Kā izvēlēties labāko emuāru veidošanas platformu 2020. gadā (salīdzinājumā)

Vai vēlaties izveidot savu emuāru, bet nevarat izdomāt, kā izvēlēties labāko emuāru veidošanas platformu? Tā ir smaga izvēle, jo tur darbojas vairākas dažādas emuāru veidošanas platformas. Kā uzzināt, kurš no jums ir piemērots?


Šajā rakstā mēs jums palīdzēsim izvēlēties labāko emuāru veidošanas platformu, apskatot populārāko emuāru veidošanas vietņu plusus un mīnusus..

Kā izvēlēties labāko emuāru veidošanas platformu

Šeit ir populārās emuāru veidošanas platformas, kuras mēs salīdzināsim šajā rakstā. Ja jūs interesē kāda konkrēta platforma, varat noklikšķināt uz saites, lai pārietu uz priekšu rakstā.

  Labākās emuāru veidošanas platformas izvēle – ko meklēt?

  Pirms ienirt sarakstā ir noderīgi uzzināt, ko jūs meklējat emuāru veidošanas platformā.

  Kā iesācējs jūs vēlaties emuāru veidošanas platformu, kuru ir viegli izveidot, kurai ir zema mācīšanās līkne un kurai nav vajadzīgas nekādas kodēšanas prasmes.

  Jums arī būs jādomā par to, kādu emuāru vēlaties izveidot tagad un nākotnē.

  Pieaugot emuāram, iespējams, vēlēsities mainīt savas vietnes izskatu un pievienot papildu funkcijas savai pieaugošajai auditorijai. Tas nozīmē, ka ir svarīgi izvēlēties emuāru veidošanas platformu, kas ir elastīga un ar kuras izaugsmi ir iespējams.

  Sākot darbību ar nepareizu platformu, var būt ļoti grūti pārslēgties vēlāk.

  Visbeidzot, pat ja jums šobrīd nav plāna pelnīt naudas blogošanu, ir saprātīgi pārliecināties, vai jums ir iespēja to darīt arī turpmāk.

  Paturot to prātā, salīdzināsim labākās emuāru veidošanas platformas iesācējiem.

  1. WordPress.org

  WordPress.org labākā emuāru veidošanas un vietņu platforma

  WordPress.org ir pasaulē populārākā emuāru veidošanas programmatūra. Sākot ar 2003. gadu, WordPress tagad pārvalda vairāk nekā 30% no visām vietnēm internetā.

  Piezīme: WordPress.org ir viegli sajaukt ar WordPress.com, kas ir emuāru mitināšanas pakalpojums, kas vēlāk minēts šajā sarakstā. Skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp WordPress.org un WordPress.com.

  WordPress.org ir atvērtā koda bezmaksas emuāru veidošanas platforma, kas ļauj dažu minūšu laikā izveidot savu vietni vai emuāru.

  Tas ir pats mitināts risinājums, kas nozīmē, ka jums būs jāreģistrējas WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējā. WordPress ir lieliska iespēja, ja vēlaties pilnībā kontrolēt sava emuāra nākotni.

  Plusi

  • WordPress.org dod jums kontroli pār visiem jūsu vietnes aspektiem.
  • Jūs varat paplašināt savu emuāru un pievienot papildu funkcijas, piemēram, forumus, tiešsaistes veikalu un apmaksātu dalību. Tas WordPress padara par labāko emuāru veidošanas platformu, lai nopelnītu naudu.
  • WordPress ir pieejami tūkstošiem bezmaksas motīvu. Tas ļauj jums izveidot skaistu vietni, kas izceļas no pūļa.
  • Jūs arī iegūstat piekļuvi vairāk nekā 54 000 bezmaksas spraudņiem. Šie spraudņi ir kā WordPress emuāra lietotnes, kas ļauj jums pievienot tādas funkcijas kā kontaktu formas, galerijas utt.
  • WordPress ir draudzīga meklētājprogrammai. Jūs varat viegli izveidot SEO draudzīgus vietrāžus URL, kategorijas un tagus jūsu ziņām. Turklāt ir daudz lielisku SEO spraudņu papildu funkcijām.

  Mīnusi

  • Pārvaldot savu vietni, ir arī mazliet mācīšanās līknes.
  • Jums būs jāpārvalda savi dublējumi un drošība.

