Kā pareizi lūgt WordPress atbalstu un to iegūt

Mēs katru dienu palīdzam desmitiem lietotāju, sniedzot viņiem bezmaksas WordPress atbalsta palīdzību, izmantojot vai nu mūsu twitter vai mūsu kontaktformu. Tā kā brīvprātīgais sniedz bezmaksas atbalstu, šad un tad ir grūti neapmierināties ar jauniem lietotājiem, kuri uzdod jautājumus apsūdzošā tonī, nelietojot laiku un apsvērumus lasīt vai meklēt pagātnes informāciju. Tajā pašā laikā mēs saprotam arī sajūtu, ka esam tik ļoti satriekti par tik daudz informācijas, jo arī mēs vienā brīdī bijām iesācēji. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pareizi lūgt WordPress atbalstu un to iegūt.


Kā pareizi lūgt WordPress atbalstu un to iegūt

Pirms jautājat, saprotiet to:

Pirms lūgt WordPress atbalstu vai palīdzību saistībā ar konkrētu spraudni vai tēmu, jums jāsaprot, ka WordPress ir atvērtā koda kopienas projekts. Ikviens ir laipni aicināts izveidot spraudni, motīvu, dot labojumus kodolā, ieteikt / labot kļūdas utt. WordPress ir bezmaksas, tāpat kā vairums motīvu un spraudņu, kurus jūs tajā izmantojat..

Atsevišķi spraudņu izstrādātāji vai motīvu autori ir NAV vienmēr ir daļa no WordPress oficiālās komandas. Bieži vien tie spraudņi, kurus viņi atbrīvo BEZMAKSAS ir kaut kas, ko viņi ir izveidojuši savām vajadzībām brīvajā laikā, vai kaut kas, ko viņi ir izveidojuši klientam. Tātad, ja vien viņi nepārdod spraudni vai motīvu, jums vajadzētu pieņemt, ka viņi no tā nenopelna.

Lielākā daļa šo izstrādātāju gūst ienākumus no ārštata klientu projektiem. Lai arī vairumam izstrādātāju ir labi, ja viņi palīdz ar dažām mazām lietām, katram būs atšķirīgs punkts, kurā viņi vēlēsies saņemt samaksu par papildu atbalstu. Vairāk cieņu un pateicību jo jūs esat, jo vairāk tieksies jums palīdzēt bez maksas vai bez maksas.

Vienkārši esi jauks

Atcerieties, ka maksājat NEVAJADZĪGI par spraudņa izmantošanu, tāpēc zināma cieņa ir tā, ko vismaz varat maksāt izstrādātājam :)

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja vēlaties rakstiskas instrukcijas, turpiniet lasīt.

Kā pareizi uzdot pareizo jautājumu?

Vislabākā vieta, kur lūgt atbalstu bezmaksas spraudņiem, ir atbalsta forumi. Atbalsta forumu varat atrast, dodoties uz konkrētā spraudņa lapu krātuvē un noklikšķinot uz cilnes Atbalsts (tas nodrošina, ka jūsu atbalsta jautājums ir atzīmēts spraudņa autoram)

WordPress spraudņa atbalsta izvēlne

Pirms atbalsta pavediena izveidošanas pārliecinieties, ka esat apmeklējis FAQ lapu. Vislabāk ir arī meklēt problēmu Google tīklā, lai redzētu, vai kāds cits jau ir atbildējis uz šo problēmu.

Savā atbalsta pavedienā jūs vēlaties būt cieņpilns, skaidrs un kodolīgs. Nepareizs piemērs būtu:

Sveiki, puisīt, ir problēma ar jūsu spraudni @ # $ 1. Neveidot *&% ^ ja tas nedarbojas. Es izšķērdēju X stundas par šo stulbo lietu. Rūpes, lai palīdzētu?

Ja jūs rakstīsit tādā apsūdzošā tonī, jūs nonāksit kā A $$. Iespējams, ka jūs arī nekad nesaņemsit nekādu palīdzību.

Jums jāpatur prātā, ka jūs lūdzat ekspertu izmantot viņu vērtīgo laiku un bez maksas atbildēt uz jūsu jautājumu. Viens no labākajiem veidiem, kā izrādīt cieņu, ir uzskaitīt visu, ko līdz šim esat izdarījis, lai atrisinātu problēmu. Tas parāda, ka jūs neesat kaut kāds troļļotājs, kurš vienkārši vēlas, lai citi savu darbu paveiktu bez maksas. Pareizais jautājuma uzdošanas veids būtu:

Paldies, ka izveidojāt savu satriecošo XYZ spraudni. Kādu iemeslu dēļ es nevaru panākt, ka tas darbojas pareizi, un es būtu ļoti pateicīgs, ja jūs varētu man palīdzēt.

