Kā palielināt emuāru trafiku – vienkāršs veids (27 pierādīti padomi)

Mūsdienās emuāra izveidošana ir kļuvusi vienkārša tādās platformās kā WordPress. Tomēr, tiklīdz tas ir izveidots un darbojas, nākamais lielais izaicinājums jums ir piesaistīt vairāk datplūsmas jūsu emuāram vai vietnei.


Neuztraucieties, lai reklamētu savu emuāru, jums nav jābūt mārketinga guru. Izmantojot kādu pārbaudītu paraugpraksi, varat viegli palielināt sava emuāra trafiku, lai piesaistītu vairāk apmeklētāju.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem vienkāršākajiem un pārbaudītajiem padomiem, kā palielināt jūsu emuāru trafiku, piemēram, kā ekspertam tirgotājam.

Vienkārši padomi, kā palielināt emuāra trafiku

Atšķirībā no citiem rakstiem par emuāru trafika pieaugumu, mēs tikai dalīsimies ar padomiem, kurus esam personīgi izmantojuši, lai katru mēnesi palielinātu mūsu vietnes trafiku līdz miljoniem lapu skatījumu..

Mēs arī esam darījuši visu iespējamo, lai padarītu šo vispilnīgāko vietņu trafika ceļvedi, tāpēc jums var būt holistiska emuāra trafika stratēģija jūsu uzņēmumam.

Gatavs? Sāksim.

1. Izveidojiet mērķauditorijas profilus, lai izprastu savus lietotājus

Mērķauditorijas profili

Pirms sākat veidot saturu savam emuāram, ir svarīgi veltīt nedaudz laika, lai izprastu savu mērķauditoriju un to, ko viņi meklē.

Jūs varat ātri izveidot auditorijas ietvaru, atbildot uz šādiem jautājumiem:

 • Kas ir jūsu mērķauditorija?
 • Ar kādām problēmām viņi sastopas, kuras varat palīdzēt atrisināt?
 • Kādu saturu viņi meklē?
 • Kā viņi ideālā gadījumā mēģinātu rast atbildes uz jautājumiem?

Atbildēšana uz šiem jautājumiem palīdzēs iegūt skaidrāku priekšstatu par jūsu mērķauditoriju.

Varat arī izvērst šo jautājumu, pievienojot citus personalizētus jautājumus, piemēram:

 • Cik veci viņi ir?
 • Kādas ir viņu profesijas??
 • Kāds ir viņu izglītības līmenis?
 • Kāds ir viņu kompetences līmenis jūsu emuāra tēmā?

Šie auditorijas profili ir zināmi arī kā pircēju personas e-komercijas nozarē. Ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu, mēs ļoti iesakām jums izlasīt šo detalizēto ceļvedi par to, kā izveidot pircēja personību, izmantojot piemērus un veidnes.

2. Veiciet atslēgvārdu izpēti, lai plānotu satura stratēģiju

Atslēgvārdu izpēte

Atslēgvārdu izpēte ir tehnika, ko izmanto satura veidotāji un SEO eksperti. Tas palīdz jums atklāt noteiktus vārdus un teikumus, kurus lietotāji ievada Google un citās meklētājprogrammās, lai atrastu meklēto saturu.

Parasti iesācēji, veidojot saturu, paļaujas tikai uz saviem labākajiem minējumiem. Kā jūs varat iedomāties, šī stratēģija ir trāpījums vai garām.

Ja jūs izmantojat stratēģiju “vislabāk uzminēt”, tad ļoti daudzi jūsu raksti, iespējams, nedarbosies meklētājprogrammās. Vienkārši tāpēc, ka neviens nemeklē jūsu izmantotos atslēgvārdus, vai arī šiem atslēgvārdiem ir pārāk liela konkurence.

Veicot atbilstošu atslēgvārdu izpēti, jūs iegūsit šādas priekšrocības:

 • Atklājiet faktiskos meklēšanas vienumus, kurus cilvēki meklē
 • Atrodiet unikālas satura idejas populāriem meklēšanas vienumiem
 • Mācieties no konkurentiem un pārspējiet viņus ar labāku saturu
 • Izveidojiet stabu rakstu sēriju, lai piesaistītu pastāvīgu datplūsmu jūsu emuāram

Tagad jautājums ir, kā jūs faktiski veicat atslēgvārdu izpēti? Par laimi tas nav tik grūti, kā jūs domājat.

Ir daudz bezmaksas un maksas rīku, kas var palīdzēt veikt pareizus atslēgvārdu pētījumus.

Viss, kas jums būtu jādara, ir ievadīt atslēgvārdu, konkurentu emuāra / vietnes URL vai savu URL, lai uzzinātu vairāk atslēgvārdu ideju.

Mēs esam izveidojuši detalizētu rokasgrāmatu par to, kā veikt atslēgvārdu izpēti jūsu WordPress emuāram ar soli pa solim sniegtām instrukcijām.