  Cenu noteikšana

  WordPress programmatūra ir bezmaksas, taču jums būs jābūt domēna vārdam (apmēram 14,99 USD gadā) un mitināšanai (parasti sākot no 7,99 USD mēnesī)..

  Lai sāktu jebkura veida vietni, jums ir nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

  WPBeginner lietotāji var sākt darbu tikai par USD 2,75 mēnesī ar Bluehost – oficiālo WordPress ieteikto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Viņi piedāvā mūsu lietotājiem 60% atlaidi tīmekļa mitināšanai un BEZMAKSAS domēna vārdu.

  Skatiet mūsu ceļvedi par WordPress emuāra izveidi, lai iegūtu pilnīgas instrukcijas.

  2. Pastāvīgas kontaktinformācijas vietņu veidotājs

  Pastāvīgas kontaktinformācijas vietņu veidotājs

  Pastāvīgo kontaktu vietņu veidotājs ir inteliģents A.I. darbināms vietņu veidotājs, kas dažu minūšu laikā ļauj izveidot bezmaksas emuāru, uzņēmuma vietni un pat tiešsaistes veikalu.

  Varat sākt ar lielo veidņu kolekciju un pielāgot savas vietnes dizainu, izmantojot ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas saskarni. Jūs arī iegūstat piekļuvi citiem noderīgiem rīkiem, piemēram, pielāgotajam logo veidotājam, profesionālai fotoattēlu bibliotēkai, kurā ir vairāk nekā 550 000 attēlu, un vēl daudz kam citam.

  Plusi

  • Viegli lietojams vietņu veidotājs, velkot un nometot, bez nepieciešamām tehniskām prasmēm.
  • Ātra un ērta iestatīšana, jo Constant Contact jūsu vietā uzturēs jūsu vietni.
  • Ļoti dāsns bezmaksas plāns, kas ļauj pirms pirkšanas izmēģināt pakalpojumu un pat izveidot tiešsaistes veikalu.
  • Bezmaksas domēns un bezmaksas SSL sertifikāts ir iekļauts visos apmaksātajos plānos.

  Mīnusi

  • Izstrādātāja ekosistēma ir maza, tāpēc nav tik daudz trešo pušu spraudņu kā WordPress.
  • Ierobežota integrācija ar trešo pušu platformām.
  • Ir grūti eksportēt savu vietni no Constant Contact vietņu veidotāja uz citu platformu.

  Cenu noteikšana

  Constant Contact vietņu veidotājs piedāvā ļoti dāsnu bezmaksas plānu, kas ļauj izveidot emuāru, uzņēmuma vietni un pat tiešsaistes e-komercijas veikalu.

  Jūs varat jaunināt uz Starter plānu par USD 10 mēnesī, kas dod piekļuvi bezmaksas pielāgotajam domēna nosaukumam, bezmaksas SSL sertifikātam un citām jaudīgām platformas funkcijām, kā arī atbalstam pa tālruni, kas ir liels plus, ņemot vērā to, ka vairums citu vietņu veidotāju nepiedāvā atbalsts pa tālruni.

  Biznesa plāns, kura cena ir USD 20 mēnesī, ļauj piekļūt uzlabotajām ar e-komerciju saistītajām funkcijām.

  Ja esat mazs uzņēmums, kurš nevēlas izmantot WordPress, tad pastāvīgā saziņa ir nākamā labākā izvēle, ņemot vērā visu, ko saņemat par cenu.

  3. Gator by HostGator

  Gator vietņu veidotājs

  Gator ir vietņu veidotājs un emuāru veidošanas platforma, ko izveidojusi HostGator – populārā tīmekļa mitināšanas kompānija, kuru mēs izmantojam WPBeginner vietnes mitināšanai. Gator piedāvā vilkt & nomešanas rīks, kuru varat izmantot jebkura veida vietņu izveidošanai, ieskaitot emuārus, biznesa vietnes un pat tiešsaistes veikalu.

  Ir svarīgi, lai jūs nesajauktu Gator veidotāju ar HostGator vietnes mitināšanu. Jūs varat izmantot HostGator mitināšanas pakalpojumu, lai sāktu WordPress emuāru, tāpat kā mēs to esam darījuši.

