Kā izveidot e-pasta sarakstu WordPress – e-pasta mārketings 101

E-pasta saraksta izveidošana ir karsta tēma emuāru veidotāju un mazo uzņēmumu īpašnieku vidū. Gandrīz katrs eksperts jums pateiks, ka jāizveido e-pastu saraksts, bet vairums aizmirst aptvert bieži uzdotos jautājumus, piemēram, kas ir e-pasta saraksts? kāpēc izveidot e-pastu sarakstu? kā izveidot e-pasta sarakstu WordPress? utt. Šajā e-pasta mārketinga 101 rokasgrāmatā mēs apskatīsim visus e-pasta biļetenu un WordPress aspektus. Tas ietver pašus pamatus un sarežģītus trikus, ieteiktos pakalpojumus & spraudņi, slepeni padomi, lai palielinātu izvēles līmeni, un vēl daudz vairāk.


E-pasta mārketings 101

Tā kā šis ir garš raksts, iesakām sekot zemāk esošajai satura tabulai, lai pārvietotos rakstā.

E-pasta mārketings 101

  Kas ir e-pasta saraksts?

  E-pasta sarakstu veido to lietotāju e-pasta adreses, kuri ir brīvprātīgi pierakstījušies jūsu vietnē, lai saņemtu e-pasta atjauninājumus biļetenu vai īpaša paziņojuma formātā. Tas ļauj regulāri (katru dienu, nedēļu, mēnesi utt.) Uzturēt kontaktus ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Jūs varat sūtīt e-pastus par ekskluzīviem jaunumiem, paziņojumiem par produktiem vai sniegt īpašus piedāvājumus e-pasta biļetenu abonentiem.

  Kāpēc izveidot e-pasta sarakstu?

  Savās vietnēs esam ievērojuši, ka e-pasts pārspēj sociālos tīklus pēc klikšķu skaita. Mēs to esam atkārtoti pārbaudījuši, un vienmēr esam ieguvuši tādu pašu rezultātu. E-pasti ieguva mums 10 reizes vairāk klikšķu nekā visi sociālie mediji kopā.

  Kāpēc e-pasts tika veikts tik labi? Atbilde ir vienkārša: e-pasts ir privāts un personisks. Ja tas nav pietiekami labs iemesls, lai sāktu veidot savu e-pasta sarakstu, tad mēs ieguvām daudz vairāk.

  • Garantēta sasniedzamība – Kad jūs izmantojat čivināt vai Facebook, jūsu statusi noteikti tiek palaisti garām twitter / fb atjauninājumu būtības dēļ. Tomēr cilvēki mēdz daudz rūpīgāk pārbaudīt savus e-pastus nekā to izpildes termiņi sociālajos tīklos.
  • Piekļuve un īpašumtiesības – Jums nepieder nekādi dati vietnē Twitter vai Facebook. Jebkurā laikā varat apturēt konta darbību un zaudēt visus savus sekotājus. Vai kas notiks, ja Twitter un FB aizies, sakot, ka viņi to darīs drīz, bet e-pasta saraksts ir kaut kas, no kā jūs varat turēties. Otrkārt, jūs nepārsniedzat 140 rakstzīmes. Jūs pats nospraužat savas robežas. E-pasta biļetenus savā WordPress emuārā varat integrēt daudz labāk nekā Facebook vai Twitter (mēs šajā rokasgrāmatā parādīsim vēlāk).
  • Labāka mērķauditorijas atlase – Labākā e-pasta biļetenu daļa ir tā, ka varat to atlasīt uz vietas (konkrētu valstu, pilsētu, štatu ļaudīm). Ja jūs laidāt klajā produktu noteiktā atrašanās vietā, tad e-pasts ir labākais veids, kā sasniegt abonentus šajā vietā.
  • Palielināt ieņēmumus – Grunts līnija ir tad, kad esat garantējis sasniedzamību, labāku mērķauditorijas atlasi un lietotāju uzmanību, tad jūs noteikti plānojat palielināt ieņēmumus.

  Bet kā ir ar sociālajiem medijiem? Nav miris e-pasts, un sociālie mediji ir tur, kur visi ir?

  Ja e-pasts patiešām bija miris, kāpēc katrai sociālo mediju vietnei ir nepieciešama e-pasta adrese pirms reģistrēšanās?

  E-pasts pēdējos divdesmit gados ir bijis visuzticamākais elektroniskās saziņas veids, un tas nav palēninājies.

