Kā izveidot ekrānuzņēmumu emuāra ziņām (rokasgrāmata iesācējiem)

Vai vēlaties savam emuāra ziņojumam pievienot ekrānuzņēmumu, bet neesat pārliecināts par labāko veidu, kā to izdarīt? Ekrānuzņēmumi ļauj jūsu emuāra ziņās dalīties ar darbvirsmas vai mobilā ekrāna momentuzņēmumu. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā uzņemt ekrānuzņēmumu WordPress emuāra ziņām.


Kā izveidot ekrānuzņēmumu emuāra ziņām

Ekrānuzņēmuma veikšana jūsu emuāra ziņās

Tā kā ekrānuzņēmuma uzņemšanai ir tik daudz dažādu veidu, mēs esam izveidojuši detalizētu rokasgrāmatu par ekrānuzņēmuma uzņemšanu dažādās ierīcēs un lietotnēs. Lai jums būtu vieglāk, mēs esam izveidojuši arī zemāk redzamo, lai jūs varētu ātri atrast jums piemērotāko metodi.

  Gatavs, sāksim!!

  Kā nofotografēt ekrānuzņēmumu, izmantojot CloudApp

  CloudApp ir populāra ekrāna uztveršanas lietotne tirgū. Tas ļauj ērti uzņemt datora ekrānuzņēmumu un koplietot saturu. CloudApp automātiski saglabā starpliktuvē ekrāna tveršanas saiti, kas nozīmē, ka varat pārvaldīt visus savus ekrānuzņēmumus un koplietot tos uz jebkuras platformas, ieskaitot WordPress.

  Tas lieliski darbojas ar Mac un Windows ierīcēm, lai ātri notvertu atlasīto apgabalu vai visu ekrānu. CloudApp tiek integrēta arī ar visām populārajām saziņas lietotnēm, piemēram, Slack, Asana, Trello un citām.

  Mac lietotāji var nospiest “Command + Shift + 5”, lai uzņemtu ekrānuzņēmumus, un Windows lietotāji var nospiest “Alt + Shift + 5”, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu, izmantojot CloudApp.

  Tverot ekrānuzņēmumu, apakšējā kreisajā stūrī redzēsit arī reālo izmēru. Tas palīdzēs jums nofotografēt precīzu izmēru, kas jums nepieciešams.

  CloudApp ekrāna tveršana

  CloudApp ļauj arī izveidot video ekrānu, tāpēc varat izveidot ātras apmācības ar audio. Pārlūka izvēlnes joslā vienkārši noklikšķiniet uz ikonas CloudApp un atlasiet TV ikonu, lai ierakstītu ekrānu.

  TV ikona

  Tālāk jums jānoklikšķina un jāvelk krustojums (rādītājs), lai ierakstītu noteiktu video daļu.

  Zem atlasītā apgabala tiks parādīta izvēlnes josla. Lai sāktu audio ierakstīšanu, vienkārši noklikšķiniet uz mikrofona ikonas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Sākt.

  Ekrāna ierakstīšana ar audio

  Kad ierakstīšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas Pabeigt, un ierakstītā faila saite tiks automātiski saglabāta starpliktuvē..

  CloudApp ir freemium lietotne, un tas ir līdz šim ātrākais veids, kā tvert un koplietot ekrānuzņēmumus. Mēs to izmantojam visā mūsu uzņēmumā, lai palīdzētu ar produktivitāti un sadarbību.

  Tomēr, ja jūs nevēlaties izmantot CloudApp, varat arī uzņemt ekrānuzņēmumu dažādās ierīcēs, izmantojot sākotnējo funkcionalitāti.

  Kā uzņemt ekrānuzņēmumu operētājsistēmā Mac

  Ja izmantojat Mac ierīci un vēlaties uzņemt ekrānuzņēmumu, tam ir vairākas iespējas.

  Mac ierīcēs varat uzņemt visu ekrānu, izvēlēto ekrāna daļu, noteiktu logu un daudz ko citu.

  Lai Mac ierīces ekrānā uzņemtu ekrāna ekrānuzņēmumu, vienkārši nospiediet taustiņu kombināciju Shift + Command + 3, un tas uztver jūsu ekrānu.

  Ja vēlaties tvert atlasīto daļu, nospiediet taustiņu Shift + Command + 4. Pēc tam noklikšķiniet un velciet krustojumu (rādītāju), lai uzņemtu atlasītā apgabala ekrānuzņēmumu.

  Atlasītā porciju uztveršana

  Ja vēlaties nofotografēt konkrēta loga ekrānuzņēmumu, tad nospiediet taustiņu kombināciju Shift + Command + 4 un nospiediet arī tastatūras atstarpes taustiņu. Jūs redzēsit, ka rādītājs mainīsies uz kameras ikonu. Vienkārši velciet kameras ikonu uz loga, lai to iezīmētu un uzņemtu.