  Tomēr, ja jūs meklējat emuāru platformu un mitināšanas risinājumu, kas nav WordPress all-in-one, un hostinga risinājumu, Gator ir ideāls risinājums.

  Plusi

  • Ērti velciet un nometiet veidotāju, lai pielāgotu savu emuāru & mājas lapas dizains.
  • Ātra iestatīšana – bez tehniskām grūtībām.
  • Ar dublējumiem, veiktspēju un drošību viss ir saistīts ar HostGator (bez galvassāpēm).
  • Visos plānos ir iekļauts bezmaksas domēna un SSL sertifikāts.
  • Ar dažiem klikšķiem viegli pievienot savam emuāram tiešsaistes veikalu.

  Mīnusi

  • Nav neviena bezmaksas konta, taču viņiem ir garantēta naudas atmaksa 45 dienu laikā.
  • E-komercijas funkcijas ir ierobežotas tikai ar augstākiem plāniem.
  • Ierobežots lietotņu un paplašinājumu skaits.

  Cenu noteikšana

  WPBeginner lietotāji saņem 55% atlaidi visiem Gator veidotāju plāniem. Sākuma plāns maksā 3,46 USD / mēnesī, un tam ir visas funkcijas, kas nepieciešamas veiksmīga emuāra sākšanai, ieskaitot bezmaksas domēnu un SSL sertifikātu.

  Jums vienkārši jāpārliecinās, ka izmantojat mūsu Gator Website Builder kupona kodu: wpbeginner saņemt 55% atlaidi.

  4. WordPress.com

  WordPress.com labākais emuārs un vietnes platforma

  WordPress.com ir emuāru mitināšanas pakalpojums, ko piedāvā Automattic, uzņēmums, kuru izveidojis WordPress.org līdzdibinātājs Metjū Mullenvegs.

  WordPress.com piedāvā bezmaksas emuāru mitināšanas pakalpojumu. Jūs varat iegādāties papildu iespējas, piemēram, pielāgotu domēna vārdu, papildu krātuvi un citus premium pakalpojumus.

  WordPress.com, kas tika izveidots 2005. gadā ar mērķi piedāvāt WordPress pieredzi plašākai auditorijai, WordPress.com ir laba emuāru veidošanas vietne lietotājiem, kuri nevēlas pašpasākta WordPress uzlabotās iespējas.

  Plusi

  • Nav nepieciešama iestatīšana.
  • Viegli lietot un pārvaldīt.
  • Tas ir pilnīgi bez maksas, ja esat apmierināts ar WordPress.com apakšdomēnu. Jūsu bezmaksas vietnes nosaukums izskatās šādi: https://example.wordpress.com.

  Mīnusi

  • Vietnes paplašināšanas iespējas ir ierobežotas. Emuāra pielāgošanai nevar izmantot pielāgotus motīvus un spraudņus.
  • Jūs nevarat rādīt reklāmas savā emuārā. Tā vietā WordPress.com parādīs savas reklāmas jūsu bezmaksas vietnē.
  • Jums nepieder jūsu emuārs, un WordPress.com var apturēt jūsu konta darbību, ja viņi atrod, ka jūs pārkāpjat viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

  Cenu noteikšana

  Pamata WordPress.com konts ir bezmaksas, taču tajā būs WordPress.com reklāmas un firmas zīme.

  Varat jaunināt viņu personisko plānu par USD 4 mēnesī (par rēķinu ik gadu), lai no savas vietnes noņemtu WordPress.com logotipu un reklāmas. Jūs arī saņemat pielāgotu domēnu (piemēram, www.yoursite.com).

  Par USD 8 mēnesī (rēķins tiek izrakstīts katru gadu) jūs varat saņemt papildu dizaina rīkus un papildu krātuvi.

  Vārdu līdzības dēļ iesācēji bieži sāk ar WordPress.com domājot, ka viņi iegūst jaudīgo programmatūru WordPress.org. Ieraudzījuši ierobežojumus, lietotāji bieži pāriet no WordPress.com uz WordPress.org, lai viņiem būtu vairāk funkciju un savas vietnes kontroles..

  5. Emuārs

  Blogger labākā emuāru veidošanas platforma

  Blogger ir bezmaksas emuāru veidošanas pakalpojums, ko nodrošina Google. Tas piedāvā ātru un ērtu veidu, kā izveidot emuāru lietotājiem, kuri nav lietpratīgi.

