Kā notīrīt kešatmiņu pakalpojumā WordPress

Nesen viens no mūsu lasītājiem mums jautāja, kā iztīrīt kešatmiņu WordPress?


Jūsu tīmekļa pārlūkprogramma, mitināšanas serveris un kešatmiņas spraudņi visi var kalpot kešatmiņā saglabātajam saturam, kas jums var apgrūtināt tūlīt redzēt jūsu vietnē veiktās izmaiņas..

WordPress kešatmiņas notīrīšana ir arī pirmais bieži novērotais padoms problēmu novēršanai.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pareizi notīrīt kešatmiņu WordPress. Šajā rokasgrāmatā mēs iekļausim pārlūka kešatmiņu, tīmekļa mitināšanas kešatmiņu un galvenos WordPress kešatmiņas spraudņus.

Kā notīrīt kešatmiņu WordPress

Kas ir kešatmiņa un kad ir jānotīra kešatmiņa?

Kešatmiņas risinājumi saglabā jūsu vietnes statisku versiju. Tas ļauj WordPress izlaist smagāku PHP skriptu palaišanu un uzlabot vietnes ātrumu.

Kā kešatmiņa darbojas WordPress

Ir pieejami daudz dažādu kešatmiņas risinājumu veidi. Populārākie no tiem ir WordPress kešatmiņas spraudņi, piemēram, WP Rocket un WP Super Cache.

Šie spraudņi piedāvā ērti lietojamu interfeisu, lai kontrolētu kešatmiņu, kad beidzas kešatmiņā saglabātais saturs, un iztīrīt kešatmiņu pēc pieprasījuma.

Pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, WP Engine, arī pārvalda savus kešatmiņas risinājumus, tāpēc jums nav jāinstalē kešatmiņas spraudnis.

Ja jūs izmantojat tādu CDN pakalpojumu kā MaxCDN, tad tie kalpos arī statiskā satura kešatmiņā saglabātām kopijām.

Ja WordPress drošības uzlabošanai izmantojat tādu tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri kā Sucuri vai CloudFlare, viņiem arī ir sava kešatmiņa, lai paātrinātu jūsu vietni un samazinātu dīkstāves laiku..

Visbeidzot, lielākajā daļā mūsdienu pārlūkprogrammu jūsu datorā tiks saglabātas arī kešatmiņā saglabātas lapu versijas.

Kešatmiņas saglabāšanas mērķis ir paātrināt vietni un uzlabot vispārējo lietotāja pieredzi. Tomēr dažreiz tas liek jums uzreiz neredzēt veiktās izmaiņas, kas var būt nomākta. Tādā gadījumā jums būs jānotīra kešatmiņas, lai izmaiņas būtu redzamas tiešsaistē.

To sakot, apskatīsim, kā iztīrīt kešatmiņu pakalpojumā WordPress.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

1. darbība: notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu

Pirmkārt, jums ir jānotīra tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņa. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu var saglabāt statisku saturu, piemēram, stila lapas, JavaScript, vietnes attēlus, lai paātrinātu jūsu nākamos apmeklējumus.

Tomēr dažreiz tīmekļa pārlūkprogrammas var neuztvert, ka vietne ir mainījusies. Tā vietā, lai ielādētu jaunu kopiju, viņi joprojām var atkārtoti ielādēt lapu no kešatmiņā saglabātas versijas, kas glabājas jūsu datorā.

Šis ir veids, kā iztīrīt pārlūkprogrammas kešatmiņu pārlūkā Google Chrome. Vispirms jums jānoklikšķina uz izvēlnes ikonas un pēc tam atlasiet Vairāk rīku »Notīrīt pārlūkošanas datus.

Notīriet kešatmiņu pārlūkā Google Chrome

Tas parādīs uznirstošo logu, kurā varēsit atlasīt saturu, kuru vēlaties noņemt. Pārliecinieties, vai ir atzīmēta kešatmiņā saglabāto attēlu un failu opcija, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Notīrīt pārlūkošanas datus.

Notīriet pārlūkošanas datus pārlūkā Google Chrome

Jūs esat veiksmīgi iztīrījis pārlūkprogrammas kešatmiņu, un tagad varat mēģināt apmeklēt savu vietni. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par kešatmiņas notīrīšanu visos galvenajos pārlūkos.

Ja joprojām neredzat veiktās izmaiņas, pārejiet pie nākamajām darbībām šajā rakstā.

2. solis: notīriet kešatmiņu savā WordPress kešatmiņas spraudnī

Ja savā vietnē izmantojat WordPress kešatmiņas spraudni, jums ir jānotīra spraudņa kešatmiņa. Lielākā daļa kešatmiņas spraudņu ļauj to viegli izdarīt spraudņa lapā Iestatījumi.

Notīrīt kešatmiņu WP Rocket

WP Rocket ir labākais WordPress kešatmiņas spraudnis tirgū. Labākā daļa par WP Rocket izmantošanu ir tā, ka tā proaktīvi veido jūsu WordPress kešatmiņu fonā, tāpēc lietotājiem vienmēr tiek piegādāta kešatmiņā saglabātā versija.

Tas arī ļauj ļoti viegli notīrīt kešatmiņas failus ar vienu klikšķi.

