Kā novērst parastās attēlu problēmas WordPress

WordPress ir daži diezgan glīti rīki attēlu pārvaldībai un rediģēšanai. Jūs varat viegli augšupielādēt attēlus, tos izlīdzināt un pat rediģēt WordPress iekšpusē.


Lielākā daļa iesācēju nezina par šīm WordPress attēlu rediģēšanas funkcijām. Dažu no lietotājiem atklāšana prasa laiku, kamēr citas funkcijas paliek pilnīgi nepamanītas.

Ja jums kādreiz bija jautājums par WordPress attēliem, tad jums veicas. Šajā rakstā mēs apskatīsim WordPress visbiežāk sastopamās tēlu problēmas un to novēršanas iespējas.

Kopējo attēla problēmu novēršana programmā WordPress

Tā kā šis ir detalizēts raksts, šeit ir ar attēlu saistīto problēmu saraksts, ko mēs apskatīsim šajā rakstā.

  Sāksim ar acīmredzamāko.

  1. Kā augšupielādēt attēlus programmā WordPress?

  Izmantojot WordPress, ir ļoti viegli augšupielādēt attēlus savās ziņās, lapās un tādos apgabalos kā saturs, piemēram, sānjoslas.

  Lai augšupielādētu attēlus WordPress ziņās un lapās, satura redaktorā vienkārši jāpievieno attēlu bloks.

  Attēlu bloka pievienošana WordPress ziņai vai lapai

  Attēlu bloku var pievienot arī, vienkārši ierakstot / attēlu rindkopā. Redaktors sāks rādīt blokus, kurus varat ievietot, tiklīdz sāksit rakstīt.

  Notiek attēlu bloka pievienošana

  WordPress tagad redaktoram pievienos attēlu bloku. Lai atlasītu un augšupielādētu attēlu no datora, jums jānoklikšķina uz pogas Augšupielādēt.

  Atlasiet un augšupielādējiet attēlu

  Varat arī atlasīt iepriekš augšupielādētu attēlu no multivides bibliotēkas.

  Pēc attēla augšupielādes satura redaktorā redzēsit attēla tiešo priekšskatījumu.

  Attēla priekšskatījums

  Labajā panelī redzēsit virkni attēlu iestatījumu. No turienes jūs varat nodrošināt attēla alt tekstu, izvēlēties attēla izmēru un attēla stilu.

  2. Kā WordPress izlīdzināt attēlu pa kreisi vai pa labi?

  WordPress atvieglo attēlu izlīdzināšanu pa kreisi, pa labi vai centrā. Vienkārši atlasiet attēlu, noklikšķinot uz tā, un pēc tam bloķēšanas rīkjoslā noklikšķiniet uz izlīdzināšanas pogas.

  Attēlu izlīdzināšanas iespējas

  Jūs, iespējams, pamanījāt, kā daži populāri emuāri izmanto attēlus ar apvilktu tekstu. Tas tiek darīts, izmantojot izlīdzināšanas funkciju.

  Attēls ir izlīdzināts pa kreisi ar tekstu labajā pusē

  Alternatīvi varat izmantot arī “Multivide & Teksta bloks, nevis attēla bloks. Šis bloks ir izveidots speciāli attēlu pievienošanai blakus tekstam.

  Multivide un teksta bloks

  Pēc tam attēlu un tekstu varat augšupielādēt blakus. Varat arī izmantot bloķēšanas rīkjoslu, lai mainītu attēla vai teksta pusi.

  Attēls blakus tekstam WordPress

  3. Kā pievienot parakstu zem attēliem?

  WordPress ļauj jums viegli pievienot attēlu parakstus. Pēc attēla augšupielādes tieši zem attēla priekšskatījuma redzēsit iespēju pievienot parakstus.

  Rakstiet attēla parakstu WordPress

  Līdzīgi jūs varat arī pievienot parakstus attēlu galerijām programmā WordPress. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress attēliem pievienot parakstus.

  4. Kā parādīt fotoattēlus kolonnās un rindās?

  Bieži vien lietotāji mums jautā, kā glīti attēlot fotoattēlus kolonnās un rindās.