  Blogger ir viena no agrākajām emuāru veidošanas platformām. Pirmoreiz to uzsāka 1999. gadā Pyra Labs. Vēlāk, 2003. gadā, Google iegādājās Blogger un pārveidoja to par produktu, kuru mēs šodien pazīstam.

  Viss, kas jums nepieciešams, ir Google konts, lai sāktu bezmaksas emuāra izveidošanu vietnē Blogger.

  Plusi

  • Emuārs ir bez maksas.
  • Tas ir ērti lietojams un pārvaldāms bez jebkādām tehniskām prasmēm.
  • Ir papildu priekšrocība, ko sniedz Google spēcīgā drošā platforma un uzticamība.

  Mīnusi

  • Jūs aprobežojaties ar emuāru veidošanas pamata rīkiem un nevarat pievienot jaunas funkcijas, jo jūsu emuārs kļūst arvien populārāks.
  • Dizaina iespējas ir ierobežotas, ir pieejams mazāk veidņu. Trešo personu veidnes Blogger bieži ir zemas kvalitātes.
  • Blogger nesaņem biežus atjauninājumus vai jaunas funkcijas.
  • Google jebkurā laikā var apturēt jūsu emuāru vai pat pilnībā atcelt Blogger pakalpojumu. (Viņiem ir bijusi vēsture pamest projektus bez brīdinājuma, piemēram, Feedburner.)

  Lai uzzinātu vairāk par Blogger plusiem un mīnusiem, skatiet mūsu WordPress un Blogger salīdzinājumu (plusi un mīnusi)..

  Daži lietotāji sāk darbu ar Blogger, jo tas ir bezmaksas, taču galu galā, pieaugot viņu emuāram, viņi pāriet no Blogger uz WordPress, lai iegūtu vairāk funkciju un kontrolētu savu vietni..

  Cenu noteikšana

  Blogger ir bezmaksas ar tādu Blogger apakšdomēnu kā https://example.blogspot.com. Ja vēlaties izmantot pielāgotu domēnu, jums tas jāpērk no trešās puses domēna reģistratūras.

  6. Tumblr

  Tumblr emuāru veidošana un sociālā tīkla platforma

  Tumblr nedaudz atšķiras no citām emuāru veidošanas platformām. Tā ir mikroblogošanas platforma ar sociālo tīklu funkcijām, ieskaitot sekošanu citiem emuāriem, atkārtotu blogošanu, iebūvētus koplietošanas rīkus un daudz ko citu.

  Plusi

  • Tumblr ir bezmaksas ar Tumblr apakšdomēnu, piemēram, https://example.tumblr.com. Varat arī savienot premium pielāgoto domēna vārdu.
  • To ir ļoti viegli iestatīt un lietot.
  • Tam ir integrēts sociālo mediju komponents.
  • Tumblr kā mikroblogošanas rīks ļauj ātri blogot video, GIF, attēlu un audio formātus..

  Mīnusi

  • Tumblr ir ierobežots funkciju komplekts, kuru nevar paplašināt, emuāram augot.
  • Tumblr ir pieejamas daudzas motīvas, taču tās nevar piedāvāt papildu funkcijas.
  • Ir grūti dublēt Tumblr emuāru vai importēt to uz citām platformām (skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pāriet no Tumblr uz WordPress).

  Cenu noteikšana

  Tumblr var izmantot bez maksas. Tumblr emuāram varat izmantot pielāgotu domēnu (iegādāts atsevišķi), un ir arī iegādājamas trešo pušu motīvi un lietotnes..

  7. Vidēja

  Vidēja emuāru veidošanas platforma

  Medijs, kas tika izveidots 2012. gadā, ir kļuvis par rakstnieku, emuāru veidotāju, žurnālistu un ekspertu kopienu. Tā ir ērti lietojama emuāru veidošanas platforma ar ierobežotām sociālo tīklu iespējām.

  Medijs darbojas līdzīgi kā sociālā tīkla vietne, kur varat izveidot kontu un sākt publicēt savus rakstus. Pēc reģistrēšanās jums būs šāda profila adrese: https://medium.com/@jūsu vārds. Bet jūs nevarat izmantot savu domēnu.

