Kā izvēlēties labāko domēna reģistratūru 2020. gadā (salīdzinājumā)

Vai jūs meklējat labākos domēnu reģistrētājus 2020. gadā? Domēnu reģistrētāji ir uzņēmumi, kas ir atbildīgi par domēnu vārdu reģistrēšanu un pārvaldību visās vietnēs visā pasaulē.


Pareiza domēna vārda reģistratūras izvēle ir ļoti svarīga, jo ir tik daudz veidu, kā pievilināt. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izvēlēties labāko domēna reģistrētāju, salīdzinot viņu plusus un mīnusus.

Labākā domēna reģistratūras izvēle

Bonusa padoms: Ja vēlaties reģistrēt domēna vārdu bez maksas, pārejiet pie # 2 nodrošinātāja mūsu sarakstā.

Šeit ir īss pārskats par lietām, kuras jūs uzzināsit šajā rokasgrāmatā.

  Kas ir domēna vārda reģistrators

  Domēna vārdu reģistrators ir uzņēmums, kas ļauj iegādāties un reģistrēt domēna vārdus. Visus domēna vārdu reģistrētājus akreditē ICANN (Piešķirto vārdu un numuru interneta korporācija), bezpeļņas organizācija, kas atbild par domēna vārdu pārvaldību.

  Domēna vārdi padara internetu viegli lietojamu ikvienam. Bez domēna vārdiem, lai apmeklētu vietnes, jums būs jāievada garas skaitļu virknes, ko sauc par IP adresēm.

  Domēna vārdi atrisina šo problēmu, ļaujot vietnēm izvēlēties adreses, izmantojot viegli atcerētos vārdus, piemēram, wpbeginner.com vai google.com.

  Kā darbojas domēna vārdi

  Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu iesācēju ceļvedi par to, kas ir domēna vārds un kā tas darbojas.

  Lai domēnu nosaukumus padarītu plaši pieejamus, ICANN ļauj uzņēmumiem pieteikties uz akreditāciju un kļūt par domēnu reģistrētāju.

  Pēc tam šie uzņēmumi konkurē savā starpā, pārdodot domēna vārda licences, kas ļauj jums iegūt labākus pakalpojumus un rīkus, iegādājoties domēna vārdu.

  Ko domēnu reģistratūras patiešām dara?

  Visi domēna vārdu ieraksti tiek glabāti centralizētā datu bāzē, ko sauc par reģistru. Lai domēna vārdu varētu atpazīt, tas jāpievieno šajā datu bāzē ar visu saistīto informāciju par to.

  Domēna vārda reģistrētājam ICANN ir devusi atļauju veikt izmaiņas jūsu domēna vārda informācijā datu bāzē jūsu vārdā. Domēna vārda reģistrators arī nodrošina ērti lietojamus rīkus, lai veiktu šīs izmaiņas, izmantojot jūsu tīmekļa pārlūku.

  To sakot, apskatīsim, kā viegli izvēlēties labāko domēna reģistrētāju savai vietnes adresei.

  Kā izvēlēties pareizo domēna reģistratūru

  Ne visiem domēnu reģistrētājiem ir licence pārdot visus domēna vārdu paplašinājumus. Piemēram, daži domēnu reģistratori var pārdot domēna vārdus tikai ar valstij raksturīgiem paplašinājumiem (piemēram, .io, .in vai .ly)..

  Katrs domēna reģistrators var piedāvāt dažādus pakalpojumus kopā ar domēna vārda reģistrāciju. Daži reģistratūras kā reklāmas piedāvājumu var piedāvāt lētus domēnus, savukārt citi klientu piesaistīšanai var piedāvāt bezmaksas papildinājumus.

  Izvēloties labāko domēna vārdu reģistratūru, mēs ņemam vērā šādus četrus kritērijus:

  1. Cenu un reģistrācijas periods

  Pirmais, ko vēlaties pārbaudīt, ir domēna vārda cenas. Piemēram, daži domēnu reģistrētāji var piedāvāt zemākas cenas reģistrācijai pirmajā gadā, taču to atjaunošanas cenas var būt atšķirīgas un ievērojami augstākas.

