos ierakstus desmitiem mitināšanas un domēna pakalpojumu sniedzēju.

Tālāk ir norādīts, kā jūs pievienosit šo informāciju saviem Bluehost DNS iestatījumiem.

MX ierakstu pievienošana Bluehost

Noklikšķiniet uz pogas “Pievienot ierakstu”, lai to saglabātu. Pēc tam atkārtojiet procesu, lai visas piecas līnijas pievienotu kā MX ierakstus.

Kad esat pabeidzis, pārslēdzieties atpakaļ uz G Suite iestatīšanu un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Es izveidoju jaunos MX ierakstus”..

Izveidoti jauni MX ieraksti

Jums tiks lūgts izdzēst visus esošos MX ierakstus, kas joprojām norāda uz jūsu vietnes mitināšanu vai domēna vārda reģistrētāju.

Lai to izdarītu, jums jāpārslēdzas uz savu DNS zonas redaktoru un ritiniet uz leju līdz MX ierakstu sadaļai. Jūs redzēsit iepriekš izveidotos MX ierakstus kopā ar vecāku MX ierakstu, kas joprojām norāda uz jūsu vietni.

Dzēsiet vecos MX ierakstus

Noklikšķiniet uz dzēšanas pogas blakus vecajam MX ierakstam, lai to izdzēstu.

Pēc tam pārslēdzieties atpakaļ uz G Suite iestatīšanas ekrānu un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es izdzēsu esošos MX ierakstus”..

Saglabājiet MX ierakstus

Tagad jums tiks lūgts saglabāt savus MX ierakstus. Dažiem pakalpojumu sniedzējiem, pievienojot MX ierakstus, tie jau ir saglabāti, citiem var būt nepieciešams manuāli saglabāt MX ierakstus.

Kad esat saglabājis MX ierakstus, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es saglabāju MX ierakstus” G Suite iestatījumos.

Verificējiet domēnu un iestatīšanas e-pastu

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas “Verificēt domēnu un iestatīšanas e-pastu”, lai izietu no iestatīšanas vedņa.

4. solis. E-pasta pārvaldīšana G Suite

Izmantojot G Suite, e-pasta konta pārvaldīšana ir ļoti vienkārša. Varat vienkārši apmeklēt Gmail vietni, lai pārbaudītu savu e-pastu, vai tālrunī izmantot oficiālas Gmail lietotnes, lai nosūtītu un saņemtu e-pastus.

Jums būs jāpierakstās, izmantojot sava uzņēmuma e-pasta adresi kā lietotājvārdu.

Lai izveidotu vairāk uzņēmumu e-pasta adreses, vienkārši dodieties uz G Suite administratora konsoli. Šeit jūs varat pievienot jaunus lietotājus, veikt maksājumus un pielāgot G Suite konta iestatījumus.

G Suite administratora vadības panelis

Uzņēmējdarbības e-pasta adreses FAQ

Tālāk ir minēti daži no mūsu lietotāju visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par biznesa e-pasta adresēm un to izmantošanu.

1. Vai es varu bez maksas izveidot vairāk pielāgotu e-pasta adrešu savam biznesam??

Ja jūs izmantojat Bluehost, tad jā, varat turpināt izveidot bezmaksas e-pasta kontus (jūs saņemat 5 e-pasta kontus ar pamata un neierobežotiem kontiem ar plus un izvēles plus plāniem)..

Ja izmantojat G Suite, varat izveidot e-pasta aizstājvārdus, kas ir atsevišķas adreses vienam un tam pašam e-pasta kontam. Tomēr, ja vēlaties pievienot citu e-pasta kontu vai jaunu darbinieku, maksa tiks iekasēta, pamatojoties uz jūsu plānu.

2. Vai es varu izveidot bezmaksas biznesa e-pastu bez domēna?

Nē, jūs nevarat izveidot bezmaksas uzņēmuma e-pasta kontu bez domēna. Izmantojot Gmail vai Hotmail, varat izveidot bezmaksas e-pasta kontu, taču tas neizmanto jūsu uzņēmuma vārdu, tāpēc klienti un citi uzņēmumi to neuzskata par uzņēmuma e-pasta adresi.

3. Vai es varu izmantot galddatoru un mobilā e-pasta lietotnes ar savu pielāgoto firmas e-pasta adresi?

Jā, sava uzņēmuma e-pasta adresi varat izmantot ar jebkuru darbvirsmas vai mobilā e-pasta lietotni. Lielākā daļa šo lietotņu var automātiski izdomāt pasta iestatījumus. Šos iestatījumus var iegūt arī no Bluehost vai G Suite dokumentācijas.

4. Vai es varu mainīt savu bezmaksas uzņēmuma e-pasta kontu uz citu pakalpojumu sniedzēju, ja tas ir nepieciešams?

Jā, jūs varat pārslēgties uz jebkuru citu e-pasta pakalpojumu, vietņu mitināšanu vai domēna reģistratūru un ņemt līdzi sava uzņēmuma e-pasta adresi.

5. Kādi ir daži uzņēmuma e-pasta adreses piemēri, kas man būtu jāizmanto?

Tas ir atkarīgs no jūsu biznesa vajadzībām. Piemēram:

   • Varat izveidot pielāgotu firmas e-pastu sev vai atsevišķiem darbiniekiem, piemēram: [email protected]
   • Varat izveidot biznesa e-pasta kontu tādām nodaļām kā tirdzniecība, atbalsts, personāls utt. [email protected]

6. Vai es varu izveidot bezmaksas uzņēmuma e-pasta adresi, neizveidojot vietni?

Jā tu vari. Tomēr jums joprojām būs jāmaksā par vietņu mitināšanu, jo jūs kopā ar savu mitināšanas paketi saņemat e-pasta pakalpojumu un domēna vārdu bez maksas.

Kad esat pierakstījies, varat izvēlēties domēnu un tikai tad izveidot savu e-pasta adresi.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot bezmaksas biznesa e-pasta adresi vai izveidot profesionāla uzņēmuma adresi, izmantojot G Suite. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā novērst WordPress nesūtīšanas problēmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me