  Pieņemsim, ka vēlaties kopīgot dzimšanas dienas svinību vai atvaļinājuma fotoattēlus. Jūs tos varat pievienot pa vienam ziņai, taču tas izskatīsies kā garš attēlu saraksts.

  Labāks fotoattēlu grupēšanas veids ir attēlu galeriju izveidošana.

  WordPress nāk ar iebūvētu galerijas bloku, kas ļauj ērti pievienot attēlus rindās un kolonnās ar sīktēlu priekšskatījumiem.

  Vienkārši pievienojiet galerijas bloku ziņu redaktoram un atlasiet augšupielādējamos attēlus.

  Galerijas pievienošana programmā WordPress

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress izveidot attēlu galeriju.

  5. WordPress izveidojiet skaistas atsaucīgas attēlu galerijas

  Envira galerija

  Jūs ievērosit, ka noklusējuma WordPress attēlu galerijām trūkst vairāku funkciju. Piemēram, tos arī nav ļoti viegli pārlūkot.

  Ja bieži augšupielādējat attēlus un fotogrāfijas savā WordPress vietnē, tad jums būs nepieciešams atbilstošs WordPress foto galerijas spraudnis.

  Mēs iesakām izmantot Envira galeriju. Tas ļauj jums WordPress vietnē viegli izveidot skaistas un pilnībā mobilam draudzīgu attēlu galerijas.

  Labākā daļa ir tā, ka tā pievieno papildu funkcionalitāti, piemēram, albumus, galeriju veidnes, kopīgošanu sociālajā tīklā, slaidrādes, ūdenszīmes, lapas, aizsardzība ar paroli, marķēšana, pilnekrāna skats un vēl daudz ko citu..

  6. Kā labot trūkstošos ziņojumu sīktēlus / piedāvātais attēls?

  Lielākā daļa WordPress motīvu ļauj redzamā veidā parādīt piedāvāto attēlu ar saviem rakstiem. Tālāk ir aprakstīts, kā WordPress iestatīt piedāvāto attēlu, lai izvairītos no sīktēlu pazušanas.

  Piedāvātā attēla iestatīšana WordPress ziņai

  Tagad varat noklikšķināt uz Iestatīt piedāvāto attēlu, lai augšupielādētu ziņas sīktēlu. Pēc attēla augšupielādes piedāvātā attēla meta lodziņā varēsit redzēt savas ziņas sīktēlu:

  Piedāvātā attēla priekšskatījums ziņu redaktorā

  Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot Featured attēlu vai ziņas sīktēlu.

  7. Kā pievienot vāka attēlus WordPress ziņās un lapās

  Vāka attēli ir platā vai pilna platuma attēli, kurus var izmantot kā atdalītāju starp dažādām raksta sadaļām vai garu pārdošanas lapu.

  Tie ir ļoti saistoši un palīdz lietotājiem viegli skenēt lapu, nejūtoties satriekti par daudz teksta.

  Lai pievienotu vāka attēlu, satura redaktorā vienkārši jāpievieno bloks “Cover”.

  Vāka bloka pievienošana WordPress ziņu redaktoram

  Pēc tam no datora augšupielādējiet attēlu, kuru vēlaties izmantot, vai arī izvēlieties to no multivides bibliotēkas. Ja nevēlaties izmantot attēlu, kā vāku varat izvēlēties arī krāsainu fonu.

  Padoms. Labākam rezultātam vislabāk ir izmantot lielu attēlu.

  Tagad redaktorā redzēsit sava vāka attēla priekšskatījumu. Vāka attēla displeja opcijas var mainīt bloķēšanas rīkjoslā vai izmantojot iestatījumus labajā pusē.

  Vāka attēla priekšskatījums

  Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp WordPress vāka attēlu un attēloto attēlu un to efektīvu izmantošanu.

  8. Kā labot piedāvāto attēlu, kas parādās divreiz?

  Piedāvātā attēla ievietošana saturā ir iesācēju pierasta kļūda.

  Kad esat iestatījis piedāvāto attēlu, jums tas nav jāievieto ziņu redaktorā kopā ar ziņas saturu.

  To darot, jūsu piedāvātais attēls parādīsies divreiz. Vienu reizi kā piedāvātais attēls un vienreiz kā attēls ziņas iekšpusē.