  E-pasta saraksta izveidošana ir daudz vienkāršāka nekā sekošanas izveide Facebook, Twitter vai Google+.

  Facebook ierobežo jūsu lapu sasniedzamību ar nelielu daļu no jūsu sekotājiem. Līdzīgi jūsu tvīti tikai ierobežotu laiku tiek parādīti lietotāja laika skalā. No otras puses, nosūtot e-pastu, tas nonāk visiem jūsu abonentiem un paliek iesūtnē, līdz viņi rīkojas.

  Mēs nesakām, ka jums vajadzētu atteikties no sociālajiem tīkliem. Sociālo tīklu vietnes ir lieliskas, lai piesaistītu lietotājus, bet e-pasts piesaistīs vairāk apmeklētāju, reklāmguvumus un pārdošanas apjomus.

  Visbeidzot, sociālā medija vietne var pazust vai kļūt mazāk populāra (atcerieties Myspace?). Kad viņi pazudīs, viņi ņems jūsu sekotājus līdzi. No otras puses, e-pasts pastāv jau kopš rītausmas, un tas joprojām ir populārākais veids, kā cilvēki sazinās internetā.

  Kā sākt darbu ar savu e-pasta sarakstu veidošanu?

  Pirmais, kas jums nepieciešams, ir uzticams e-pasta pakalpojumu sniedzējs. Šie uzņēmumi specializējas e-pasta piegādē, un jums tie ir nepieciešami, lai nodrošinātu, ka jūsu e-pasts nonāk visu jūsu abonentu iesūtnē (tā vietā, lai jūsu e-pasts tiktu atzīmēts kā surogātpasts).

  Lai gan jūs varat izmantot WordPress, lai nosūtītu e-pastus, mēs ļoti iesakām to nedarīt (uzziniet, kāpēc jūs nekad nedrīkstat izmantot WordPress, lai nosūtītu jaunumus e-pastā)..

  Šie profesionālie e-pasta pakalpojumu sniedzēji tērē daudz naudas un resursus e-pasta piegādes infrastruktūrai, lai pārliecinātos, ka jūsu e-pasts nenonāk jūsu abonentu nevēlamā pasta sūtījumos. Visi lielākie uzņēmumi, piemēram, Facebook, Apple, eBay utt., Izmanto trešo personu e-pasta mārketinga pakalpojumus.

  Kurš e-pasta mārketinga pakalpojums jums būtu jāizmanto?

  Ir ļoti daudz lielisku e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzēju. Tā ir ļoti konkurētspējīga nozare, kas nozīmē, ka uzņēmumi vienmēr cenšas saglabāt zemas izmaksas, vienlaikus piedāvājot daudz funkciju. Zemāk ir minēti tikai daži pakalpojumu sniedzēji, ar kuriem mēs sadarbojamies un kurus ļoti iesakām.

  Pastāvīgs kontakts

  Pastāvīgais kontakts ir labākais e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējs visu veidu uzņēmumiem un vietnēm. Tas ļauj sūtīt e-pastus, pārvaldīt abonentus, izsekot e-pastus, skatīt analītiku, iestatīt automātiskos atbildētājus, izveidot skaistas e-pasta veidnes, mērķēt abonentus un sadalīt savas kampaņas..

  Vislabākais ir tas, ka pastāvīgais kontakts nāk ar divu mēnešu bezmaksas izmēģinājumu. Tas dod jums pietiekami daudz laika, lai izveidotu e-pasta sarakstu un sāktu tvert e-pasta adreses. Pēc izmēģinājuma beigām jūsu saraksts maksās pats. Reģistrācija BEZMAKSAS!

  Piezīme: Jums jāmaksā pēc izmēģinājuma perioda.

  Aweber

  Aweber ir viens no populārākajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem emuāru veidotāju un interneta tirgotāju vidū. Tas ļauj sūtīt e-pastus, pārvaldīt abonentus un piedāvāt lielisku izsekošanu. Papildus tam ar vienu klikšķi varat arī nosūtīt automātiski piegādātu e-pastu secību (automātiskais atbildētājs), automātiski izveidot e-pastus no jūsu jaunākajām emuāra ziņām un mērķēt abonentus, pamatojoties uz viņu darbību, atrašanās vietu utt..

  Izmantojot Aweber, jūs varat viegli sadalīt testa e-pasta veidnes, virsrakstus, virsrakstu krāsu, teksta krāsu, pogas Iesniegt tekstu un daudz ko citu. Pirmo mēnesi varat izmēģināt Aweber par USD 1.

