Kā pareizi nomainīt WordPress motīvu (Ultimate Guide)

Vai plānojat mainīt savas vietnes WordPress tēmu? WordPress padara lietotājiem ļoti viegli mainīt un pārvaldīt motīvus savā vietnē.


Tomēr jums jāatceras, ka aktīvās vietnes izskata mainīšana ir būtisks notikums. Pirms un pēc tēmas maiņas jums jāpatur prātā noteiktas lietas, lai jūs nezaudētu datus un vietņu trafiku.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim soli pa solim procesu, kā pareizi nomainīt WordPress motīvu, izmantojot pakāpenisko kontrolsarakstu.

Kā pareizi nomainīt WordPress motīvu (Ultimate Guide)

Šis ir īss pārskats par to, ko jūs uzzināsit šajā rakstā:

  Pirms WordPress tēmas mainīšanas veicamās lietas

  Lai gan motīva maiņa notiek burtiski dažu klikšķu attālumā, pirms procesa sākšanas jums jāveic daži piesardzības pasākumi.

  Mēs iesakām jums izlasīt šo kontrolsarakstu, lai pārliecinātos, ka WordPress tēmas mainīšanas process norit raiti un jūs nezaudējat svarīgus datus.

  1. Kopējiet pašreizējās tēmas fragmentus

  Dažiem WordPress starpposma lietotājiem patīk pielāgot savu vietni, pievienojot koda fragmentus tieši viņu motīva function.php failam..

  Tā kā šīs izmaiņas tika veiktas vienu reizi, cilvēki par tām parasti aizmirst.

  Ja jūs vai jūsu tīmekļa izstrādātājs veicāt šīs izmaiņas, tad noteikti izpētiet pašreizējās motīva failus un pierakstiet visu iepriekš pievienoto papildu kodu. Tas jums ļaus tos vēlāk pievienot jūsu jaunās tēmas function.php failā vai vietnei raksturīgajā WordPress spraudnī..

  2. Testa ielādes laiks

  Pirms mainīt savu motīvu, jums jāpārbauda vietnes ielādes laiks, lai pēc vietņu izmaiņu veikšanas jūs viegli varētu salīdzināt lapas ielādes laika atšķirības..

  Atcerieties, ka WordPress ātrums ir svarīgs faktors lietotāju pieredzē un SEO, tāpēc jums jāpārliecinās, ka jaunā tēma ir ātrāka nekā jūsu iepriekšējā.

  Varat pārbaudīt savas vietnes ātrumu, izmantojot tādu rīku kā Pingdom.

  Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis mājas lapas un arī dažu iekšējo lapu ielādes laiku.

  3. Nezaudējiet izsekošanas kodu

  Daži lietotāji pievieno savu analītikas izsekošanas kodu tieši motīvu failiem. Ir arī WordPress motīvi, kas ļauj iestatījumu panelī pievienot Adsense vai Analytics kodu.

  Viena no biežākajām iesācēju pieļautajām kļūdām ir šo kodu ignorēšana.

  Jums jāpārliecinās, ka esat nokopējis visus izsekošanas kodus, lai pēc motīva maiņas jūs varētu tos pievienot savai jaunajai vietnei.

  Lai to pierādītu nākotnē, mēs vienmēr iesakām lietotājiem instalēt Google analytics, izmantojot spraudni, piemēram, MonsterInsights, un citam izsekošanas kodam iesakām izmantot galvenes un kājenes spraudni.

  4. Veiciet pilnu dublējumu

  Pirms motīva maiņas vienmēr ieteicams dublēt ziņas, attēlus, spraudņus un datu bāzi.

  Lai izveidotu visas vietnes dublējumu, varat izmantot WordPress rezerves spraudni. Pirms pārejat, noteikti lejupielādējiet šo dublējumu datorā.

  Šis solis nodrošinās, ka varat viegli atgūt vietni, ja kaut kas noiet greizi.

  5. Sānjoslas saturs

  Sānjoslas izmanto dažādu logrīku pievienošanai, ieskaitot sociālās saites, sludinājumus, abonēšanas veidlapas vai kontaktinformācijas veidlapas.

  Pierakstiet šīs izmaiņas. Ja logrīkā ir pievienots kāds pielāgots kods, pārliecinieties, ka šo kodu nokopējat un ielīmējat datorā, lai jūs varētu to atkārtoti izmantot jaunajā motīvā.

  6. Uzturiet savu vietni uzturēšanas režīmā

  Laba prakse ir jūsu vietni iestatīt uzturēšanas režīmā, kad tajā veicat izmaiņas. Jūs nevēlaties, lai jūsu apmeklētāji labi redzētu būvlaukumu, kas tiek būvēts?

  Šim nolūkam mēs iesakām izmantot spraudni SeedProd.