3. Izveidojiet redakcijas kalendāru

Redakcijas kalendārs

Kad būsit izpētījis atslēgvārdus, jūs, visticamāk, nāks klajā ar daudzām emuāru ierakstu idejām.

Dažreiz lielais atslēgvārdu saraksts iesācējus var apbēdināt līdz vietai, kurā viņi vienkārši atsakās.

Lai pārliecinātos, ka tas nenotiek ar jums, ieteicams izveidot redakcijas kalendāru (spēles plānu). Atcerieties, ka dienā netika uzbūvēts neviens liels emuārs.

Veiksmīga emuāra izveidošanai nepieciešams laiks un pastāvīgas pūles.

Redakcijas kalendāra izveidošana palīdzēs jums izveidot plānu un pieturēties pie tā.

Ir daudz noderīgu rīku, kurus varat izmantot, piemēram, Asana un Trello, lai nosauktu dažus.

Šiem rīkiem ir jaudīgs funkciju komplekts, kas palīdzēs jums saglabāt spēles gaitu.

Mērķis ir organizēt, izveidot savu stratēģiju no putna lidojuma un būt produktīvākam.

Šeit ir vēl daži padomi, kā efektīvāk pārvaldīt redakcijas darbplūsmu.

 • Nepārliecieties par sevi. Sāciet ar diviem rakstiem nedēļā un pakāpeniski palieliniet savu tempu, kad vien varat.
 • Esiet saskanīgs ar publicēšanas grafiku. Pārliecinieties, ka sekojat savam kalendāram un publicējat regulāru saturu, kā plānots.
 • Pievienojiet kalendāram piezīmes, atslēgvārdu idejas un kontūras. Tas palīdzēs jums radīt labākas kvalitātes saturu, kad sēdēsit rakstīt.
 • Izmantojiet krāsas, tagus, kategorijas un citas funkcijas kalendāra lietotnē, lai padarītu to vizuālāku un sakārtotāku.

Šeit ir vēl daži padomi, kā pārvaldīt emuāra redakcijas kalendāru.

4. Izveidojiet visaptverošu un noderīgu saturu

Izveidojiet visaptverošu saturu

Vissvarīgākais, ko lietotāji un meklētājprogrammas meklē, ir kvalitatīvs saturs.

Emuāram kvalitatīvs satura fragments parasti ir visaptverošs raksts par noteiktu tēmu, kas aptver visu informāciju. Tas lietotājiem ir ārkārtīgi noderīgs.

Šie visaptverošie raksti ir zināmi kā “pīlāru raksti”. Citi eksperti var minēt viņus kā pamatiniciatīva saturu vai rakstus par stūrakmeņiem.

Būtībā šie ir jūsu vissvarīgākie raksti. Jums jāizvēlas visdaudzsološākais atslēgvārds un pēc tam vienā garā formā rakstā sniedziet pēc iespējas vairāk informācijas.

Jums vajadzētu izveidot pēc iespējas vairāk pīlāru izstrādājumu, lai ietvertu visus svarīgos atslēgvārdus jūsu nozarē.

Šie ir daži padomi, kas jums jāpatur prātā, veidojot stabu saturu:

 • Pīlāra saturs var būt jebkura veida raksts. Piemēram, ceļvedis, apmācība, salīdzināšanas raksts, viedokļu apkopojums, buklets utt.
 • Atšķirība starp stabu saturu un citiem rakstiem ir tā, ka pīlāru raksti ir visaptverošāki un sniedz padziļinātu informāciju par šo tēmu.
 • Jūsu statņu izstrādājumi nav atkarīgi no laika. Viņi ir mūžzaļie un vienmēr noderīgi. Lai gan mēs iesakām tos atjaunināt ar jaunu informāciju, lai paliktu virs meklēšanas rezultātiem.

Vēlāk šajā rakstā tiks apskatīti citi padomi, kas palīdzēs jums izveidot augstas kvalitātes statņu rakstus, lai iegūtu vairāk trafika no meklētājprogrammām.

5. Padariet savu saturu lasāmu

Padariet savu saturu lasāmāku

Kā jau minējām iepriekš, meklētājprogrammām un lietotājiem patīk garāki un visaptveroši raksti, kas sniedz visu nepieciešamo informāciju.

Tagad problēma ir tā, ka cilvēkiem ir īsa uzmanības koncentrēšanās spēja.

Nelielas lasīšanas vai izpratnes grūtības atstumj jūsu lietotājus, un viņi aizies, neizskatot visu jūsu piedāvāto noderīgo informāciju.

Lai atrisinātu šo problēmu, pirms tā notiek, jums viss saturs ir jādara viegli lasāms.

Laba vieta, kur sākt, būtu iepazīstināt savu rakstu ar sakodiena lieluma teikumiem, izmantojot draudzīgu signālu un daudz vizuālo materiālu.