  Daži citi, ar kuriem mēs esam strādājuši, ir Campaign Monitor, GetResponse, MailChimp utt. Visi tie piedāvā līdzīgu funkcionalitāti. Jums galvenokārt jāsalīdzina cenas un lietotāja interfeiss.

  Kā palielināt savu e-pasta sarakstu WordPress?

  Kad esat piereģistrējies e-pasta pakalpojumu sniedzējam, nākamais solis ir integrēt e-pasta abonēšanas veidlapas, izmantojot savu WordPress vietni..

  Jūsu e-pasta mārketinga panākumi ir atkarīgi no tā.

  Lai palielinātu e-pasta abonentu skaitu, jūsu vietnē ir jāatrod perfekta vieta, kur abonēšanas veidlapas darbojas vislabāk.

  WordPress uznirstošais logs, kas pazīstams arī kā Ligthbox uznirstošais logs

  Gaismas lodziņu uznirstošie logi ir visaugstākā reklāmguvumu veidlapas, kuras varat ievietot savā vietnē.

  E-pasta veidlapa darbībā vietnē WPBeginner

  Mēs esam veiksmīgi izmantojuši uznirstošo logu uznirstošo logu vietnē WPBeginner un pamanījuši abonentu skaita palielināšanos par 600%, neietekmējot lietotāju pieredzi vai lapu skatījumu skaita samazināšanos.

  Mūsu dibinātājs Seds Balkhi uzcēla populāru WordPress svina paaudzes spraudni ar nosaukumu OptinMonster, kas ļauj jums izveidot WordPress gaismas kastes uznirstošos logus.

  Labākā daļa par OptinMonster ir izejas nodomu tehnoloģija. Šī funkcija izseko lietotāja peles uzvedību un parāda uznirstošo logu tikai tajā brīdī, kad viņi gatavojas aiziet. Tas ir izrādījies mazāk uzmācīgs un piedāvā vislabāko reklāmguvumu.

  Varat arī izmantot OptinMonster, lai veiktu savu formu A / B pārbaudi, parādītu dažādas veidlapas noteiktās kategorijās vai lapās un vēl daudz vairāk.

  Ja esat kāds, kurš mazliet vilcinās izmantot uznirstošo logu jūsu vietnē, tad mums ir izaicinājums jums. Izmēģiniet to 14 dienas un, ja jūs nepalielinat savu abonentu skaitu, jūs varat to izslēgt.

  Cilvēki bieži vien ir pārsteigti, redzot rezultātus. Tāpēc OptinMonster tagad tiek izmantots QuickBooks vietnē, Maikla Hyatt emuārā un daudzos citos cienījamos tiešsaistes avotos.

  Iegūstiet OptinMonster tūlīt un izmantojiet kuponu WPB10 saņemt 10% atlaidi.

  Peldošās kājenes josla

  Peldošās kājenes josla ir tā, ko redzat katras WPBeginner lapas apakšā. Tā ir josla, kas ritina kopā ar lietotāju ritinot.

  Mēs esam uzrakstījuši apmācību par to, kā WordPress var izveidot lipīgu peldošās kājenes joslu.

  Lai maksimāli palielinātu optin ātrumu, peldošajai joslai varat viegli pievienot e-pasta pierakstīšanās formas.

  Tiem, kas nevēlas nodarboties ar apmācības ievērošanu un HTML / CSS pielāgošanu, mums tā ir iebūvēta OptinMonster.

  Kājenes josla OptinMonster

  Papildus tam, ka iegūstat iepriekš sagatavotus dizainus, kurus varat viegli rediģēt, nerakstot nevienu kodu, jūs iegūstat arī pilnu OptinMonster jaudu..

  Piemēram, ja lietotājs aizver joslu, varat izvēlēties nekad vairs nerādīt joslu 30 dienas vai kādu vēlamo periodu. Dažādās kategorijās, ziņās vai lapās varat parādīt atšķirīgu ziņojumu.

  Kājenes joslas pārveido nedaudz mazāk nekā uznirstošie logi, taču tās joprojām ir viena no labāk konvertējošajām e-pasta pieteikšanās formām jūsu vietnē..

  Ja jūs izmantojat OptinMonster vs citu spraudni, jūs faktiski redzēsit reklāmguvumu datus. Lai arī kājenes joslu ir diezgan viegli izveidot (skat. Apmācību iepriekš), ir grūti apkopot datus, veikt dalītos testus utt..