  Piezīme: Visas lietotnes var neļaut uzņemt ekrānuzņēmumu viņu logā. Tādā gadījumā jūs varat nofotografēt atlasītās daļas ekrānuzņēmumu un to apgriezt.

  Uztveriet logu

  Pēc noklusējuma visi ekrānuzņēmumi tiks saglabāti uz darbvirsmas ar fiksēšanas laiku / datumu kā faila nosaukumu un .png kā faila paplašinājumu.

  Kā veikt ekrānuzņēmumu operētājsistēmā Windows

  Lai uzņemtu ekrānuzņēmumu Windows ierīcēs, jums būs jānospiež taustiņi “Ctrl + PrtSc”. Tas uztver visu ekrānu.

  Pēc tam varat atvērt šo ekrānuzņēmumu attēlu rediģēšanas programmatūrā, piemēram, Adobe Photoshop, lai apgrieztu nepieciešamo apgabalu un saglabātu to datorā.

  Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 10, varat arī izmantot jauno rīku Snipping, lai ērti uzņemtu ekrānuzņēmumus. Snipping rīks ļauj uztvert noteiktu ekrāna daļu un automātiski saglabāt to starpliktuvē.

  Lai sāktu ekrānuzņēmuma uzņemšanu ar rīku Snipping, varat nospiest taustiņus Windows + Shift + S. Pēc tam noklikšķiniet un velciet rādītāju, lai ekrānā atlasītu apgabalu. Tiklīdz jūs atstāsit labo peles taustiņu, ekrānuzņēmums tiks uztverts automātiski.

  Windows šifrēšanas rīks

  Tā kā ekrānuzņēmums ir saglabāts starpliktuvē, varat ielīmēt to jebkurā attēlu rediģēšanas programmatūrā, piemēram, Adobe Photoshop, lai veiktu turpmākas izmaiņas, un pēc tam to saglabāt datorā..

  Kā nofotografēt ekrānuzņēmumu Chromebook datorā

  Pārlūkā Chromebook dators varat uzņemt ekrāna ekrānuzņēmumu vai atlasīto apgabalu. Nospiediet taustiņus “Ctrl + pārslēgt logu”, lai uzņemtu pilnekrāna režīmu.

  Piezīme: Ja izmantojat operētājsistēmu Chrome OS 64.0.3282.134 vai jaunāku versiju, varat vienkārši nospiest pogas “Power + Volume Down”, lai attēlotu visu ekrānu.

  Ekrānuzņēmums vietnē chromebook

  Lai nofotografētu atlasītā apgabala ekrānuzņēmumu, jums jānospiež taustiņi “Ctrl + Shift + Pārslēgt logu”. Pēc tam noklikšķiniet un velciet krustojumu (rādītāju), lai izvēlētos apgabalu, kuru vēlaties tvert.

  Pēc klikšķa atstāšanas ekrāna labajā apakšējā stūrī tiks parādīts paziņojums, kurā redzams, ka ekrānuzņēmums ir saglabāts mapē Lejupielādes..

  Ja izmantojat Chromebox datoru, kurai ir pievienota ārēja (vispārēja) tastatūra, tad nospiediet taustiņu kombināciju Ctrl + F5, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu. Taustiņš F5 darbosies tāpat kā Chromebook datora taustiņš “Pārslēgt logu”.

  Kā nofotografēt ekrānuzņēmumu iPhone

  Ekrānuzņēmuma uzņemšana viedtālruņos faktiski ir diezgan vienkārša

  Ja izmantojat iPhone X, ekrānā ir jāatver emuāra ziņas vai lietotne. Tālruņa labajā pusē noklikšķiniet uz pogas Sānu un pa kreisi – uz skaļuma palielināšanas pogu.

  iPhone ekrāna tveršana

  Pārliecinieties, ka vienlaikus nospiežat abas pogas. Tas uzņem ekrāna ekrānuzņēmumu un saglabā to fotoattēlu mapē “Ekrānuzņēmumi”.

  Ja izmantojat iPhone 8 vai vecākus modeļus, atveriet ekrānu, kuru vēlaties tvert savā viedtālrunī. Vienkārši vienlaicīgi nospiediet “Power + Home” pogas, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu.

  Kā uzņemt ekrānuzņēmumu Android tālrunī

  Ir daudz dažādu tālruņu ražotāju, kas pārdod viedtālruņus ar Android OS (piemēram, Samsung Galaxy, Motorola, Google Pixel utt.). Tomēr lielākajai daļai jauno ierīču ekrānuzņēmumu uzņemšanas process ir vienāds.

  Android tālrunī ir jāatver ekrāns, kuru vēlaties tvert. Pēc tam kopā nospiediet “Power + Volume Down”.

  Tas uzņems ekrānuzņēmumu un saglabā to fotoattēlu galerijā.

  Tas ir viss. Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā uzņemt ekrānuzņēmumu emuāra ziņām. Varat arī apskatīt mūsu rokasgrāmatu par rīkiem, lai izveidotu labākus attēlus jūsu emuāra ziņām.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map