  Piedāvātais attēls tiek parādīts divreiz

  Jūs varat pievienot citus attēlus savai ziņai, bet jūsu piedāvātais attēls nonāk piedāvāto attēlu lodziņā.

  Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā labot piedāvāto attēlu, kas divreiz parādās WordPress ziņās.

  9. Vai attēls ir pārāk liels? Kā apgriezt attēlus programmā WordPress?

  Augšupielādējot attēlus no tālruņa vai kameras, tie parasti ir pārāk lieli.

  WordPress automātiski izveido mazu, vidēju un lielu attēlu izmēru sākotnējai augšupielādei. Bet dažreiz jums var būt nepieciešams attēlu apgriezt citā izmērā.

  WordPress nav Photoshop, taču tam ir dažas pamata attēlu rediģēšanas funkcijas, piemēram, attēlu mērogošana, apgriešana, pagriešana un pagriešana.

  Iet uz Multivide »Pievienot jaunu un augšupielādējiet savu attēlu. Pēc attēla augšupielādes blakus augšupielādētajam attēlam redzēsit saiti Rediģēt.

  Noklikšķinot uz tā, tiks atvērts ekrāns Rediģēt multividi, kur tieši zem attēla redzēsit pogu Rediģēt attēlu. Tas atvērs WordPress attēlu redaktoru.

  Attēla rediģēšana programmā WordPress

  Šeit jūs varat noklikšķināt uz pogas Rediģēt attēlu zem attēla priekšskatījuma. Tiks atvērts attēlu rediģēšanas ekrāns.

  Attēlu redaktora ekrānā redzēsit pogas, lai veiktu dažus pamata attēlu rediģēšanas uzdevumus, piemēram, apgriešanu, pagriešanu, izmēru maiņu utt..

  WordPress attēlu rediģēšanas iespējas

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā WordPress apgriezt, pagriezt, mērogot un pārvērst attēlus.

  10. Kā pievienot galvenes attēlu programmā WordPress?

  Galvenes attēls programmā WordPress ir motīva funkcija. Daudzām WordPress bezmaksas un premium tēmām tiek atbalstīts galvenes attēls.

  Jūs varat augšupielādēt savu pielāgoto galvenes attēlu no Izskats »Pielāgot lappuse.

  Galvenes iespējas

  Tā kā tā ir motīva funkcija, daudzām WordPress tēmām ir savas galvenes opcijas. Daži ļauj iestatīt visas vietnes galvenes attēlu, savukārt citi ļauj iestatīt tikai sākumlapas galvenes attēlu.

  11. Kā pievienot fona attēlu programmā WordPress?

  Tāpat kā pielāgotais galvenes attēls, arī pielāgotais fona attēls ir WordPress motīva funkcija. Daudzām WordPress tēmām ir pielāgotu fona attēlu atbalsts.

  Apmeklējums Izskats »Pielāgot lai palaistu motīvu pielāgotāju. Ja redzat opciju Fona attēls, jūsu motīvs atbalsta pielāgotu fonu.

  Pielāgots fons

  Tā ir tēmas iezīme, tāpēc tā atšķiras dažādās tēmās. Atkarībā no motīva, jūs redzēsit dažādas fona attēla veidošanas iespējas.

  Ja jūsu motīvs neatbalsta fona attēlu, jūs joprojām varat izmantot spraudni, lai vietnei pievienotu pilnekrāna fona attēlus.

  12. Kā atrast bezmaksas attēlus WordPress emuāra ziņām?

  Emuāru ierakstu attēlu meklēšana

  Attēli var jūsu rakstus izcelt. Tomēr jums ir jārespektē citu cilvēku autortiesības un jācenšas atrast attēlus, kurus jums likumīgi atļauts izmantot.

  Lasītāji mums bieži jautā, kā atrast labākos attēlus bez autoratlīdzības, kurus izmantot savās ziņās?

  Ir daudzas vietnes, kurās varat atrast bezmaksas attēlus, kurus izmantot. Tomēr jūs drīz pamanīsit, ka šajās vietnēs redzamie attēli izskatās pārmērīgi izmantoti un vispārīgi.