  Plusi

  • Vidējs ir viegli lietojams, nav nepieciešama iestatīšana un nav vajadzīgas kodēšanas prasmes.
  • Tas ļauj jums sasniegt esošu tiešsaistes kopienu, kurā ir cilvēki ar līdzīgām interesēm.
  • Vietnes veidošanas vietā varat koncentrēties tikai uz rakstīšanu.

  Mīnusi

  • Funkcijas ir ļoti ierobežotas dizaina vai zīmola veidošanas ziņā.
  • Videi pieder jūsu auditorija, tāpēc zaudēt emuāru nozīmē zaudēt visus savus sekotājus.
  • Jūs nevarat izmantot savu domēna vārdu. Jūs vienkārši iegūsit tādu profila lapu kā Facebook, piem. https://medium.com/@jūsu vārds.
  • Lai nopelnītu, jūs nevarat rādīt pats savas reklāmas.

  Lai iegūtu sīkāku salīdzinājumu, skatiet mūsu ceļvedi par WordPress vs Medium – kurš no tiem ir labāks?.

  Cenu noteikšana

  Medijs ir brīvi lietojams.

  Lai gan sākotnēji platforma izskatās pievilcīga, monetizācijas un kontroles trūkums liek lielākajai daļai cilvēku pārslēgties no vidēja uz WordPress.

  8. Kvadrāts

  Squarespace vietņu veidotājs un emuāru platforma

  Squarespace ir vietņu veidošanas pakalpojums, kas ļauj jums izveidot skaistas vietnes, izmantojot vienkāršus velciet un nometot rīkus. Tā koncentrējas uz mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri meklē vienkāršu veidu, kā izveidot klātbūtni tiešsaistē.

  Squarespace, kas tika izveidots 2003. gadā, tiešsaistē tiešsaistē pārvalda miljoniem vietņu.

  Plusi

  • Kvadrāts ir vienkāršs un ērti lietojams iesācējiem, kuri nav īpaši prasmīgi.
  • Tam ir skaistas profesionāli izstrādātas veidnes.
  • Tas atsevišķi piedāvā domēna vārdu ar SSL / HTTP un e-komercijas veikaliem.

  Mīnusi

  • Kvadrāts ir ierobežots ar funkcijām, kas iebūvētas to patentētajā platformā.
  • Integrācija ir ierobežota ar dažiem izvēlētiem pakalpojumiem un rīkiem.

  Lai iegūtu sīkāku salīdzinājumu, skatiet mūsu ceļvedi par WordPress vs Squarespace.

  Cenu noteikšana

  Vietnei un tiešsaistes veikaliem kvadrātā ir atšķirīgi cenu plāni.

  Personīgā vietnes plāna cenas sākas ar USD 16 mēnesī vai USD 12 mēnesī, ja par gadu maksājat iepriekš. Biznesa plānā cenas sākas no USD 26 mēnesī vai par USD 18 mēnesī, par ko rēķins tiek veikts katru gadu.

  Tā kā cenu noteikšana tiešsaistes veikaliem sākas no USD 26 mēnesī un līdz USD 40 mēnesī.

  Bieži vien lietotāji pārtop no Squarespace uz WordPress, lai samazinātu savus izdevumus un savās vietnēs pievienotu vairāk funkciju.

  9. Wix

  Wix labākā emuāru veidošanas platforma un vietņu veidotājs

  Wix ir mitināta platforma vietņu izveidošanai. Tas piedāvā risinājumu maziem uzņēmumiem, lai izveidotu tīmekļa vietni, izmantojot velciet un nometiet rīkus. Varat arī pievienot emuāru savai vietnei, pievienojot lietotni Wix Blog.

  Wix.com tika dibināts 2006. gadā kā platforma, kur ikviens varēja izveidot savu satriecošo vietni bez nepieciešamām kodēšanas prasmēm. Pašlaik tai ir vairāk nekā 110 miljoni lietotāju visā pasaulē.

  Plusi

  • Vietni var pielāgot, izmantojot desmitiem veidņu un trešo pušu lietotnes.
  • Veidojiet savu vietni ar vienkāršiem velciet un nometiet rīkiem; nav vajadzīgas kodēšanas prasmes.
  • Iestatīšana ir ātra un vienkārša.