  Jūs varat reģistrēt domēna vārdu vismaz uz vienu gadu. Tomēr daži uzņēmumi var pieprasīt ilgāku reģistrācijas periodu, piemēram, vismaz 2 gadus. Domēna vārdu vienlaikus varat reģistrēt līdz 10 gadiem.

  Ja jūs pērkat jaunu tīmekļa adresi, tad mēs iesakām reģistrēt savu domēna vārdu uz 1 gadu. Varat ieslēgt automātisko atjaunošanu, tāpēc jūsu domēna derīguma termiņš nebeidzas.

  Jums arī jāpārbauda, ​​vai nav papildu maksu par domēna pārsūtīšanu, atjaunošanu un citām maksām.

  2. Domēna nodošana

  Domēna vārdus var pārvietot no viena domēna reģistratūras uz citu. Parasti jums nevajadzēs nekavējoties pārsūtīt savu domēna vārdu, bet, ja neesat apmierināts ar sava domēna reģistratūru, šai opcijai jābūt viegli pieejamai..

  Pirmais, kas jums jāpatur prātā, ir tas, ka jūs nevarat pārsūtīt domēna vārdu pirmajās 60 reģistrācijas dienās. Par šo sākotnējo periodu lemj ICANN. Pēc tam jums ir atļauts to pārvietot uz jebkuru citu reģistratūru, kuru vēlaties.

  Lielākā daļa domēnu reģistrētāju atvieglo domēna vārdu pārsūtīšanu bez papildu maksas. Tomēr daži var mēģināt padarīt to sarežģītu vai iekasēt papildu maksu.

  Pirms pērkat domēna vārdu no reģistratūras, noteikti pārskatiet domēna pārsūtīšanas politiku.

  3. Domēna derīguma termiņa ierobežošanas politika

  Domēna vārdi tiek reģistrēti uz noteiktu laiku. Jūs varat atjaunot domēna reģistrāciju pirms tā derīguma termiņa beigām. Tomēr, ja esat aizmirsis atjaunot savu domēna vārdu, tam beidzas derīguma termiņš, un ikviens to var reģistrēt.

  Uzņēmumiem tas nozīmē, ka kāds var pārņemt viņu domēna vārdu. Lai pārliecinātos, ka tas nenotiek, varat iestatīt sava domēna vārda automātisku atjaunošanu.

  Pat ja jūs izmantojat automātiskās atjaunošanas funkciju, ir laba ideja pārbaudīt domēna reģistratoru derīguma termiņu. Daži domēnu reģistrētāji piedāvā labvēlības periodu pat pēc derīguma termiņa beigām. Šis labvēlības periods ļauj atjaunot domēna vārdu, kura derīguma termiņš ir beidzies.

  Mēs esam dzirdējuši desmitiem šausmu stāstu par to, kā uzņēmumu īpašnieki zaudē domēna vārdu tāpēc, ka beidzās viņu kredītkartes termiņš, un viņu reģistratūrai nebija labvēlības perioda. Šis ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties pareizo domēna vārdu reģistratūru.

  4. Papildinājumu pakalpojumi

  Varat arī pārskatīt, kādus citus pakalpojumus piedāvā jūsu domēna reģistrators. Lai arī jums šie pakalpojumi šobrīd nav nepieciešami, ir labi zināt, ka tie ir šie pakalpojumi.

  Šie papildinājumu pakalpojumi var ietvert domēna privātumu, domēna autostāvvietu, pagarinātu derīguma termiņa aizsardzību un daudz ko citu. Daži domēnu reģistrētāji var pat pārdot WordPress mitināšanas pakalpojumu, e-pasta mitināšanas pakalpojumu, vietņu veidotājus, e-pasta mārketinga pakalpojumus un daudz ko citu.