  Skatiet mūsu labāko publisko domēnu un CC0 licencēto attēlu labāko avotu sarakstu internetā.

  13. Kā iezīmēt attēlus WordPress?

  Ja jūs vadāt fotografēšanas emuāru, tad pamanīsit, ka WordPress neļauj kārtot fotoattēlus un attēlus.

  Vai nebūtu lieliski, ja jūs varētu saviem attēliem pievienot atzīmes, lai jūs un jūsu lietotāji varētu tos viegli pārlūkot?

  Par laimi, ir daži lieliski spraudņi, kas ļauj jums to izdarīt.

  Emuārā, kas saistīts ar fotogrāfiju, labākais risinājums ir izmantot Envira galeriju, kurai pievienots papildinājums, lai pievienotu tagus.

  Envira galerija ļauj WordPress izveidot skaistas, mobilai lietošanai gatavas foto galerijas. Izmantojot tagus, jūsu lietotāji var viegli filtrēt un kārtot fotoattēlus, pat atkārtoti nepielādējot lapu.

  Envira galerijas tagu funkcija

  Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu rakstu par kategoriju un tagu pievienošanu WordPress multivides bibliotēkai.

  14. Kā importēt ārējos attēlus programmā WordPress?

  Šis jautājums bieži rodas, migrējot vietni uz WordPress. Daži attēli jūsu vietnē joprojām var norādīt uz vecāku atrašanās vietu.

  Īpaši lietotāji, kas importē emuārus no Blogger, Squarespace vai WordPress.com, var saskarties ar šo problēmu.

  Lai gan jūsu vietnes attēli var parādīties pareizi, tie joprojām tiek ielādēti no ārēja avota. Lai atrisinātu šo problēmu, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Automātiski augšupielādēt attēlus.

  Automātiski augšupielādēt attēla iestatījumus

  Pēc spraudņa atjaunināšanas vai saglabāšanas pēc spraudņa tiks pārbaudīti ārējie attēli. To var izdarīt manuāli katrai ziņai vai lapai vai arī varat masveidā rediģēt visas ziņas un vienkārši noklikšķināt uz atjaunināšanas pogas.

  Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par ārējo attēlu importēšanu programmā WordPress.

  15. Kā pieprasīt Featured attēlu ziņām WordPress?

  Darbojoties vairāku autoru vietnē WordPress, daži no jūsu autoriem var nebūt pazīstami ar piedāvātā attēla funkcionalitāti.

  Šajā gadījumā, iespējams, vēlēsities atgādināt sev vai lietotājiem augšupielādēt piedāvāto attēlu ikreiz, kad viņi iesniedz ziņu WordPress.

  To var izdarīt, instalējot un aktivizējot spraudni Require Featured Image.

  Pēc aktivizēšanas spraudnis parādīs paziņojumu lodziņu ziņas rediģēšanas apgabalā, informējot lietotājus, ka šai ziņai ir nepieciešams Featured attēls.

  Nepieciešams piedāvātais attēls

  Jūs un jūsu lietotāji varēsit saglabāt ziņas kā melnrakstus, taču jūs nevarat publicēt ziņu, kamēr nebūsit pievienojis piedāvāto attēlu.

  Plašāku instrukciju skatiet mūsu rakstā par to, kā pieprasīt WordPress ziņu parādīšanai attēlus.

  16. Kā iestatīt noklusējuma Featured attēlu programmā WordPress?

  Ikvienam sludinājumam vai rakstam atbilstoša attēla atrašana ir grūts uzdevums. Dažreiz jūs, iespējams, nevēlaties pievienot Featured attēlu ziņai, bet jūsu tēma var izskatīties neveikli bez piedāvāta attēla.

  Šeit var noderēt noklusējuma attēls. Piedāvātais noklusējuma attēls tiek izmantots, ja rakstam nav paša piedāvātā attēla.

  Varat iestatīt noklusējuma piedāvāto attēlu, izmantojot noklusējuma piedāvātā attēla spraudni.

  Noklusējuma piedāvātais attēls

  Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums novērst dažas no visbiežāk sastopamajām attēlu problēmām pakalpojumā WordPress. Varat arī apskatīt mūsu visbiežāk sastopamo WordPress kļūdu sarakstu un to novēršanas veidus.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me