Šie ir tikai daži pamata padomi, kā padarīt jūsu saturu lasāmāku un lietotājam draudzīgāku.

 • Izmantojiet mazākus teikumus un rindkopas. Tas atstāj daudz brīvas vietas ap tekstu, padarot to vieglāk skatāmu un lasāmu.
 • Mēģiniet uzlabot tipogrāfiju, izmantojot vieglāk lasāmus fontus, lielu fonta lielumu un lielu rindu atstarpi.
 • Pārbaudiet sava satura lasāmības rādītāju. Yoast SEO tam ir iebūvēts rīks. Jūs varat atrast arī daudz citu tiešsaistes lasāmības pārbaudītāju
 • Izmantojiet gramatikas pārbaudītāju. Mēs iesakām izmantot gramatiku, tā ne tikai pārbauda gramatiku, bet arī palīdz labāk rakstīt.
 • Izmantojiet attēlus, ekrānuzņēmumus, video, infografiku un citus vizuālos elementus. Šie multivides elementi padara jūsu rakstu ļoti saistošu un vieglāk lasāmu.

6. Uzziniet un pielietojiet SEO pamatus savā vietnē

Uzziniet pamata SEO

SEO ir labākās prakses kopums, kas palīdz padarīt jūsu vietni draudzīgāku meklētājprogrammai. Lai uzlabotu savu vietni, jums nav jābūt “SEO Guru”.

Pretēji izplatītajam uzskatam, ikviens var darīt SEO savām vietnēm, nenoalgojot ekspertu. Ir pieejami daudz SEO rīku un spraudņu, bezmaksas konsultācijas un soli pa solim pieejamas apmācības, kuras varat izmantot.

Mēs iesakām izmantot Yoast SEO spraudni visām WordPress vietnēm. Tas ir visplašākais SEO un vietņu optimizācijas rīks. Bezmaksas versijā ir iekļautas visas SEO funkcijas, kas jums būs nepieciešamas jūsu vietnē.

Pilnajā WordPress SEO rokasgrāmatā iesācējiem varat uzzināt visu, kas jums jāzina par SEO. Tajā ir ietvertas soli pa solim instrukcijas, un tā ir tieši tāda pati SEO iestatīšana, ko mēs izmantojam savās vietnēs.

7. Iemācieties rakstīt lieliskus virsrakstus

Iemācieties rakstīt efektīvus virsrakstus

Kad lietotāji atrod jūsu saturu meklēšanas rezultātos vai RSS plūsmās, pirmais, ko viņi redz, ir jūsu raksta virsraksts.

Āķīgs emuāra ziņas nosaukums izceļas un saņem vairāk klikšķu. Tā kā vienkāršs un garlaicīgs virsraksts tiek ignorēts, un lietotāji, iespējams, ritina to.

Tas virsrakstus padara ļoti svarīgus.

Jums jāiemācās rakstīt labākus emuāra ziņu nosaukumus, kas piesaistītu lietotāju uzmanību un iegūtu vairāk klikšķu.

Par laimi, emuāru veidošanas eksperti ļoti ilgi ir veikuši pētījumu par virsrakstiem, un jūs varat gūt labumu no viņu atradumiem.

Šie ir efektīva virsraksta pamata elementi:

 • Labs virsraksts izsauc emocionālu reakciju (prieks, pārsteigums, šoks, zinātkāre, bailes, satraukums, alkatība utt.).
 • Tas lietotājiem piedāvā atlīdzību un vērtību
 • Tas reklamē saturu, iekļaujot mērķa atslēgvārdus

Redakcijas autori emocionālu reakciju izsaukšanai izmanto vārdus. Viņi lietotājiem saka, kāpēc raksts ir vērtīgs vai ko viņi iegūs, noklikšķinot uz virsraksta.

Visbeidzot, labs virsraksts ietver lietotāju aicinājumu uz rīcību, kas bieži ir smalks un dažkārt netiešs.

Lai uzzinātu vairāk, mēs iesakām jums izlasīt šos virsrakstus, kas bija vīrusu izraisīti, un ko no tiem varat mācīties.

Varat arī izmantot šādus bezmaksas virsrakstu analizētāja rīkus, lai palīdzētu izveidot labākus virsrakstus:

 • CoSchedule virsrakstu analizators
 • Virsrakstu analizators ShareThrough
 • EMV virsrakstu analizators

Mūsu komanda regulāri izmanto šos trīs rīkus, lai izveidotu labākus emuāru ierakstu nosaukumus un virsrakstus.

8. Veiciet kārtējā uzdevuma iekšējo sasaisti

Veiciet ieraduma iekšēju sasaisti

Tagad, kad esat sācis veidot labu saturu, ir svarīgi izveidot saiti uz rakstiem no jūsu esošajām emuāra ziņām. To sauc par iekšējo sasaisti, un tam ir milzīga loma SEO.