Vienkārši dodieties uz Iestatījumi »WP Rocket lapu un informācijas paneļa cilnē noklikšķiniet uz pogas Notīrīt kešatmiņu.

Notīrīt WP Rocket kešatmiņu

WP Rocket tagad notīrīs visus kešatmiņā saglabātos failus jums.

Notīriet kešatmiņu WP Super kešatmiņā

WP Super Cache ir populārs WordPress kešatmiņas spraudnis. Tas ļauj ar vienu klikšķi iztīrīt vai iztīrīt visu kešatmiņā saglabāto saturu.

Jums jāapmeklē Iestatījumi »WP Super Cache lapu un noklikšķiniet uz pogas “Dzēst kešatmiņu”.

Dzēsiet kešatmiņu WP super kešatmiņā

Tas ir viss, WP Super Cache tagad no jūsu vietnes izdzēsīs visus kešatmiņā saglabātos failus.

Notīrīt kešatmiņu W3 kopējā kešatmiņā

W3 kopējā kešatmiņa ir vēl viens populārs WordPress kešatmiņas spraudnis. Tas arī padara superviegli notīrīt kešatmiņu ar vienu klikšķi.

Dodieties uz Performance »Informācijas panelis lapu un noklikšķiniet uz pogas Iztukšot visas kešatmiņas.

Tukša kešatmiņa W3 kopējā kešatmiņā

W3 kopējā kešatmiņa tagad izdzēsīs visu jūsu vietnes kešatmiņā saglabāto saturu.

Notīriet kešatmiņu WP motorā

WP Engine ir pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņi pārvalda savu kešatmiņas risinājumu, tāpēc viņu klientiem nav jāinstalē kešatmiņas spraudnis.

Ja nevarat pamanīt, ka izmaiņas stājas spēkā nekavējoties, varat viegli iztīrīt WP Engine kešatmiņu no sava WordPress administratora apgabala.

Administratora joslā jānoklikšķina uz izvēlnes WP Engine izvēlnes un pēc tam sadaļā “Vispārīgi” noklikšķiniet uz pogas Notīrīt visas kešatmiņas..

Notīriet WP Engine kešatmiņu

WP Engine tagad iztīrīs visu jūsu WordPress vietnes saglabāto kešatmiņu.

Notīriet kešatmiņu vietnē Bluehost

Bluehost ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem biznesā. Viņi piedāvā iebūvētu kešatmiņas risinājumu, kas uzreiz uzlabo jūsu WordPress veiktspēju un ātrumu.

Jūs varat notīrīt savu Bluehost WordPress kešatmiņu no WordPress administratora apgabala.

Vienkārši piesakieties savā WordPress administratora apgabalā un administratora rīkjoslā pamanīsit pogu Kešatmiņa. Paņemiet peles kursoru virs vietas un jūs redzēsit opciju “Notīrīt visu” kešatmiņu.

Notīriet WordPress kešatmiņu Bluehost

Tagad Bluehost izdzēsīs visus failus no savas WordPress kešatmiņas.

Notīriet kešatmiņu vietnē SiteGround

SiteGround ir vadošais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas pazīstams ar ātrumu un visaugstāko klientu atbalstu. Viņi piedāvā iebūvētu kešatmiņas risinājumu, lai uzlabotu jūsu vietnes veiktspēju.

Vietnes Ground kešatmiņu varat notīrīt no sava mitināšanas konta vadības paneļa, kā arī no WordPress administratora apgabala. Mēs parādīsim abas metodes.

No sava mitināšanas paneļa notīriet SiteGround kešatmiņu

Piesakieties sava mitināšanas konta informācijas panelī Ātrums »Kešatmiņā lapa zem vietnes rīkiem.

No šejienes pārslēdzieties uz cilni Dinamiskā kešatmiņa. Noklikšķiniet uz izvēlnes ikonas blakus sava domēna nosaukumam un pēc tam atlasiet opciju Pludināt kešatmiņu.

Notīriet kešatmiņu vietnē SiteGround

Notīriet SiteGround kešatmiņu no WordPress administratora paneļa

Vietnes zemes kešatmiņu var pārvaldīt arī, instalējot un aktivizējot spraudni SG Optimizer. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas WordPress administratora rīkjoslā ir jānoklikšķina uz pogas Purge SG Cache.

Notīrīt SiteGround kešatmiņu

Spraudnis tagad notīrīs vietnes SiteGround WordPress kešatmiņu.

Notīrīt kešatmiņu Sukurā

Ja vietnes aizsardzībai izmantojat tādu WordPress ugunsmūri kā Sucuri, tad viņiem ir arī savs kešatmiņas slānis..

Kešatmiņu var iztīrīt no sava Sucuri spraudņa, dodoties uz Sucuri »WAF izvēlne jūsu WordPress administratora apgabalā.

Sučuri notīrīt kešatmiņu

Bonusa padoms: Ja nesen esat pārvietojis savu WordPress vietni, iespējams, jums būs jānotīra arī DNS kešatmiņa. Tas nodrošinās, ka iegūstat atjauninātu DNS informāciju un piekļūstat jaunākai savas vietnes versijai.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja iemācīties iztīrīt kešatmiņu WordPress. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi, kā palielināt WordPress ātrumu un veiktspēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me