Es izmantoju WordPress versiju:
Spraudņa nosaukuma versija:

Es to izdarīju:

Es gaidīju, ka spraudnis to izdarīs:

Tā vietā tā rīkojās šādi (šeit iekļaujiet visus kļūdu ziņojumus)

Mana vietne tiek mitināta ar:

Esmu izmēģinājis šādus risinājumus:

Es izmēģināju problēmu šādos pārlūkos:

Paldies, ka veltījāt laiku, lai palīdzētu. ES to ļoti novērtēju :)

Tādā atbalsta ziņojumā kā iepriekš jūs uzrunājat visas iespējamās lietas, kas izstrādātājam būtu jāatbild uz jūsu jautājumu. Reizēm viņi var lūgt redzēt jūsu vietnes URL un / vai aktivizēto spraudņu sarakstu.

Kad esat izveidojis atbalsta pavedienu, jūs vienmēr varat ērti sazināties ar izstrādātāju vietnē twitter, kas var palīdzēt jūsu iespējām saņemt ātrāku atbildi. Čivināt piemērs būtu:

Sveiki, @twitterhandle, man ir problēma ar spraudņa vārdu. Būtu pateicīgs, ja jūs varētu palīdzēt: Saite uz atbalsta pavedienu.

Piezīme: ļaujiet atbildi saņemt vismaz 24 stundas. Jūs nezināt, kurā laika joslā atrodas autors un kāds ir viņu pašreizējais darba grafiks.

Lai ko jūs darītu, lūdzu, NEZVĒLIET viņiem, pat ja viņu vietnē redzat viņu numuru. Jūs arī nevēlaties surogātpastu pār visiem viņu saziņas kanāliem. Piemēram, pietiekami labs ir atbalsta pavediens + tvīts.

Atbalsta pavediens + Tweet + Facebook ziņa + e-pasts + tālruņa zvans = KAITINOŠS

Komerciālais spraudnis + motīvi

Izmantojot komerciālu spraudni vai motīvu, vienmēr ieteicams izmantot atbilstošos atbalsta kanālus.

Lielākajai daļai komerciālo produktu, piemēram, WPForms, elegantām tēmām, MonsterInsights, All in One SEO utt., Ir noteiktas atbalsta zonas. Jautājumu uzdošana jebkur, izņemot to noteiktos atbalsta apgabalus, jums daudz nepalīdzētu.

Piemēram: kad lietotājs nāk pie mums un lūdz komerciālu tēmu atbalstu, mēs vienkārši lūdzam viņu lūgt piemērotos kanālos.

Mēs to darām nevis tāpēc, lai būtu rupji, bet rīkojamies pareizi. Kad iegādājaties komerciālu spraudni vai motīvu, tas tiek atbalstīts.

Ja lejupielādējāt komerciālu spraudni / motīvu, par to nemaksājot caur torrenta vietni, tad neesat pelnījis mūsu atbalstu.

Visbeidzot, tas, ka jūs samaksājāt par produktu, nenozīmē, ka jums nevajadzētu būt jaukam. Jums vienmēr jābūt patīkamam pret atbalsta personīgo.

Lielākajai daļai šo cilvēku patiešām patīk palīdzēt citiem, bet jūs patiešām varat sabojāt viņu dienu, izmantojot negatīvus vārdus. Tāpēc, lūdzu, esiet jauks.

Traucējummeklēšana

Nevienam nepatīk palīdzēt tiem, kuri nevēlas sev palīdzēt. Jums vienmēr jācenšas novērst vispārējās WordPress problēmas. Labākais veids, kā pārbaudīt spraudņu konfliktus, ir deaktivizēt visus WordPress spraudņus un aktivizēt tos pa vienam. Varat arī labot citas kļūdas, kas varētu rasties, piemēram:

 • 50+ visbiežāk sastopamās WordPress kļūdas un to novēršana
 • Nāves WordPress baltais ekrāns
 • Iekšējā servera kļūda
 • Kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu
 • Kļūda atmiņā
 • Notīriet WordPress kešatmiņu, ja izmantojat kešatmiņas spraudni
 • Veiciet cieto atsvaidzināšanu (Ctrl + F5), lai notīrītu pārlūkprogrammas kešatmiņu

Bonusa padoms: Varat izmantot mūsu ceļvedi par ekrānuzņēmumu uzņemšanu un vietni Support Ally, lai spraudņa autoram / atbalsta komandai nosūtītu visnoderīgāko informāciju, lai viņi varētu sniegt jums vislabāko atbalstu.

Secinājums

Jūs vienmēr vēlaties būt jauks, kad lūdzat WordPress atbalstu. Kad esat saņēmis apmierinošu izšķirtspēju, mēs ļoti iesakām izplatīt laipnus vārdus par šo izstrādātāju. Jūs varat arī iegādāties viņiem alu vai kafiju, ziedojot dažus dolārus. Visbeidzot, ja jums ir kādi WordPress jautājumi, droši uzdodiet mums, izmantojot mūsu twitter vai mūsu kontaktformu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map