  3 populārākās lietas, kuras jāuzmanās, izvēloties domēna vārda reģistratūru

  Sakarā ar konkurenci domēnu reģistrācijas biznesā jūs saskarsities ar uzņēmumiem ar ļoti pievilcīgiem piedāvājumiem. Lai gan šie piedāvājumi var izskatīties labi, var būt daži negatīvie elementi, kurus jūs, iespējams, nepamanīsit uzreiz.

  Šīs ir dažas lietas, kas jāievēro, izvēloties domēna vārdu reģistratūru.

  1. Papildcenu noteikšana

  Daži domēna vārdu reģistrētāji, iegādājoties domēna vārdu, var automātiski iepriekš pārbaudīt papildinājuma pakalpojumus. Ja neatķeksējat šīs opcijas, tas ievērojami palielinātu jūsu rēķinu. Parasti .com domēna vārdam nevajadzētu maksāt vairāk par USD 14,99 gadā. Ja tas notiek, tad tam vajadzētu pacelt sarkano karogu.

  Jums jāpievērš uzmanība norēķinu lapai un noņemiet atzīmi no visiem papildu pakalpojumiem, kas jums nav nepieciešami. Turklāt vienmēr ir laba ideja vēlreiz pārbaudīt kopējo summu, kas tiek iekasēta jūsu kredītkartes pārskatos.

  2. Slikta lietotāja pieredze

  Lielākā daļa domēnu reģistrētāju cenšas padarīt viņu vietni ērti lietojamu, lai viņi jūs varētu saglabāt kā klientu. Tomēr daži domēnu reģistratori rīkojas tieši pretēji.

  Tas jums apgrūtinātu domēna nosaukuma iestatījumu maiņu. Tas būs jādara, ja vēlaties domēnu pārsūtīt uz jaunu resursdatoru vai jaunu domēna reģistratūru.

  Vienkāršākais veids, kā to meklēt, ir domēnu reģistrētāju tiešsaistes pārskatu meklēšana. Ņemiet vērā, ka ļoti maz laimīgu klientu pamet atsauksmes tiešsaistē, tāpēc ir svarīgi rūpīgi izlasīt atsauksmes.

  3. Slēptās nodevas

  Iespējams, ka, izvēloties domēna reģistrētāju, jums būs jāmeklē arī slēptās izmaksas un nodevas.

  Dažiem domēnu reģistratoriem, iespējams, ir īpaši piedāvājumi lētākiem domēniem pirmo reizi reģistrēties. Lielākā daļa iesācēju to neapzinās, taču domēna atjaunošanas izmaksas bieži ir diezgan atšķirīgas un pat augstākas.

  Visi labie domēnu reģistratori ļauj ērti nodot jūsu domēna vārdu citam uzņēmumam. Tomēr daži iekasēs papildu maksu.

  To sakot, apskatīsim dažus no labākajiem domēnu vārdu reģistratoriem un to, kā viņi salīdzina viens otru.

  Labākie domēna reģistratori domēna vārda pirkšanai

  Pareiza domēna reģistratūra ļauj ietaupīt no iespējamām problēmām nākotnē. Tas ne tikai palīdz aizsargāt savu zīmolu, bet arī ļauj ērti pārvietot savu vietni uz jaunu resursdatoru vai pakalpojumu sniedzēju.

  Balstoties uz iepriekš apspriestajiem kritērijiem, šie ir lielākie domēnu reģistrētāji, no kuriem pirkt jūsu domēna vārdu.

  1. Domain.com

  Domain.com

  Sākot ar 2000. gadu, Domain.com ir viens no populārākajiem domēnu vārdu reģistratoriem uz planētas. Tie ļauj reģistrēt visus augstākā līmeņa domēna nosaukuma paplašinājumus (TLD) un pat desmitiem valsts kodu augstākā līmeņa domēnu (ccTLD).

  Domain.com ir ātrs domēnu meklēšanas rīks, kuru varat izmantot domēna vārda izpētei. Viņu meklēšanā tiek parādīti arī premium domēni.