Tāpēc iekšējā sasaiste ir tik svarīga:

 • Iekšējās saites palīdz Google izprast kontekstu un attiecības starp dažādiem jūsu vietnes rakstiem. Pēc tam tā izmanto šo informāciju kā ranžēšanas signālus.
 • Iekšējās saites, izvietojot tās stratēģiski un kontekstā, var palīdzēt palielināt lapas skatījumu skaitu un samazināt atlēcienu līmeni.
 • Grūtāk ir lūgt trešo personu vietnēm izveidot saiti uz jūsu rakstiem. Ir daudz vieglāk izveidot saites savā vietnē.

Mēs iesakām padarīt par paradumu saites no jūsu jaunajiem rakstiem uz vecākiem rakstiem.

Tā kā iekšējām saitēm ir tik svarīga loma SEO, mēs pat esam to iekļāvuši mūsu rakstnieku kontrolsarakstā pirms publicēšanas.

9. Sāciet ģenerēt vairāk atpakaļsaišu

Atpakaļsaites

Atpakaļsaite ir ienākoša saite uz jūsu saturu no ārējas vietnes. Atpakaļ saites ir viens no ietekmīgākajiem signāliem Google klasifikācijā.

Ļoti grūti iegūt atpakaļsaišu no cienījamām vietnēm un emuāriem. Ne tikai iesācējiem, pat pieredzējuši emuāru autori cīnās ar to.

Šeit ir daži padomi, kā iegūt kvalitatīvas saites uz jūsu vietni:

 • Sazinieties ar ietekmētājiem un cienījamiem emuāriem savā nozarē un pēc tam pastāstiet viņiem par konkrētu jūsu vietnes saturu, kuru viņi, iespējams, vēlēsies saistīt..
 • Rakstiet viesu ziņas citos emuāros un vietnēs.
 • Intervējiet ietekmētājus un emuārus par jūsu emuāru. Viņi, visticamāk, vēlēsies paziņot saviem lietotājiem, lai viņi pārbaudītu viņu interviju, un jūs saņemsit atpakaļsaišu.
 • Vienkāršākais veids, kā iegūt atpakaļsaišu, ir pievienot saiti uz jūsu vietni visos savos sociālo mediju profilos.

10. Pievienojiet attēlus, diagrammas, infografikas, lai izveidotu vizuāli pievilcīgu saturu

Izmantojiet attēlus

5. solī mēs minējām, ka attēlu un diagrammu pievienošana jūsu rakstiem padara to lasāmāku.

Tā kā vizuālie elementi ir tik svarīgi, mēs uzskatām, ka viņi ir pelnījuši savu vietu šajā sarakstā.

Kā cilvēki, mūsu smadzenes dod priekšroku vizuāliem elementiem. Mēs mīlam krāsas un objektus, jo estētika izraisa emocionālas reakcijas mūsu smadzenēs. Tas padara mūs vairāk iesaistītus un iegrimt apkārtējā vidē.

Cilvēkiem patīk skatīties infografiku, jo tie padara informāciju saistošu un ērti lietojamu.

Jūsu emuāra ziņās esošie attēli piesaista lietotāja uzmanību un palīdz viņiem koncentrēties ne tikai uz vizuālo elementu, bet arī uz tekstu ap to.

Ja jūs tikko sākat darbu, ir svarīgi zināt, ka jūs nevarat izmantot tikai jebkuru attēlu, ko redzat internetā. Attēlus aizsargā autortiesības, un ar autortiesībām aizsargāta materiāla nozagšana var izraisīt nopietnas sekas.

Ideālā gadījumā jūs vēlaties izmantot savus attēlus, grafiku un fotogrāfijas, taču ne visi emuāru autori ir grafiskie dizaineri vai fotogrāfi.

Par laimi ir tik daudz lielisku resursu, lai atrastu attēlus bez autoratlīdzības, un ir pat rīki, kurus varat izmantot, lai ērti izveidotu savu grafiku. Šeit ir daži noderīgi resursi:

 • 16 labākās vietas, kur atrast bezmaksas publiskā domēna attēlus
 • 16 labākie rīki, lai izveidotu labākus attēlus emuāra ziņām
 • Ceļvedis, kā optimizēt attēlus emuāra ziņām

11. Pievienojiet saviem rakstiem videoklipus

Pievienojiet emuāra ziņām videoklipus

Video ir veiksmīgākais satura veids internetā. Lietotāji vairāk laika pavada emuāru ierakstos, kas satur video, nevis tikai tekstu un attēlus.

Videoklipu pievienošana rakstiem programmā WordPress ir ļoti vienkārša. Tomēr nekad nevajadzētu augšupielādēt videoklipus WordPress, jo tas nav optimizēts video straumēšanai.