  Spraudnis SeedProd

  Tas ir populārs WordPress spraudnis, kas ļauj viegli izveidot skaistas vietnes drīzumā un uzturēšanas režīma lapas jūsu vietnei.

  Lai jūsu vietne uzturētu uzturēšanas režīmu, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis SeedProd.

  Tālāk dodieties uz SeedProd »Iestatījumi lapa, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus. Šeit jums jāizvēlas Iespējot uzturēšanas režīmu radio pogu un noklikšķiniet uz Saglabāt visas izmaiņas pogu.

  SeedProd nodrošina uzturēšanas režīmu

  Kā instalēt WordPress motīvu

  Pēc iepriekš minēto piesardzības pasākumu veikšanas nākamais solis ir instalēt motīvu, kuru vēlaties izmantot savā vietnē.

  Ir tūkstošiem bezmaksas un maksas WordPress motīvu, no kuriem jūs varat izvēlēties. Fakts, ka lasāt šo rakstu, nozīmē, ka, iespējams, esat atradis labu tēmu savām vajadzībām.

  Ja jūs vēl neesat izvēlējies motīvu, mēs ļoti iesakām jums ieteikt šādus WordPress motīvus:

  1. Divi

  Divi WordPress tēma

  Divi ir viena no populārākajām WordPress tēmām tirgū. To darbina velkot un nometot Divi Builder, kas ļauj ērti izveidot jebkura veida vietnes.

  Tas nāk ar vairāk nekā 20 iebūvētiem izkārtojumiem un 46 dažādiem satura elementiem. Katru vietnes elementu varat viegli pielāgot un reāllaikā redzēt izmaiņas.

  2. Astra

  Astra WordPress tēma

  Astra ir viegla un ātrumam optimizēta WordPress tēma. Tas ir savietojams ar dažādiem lapu veidotāju spraudņiem, piemēram, Beaver Builder, Divi un Visual Composer.

  Tā ir tulkošanai un RTL gatava tēma. Tas ļauj jums sākt savu vietni jebkurā valodā un pat izveidot daudzvalodu vietni.

  Astra var viegli integrēt ar spraudni WooCommerce, lai jūs bez grūtībām varētu izveidot tiešsaistes veikalu. Izmantojot WordPress Theme Customizer, varat arī pielāgot galveni, kājeni, izkārtojumu un daudz ko citu.

  Mūsu iecienītākā daļa par Astra ir visas iesācēju vietņu veidnes, ar kurām tā nāk.

  3. StudioPress

  StudioPress WordPress motīvi

  Genesis ir vispopulārākais WordPress tēmas ietvars, un to ir izveidojusi StudioPress komanda. Varat izveidot pārsteidzošas vietnes, izmantojot Genesis ietvaru un citas StudioPress tēmas.

  Ja nezināt, StudioPress tagad ir WP Engine, populārākā pārvaldītā WordPress mitināšanas uzņēmuma, daļa..

  Ja reģistrējaties jebkuram WP Engine mitināšanas plānam, jūs bez maksas iegūsit vairāk nekā 35 StudioPress motīvus.

  4. OceanWP

  OceanWP WordPress tēma

  OceanWP ir atsaucīga un daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tas piedāvā vairākas demonstrācijas veidnes, kas veidotas, ņemot vērā dažādas profesijas un uzņēmumus.

  Tas ir savietojams ar galvenajiem lapu veidotāju spraudņiem. Varat arī izmantot dažādus paplašinājumus, lai pārietu uz jūsu vietni nākamajā līmenī.

  5. Bebru būvētājs

  Beaver Builder spraudnis

  Beaver Builder ir viens no labākajiem lapu veidošanas rīku vilkšanas un nomešanas spraudņiem, kas ļauj jums izveidot satriecošas savas vietnes lapas bez jebkādas kodēšanas prasmes.

  Beaver Builder ir saderīgs ar gandrīz katru WordPress motīvu, un jūs pat varat to izmantot, lai izveidotu pielāgotu WordPress motīvu, nerakstot nevienu kodu.

  Jebkurā gadījumā mēs ceram, ka iepriekš minētie ieteikumi palīdzēs jums izvēlēties WordPress tēmu savai vietnei.

  Kad esat izvēlējies motīvu, tas jāinstalē savā WordPress vietnē. Y

  ou var izmantot jebkuru no šīm 3 metodēm, lai instalētu WordPress motīvu:

  • Izmantojot WordPress motīvu meklēšanas opciju
  • Motīva augšupielāde no WordPress informācijas paneļa
  • Motīva instalēšana, izmantojot FTP

  Varat izlasīt mūsu rokasgrāmatu iesācējiem, kā instalēt WordPress motīvu, lai saņemtu palīdzību.