  Jūs saņemat piekļuvi visiem domēna pārvaldības rīkiem, ko jūs varētu gaidīt no galvenā domēna reģistratūras, ieskaitot privātu reģistrāciju, whois privātuma aizsardzību, bezmaksas whois, lielapjoma reģistrāciju, vieglus pārsūtījumus, vieglu DNS pārvaldību, e-pasta kontu un citus papildu pakalpojumus. Ja vēlaties, no viņiem pat varat iegādāties tīmekļa mitināšanu.

  Ja jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar viņu noderīgo atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai e-pastu.

  Domain.com piedāvā WPBeginner lasītājiem 25% atlaidi domēna produktiem. Viss, kas jums jādara, ir vai nu noklikšķiniet uz saites mūsu vietnē, vai arī izmantojiet mūsu domain.com kupona kodu: nameboy

  Ja jums tikai jāreģistrē domēna vārds bez tīmekļa mitināšanas, tad mēs ļoti iesakām Domain.com. Tomēr, ja vēlaties izveidot emuāru vai vietni, 2. risinājums jums varētu būt labāks, jo jūs varat saņemt bezmaksas domēna vārdu.

  2. Bluehost

  Bluehost

  Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē, un viņi ir oficiālais WordPress mitināšanas partneris. Kā daļu no sava tīmekļa mitināšanas pakalpojuma viņi piedāvā arī domēna vārda reģistrāciju.

  Bluehost piedāvā WPBeginner lietotājiem bezmaksas domēna vārdu, SSL sertifikātu un atlaidi tīmekļa mitināšanai, kas ir ideāls darījums ikvienam, kurš vēlas izveidot vietni.

  Būtībā jūs varat sākt darbu par 2,75 USD mēnesī un saņemt bezmaksas domēna vārdu.

  3. HostGator

  HostGator

  HostGator ir vēl viens populārs uzņēmums, kas vietņu īpašniekiem piedāvā vienas pieturas aģentūru domēnu vārdiem un kopīgu vietņu mitināšanu. Tie piedāvā jauku paplašinājumu izvēli, domēna privātumu un viegli lietojamus DNS pārvaldības rīkus.

  Viņiem ir ērti lietojams domēna meklēšanas rīks, kas palīdz ātri atrast savam biznesam piemērotu domēna vārdu. Viņu domēnu pārvaldības zona ir draudzīga iesācējiem un labi dokumentēta, kas atvieglo domēnu pārsūtīšanu, ja jums tas ir nepieciešams.

  Papildus domēna vārdam un mitināšanai viņi ir ieviesuši arī pilnīgi jaunu iespēju & nometiet vietnes veidotāju ar nosaukumu Gator. Viņi piedāvā bezmaksas domēna vārdu un mitināšanu ar visiem saviem vietņu veidotāju plāniem.

  4. GoDaddy

  Ej tēti

  GoDaddy ir viens no vecākajiem un populārākajiem domēnu reģistrācijas uzņēmumiem. Viņi pārvalda vairāk nekā 77 miljonus domēna vārdu vairāk nekā 18 miljoniem klientu.

  Tie piedāvā plašu izvēli no populāriem domēna vārdu paplašinājumiem. Viņu cenas ir ļoti konkurētspējīgas, un jūs pat varat saņemt ievērojamu atlaidi pirmajā domēna reģistrācijas gadā.

  GoDaddy ir jaudīga, viegli lietojama domēna pārvaldības saskarne, kas ļauj pārsūtīt domēna vārdu vai mainīt tā iestatījumus.

  Saistīts: Skatiet 7 labākās GoDaddy alternatīvas, kas ir lētākas un uzticamākas.

  5. Nosaukums

  Nosaukums

  Namecheap ir vēl viens domēnu reģistrētājs tirgū. Viņiem ir jaudīgs domēnu meklēšanas rīks, kas palīdz atrast pareizo domēna vārdu un sniedz ieteikumus, kad vēlamais domēna vārds nav pieejams.