Video, kas tiek mitināts jūsu WordPress mitināšanas serverī, aizņem pārāk daudz resursu, un lietotāja pieredze būtu briesmīga.

Labākais veids, kā pievienot videoklipus savai WordPress vietnei, ir augšupielādēt tos vietnē YouTube un pēc tam iegult tos emuāra ziņās.

Tas sniedz jums vēl lielāku ekspozīciju, jo pats YouTube ir pasaules otrais lielākais meklētājprogramma un populārā sociālo mediju platforma.

Ir daudz veidu, kā viegli izveidot video saturu jūsu vietnei. Šeit ir daži, ar kuriem jūs varat sākt:

 • Varat izveidot slaidrādes par to, kā apmācība, izmantojot balss pārsūtīšanas instrukcijas
 • Jūs varat izveidot ekrāna pārraides
 • Ierakstiet intervijas ar citiem jūsu nozares emuāru autoriem un ietekmētājiem
 • Kļūsti par vlogeru, pievienojot savus videoklipus pašbildes režīmā

Video rediģēšanai, ja izmantojat Mac, iMovie lieliski spēj veikt pamata video rediģēšanu. Windows lietotāji pamata rediģēšanai var izmantot bezmaksas video rediģēšanas programmatūru, piemēram, Lightworks vai Shotcut.

12. Izmantojiet lietotāja ģenerētu saturu

Pievienojiet lietotāja ģenerētu saturu programmā WordPress

Lietotāju ģenerēts saturs būtībā ir jebkāds saturs, kas jūsu vietnē tiek ģenerēts lietotāja darbības rezultātā. Tas ietver komentārus, atsauksmes, viesu ziņas, lietotāju atsauksmes un daudz ko citu.

Lietotāju ģenerēts saturs palīdz jums piesaistīt vairāk datplūsmas uz jūsu vietni, jo tas lietotājiem sniedz vairākas iespējas piedalīties un iesaistīties.

Lietotāji, visticamāk, atgriezīsies, koplietos un pat iegādāsies jūsu vietni, kad tam pavada vairāk laika.

Var pievienot daudz dažādu lietotāju veidotu saturu. Jums jāizvēlas, kas vislabāk atbilst jūsu emuāram, un jāsāk no tā.

Lai iegūtu vairāk ideju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress izmantot lietotāja ģenerētu saturu, lai palielinātu savu vietni.

13. Saglabājiet savu tīmekļa vietnes dizainu tīru un netraucētu

Tīrs dizains

Tirgū ir pieejams daudz lielisku WordPress tēmu. Problēma ir tā, ka daudzi iesācēji vēlas izmantot tēmu ar visiem zvaniem un svilpieniem. Šīs tēmas ne vienmēr ir ideāls jūsu vietnes dizains.

Slikts vietnes dizains neļauj lietotājiem tērēt vairāk laika jūsu emuārā, kas samazina jūsu lapas skatījumu skaitu.

Tā kā labs dizains palīdz viņiem atklāt vairāk satura, izpētīt dažādas sadaļas un pavadīt vairāk laika.

Lietotāji mums bieži jautā, kā izvēlēties labāko tēmu? Mūsu atbilde ir vienmēr censties panākt vienkāršību.

Vienkārša, tīra un funkcionāla tēma rada labu pirmo iespaidu un piedāvā vislabāko lietotāja pieredzi.

Ja jūs meklējat dažus ieteikumus tēmai, apskatiet mūsu ekspertu izvēlētās vitrīnas:

 • Labākās WordPress tēmas rakstniekiem
 • Labākās bezmaksas WordPress emuāru tēmas
 • Labākās vienkāršās WordPress tēmas

14. Optimizējiet vietnes ātrumu, lai ātrāk ielādētu lapas

Uzlabojiet vietnes ātrumu

Šajā tūlītējās gandarījuma laikmetā neviens nevēlas gaidīt vietnes ielādi. Ja jūsu vietne darbojas lēni, lietotāji vienkārši pamet jūsu vietni, pirms tā pat tiek ielādēta.

Meklētājprogrammas, piemēram, Google, vietņu ātrumu un lapas ielādes laiku arī uzskata par vienu no nozīmīgiem ranžēšanas faktoriem.

Lai pārliecinātos, ka vietne tiek ielādēta ātri, jums ir jāoptimizē WordPress veiktspēja. Tas nozīmē, ka jums jāizmanto kešatmiņa, jāizvairās no nevajadzīgas uzpūšanās un jāoptimizē attēli.

Mēs esam sagatavojuši soli pa solim WordPress veiktspējas optimizācijas rokasgrāmatu, kas palīdzēs jums paātrināt vietnes darbību, nenoalgojot izstrādātāju.

15. Sāciet e-pasta sarakstu tūlīt

Sāciet veidot savu e-pasta sarakstu

Lielākā daļa iesācēju pārāk daudz laika pavada, piesaistot jaunus lietotājus viņu vietnei. Tomēr vairāk nekā 70% lietotāju, kas pamet jūsu vietni, nekad neatgriezīsies.

Jūsu emuāru trafika palielināšanas triks NAV tikai jaunu apmeklētāju piesaistīšana, bet arī jums ir jātur atpakaļ esošie apmeklētāji.

Kā pārliecināties, ka lietotāji atgriežas jūsu vietnē?

Jūs to darāt, lūdzot viņiem parakstīties uz jūsu emuāru.

Lietotāji var abonēt jūsu vietnes sociālo mediju profilus. Tomēr vairums sociālo tīklu ierobežo jūsu sasniedzamību, un lietotāji var redzēt tikai daļu no jūsu satura.

Tas ir iemesls, kāpēc jums jāsāk veidot savu e-pasta sarakstu.

Labākais jūsu e-pasta sarakstu ir tas, ka jums tas pieder. Neviens nevar ierobežot jūsu sasniedzamību, un jūs iegūstat tiešu piekļuvi sava lietotāja iesūtnēm.

E-pasta mārketings ir visrentablākais un ļoti efektīvais mārketinga rīks, kas ir jūsu rīcībā.

Katru dienu jūs zaudējat potenciālos abonentus bez e-pasta saraksta.

Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, lūdzu, izlasiet mūsu rakstu par to, kāpēc e-pasta saraksta izveidošana ir tik svarīga.

Kad esat izveidojis e-pasta sarakstu, varat sūtīt regulārus e-pasta biļetenus, lai piesaistītu vairāk emuāru apmeklētāju.

16. Automātiski kopīgojiet savas emuāra ziņas

Kopīgojiet savu saturu

Uzsverot, ka jums vajadzētu izveidot e-pasta sarakstu, mēs nenozīmē, ka jums vajadzētu pārtraukt veidot sociālo mediju.

Patiesībā tieši pretēji, mēs vēlamies, lai jūs turpinātu veidot sociālo mediju, sekojot visām svarīgajām sociālajām platformām, un pat atrast jaunas nišu platformas, kuras varat izpētīt.

Sociālo mediju vietņu problēma ir tāda, ka jums regulāri jāievieto saturs, lai saglabātu savus profilus aktīvus un palielinātu datplūsmu uz jūsu emuāru.

Ja jūs to darāt manuāli, tad jūs diezgan daudz laika veltīsit satura kopīgošanai.

Šeit nonāk IFTTT. Tas ir bezmaksas tiešsaistes pakalpojums, kas ļauj automātiski kopīgot WordPress emuāra ierakstus sociālo mediju vietnēs..

17. Regulāri kopīgojiet savus vecos rakstus sociālajos medijos

Kopīgojiet vecās ziņas

Ja jums patīk vairākums emuāru, iespējams, dienā publicējat tikai vienu rakstu, tas nozīmē, ka atlikušajā dienas daļā jums nav nekādu jaunumu sociālajos medijos.

Tādās platformās kā Twitter jūsu Tweet drīz pazudīs, un jūsu lietotāji to, iespējams, pat neredzēs.

Vai nebūtu jauki, ja jūs varētu regulāri koplietot savu veco saturu ar regulāriem intervāliem visas dienas garumā?

Tas palīdzēs jums iegūt vairāk trafika no sociālajiem medijiem, palielinot redzamību un uzturot profilus aktīvākus.

Par laimi, jūs varat to automatizēt, izmantojot tādus rīkus kā Buffer un Revive Old Posts.

Izmantojot buferi, atjauninājumi jums būs jāveic masveida augšupielādēšanai manuāli. No otras puses, Atdzīvināt vecos ziņojumus ļaus jums automātiski koplietot savus vecos rakstus.

18. Izpētiet citus sociālos tīklus

Izpētiet vairāk sociālo tīklu

Tur ir tik daudz sociālo mediju vietņu, taču lielākā daļa no mums visu savu laiku pavada dažās populārākajās platformās, piemēram, Facebook un Twitter.

Acīmredzot vēlaties koncentrēties uz viņiem, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu emuāru.

Tomēr atkarībā no jūsu emuāra tēmām jums var būt lielāki panākumi citās sociālajās platformās, kas ir mazāk pārpildītas.

Piemēram, ja jūsu emuārs ir saistīts ar celtniecības uzņēmumiem, tad vietnē LinkedIn jūs varat atrast vairāk iesaistītu lietotāju.

Ja jūs vadāt dzīvesveida vai modes emuāru, tad Instagram, iespējams, ir platforma, kurai jums vajadzētu koncentrēties.

Jūs vienmēr varat pavadīt laiku Quora, lai atbildētu uz lietotāju jautājumiem, kas veido atpakaļsaišu un palīdz palielināt emuāru trafiku.

Mēs iesakām izmēģināt vairāk laika pavadīt sociālajos tīklos, kas nav lielie divi. Iespējams, ka tur atradīsit aizrautīgāku auditoriju un lielāku sekotāju.

19. Piedalīties tiešsaistes kopienās

Piedalieties tiešsaistes kopienās

Tiešsaistes kopienas ir liels trafika avots galvenokārt tāpēc, ka tajās jau ir iesaistīti lietotāji, kurus interesē jūsu emuāros apspriestās tēmas.

Jūs varat atrast mazākas kopienas vietnē Reddit, LinkedIn grupās, Facebook grupās, YouTube kopienās un citur.

Pro padoms: Ne tikai sāciet publicēt saites uz saviem rakstiem. To sauc par surogātpastu, un moderatori jūs tūlīt bloķēs.

Jums vajadzētu kādu laiku veltīt reputācijas veidošanai, atbildēšanai uz jautājumiem, pievienoties diskusijām un tikai tad koplietot savu vietni, ja tas ir piemērots.

20. Izveidojiet savas tiešsaistes grupas

Izveidojiet savas tiešsaistes grupas

Vēl viens veids, kā veidot kaislīgu sekošanu savam emuāram, ir savas tiešsaistes grupas izveidošana. Jūs varat izmantot bezmaksas platformas, piemēram, Facebook vai LinkedIn, un uzaicināt savus lietotājus pievienoties.

Pieaugot jūsu kopienai, palielināsies arī jūsu ietekme. Aktīvie jūsu grupas dalībnieki proaktīvi palīdzēs jums reklamēt jūsu emuāru viņu pašu sociālo mediju profilos.

Pēc kāda laika šī mazā kopiena var kļūt par galveno jūsu emuāra trafika avotu.

21. Piedalīties Q & Vietnes

Piedalieties jautājumu un atbilžu vietnēs

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka dažreiz vecas atbildes no tādām vietnēm kā Stack Exchange, Quora vai TripAdvisor joprojām pārspēj vairāk izveidotus emuārus meklēšanas rezultātos..

Vietnes ar jautājumiem un atbildēm ir viena no lielākajām tiešsaistes kopienām internetā.

Atbildot uz jautājumiem šajās platformās, priekšrocība ir tā, ka jūsu atbilde paliks dzīva ļoti ilgi, kas nozīmē, ka tā var kļūt par regulāru jūsu emuāra trafika avotu..

Vēlreiz mēs neiesakām jums vienkārši doties tur, lai nosūtītu savas saites. Tā vietā jums vajadzētu rakstīt faktiskas detalizētas atbildes ar saitēm uz jūsu emuāra ziņām tikai tad, ja tās atbilst kontekstam.

22. Atrodiet un iesaistiet ietekmētājus sociālajos medijos

Ietekmētāja mārketings

Ietekmētāji var palīdzēt reklamēt jūsu emuāru un var ievērojami palielināt vietnes trafiku.

Tomēr problēma ir tā, ka lielākā daļa ietekmētāju jau saņem daudz ziņojumu. Tā kā jūs esat jauns emuāru autors, viņi domā, ka jums, iespējams, vairs nav ko viņiem piedāvāt.

Tātad, kā jūs piesaistāt ietekmētāja uzmanību? Vēl svarīgāk ir tas, kā jūs tos piesaistāt, lai reklamētu jūsu emuāru?

Pirmkārt, jums ir jāsāk saruna ar viņiem sociālajos medijos.

Pēc tam kopīgojiet viņu saturu ar saviem komentāriem, atbildiet uz viņu pavedieniem, komentārus pievienojiet viņu emuāra ziņām.

Pārliecinieties, ka katra jūsu mijiedarbība viņu diskusijai rada pievienoto vērtību.

Ietekmētāji to mīl, kad lietotāji novērtē viņu centienus. Viņi jūs pamanīs un atcerēsies. Kad esat nodibinājis attiecības, varat vērsties pie viņiem, lai sniegtu padomu.

Tas izklausās pēc liela darba, bet palīdz veidot mūža draudzības, kas ir abpusēji izdevīgas.

23. Izmantojiet sociālo pierādījumu, lai iegūtu vairāk trafika

Izmantojot sociālo pierādījumu

Cilvēki ir sabiedriski dzīvnieki. Mums patīk uzzināt par citu cilvēku pieredzi kā sociālu pierādījumu un izmantot to pašu lēmumu pieņemšanai.

Lai reklamētu savu emuāru, šis sociālais pierādījums ir jāizmanto savā vietnē, sociālo mediju profilos, tvītos un e-pasta ziņojumos..

Tagad jums var rasties jautājums, kas notiks, ja es tikai sākšu? Kā es varu izmantot sociālos pierādījumus savā emuārā?

Ir daudz veidu, kā izmantot jaunu pierādījumu pat jaunā emuārā.

 • Pievienojiet atsauksmes veidlapu un lūdziet lietotājiem atstāt jums atsauksmes, kuras varat dalīties savā emuārā.
 • Tieši vērsieties pie lietotājiem un vāciet atsauksmes
 • Palūdziet lietotājiem novērtēt jūsu rakstus
 • Palūdziet lietotājiem uzrakstīt atsauksmes
 • Cipari ir smadzeņu konfektes. Kopīgojiet savu sociālo mediju skaitu, e-pasta sarakstu abonentu skaitu un citus numurus kā sociālo pierādījumu.

Neuztraucieties, ja jūsu skaits nav tik liels kā citos veiksmīgos emuāros, tie joprojām ir spēcīgs sociālais pierādījums.

24. Monitor sociālo mediju

Monitor sociālo mediju

Cilvēki visu laiku uzdod jautājumus tādos sociālo mediju vietnēs kā Twitter. Iestatiet brīdinājumus, lai uzraudzītu atslēgvārdus sociālajos medijos un pēc tam sāktu sarunas, lai atbildētu uz viņu jautājumiem, ar saiti atpakaļ uz atbilstošu rakstu jūsu vietnē.

Varat arī pārraudzīt sociālo mediju vietnes, meklējot savu zīmolu, saites, sarunas un citu.

Šajā nolūkā varat izmantot daudz rīku. Šeit ir daži no labākajiem sociālo mediju uzraudzības rīkiem, kas to visu var padarīt vienkāršu jums.

25. Izsekojiet savas vietnes atslēgvārdu klasifikāciju

Izsekojiet savu atslēgvārdu klasifikāciju

Kad esat sācis veidot saturu un to reklamēt, jums ir jāizseko, cik labi katrs skaņdarba saturs darbojas. Turklāt, pēc kādiem atslēgvārdiem tas tiek vērtēts.

To var izdarīt, izmantojot rīku Google Search Console. Tas ir bezmaksas rīks, ko nodrošina Google un kas palīdz jums redzēt, kā jūsu vietnei veicas Google meklēšanā. Mums ir pilnīgs Google Search Console ceļvedis, kas jums iemācīs izmantot šo ārkārtīgi jaudīgo rīku, piemēram, Pro.

Tālāk jūs vēlaties pārraudzīt savu konkurentu vietnes. Google meklēšanas konsole jums neteiks, kurš un kāpēc vērtē augstāk par jums.

Tam jums būs nepieciešami rīki SEMRush un Ahrefs. Izmantojot kādu no šiem rīkiem, jūs varat iegūt detalizētu ieskatu par konkurentiem, viņu populārākajiem atslēgvārdiem un to, kas jums jādara, lai viņu pārspētu..

26. Izsekojiet vietnes trafiku un lietotāju piesaisti

Izsekojiet lietotāju analītiku

Tagad, kad esat sācis iegūt nelielu trafiku, jums jāzina, no kurienes nāk jūsu lietotāji un ko viņi dara, atrodoties jūsu vietnē. Bez šiem datiem nevar novērtēt savu stratēģiju vai plānot nākamos soļus.

Šeit darbojas Google Analytics.

Tas izseko jūsu vietnes apmeklētājus un palīdz jums redzēt trafika pārskatus, iesaisti un citas lietotāju aktivitātes jūsu vietnē. Norādījumus skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt Google Analytics programmā WordPress.

Lielākā Google Analytics izmantošanas priekšrocība ir tā, ka jūs varat redzēt, ko dara jūsu lietotāji, kad viņi apmeklē jūsu vietni. Skatiet mūsu rakstu par to, kā izmantot Google Analytics, lai izsekotu lietotāju iesaistei jūsu vietnē.

Zinot šos datus, varat dubultot to, kas darbojas, un pārtraukt darīt to, kas nedarbojas.

27. Turpiniet apgūt tiešsaistes mārketingu un SEO

Šie padomi palīdzēs palielināt emuāru trafiku un turpināt piesaistīt vairāk abonentu.

Tomēr, tā kā jūsu emuārs aug, jums jāiemācās vairāk veidu, kā palielināt savu biznesu.

WPBeginner ir lielākā WordPress resursu vietne. Mēs regulāri publicējam tiešsaistes mārketinga un SEO konsultācijas. Mums ir arī vietne, kurā varat uzzināt vairāk par WordPress, emuāra audzēšanu un SEO.

OptinMonster emuārs ir vēl viens lielisks resurss, kuram vēlaties sekot. OptinMonster ir labākā reklāmguvumu optimizācijas programmatūra tirgū. Viņu emuārā viņi regulāri publicē rakstus par to, kā iegūt lielāku trafiku, abonentus un pārdošanas apjomus.

Mēs ceram, ka šie padomi jums palīdzēja palielināt jūsu emuāru trafiku. Varat arī apskatīt mūsu visnoderīgāko rīku sarakstu, kas palīdzēs jums turpināt attīstīt savu emuāru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map