  Mīnusi

  • Bezmaksas konts ir ierobežots, un tajā tiek parādīts Wix zīmols un reklāmas jūsu vietnē.
  • Trešo personu bezmaksas lietotnes ir ierobežotas.
  • Kad esat izvēlējies veidni, to nevarat mainīt.
  • E-komercijas funkcijas ir ierobežotas līdz apmaksātiem plāniem, un pat šīs funkcijas ir ierobežotas.
  • Emuāra iespējas neatbilst citām saraksta platformām.

  Detalizētu abu platformu salīdzinājumu skatiet mūsu rakstā par Wix vs WordPress.

  Cenu noteikšana

  Wix vietnes pamata veidotājs ir bezmaksas. Izmantojot bezmaksas Wix kontu, jūs iegūsit Wix apakšdomēnu, kas izskatās šādi: https://username.wixsite.com/example.

  Tomēr jūs varat pievienot pielāgotu domēnu par USD 4,50 mēnesī. Viņu prēmiju plāni sākas no USD 8,50 mēnesī un sasniedz USD 24,50 mēnesī.

  10. Spoks

  Spoku vienkārša emuāru veidošanas platforma

  Ghost ir minimālistiska emuāru veidošanas platforma ar funkcijām, kas pilnībā vērstas uz emuāru ierakstu rakstīšanu. Sākot ar 2013. gadu, Ghost ir pieejams kā mitināta platforma un kā programmatūra, kuru varat pats instalēt / mitināt. Mēs apskatīsim abas iespējas.

  Plusi

  • Koncentrējies uz emuāru veidošanu un rakstīšanu.
  • Tīrs, bez traucējumiem un intuitīvs lietotāja interfeiss.
  • Rakstīts JavaScript, tāpēc tas ir ļoti ātrs.
  • Hosted versijai nav nepieciešama iestatīšana.

  Mīnusi

  • Nav viegli pielāgot, izmantojot lietotnes.
  • Vienkāršota lietotāja saskarne nozīmē, ka iespējas ir ļoti ierobežotas.
  • Nepietiek motīvu, lai mainītu vietnes izskatu.
  • Sarežģīta iestatīšana, ja to instalējat pats.

  Apskatiet mūsu WordPress vs Ghost salīdzinājumu, lai iegūtu sīkāku informāciju par šo tēmu.

  Cenu noteikšana

  Pašpiegādātajai versijai ir nepieciešams pielāgots domēns (apmēram 14,99 USD gadā) un tīmekļa mitināšana (sākot no aptuveni 7,99 USD mēnesī).

  Cenas viesotajai versijai sākas no 29 USD / mēnesī 2 darbiniekiem ar 100 000 lappuses skata ierobežojumu. Ja vien jūs neiegādājaties pielāgotu domēnu no trešās puses domēna reģistratūras, jūsu emuārs būs Spoku apakšdomēns, kas beidzas ar ghost.io.

  Mēs izvēlamies labāko emuāru veidošanas platformu

  Mēs uzskatām, ka WordPress.org pārspēj visas citas emuāru veidošanas vietnes. Tas ir jaudīgs, ērti lietojams, pieejamu cenu ziņā un elastīgākais no visām pieejamajām emuāru veidošanas platformām. Šeit ir visi iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress.

  Lai palīdzētu jums izveidot savu WordPress vietni, 7 vienkāršos soļos mēs esam izveidojuši pilnīgu rokasgrāmatu par to, kā sākt emuāru.

  Ja jums nepieciešama palīdzība, WPBeginner ekspertu komanda pat var palīdzēt iestatīt jūsu emuāru bez maksas. Uzziniet vairāk par mūsu bezmaksas WordPress emuāru iestatīšanas pakalpojumu.

  Ja jūs meklējat WordPress alternatīvu, mūsu otrā labākā emuāru veidošanas platformas izvēle būtu Constant Contact vietņu veidotājs.

  Viņu bezmaksas A.I darbināmā vilkme & Vietņu nomainītājs ļauj viegli izveidot jebkura veida vietnes no emuāriem uz biznesa vietnēm līdz tiešsaistes veikaliem.

  Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties labāko emuāru veidošanas platformu nākamajam emuāram. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par 27 pārbaudītiem padomiem, kā palielināt jūsu emuāru trafiku.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me