  Iegūstiet OptinMonster tūlīt un izmantojiet kuponu WPB10 saņemt 10% atlaidi.

  Papildinājumi vai Slide-ups

  Papildinājumi ir formas, kas slīd no ekrāna apakšējā labā stūra ar e-pasta pierakstīšanās piedāvājumu. Atšķirībā no statiskām sānjoslas formām, tās pievērš lietotāju uzmanību un tiek uzskatītas par mazāk kaitinošām nekā uznirstošie logi.

  OptinMonster slīdņi

  Uzņēmumu īpašnieki jūtas ērtāk, izmantojot šo formu, salīdzinot ar uznirstošajiem logiem. Lai gan tas saņem pienācīgu konvertācijas kursu, tas neatbilst izlecošajam.

  Ir daudz spraudņu, kas ļauj izveidot iespraužamu formu.

  Trīs, kurus mēs iesakām, ir OptinMonster, Qualaroo un Drip.

  Qualaroo un Drip nāk ar ikmēneša abonēšanas plāniem, savukārt OptinMonster nāk ar gada maksu.

  Vispārējā sānjosla un pēcspiediena veidlapas

  Par ierastu praksi ir ievietot pierakstīšanās e-pastu veidlapu sānjoslā un pēc ziņas.

  Šīs formas parasti iegūst vismazāko reklāmguvumu, bet vairums cilvēku to neapzinās, jo šīs veidlapas ir iebūvētas kopā ar tēmām.

  Populārā pieprasījuma dēļ mēs esam pievienojuši veidlapas OptinMonster galvenokārt tāpēc, lai lietotāji varētu sadalīt testa ziņojumu un redzēt faktiskos rezultātus, lai jūs varētu redzēt, cik labi sānjoslas veidlapas un pēc ziņu veidlapas tiek konvertētas, salīdzinot ar citiem veidlapu veidiem.

  Kontaktformas

  Kamēr virsraksts lasa kontakta formas, mēs runājam par jebkuru WordPress formu kopumā, tāpēc tajā ietilpst: lietotāja pierakstīšanās veidlapas, vispārēja kontakta forma, pieprasījuma citāta veidlapa, iesnieguma veidlapas iesniegšana utt..

  Savā formā varat radoši pievienot izvēles rūtiņu, kurā teikts kaut kas līdzīgs šim: “Jā, es vēlos saņemt atjauninājumus no WPBeginner”. Mēs esam redzējuši, ka šī tehnika tiek izmantota daudzās lielu zīmolu vietnēs, kur tām būs divas izvēles rūtiņas, kur vienā teikts, ka es piekrītu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, bet otrs saka, ka pierakstieties man par atjauninājumiem. Parasti to nav iespējams kodēt iesācējiem. Bet tas ir padarīts vienkāršs, izmantojot mūsu iecienīto WordPress formas spraudni: WPForms.

  Izmantojot WPForms velciet un nometiet veidlapu veidotāju, jūs varat vienkārši izveidot tik daudz veidlapu, cik vēlaties, un izmantot to Aweber, GetResponse vai MailChimp papildinājumus, lai kontakta formā būtu izvēles iespēja. Piezīme. Šis papildinājums ir pieejams viņu Plus & Pro plāns, tāpēc pamatplāna lietotāji šo papildinājumu nesaņem.

  Mēs uzskatām, ka tas ir lielisks veids, kā uzturēt kontaktus ar klientiem, ja esat dizainers vai konsultants. To var izmantot jebkurā vēlaties, tāpēc debesis patiešām ir robeža.

  Izmantojiet šo WPForms kuponu, lai saņemtu 10% atlaidi no pirkuma.

  Mijiedarbība ar abonentiem

  Kad esat sācis veidot savu e-pasta sarakstu, ir svarīgi iesaistīties savos abonentos.

  Jums vajadzētu būt ieradumam nosūtīt viņiem regulārus atjauninājumus neatkarīgi no tā, vai tas notiek nedēļā vai mēnesī.

  Ne katram e-pastam jābūt reklāmas veidam. Jūs varat sūtīt e-pastus, pieprasot atgriezenisko saiti, sniedzot noderīgus padomus utt.

  Mēs ceram, ka šī e-pasta mārketinga 101 rokasgrāmata palīdzēja jums izveidot e-pastu sarakstu WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map