  Viņi arī piedāvā domēna pievienošanas pakalpojumus, piemēram, domēna privātumu un premium DNS. Viņu domēna pārvaldības zona ir tīra, taču tā nav tik draudzīga lietotājam kā GoDaddy jaunā saskarne.

  Viena jauka lieta par NameCheap ir tā, ka viņi piedāvā bezmaksas domēna privātumu ar visiem saviem domēna vārdiem.

  Mēs kādreiz izmantojām NameCheap, bet galu galā pārsūtījām savus galvenos domēnus citiem pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​mums vienkārši bija pārāk daudz problēmu, piesakoties viņu domēna pārvaldības panelī..

  6. DreamHost

  DreamHost

  DreamHost ir vēl viens populārs domēnu vārdu reģistrators un tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņi piedāvā mūsu lasītājiem bezmaksas domēna vārdu ar domēna konfidencialitāti ikvienam, kurš reģistrējas viņu kopīgotajā neierobežotajā mitināšanas plānā.

  Jūs varat arī reģistrēt domēna vārdu, nepērkot hostingu caur tiem par USD 8,99 gadā, kas ietver arī bezmaksas privātu reģistrāciju.

  DreamHost piedāvā 400+ TLD, un tam ir pievienoti visi domēna pārvaldības rīki, kurus varat sagaidīt no liela domēna pakalpojumu sniedzēja, piemēram, DreamHost.

  7. Veikals

  Shopify

  Shopify ir populāra e-komercijas platforma, kas ļauj ikvienam viegli izveidot e-komercijas veikalu bez jebkādām tehniskām prasmēm. Viņi ir arī populārs domēna vārdu reģistrators un ļauj ātri izveidot veikalu, izmantojot pielāgoto domēna vārdu.

  Shopify nāk arī ar jaudīgu uzņēmuma nosaukumu ģeneratoru, kas palīdz jums atlasīt savam biznesam pieejamo domēna vārdu. Ja vēlaties, savu domēna vārdu var pārvietot uz jebkuru citu pakalpojumu.

  Viens mīnuss ir tas, ka viņi nepiedāvā domēna vārdu e-pasta adreses. Tā vietā jūs varat izmantot e-pasta ekspeditorus vai izmantot trešo personu e-pasta pakalpojumus, piemēram, G Suite vai Office365.

  Bonusa Premium domēna reģistrācija

  8. BuyDomains

  Pirkšanas domēni

  BuyDomains ļauj meklēt premium domēna vārdus, kas atbilst jūsu meklēšanas vienumiem. Premium domēna vārdi ir domēnu vārdi, kas jau ir reģistrēti, bet kurus var pārdot no trešajām personām. Šie domēni bieži ir atmiņā paliekošāki, īsāki un firmas zīmes, tāpēc tie ir dārgāki.

  Ja nevarat atrast piemērotu domēna vārdu un jums ir budžets, varat izmantot BuyDomains, lai meklētu premium domēna vārdu.

  Nobeiguma domas – labākais domēna reģistrators

  Burtiski tirgū ir simtiem citu domēnu reģistrētāju un tālākpārdevēju, kurus mēs neesam iekļāvuši sarakstā, ieskaitot Hover, Google Domains, Tucows, 1&1 Ionos, tīkla risinājumi utt.

  Iemesls ir tas, ka viņi visi galvenokārt piedāvā vienus un tos pašus pakalpojumus, un mēs vēlamies lietotājiem atvieglot labāko un drošāko domēnu reģistratūru, neradot izvēles paralīzi.

  Mūsuprāt, Domain.com ir labākais domēnu reģistrators maziem uzņēmumiem, kā arī lieliem uzņēmumiem. Tie piedāvā vispieņemamākās cenas, un tām ir visas funkcijas.

  Ja vēlaties izveidot vietni, reģistrējoties viņu tīmekļa mitināšanai, jūs varat saņemt bezmaksas domēna vārdu gan no Bluehost, gan no HostGator..

  Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izvēlēties vislabāko domēna reģistrētāju savam biznesam. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā savai vietnei iegūt bezmaksas uzņēmuma e-pasta adresi.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me