  Kā nomainīt WordPress tēmu, neveicot tiešraidi

  Kad esat uzstādījis jauno motīvu, esat gatavs mainīt motīvus.

  Tomēr vienmēr ir ieteicams pārbaudīt motīvu, pirms pāriet uz to savā aktīvajā vietnē.

  Tādā veidā jūs varēsit pārbaudīt jaunās motīva saderību ar esošajiem spraudņiem un pārliecināties, ka viss darbojas pareizi, kā vēlams.

  Ir divi veidi, kā varat mainīt savu WordPress motīvu, neveicot tiešraidi:

  1. Tiešsaistes priekšskatījuma opcija

  Pēc noklusējuma WordPress ļauj priekšskatīt motīvu savā vietnē, to nemainot.

  Lai to izdarītu, dodieties uz Izskats » Motīvi no sava administratora paneļa kreisās sānjoslas.

  Šajā lapā jūs redzēsit visas instalētās motīvas savā vietnē. Novietojiet peles kursoru virs motīva, kuru vēlaties priekšskatīt, un noklikšķiniet uz Tiešraides priekšskatījums pogu.

  WordPress Theme Live Preview iespēja

  Tas atvērs jauno motīvu WordPress Theme Customizer. Tagad varat pārbaudīt jauno tēmu un pārliecināties, ka viss darbojas pareizi.

  2. Tēmas slēdža spraudnis

  Vēl viena iespēja ir izmantot spraudni Theme Switcha. Tas ļauj jums priekšskatīt jauno motīvu, to neaktivizējot.

  Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē šis bezmaksas spraudnis. Tālāk dodieties uz Iestatījumi » Tēmas slēdzis no sava administratora paneļa kreisās sānjoslas.

  Motīvu slēdža spraudņa iestatījumu lapa

  Lapā Iestatījumi jāizvēlas opcija “Iespējot motīvu pārslēgšanu” un pēc tam ritiniet līdz lapas apakšai, lai noklikšķinātu uz Saglabāt izmaiņas.

  Šis spraudnis tagad parādīs visas jūsu instalētās motīvas šīs lapas apakšā. Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz savas jaunās motīva, lai to priekšskatītu tīmekļa pārlūka jaunā cilnē.

  Motīvu slēdža pieejamo motīvu sadaļa

  Kā nomainīt WordPress tēmu vietnē

  Kad esat pārbaudījis jauno motīvu, ir pienācis laiks sākt motīva pārslēgšanas procesu savā WordPress vietnē.

  Lai to izdarītu, dodieties uz Izskats » Motīvi no WordPress administratora paneļa kreisās sānjoslas.

  Mainiet WordPress motīvu tiešsaistes vietnē

  Šajā lappusē peles kursors jāpārvieto virs tēmas, kuru vēlaties izmantot, un pēc tam noklikšķiniet uz Aktivizēt poga, lai mainītu WordPress motīvu.

  Tagad jūs varat apmeklēt savas vietnes sākumlapu, lai redzētu jauno tēmu darbībā.

  Kā manuāli nomainīt WordPress motīvu

  Dažreiz kļūda var padarīt jūsu WordPress administratora zonu nepieejamu. Tādā gadījumā jūs nevarēsit mainīt motīvu, izmantojot iepriekš minēto metodi.

  Lai atkoptu vietni, tā ir jāatjauno no dublējuma, vai arī jūs varat novērst WordPress kļūdas problēmu, kas rada problēmu.

  Tomēr, ja jums nav rezerves kopijas, motīvu varat mainīt manuāli, izmantojot phpMyAdmin.

  Šī metode ļauj jums informēt WordPress, kuru motīvu izmantot, mainot informāciju datu bāzē.

  Vispirms jāpieslēdzas savai vietnei, izmantojot FTP klientu, un jādodas uz / wp-content / themes / mapi.

  FTP WordPress motīvu mape

  Šeit varēsit redzēt visas tēmas, kas pašlaik ir instalētas jūsu vietnē. Jūs varat arī instalēt WordPress motīvu, izmantojot FTP, ja jūs to neredzat.

  Pēc tam vēlaties pierakstīt izmantotā motīva mapes nosaukumu, jo tas jums būs nepieciešams vēlāk.

  Pēc tam jums jādodas uz sava WordPress mitināšanas konta cPanel. Šajā lapā jums būs ritiniet uz leju līdz sadaļai Datu bāzes un pēc tam noklikšķiniet uz phpMyAdmin.

  cPanel atveriet phpMyAdmin

  Kad esat phpMyAdmin, ekrāna kreisajā pusē redzēsit datu bāzu sarakstu. Vienkārši noklikšķiniet uz datu bāzes, kuru izmantojat savai WordPress vietnei.

  phpMyAdmin atvērta datu bāze un tabula

  Tālāk parādīs tabulu sarakstu šajā datu bāzē. