Kā pareizi izveidot e-pasta biļetenu (soli pa solim)

Vai vēlaties izveidot e-pasta biļetenu savai vietnei, emuāram vai e-komercijas biznesam??


E-pasta biļetens palīdz uzturēt kontaktus ar lietotājiem, atgriezt viņus jūsu vietnē un pārveidot viņus par klientiem.

Izaicinājums ir tāds, ka daudziem iesācējiem ir grūti sākt e-pasta biļetenu. Galvenokārt tāpēc, ka viņiem šķiet, ka tas būtu pārāk tehniski vai laikietilpīgi.

Kā tas bija pirms 10 gadiem, bet tagad e-pasta biļetenu izveidot ir tik vienkārši, ka to var izdarīt pat neprofesionāls!

Kad esam izveidojuši e-pasta biļetenu ar vairāk nekā 1 miljonu abonentu, mēs esam nolēmuši izveidot galīgo ceļvedi par to, kā sākt e-pasta biļetenu ar soli pa solim..

Mūsu mērķis ir palīdzēt jums iziet procesu un pareizi izveidot e-pasta biļetenu.

Kā viegli izveidot biļetenu

Tā kā šī ir visaptveroša rokasgrāmata, ērtākai navigācijai esam iekļāvuši satura tabulu.

  Kas ir e-pasta biļetens?

  E-pasta biļetens ir tiešsaistes saziņas veids, kas ļauj nosūtīt ziņas, padomus un atjauninājumus par jūsu produktu, biznesu vai bezpeļņas organizāciju..

  Lai saņemtu šos atjauninājumus, cilvēkiem jāpievienojas jūsu e-pasta sarakstam, norādot savu e-pasta adresi. Šie lietotāji tiek dēvēti par abonentiem, potenciālajiem klientiem vai kontaktpersonām.

  Organizācijas un indivīdi izmanto e-pasta biļetenus dažādos veidos. Piemēram, uzņēmumi izmanto e-pasta biļetenus, lai lietotājiem nosūtītu informāciju par produktu, jaunpienācējus un jaunākos atjauninājumus.

  Vietnes un emuāri izmanto e-pasta biļetenus, lai nosūtītu satura atjauninājumus, palielinātu datplūsmu un veidotu lojālus sekotājus.

  Kāpēc sākt e-pasta biļetenu?

  Vai jūs zinājāt, ka vairāk nekā 75% cilvēku, kas šodien apmeklē jūsu vietni, nekad to vairs neatradīs?

  Tā nav jūsu vaina, bet tikai tas, ka internets ir tik milzīgs, un tur ir daudz satura.

  Sākot e-pasta biļetenu, jūs varēsit pārveidot šos vietnes apmeklētājus par abonentiem. Kad viņi pievienosies jūsu e-pasta biļetenam, jūs varēsit sazināties un atgriezt tos atpakaļ savā vietnē.

  Pamatā bez e-pasta biļetens katru dienu jūs zaudējat potenciālos abonentus un klientus.

  Tagad jūs domājat: “Ko darīt, ja mēs lūdzam lietotājiem sekot mums sociālajos medijos? Vai tas nenodrošinātu veidu, kā sazināties ar šiem lietotājiem? ”

  Tā būs, un jums noteikti vajadzētu veidot šādu sociālo mediju. Tomēr jums nepieder šīs sociālo mediju platformas.

  Sociālo mediju giganti, piemēram, Facebook un Twitter, ierobežo jūsu auditorijas sasniedzamību. Vēl svarīgāk ir tas, ka vairums lietotāju, iespējams, tik bieži nepārbauda savas sociālās plūsmas.

  No otras puses, cilvēki mēdz pārbaudīt savu e-pasta iesūtni vairākas reizes katru dienu. Lielākā daļa lietotāju izmanto e-pasta ziņojumos mobilo ierīci ar ieslēgtiem paziņojumiem.

  Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet mūsu rakstu par to, kāpēc e-pasta biļetenu veidošana ir tik svarīga.

  Kam vajadzētu sākt e-pasta biļetenu?

  Daudzi lietotāji bieži jautā mums, vai viņiem vajadzētu izveidot biļetenu savam biznesam, emuāram vai organizācijai. Mūsu atbilde vienmēr ir “Jā”.

  Pat ja jūs tikko sākat darbu, jums vajadzētu sākt veidot savu biļetenu no pirmās dienas. Katru dienu jūs to nedarāt, jūs zaudējat naudu, abonentus un potenciālos klientus..

  E-pasta mārketings ir abpusēji izdevīga situācija neatkarīgi no nozares, uzņēmuma vai vietnes trafika.

  1. E-pasta mārketings mazajiem uzņēmumiem

  Uzņēmējdarbības vietnes neatkarīgi no nozares vai lieluma vienmēr var gūt labumu no biļetenu izveides.

  Tas ir visrentablākais veids, kā uzturēt kontaktus ar esošajiem klientiem, vietnes apmeklētājiem un potenciālajiem klientiem.

  Pierakstīšanās uz Sony PlayStation biļetenu

  2. E-pasta biļetens e-komercijas vietnēm

  Pētījumā atklājās, ka reklāmas e-pasta dēļ vairāk nekā 44% e-pasta adresātu ir veikuši vismaz vienu pirkumu.

  Ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu, tad e-pasta mārketings ir visefektīvākais līdzeklis, lai pārveidotu pamestos ratiņus maksājošiem klientiem.

  Ilgu laiku e-komercijas giganti efektīvi izmanto e-pastu, lai ikdienas apmeklētājus pārveidotu par pircējiem.

  Pamesti grozu e-pasti

  3. E-pasta biļetens bezpeļņas organizācijai

  Bezpeļņas organizācijām ir jāsazinās ar saviem atbalstītājiem par ziedojumiem, atbalstu, pasākumiem un daudz ko citu. Citi nesēji, piemēram, sociālie mediji, tālrunis un fiziskā pasta sūtīšana, maksā daudz vairāk naudas nekā e-pasta mārketings.

  Human Rights Watch biļetenu pierakstīšanās forma

  E-pasta biļetenu izveidošana ļauj bezpeļņas organizācijai uzturēt kontaktus ar plašu sabiedrību, atbalstītājiem un ziedotājiem.

  Lietotāji, visticamāk, atver e-pastus no bezpeļņas organizācijas, kuru viņi atbalsta. Faktiski 49% tūkstošgadu dalībnieku dod priekšroku atjauninājumu saņemšanai no organizācijām, kuras tās atbalsta, izmantojot e-pastu.

  Lai uzzinātu vairāk, skatiet šo rakstu par to, kāpēc e-pasta mārketings ir būtisks bezpeļņas organizācijai.

  4. E-pasta biļetens emuāriem un ziņu vietnēm

  Ja vēlaties izveidot emuāru vai izveidot uz saturu balstītu ziņu vietni, tad e-pasta mārketings ir labākais veids, kā veidot savu auditoriju. Jūs redzēsit, ka visi populārie interneta tirgotāji, ietekmētāji un slavenie emuāru autori aktīvi veido savus e-pasta sarakstus.

  Krisa Brogana biļetens

  Lūk, kāpēc:

  • Jums jānosūta atjauninājumi pa e-pastu lietotājiem, kuri citādi nekad vairs neatgriezīsies jūsu vietnē.
  • Jūs veidojat pastāvīgu lojālu lasītāju auditoriju, nepaļaujoties uz trešo pušu platformām, piemēram, meklēšanu un sociālajiem medijiem.
  • Jūs nekontrolējat meklētājprogrammas vai sociālos saziņas līdzekļus. Jūsu meklēšanas rezultāti var samazināties, un jūsu sociālo mediju profili var tikt apturēti bez iemesla. No otras puses, jums pieder jūsu e-pasta saraksts un jums ir pilnīga brīvība to izmantot.

  5. E-pasta biļeteni izglītībai

  Izglītības iestādēm ir nepieciešams iesaistīto studentu, mācībspēku, vecāku un vietējo uzņēmumu atbalsts. Vai tas ir paredzēts līdzekļu vākšanai, uzņemšanai, pasākumiem vai citām darbībām; E-pasts ir lētākais un tiešākais veids, kā skolas un koledžas sazināties.

  Pierakstīšanās uz Kalifornijas Universitātes biļetenu

  Šie ir tikai daži piemēri, kā e-pasta biļeteni var dot labumu uzņēmumiem, privātpersonām un bezpeļņas organizācijai. Tur ir daudz vairāk piemēru, tāpēc vairums tirgotāju uzskata, ka e-pasta mārketings ir izšķirošs, lai gūtu panākumus tiešsaistē.

  To sakot, apskatīsim, kā jūs varat viegli izveidot e-pasta biļetenu, lai attīstītu savu biznesu un zīmolu.

  1. solis. Sāciet e-pasta biļetenu

  Vissvarīgākais, kas jums būs jāsāk ar e-pasta biļetenu, ir e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējs. Tie ir uzņēmumi, kas ļauj jums savākt e-pasta adreses un sūtīt masveida e-pastus.

  Burtiski pasaulē ir simtiem e-pasta mārketinga pakalpojumu, ieskaitot Constant Contact, SendinBlue, AWeber, Drip, ConvertKit un daudzus citus..

  Pēc gandrīz ikviena populāra e-pasta mārketinga pakalpojuma izmēģināšanas mēs iesakām mūsu lietotājiem izmantot pastāvīgo kontaktu. Viņi ir viens no populārākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, un viņu atbalsts ir liels, lai palīdzētu cilvēkiem sākt.

  Constant Contact piedāvā iesācējiem draudzīgu e-pasta mārketinga platformu ar vienkāršiem velciet un nometšanas rīkiem, kas palīdzēs ātri sākt darbu. Viņiem ir arī uzlaboti e-pastu saraksta izaugsmes rīki, mārketinga automatizācija, pievilcīgas veidnes un daudz kas cits.

  Vispirms jums jāapmeklē pastāvīgā kontakta vietne un jānoklikšķina uz pierakstīšanās pogas. Viņiem ir 60 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija (nav nepieciešama kredītkarte).

  Reģistrēšanās pastāvīgajam kontaktam

  Kad esat noklikšķinājis uz pogas, tas nonāks reģistrēšanās lapā, kur jums būs jāsniedz informācija, lai izveidotu kontu.

  Aizpildiet reģistrācijas formu

  Kad esat pabeidzis reģistrēšanos, jūs tiksit novirzīts uz pastāvīga kontakta iestatīšanu. Noklikšķiniet uz tālāk esošās “Izlaist šo darbību”, jo mēs šajā rakstā jums parādīsim, kā to vēlāk iestatīt.

  Izlaist vedni

  Tagad jūs sasniegsit pastāvīgās kontaktinformācijas paneli. Šeit pārvaldīsit savus e-pasta sarakstus, abonentus un nosūtīsit e-pasta biļetenu.

  Pastāvīgas kontaktinformācijas panelis

  Piezīme: Constant Contact bezmaksas izmēģinājuma konts ļauj jums nosūtīt tikai 100 e-pastus. Lai piekļūtu visām jaudīgajām funkcijām, jums būs jāiegādājas viņu apmaksāts plāns. WPBeginner lietotāji, izmantojot mūsu pastāvīgā kontakta kupona kodu, var saņemt īpašu 20% atlaidi.

  2. solis. E-pasta saraksta izveidošana

  E-pasta saraksts būtībā ir jūsu abonentu kontaktu saraksts. Padomājiet par to kā kontaktu grāmatu, kurā ir visu to lietotāju e-pasta adreses, kuri reģistrējas, lai saņemtu jūsu e-pasta biļetenu.

  Lai kontakti būtu sakārtoti, jums jāizveido e-pasta saraksts.

  Augšējā izvēlnē vienkārši noklikšķiniet uz saites Kontaktpersonas un pēc tam sānjoslā noklikšķiniet uz saites E-pasta saraksts.

  Jauna e-pasta saraksta izveidošana

  Šajā lapā būs redzami visi jūsu e-pasta saraksti. Pēc noklusējuma pastāvīgais kontakts izveido jums e-pasta sarakstu ar norādi “Vispārējas intereses”. Lai izveidotu jaunu e-pasta sarakstu, jums jānoklikšķina uz saites “Ievadīt jaunu sarakstu”.

  Izvēlieties e-pasta saraksta nosaukumu

  Jums tiks lūgts ievadīt sava saraksta nosaukumu. Šeit var ievadīt jebko, kas palīdz viegli identificēt sarakstu.

  Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pievienot sarakstu”, un pastāvīgais kontakts jums izveidos sarakstu.

  E-pasta saraksts ir izveidots

  Lai sāktu izmantot šo e-pasta sarakstu, jums jāpievieno vismaz viena kontaktpersona. Kontaktpersonu savam sarakstam varat pievienot manuāli, apmeklējot lapu Kontaktpersonas un noklikšķinot uz pogas Pievienot kontaktpersonas.

  Pievienojiet kontaktpersonu savam e-pasta sarakstam

  Tajā parādīsies nolaižamā izvēlne, kurā tiks jautāts, kā vēlaties pievienot kontaktpersonas. Lai turpinātu, jums jāizvēlas “Ievadiet vienu kontaktpersonu”.

  Nākamajā ekrānā jums jāievada kontaktinformācija. Šeit varat pievienot vienu no savām e-pasta adresēm. Tas ļaus jums pārbaudīt savas e-pasta kampaņas.

  Kontaktpersonas pievienošana e-pasta sarakstam

  Pēc kontaktinformācijas ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai to pievienotu. Jūsu e-pasta saraksts tagad ir gatavs lietošanai.

  Tagad, kad esat izveidojis e-pasta sarakstu, ir laiks iestatīt dažus pamata saraksta iestatījumus.

  3. solis. E-pasta saraksta iestatījumu iestatīšana

  Pirmais, ko vēlaties iestatīt, ir sveiciena e-pasts. Šī ir e-pasta ziņa, kas lietotājiem tiek nosūtīta, kad viņi pievienojas jūsu e-pasta biļetenam.

  Sāksim.

  Vispirms augšējā izvēlnē noklikšķiniet uz saites “Kampaņas” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Izveidot”.

  Izveidojiet sveiciena e-pasta kampaņu

  Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums tiks lūgts izvēlēties e-pasta kampaņas veidu. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz ‘E-pasta automatizācija’.

  E-pasta automatizācijas kampaņa

  Pēc tam jums jāizvēlas e-pasta automatizācijas tips. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz “Sveiciena e-pasts”.

  Atlasiet automātisko sveiciena e-pastu

  Tālāk jums tiks lūgts izvēlēties e-pasta veidni. Būvētājs automātiski parādīs sveiciena e-pasta veidnes, kuras varat izmantot kā sākumpunktu.

  Atlasiet sveiciena e-pasta veidni

  Vienkārši noklikšķiniet uz veidnes, lai atlasītu un atvērtu to pastāvīgās kontaktpersonas vilkšanas un nomešanas e-pasta veidotājā.

  Sveiciena e-pasta izveidošana

  Turpmāk jūs izveidosit sveiciena e-pasta biļetenu veidni.

  Lai sāktu, piešķirot savai kampaņai atbilstošu nosaukumu, tas palīdzēs jums identificēt kampaņu, kad jums nākotnē tā būs jārediģē vai jāmaina..

  Noklikšķiniet uz saites Bez nosaukuma augšējā kreisajā stūrī, lai to rediģētu. Tagad ievadiet savas kampaņas nosaukumu, piemēram, sveiciena e-pasts, jauna lietotāja reģistrēšanās, ievads utt.

  Kampaņas nosaukums

  Pēc tam jūs varat sākt rediģēt e-pasta veidni. Tas ir vilkšanas un nomešanas redaktors, tāpēc jūs varat vienkārši vilkt elementus no kreisās kolonnas un nomest tos uz audekla. Varat arī norādīt un noklikšķināt uz jebkura e-pasta adreses, lai to rediģētu.

  Norādiet un noklikšķiniet, lai rediģētu sveiciena e-pastu

  Jūs varat nomainīt logotipu ar savu, pievienot savu galvenes attēlu, lai tas atbilstu jūsu firmas zīmei, pielāgot e-pasta tēmu un ziņas tekstu atbilstoši jūsu vajadzībām.

  Kad esat apmierināts ar dizainu, noklikšķiniet uz Saglabāt, lai saglabātu savu e-pastu, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Turpināt.

  E-pasta veidotājs tagad lūgs jums izvēlēties e-pasta sarakstu. Iet uz priekšu un atlasiet sarakstu, kuru izveidojāt iepriekšējā solī. Pēc tam aizpildiet fiziskās adreses formu.

  Sveiciena e-pasta iestatījumi

  Tā kā daudzās valstīs tiek pieņemti pret surogātpastu saistīti tiesību akti, katrā jaunumu biļetenā ir jāiekļauj fiziskās adreses informācija. Tā var būt jūsu uzņēmuma adrese vai P.O. kaste.

  Visbeidzot, noklikšķiniet uz pogas Aktivizēt ekrāna augšējā labajā stūrī, lai saglabātu un aktivizētu sveiciena e-pastu.

  Ir izveidota sveiciena e-pasta kampaņa

  Jūs esat veiksmīgi izveidojis kampaņu “Sveiciena e-pasts”. Turpmāk visi jaunie lietotāji, kas pievienojas jūsu biļetenam, saņems šo e-pastu, reģistrējoties.

  Daži padomi, kā uzrakstīt efektīvu sveiciena e-pastu

  Sveiciena e-pastu vidējā atvērtā likme ir 50%, kas ir augstāka nekā jebkura cita jūsu nosūtīta e-pasta biļetens.

  Tā būs pirmā lieta, ko no jums dzirdēs jauni abonenti. Šī ir jūsu iespēja pārsteigt viņus, tāpēc viņi ar nepacietību gaida jūsu nākamo e-pasta biļetenu.

  • Sakiet paldies un dariet lietotājiem zināmus, ka jūs novērtējat viņu dalīšanos ar viņu kontaktinformācijā.
  • Tālāk jūs vēlētos iepazīstināt ar sevi, savu biznesu un to, ko darāt. Turiet to īsu un vienkāršu.
  • Paziņojiet lietotājiem, cik bieži jūs sūtāt viņiem e-pastu un kāda veida saturu un piedāvājumus viņiem vajadzētu sagaidīt.
  • Ja jūs apsolījāt lietotājiem stimulu pievienoties jūsu e-pasta sarakstam, tad iekļaujiet šo informāciju sveiciena e-pastā.
  • Labākais veids, kā iepazīstināt lietotājus ar savu zīmolu, ir viņu vietnes nosūtīšana uz visnoderīgāko saturu. Tas viņiem palīdz atklāt saturu un veicina iesaistīšanos.

  Lai iegūtu vairāk padomu, skatiet šo rokasgrāmatu par to, kā uzrakstīt perfektu sveiciena e-pastu jauniem abonentiem.

  4. solis. Biļetenu reģistrācijas veidlapu iestatīšana, lai iegūtu vairāk abonentu

  Tagad, kad esat reģistrējies e-pasta mārketinga platformā un izveidojis savu e-pasta sarakstu. Ir pienācis laiks sākt to reklamēt.

  Vienkāršākais veids, kā iegūt vairāk abonentu, savai vietnei ir jāpievieno biļetenu reģistrācijas veidlapas. Parasti jūsu e-pasta mārketinga pakalpojumam būtu gatavas pierakstīšanās veidlapas, kuras varat pievienot savai vietnei.

  Tomēr šīs pieteikšanās veidlapas neizskatās labi un dažreiz neietilpst konteinerā, kur vēlaties tās ievietot.

  Apskatīsim, kā savai WordPress vietnei viegli pievienot biļetenu pierakstīšanās veidlapas. Mēs parādīsim divas metodes, un jūs varat izvēlēties vienu vai abas kopā.

  1. Pievienojiet biļetenu reģistrācijas veidlapu, izmantojot WPForms Lite (bez maksas)

  WPForms ir labākais vilkšanas spēks & nometiet WordPress no spraudņa tirgū. Viņiem ir bezmaksas versija ar nosaukumu WPForms lite, kas ietver iebūvētu atbalstu, lai izveidotu savienojumu ar jūsu pastāvīgās kontaktpersonas kontu.

  Tas ļauj izmantot WPForms vilkšanas un nomešanas veidlapu veidotāju, lai izveidotu savu biļetenu pierakstīšanās veidlapu.

  Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt WPForms Lite spraudni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

  Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē WPForms »Iestatījumi lapu un noklikšķiniet uz cilnes “Integrācijas”.

  WPForms integrācija

  Jūs redzēsit tur uzskaitīto pastāvīgo kontaktu integrāciju. Jums ir jānoklikšķina uz pogas “Pievienot kontu”, lai to izvērstu.

  Tas parādīs jums nepieciešamo informāciju, lai savienotu jūsu pastāvīgās kontaktpersonas kontu ar WPForms. Noklikšķiniet uz saites, kas saka: “Noklikšķiniet šeit, lai reģistrētos pastāvīgajam kontaktam”..

  Savienojiet pastāvīgu kontaktu ar WPForms

  Tas parādīs uznirstošo logu, kas jūs aizvedīs uz pastāvīgo kontaktu vietni. Noklikšķiniet uz pogas Atļaut, lai WPForms piekļūtu jūsu pastāvīgo kontaktu kontam.

  Atļaut piekļuvi

  Tālāk redzēsit autorizācijas kodu, kas jums jākopē.

  Autorizācijas kods

  Pārslēdzieties atpakaļ uz WPForms iestatījumu lapu un ievadiet iepriekš kopēto autorizācijas kodu. Jums arī jānorāda nosaukums šai integrācijai.

  Pievienojiet autorizācijas kodu

  Visbeidzot noklikšķiniet uz pogas “Savienoties ar pastāvīgu kontaktu”.

  WPForms tagad izveidos savienojumu ar jūsu pastāvīgā kontakta kontu. Blakus integrācijai parādīsies etiķete “Savienots”.

  Pastāvīgais kontakts ir savienots

  Tagad jūs esat gatavs izveidot savu biļetenu pierakstīšanās formu, izmantojot WPForms.

  Vienkārši dodieties uz WPForms »Pievienot jaunu lapu, lai palaistu WPForms veidotāja saskarni.

  Izveidojot biļetenu, reģistrēšanās veidlapa

  Norādiet veidlapas nosaukumu un pēc tam noklikšķiniet uz veidnes “Pieteikšanās biļetenam”.

  Tādējādi tiks ielādēta izlasītā reģistrācijas forma ar nepieciešamajiem laukiem, kas jau ir pievienoti veidlapai.

  Notiek biļetenu pierakstīšanās formas rediģēšana

  Varat norādīt un noklikšķināt, lai rediģētu veidlapas laukus, mainītu lauku apzīmējumus un, ja nepieciešams, no kreisās kolonnas pievienotu citus laukus.

  Kad esat apmierināts ar veidlapu, jums jānoklikšķina uz cilnes Mārketings, lai to integrētu ar pastāvīgo kontaktu.

  Pievienojiet jaunu savienojumu

  Noklikšķiniet uz cilnes Pastāvīgais kontakts un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot savienojumu. Jums tiks lūgts norādīt šī savienojuma nosaukumu. Šeit var ievadīt jebko un pēc tam noklikšķināt uz pogas Labi.

  Nosauciet savienojumu

  Tālāk redzēsit šī savienojuma iestatījumus. Tas automātiski noteiks jūsu pastāvīgā kontakta kontu un parādīs to laukā Atlasīt kontu.

  Zemāk jums jāizvēlas e-pasta saraksts. Noklikšķiniet uz tā, lai atlasītu iepriekš izveidoto e-pasta sarakstu.

  Atlasiet e-pasta sarakstu un kartes veidlapu laukus

  Pēc tam WPForms veidlapas lauki ir jāapzīmē ar laukiem Pastāvīgā kontaktpersona. Kad esat pabeidzis, augšpusē varat noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu pierakstīšanās veidlapu.

  WPForms arī padara to ļoti vienkāršu, lai pievienotu savu biļetenu pierakstīšanās veidlapai jebkur jūsu vietnes lapā.

  Ja vēlaties pievienot veidlapu savas vietnes sānjoslai, apmeklējiet vietni Izskats »Logrīki lapu un pievienojiet logrīku WPForms sānjoslai.

  WPForms logrīks

  Norādiet savam logrīkam nosaukumu un pēc tam atlasiet iepriekš izveidoto pierakstīšanās formu. Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu iestatījumus.

  Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu, kā darbojas jūsu biļetenu pierakstīšanās forma.

  Sānjoslā tiek parādīta biļetenu pierakstīšanās forma

  Pierakstīšanās veidlapu varat pievienot arī saviem emuāra ierakstiem vai lapām. Vienkārši rediģējiet ziņu un satura apgabalā pievienojiet WPForms bloku.

  WPForms bloka pievienošana emuāra ziņai

  Pēc bloka pievienošanas atlasiet iepriekš izveidoto biļetenu pierakstīšanās formu, un WordPress to ielādēs jūsu ziņas iekšpusē. Tagad varat saglabāt vai publicēt savu ziņu un apmeklēt savu vietni, lai redzētu, kā tā darbojas.

  Pieteikšanās biļetenam WordPress formā

  2. Pievienojiet biļetenu reģistrācijas veidlapu, izmantojot OptinMonster (Pro)

  Šai metodei mēs izmantosim OptinMonster, kas ir labākais rīks tirgū, lai ātrāk iegūtu vairāk e-pasta abonentu.!

  Tajā ir iekļautas desmitiem reģistrēšanās formu ar augstu reklāmguvumu līmeni, piemēram, uznirstošie logi ar izejas nodomu tehnoloģiju, divpakāpju optiņi, iebīdāmās formas, peldošā josla un daudz kas cits. Tas dod jums jaudīgus rīkus, kas nepieciešami, lai ātri izveidotu e-pasta sarakstu.

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilnu OptinMonster gadījuma pētījumu, lai uzzinātu, kā mēs to izmantojām, lai palielinātu mūsu e-pasta abonentu skaitu par 600%.

  Pirmkārt, jums būs jāpierakstās uz OptinMonster kontu. Tas ir premium klases pakalpojums, un viņu plāni sākas no USD 9 mēnesī.

  Jūs varat izmantot mūsu OptinMonster kupona kodu: WPB10 lai saņemtu 10% atlaidi no pirkuma.

  Kad esat reģistrējies OptinMonster, jūs sasniegsit sava konta informācijas paneli.

  Izveidosim savu pirmo OptinMonster kampaņu. Lai sāktu, noklikšķiniet uz pogas Izveidot kampaņu.

  Izveidot kampaņu

  Tālāk jums tiks lūgts izvēlēties optīna veidu. Šīs rokasgrāmatas dēļ mēs izveidosim gaismas lodziņa uznirstošo pierakstīšanās formu. Zemāk jums jāizvēlas kampaņas veidne.

  Izvēlieties optin veidu un veidni

  Pēc tam jums tiks lūgts norādīt savas kampaņas nosaukumu un ievadīt savas vietnes adresi.

  Kampaņas iestatījumi

  Tas atvērs OptinMonster veidotāja saskarni. Tas ir spēcīgs kampaņu veidotājs, kas velk un nomet, kur jūs varat noformēt savas optin formas.

  OptinMonster celtnieks

  Varat norādīt un noklikšķināt, lai rediģētu jebkuru ekrānā redzamo vienumu. Varat arī pievienot jaunus blokus, lai optin pievienotu dažādus elementus.

  Kad esat apmierināts ar dizainu, ir pienācis laiks savienot OptinMonster kampaņu ar jūsu pastāvīgās kontaktpersonas kontu.

  Augšējā izvēlnē pārejiet uz cilni “Integrācijas” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pievienot jaunu integrāciju”.

  Jaunās integrācijas pievienošana OptinMonster

  Tālāk jums kā “e-pasta pakalpojumu sniedzējs” jāizvēlas pastāvīgais kontakts un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties ar pastāvīgu kontaktu”.

  Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums jānoklikšķina uz pogas Atļaut.

  Ļaujiet OptinMonster piekļūt jūsu pastāvīgās kontaktpersonas kontam

  Pārslēdzieties atpakaļ uz OptinMonster un norādiet šī savienojuma nosaukumu. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Savienoties ar pastāvīgu kontaktu”.

  Pievienojiet pastāvīgu kontaktu OptinMonster

  OptinMonster tagad atnāks jūsu pastāvīgā kontakta konta informāciju. Jums jāizvēlas e-pasta saraksts, kuru izveidojāt savam biļetenam.

  Atlasiet savu e-pasta sarakstu

  Tagad mēs apskatīsim jūsu kampaņas attēlošanas noteikumus. Displeja noteikumi ļauj jums izvēlēties, kad un kur parādīt savu kampaņu.

  Displeja noteikumi

  Pēc noklusējuma OptinMonster parādīs uznirstošo logu jebkuram lietotājam pēc 5 sekundēm. Uznirstošais logs parādīsies tikai pirmajā lapas skatījumā, un tas vairs netraucēs jūsu lietotājus tās pašas sesijas laikā.

  Pēc tam jums jāpārslēdzas uz cilni Publicēt un jāmaina kampaņas statuss uz Live. Pēc tam neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu visus kampaņas iestatījumus.

  Publicējiet savu OptinMonster kampaņu

  Jūsu OptinMonster kampaņa tagad ir gatava, pievienosim to savai WordPress vietnei.

  Pirmkārt, jums savā vietnē būs jāinstalē un jāaktivizē bezmaksas OptinMonster spraudnis. Šis spraudnis darbojas kā savienotājs starp jūsu WordPress vietni un OptinMonster.

  Pēc aktivizēšanas WordPress administratora sānjoslā jānoklikšķina uz izvēlnes vienuma OptinMonster. Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz pogas “Savienot kontu”, lai turpinātu.

  Pievienojiet OptinMonster WordPress

  Tālāk jums tiks lūgts ievadīt OptinMonster API atslēgu. Šo informāciju varat atrast savā kontā OptinMonster vietnē.

  Izveidojiet savienojumu ar OptinMonster

  Pēc API atslēgas ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Savienoties ar OptinMonster”. Spraudnis tagad savienos jūsu vietni ar OptinMonster.

  Pēc tam jums jāpārslēdzas uz cilni “Kampaņas”. Šeit parādīsies visas jūsu OptinMonster kampaņas. Ja šeit neredzat nevienu kampaņu, noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt kampaņas.

  Ieslēdziet kampaņu savā vietnē

  Tagad zem nupat izveidotās kampaņas jums ir jānoklikšķina uz “Tiešraide”. Pēc tam jūs varat apmeklēt savu vietni jaunā Incognito pārlūka cilnē, lai darbībā skatītu jūsu biļetenu reģistrēšanās uznirstošo logu.

  Pieteikšanās uz biļetenu

  OptinMonster ir neticami spēcīgs rīks, lai ātri iegūtu vairāk abonentu savai vietnei.

  Šeit ir daži citi kampaņu veidi, kurus varat izveidot, izmantojot OptinMonster.

  • Bīdāmas ritināšanas lodziņa reģistrācijas forma
  • Pielipšanas veidlapa lipīgai peldošai kājenei
  • FOMO aktivizēšana ar atpakaļskaitīšanas taimera reģistrācijas formu

  5. solis. Pirmā e-pasta biļetenu nosūtīšana

  Kad esat savā vietnē pievienojis biļetenu reģistrācijas veidlapas, jūs pakāpeniski sāksit saņemt abonentus. Pēc sākotnējā sveiciena e-pasta saņemšanas šie jaunie abonenti gaidīs, lai redzētu, ko jūs viņiem sūtāt nākamreiz.

  Tagad esat gatavs sūtīt biļetenu e-pastus.

  Izveidosim savu pirmo e-pasta kampaņu.

  Lieliska lieta, izmantojot pastāvīgu kontaktu, ir tas, ka tas nāk ar neticami viegli lietojamu e-pasta veidotāju ar tonnu skaistu veidņu.

  Kampaņu izveidošana un biļetenu e-pastu nosūtīšana ir diezgan vienkārša. Vienkārši piesakieties savā pastāvīgā kontakta kontā un no augšas noklikšķiniet uz izvēlnes Kampaņas.

  Izveidojiet jaunu pastāvīgo kontaktu kampaņu

  Kampaņu lapā ir uzskaitītas visas jūsu pašreizējās, iepriekšējās un automatizētās e-pasta kampaņas. Noklikšķiniet uz izveidošanas pogas, lai sāktu jaunu e-pastu.

  Jums tiks lūgts izvēlēties kampaņas veidu. Noklikšķiniet, lai atlasītu kampaņas veidu “E-pasts”, un turpiniet.

  Atlasiet e-pasta kampaņas veidu

  Tālāk jums jāizvēlas e-pasta veidne jaunumiem. Pastāvīgajai kontaktpersonai ir vairākas gatavas veidnes dažādām nozarēm, kampaņām un e-pasta veidiem.

  Izvēlieties e-pasta veidni

  Visas šīs e-pasta veidnes ir pilnībā pielāgojamas, un, lai tās pielāgotu, varat pievienot savu logotipu un attēlus. Kad esat rediģējis un saglabājis veidni, jūs to varēsit izmantot turpmākajām kampaņām.

  Mēs iesakām sākt ar vienkāršu biļetenu veidni un pielāgot to sava zīmola logotipam.

  Vienkārši noklikšķiniet uz veidnes, lai atlasītu to savam e-pasta biļetenam. Pastāvīgā kontaktpersona pēc tam ielādēs e-pasta veidotāju ar izvēlēto veidni.

  E-pasta veidnes rediģēšana

  Tas ir tas pats e-pasta veidotājs, kuru jūs izmantojāt, lai izveidotu sveiciena e-pastu. Varat pievienot sava zīmola logotipu, norādīt un noklikšķināt, lai pievienotu tekstu, saiti un attēlus.

  Emuāra ziņu pievienošana e-pasta biļetenam

  Varat arī ielādēt un pievienot jaunumus e-pasta ziņām. Kreisajā kolonnā noklikšķiniet uz pogas “Vairāk” un pēc tam velciet un nometiet bloku “Lasīt vairāk” uz savu e-pastu.

  Emuāra ziņu pievienošana ar saiti Lasīt vairāk

  Tālāk jums jānoklikšķina uz bloka “Lasīt vairāk”, lai to rediģētu. Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums jāievada pievienotā emuāra ziņas saite.

  Pievienojiet e-pasta ziņu savam e-pastam

  Noklikšķiniet uz priekšskatījuma pogas, lai ielādētu piedāvāto attēlu un raksta aprakstu, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Ievietot. Atkārtojiet procesu, lai pievienotu vairāk emuāra ziņu, ja nepieciešams.

  Kad esat apmierināts ar sava e-pasta dizainu un saturu, noklikšķiniet uz “Turpināt”, lai pārietu uz priekšu.

  Turpiniet e-pasta iestatījumus

  Nākamajā ekrānā, pirmkārt, jāizvēlas e-pasta adrese, uz kuru vēlaties nosūtīt šo ziņojumu. Pēc tam pārskatiet citus e-pasta iestatījumus lapā.

  E-pasta iestatījumi un plānošana

  Visbeidzot, jums jāizvēlas, vai vēlaties nosūtīt šo e-pastu uzreiz, vai arī ieplānot to nosūtīt vēlāk.

  Mēs iesakām sūtīt savus e-pastus pēc noteikta grafika. Tas lietotājiem palīdz paredzēt jūsu e-pasta saņemšanu un nosaka cerības. Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet šo ceļvedi par izdevīgākā laika izvēli biļetenu e-pastu nosūtīšanai.

  Lai saglabātu e-pastu, noklikšķiniet uz pogas Plānot ekrāna augšējā labajā stūrī.

  Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi izveidojis savu pirmo biļetenu e-pastu un plānojat to nosūtīt.

  Vajadzīga palīdzība efektīvu biļetenu e-pastu rakstīšanā? Skatiet šos padomus par efektīvu e-pasta biļetenu rakstīšanu.

  6. solis. Padomi, kā iegūt vairāk e-pasta abonentu

  2018. gadā pasaules mēroga e-pasta lietotāju skaits sasniedza 3,8 miljardi lietotājiem.

  Citā pētījumā 48% dalībnieku teica, ka viņi vēlētos saņemt atjauninājumus pa e-pastu no iecienītākajiem zīmoliem.

  Tas nozīmē, ka lietotāji dod priekšroku e-pastu saņemšanai no iecienītākajiem uzņēmumiem. Tagad paliek tikai jautājums, kā jūs viņus abonējat uz jūsu biļetenu?

  Par laimi, e-pasta mārketings pastāv jau ļoti ilgu laiku. Eksperti regulāri eksperimentē, dalās un atrod jaunus veidus, kā palielināt savu e-pasta sarakstus.

  Šeit mēs dalīsimies ar dažiem mūsu pašu padomiem, kas ir pārbaudīti un pierādīts, ka darbojas.

  1. Izmantojiet vairākas reģistrācijas formas

  Daudzi iesācēji savai vietnei pievieno tikai vienu biļetenu reģistrācijas veidlapu un aizmirst par to. Pievienojiet savai vietnei vairākas reģistrācijas formas, izmantojot dažādus izvietojumus.

  Vairākas reģistrācijas formas

  Tomēr jums jābūt uzmanīgam, lai nesabojātu lietotāju pieredzi ar agresīvām pamudinājumiem piereģistrēties.

  Piemēram, iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā otrā uzvedne parādās tikai tad, kad lietotājs ritina uz leju un pirmā pierakstīšanās forma vairs nav redzama.

  Sociālo plašsaziņas līdzekļu eksaminētājs izmanto vairākas pierakstīšanās formas un radošās stratēģijas, kas viņiem palīdzēja iegūt vairāk nekā 250 000 e-pasta abonentu (gadījuma izpēte).

  Turpiniet eksperimentēt ar dažādām formām un izvietojumiem, lai uzzinātu, kas dod vislabākos rezultātus.

  2. Izmantojiet svina magnētus, lai piesaistītu vairāk abonentu

  Svins magnēti ir īpaši piedāvājumi, kurus izmanto kā stimulu pievienoties jūsu e-pasta biļetenam. Šie īpašie piedāvājumi varētu būt ekskluzīva lejupielāde, e-grāmata, noderīgs resurss, atlaižu kupons utt.

  Svina magnēti darbojas ārkārtīgi labi, jo tie lietotājiem piedāvā tūlītēju gandarījumu un vērtību darbības veikšanai.

  Tieši zem šī raksta varat redzēt dzīvu svina magnētu piemēru, kur lietotājiem piedāvājam bezmaksas stimulu lejupielādēt mūsu galveno WordPress rīkkopa.

  Svina magnēta piemērs

  3. Piedāvājiet satura jaunināšanu

  Līdzīgi kā svina magnēti, satura jauninājumi lietotājiem piedāvā papildu saturu vai bonusa saturu, ko viņi var lejupielādēt pēc reģistrēšanās jūsu biļetenam..

  Savam esošajam saturam varat viegli pievienot satura jauninājumus. Tas var būt kontrolsaraksts, raksta lejupielāde PDF formātā, gadījuma izpēte, izpētes ziņojums un daudz kas cits.

  Satura jaunināšanas piemērs

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par satura jaunināšanas pievienošanu WordPress.

  4. Izmantojiet sociālos medijus, lai palielinātu savu e-pasta sarakstu

  Biļetenu reklamēšana sociālajos medijos

  Jūsu vietne nav vienīgā vieta, kur reklamēt savu biļetenu un atrast jaunus abonentus. Sociālo mediju platformas var būt vēl viena vieta, kur pārveidot sekotājus par e-pasta abonentiem.

  Lai iegūtu detalizētus padomus, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izmantot sociālos medijus, lai palielinātu savu e-pasta sarakstu

  Vajadzīgi vēl padomi? Iepazīstieties ar šādiem e-pasta mārketinga ceļvežiem:

  • 73 pārbaudīti padomi, kā palielināt savu e-pasta sarakstu
  • Kā veikt potenciālo pircēju ģenerēšanu programmā WordPress
  • 12 padomi, kā ātri palielināt savu e-pasta sarakstu

  7. solis. Kā nopelnīt naudu no e-pasta biļetens

  Viens no populārākajiem teicieniem starp digitālajiem tirgotājiem ir: “Nauda ir sarakstā”. Katru dolāru, ko iztērējat e-pasta mārketingā, vidējā atdeve ir 32 USD.

  Pieaugot abonentu skaitam, jūs vēlaties izpētīt iespējas pelnīt ar savu e-pasta biļetenu.

  Šie ir tikai daži no vienkāršākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu, izmantojot e-pasta biļetenu.

  1. Pārdodiet savus produktus

  Pārdodiet savus produktus

  Pirmkārt, jūs acīmredzot vēlaties izmantot savu e-pasta sarakstu, lai pārdotu savus produktus. Varat izmantot savu e-pasta sarakstu, lai nosūtītu īpašus piedāvājumus un atlaižu piedāvājumus tikai abonentiem.

  Varat arī viņus atgriezt savā vietnē, pievienojot aicinājumus uz darbību, piedāvāt saturu tikai biedriem, demonstrāciju un bezmaksas paraugus.

  Mēģinot pārdot savus produktus, paturiet prātā formulu “Value Value Value Pitch”.

  Tas būtībā liek domāt, ka jums vajadzētu piedāvāt trīs reizes lielāku vērtību nekā jūsu pārdošanas piķis. Lielākā daļa tirgotāju piekrīt, ka šādi e-pasti darbojas labāk nekā tie, kas ir nekas cits kā vienkāršs pārdošanas solis.

  2. Upsell produkti un pakalpojumi

  Pārdošana ir pārdošanas paņēmiens, lai pārliecinātu klientus iegādāties kaut ko papildu, piemēram, jauninājumu vai papildinājumu. Pieaugot e-pasta sarakstam, jūs varat nosūtīt personalizētus piedāvājumus esošajiem klientiem.

  Pārdošana pa e-pastu

  Pateicoties ļoti mērķtiecīgai ziņojumapmaiņai un personalizētiem piedāvājumiem, upsell e-pasti parasti darbojas daudz labāk. Tas var likt daudziem uzņēmumiem sūtīt vairāk šādu e-pasta ziņojumu.

  Jums jāatceras, ka vispirms jūsu e-pastiem vajadzētu būt vērtīgiem, pretējā gadījumā šie e-pasti drīz kļūs kaitinoši.

  3. Affiliate mārketings

  filiāļu mārketings

  Affiliate marketing ir novirzīšanas programma, kurā tiešsaistes mazumtirgotājs (reklāmdevējs) maksā jums komisiju, kad lietotāji iegādājas savu produktu, izmantojot jūsu novirzīšanas saiti.

  Jūs varat atrast produktus un pakalpojumus, kas varētu interesēt jūsu lietotājus, un pievienot biļetenu saites, pārskatus un kuponus jaunumu e-pasta ziņojumos.

  Lai sāktu, skatiet mūsu iesācēju ceļvedi par saistīto mārketingu.

  4. Reklamējiet vai izīrējiet savu e-pasta sarakstu

  Ja jūsu e-pasta saraksts ātri palielinās, varat nopelnīt naudu, īrējot e-pasta sarakstu.

  Jūs redzat, ka daudzi cilvēki neapzinās e-pasta mārketinga potenciālu, kamēr nav sapratuši, ka no e-pasta saraksta viņi varētu gūt ievērojamu labumu.

  Lai jums veicas, viņi tagad meklē kādu, kam jau ir pieejams to cilvēku saraksts, kurus interesē konkrēti produkti, pakalpojumi vai nozare.

  Jūs varat vērsties tieši pie šādiem reklāmdevējiem vai arī varat atrast e-pasta sarakstu starpniekus, piemēram, Info USA, List Giant vai Mailing List Direct..

  8. solis. Neļaujiet jaunumiem saņemt e-pastus

  Kā izvairīties no nonākšanas surogātpastā

  2012. gadā 90% no visiem e-pasta ziņojumiem bija surogātpasts. Šis skaitlis tika samazināts līdz 58% līdz 2018. gada beigām.

  Galvenais šī samazināšanās iemesls bija uzlabotās surogātpasta atklāšanas un novēršanas tehnoloģijas, ko izmanto e-pasta mārketinga rīki.

  Šīs ir lieliskas ziņas visiem lietotājiem un uzņēmumiem. Tomēr ar AI saistītas surogātpasta atklāšanas tehnoloģijas ir diezgan jutīgas un var kļūdaini atzīmēt jūsu e-pasta ziņojumus par surogātpastu.

  Tālāk ir minēti visizplatītākie iemesli, kāpēc biļetenu e-pasta adreses nonāk surogātpastā:

  1. Jūs neizmantojāt dubultu izvēli

  Būtībā visiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, ieskaitot pastāvīgo kontaktu, ir nepieciešama lietotāju piekrišana, lai viņi nosūtītu viņiem e-pastus. Tas tiek darīts, lietotājam pārbaudot savu e-pasta adresi pēc reģistrēšanās.

  Tomēr tie ļauj arī manuāli pievienot e-pasta adreses. Ja nepareizi izmantojat šo funkciju un pievienojat e-pasta adreses no nejaušiem avotiem, jūsu ziņojumi nonāk surogātpastā.

  2. Sūtītāja e-pasta adrese tika izmantota surogātpastam

  Ja jūsu sūtītāja e-pasta adrese tika izmantota surogātpasta vai ļaunprātīgas programmatūras nosūtīšanai, jūsu e-pasta kampaņas ar tādu pašu sūtītāja adresi nonāks surogātpastā. Tāpēc jums ir jāsaņem uzņēmuma e-pasta adrese, lai nodrošinātu jūsu biļetenu e-pastu augstu piegādi.

  3. Maldinošas tēmas

  Maldinošas e-pasta tēmas ir kaitinošas, un tā kā daudzi lietotāji ziņo par šādiem e-pasta ziņojumiem, mēstuļu algoritmi tagad var identificēt daudzas šādas līnijas un atzīmēt tās par mēstulēm.

  Tālāk ir sniegti daži parastās maldinošās tēmas piemēri.

  • Steidzami: atjauniniet savu informāciju
  • Paldies par pasūtījumu!
  • Jūs esat ieguvis balvu

  Vajadzīgi labi piemēri? Iedvesmai skatiet šīs 160+ izcilās e-pasta tēmu līnijas.

  4. Jūsu e-pastā jābūt precīzai informācijai

  Pret surogātpastu vērstie likumi daudzās valstīs nosaka, ka sūtītājam e-pasta ziņojumā ir jānorāda precīza adrese (sūtītāja e-pasta adrese), pilnīga fiziskā adrese un abonēšanas saite..

  Ja jūsu biļetenu e-pastā trūkst kāda no šiem, visticamāk, tas nonāks surogātpastā.

  Būtībā jums jāievēro noteikumi un vadlīnijas, ko nodrošina jūsu e-pasta mārketinga programmatūra, un jūs varēsit izvairīties no mēstuļu mapes..

  Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā viegli izveidot e-pasta biļetenu. Varat arī apskatīt mūsu rakstu par to, kā iegūt bezmaksas uzņēmuma e-pasta adresi, lai nosūtītu jaunumus e-pasta ziņojumiem.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me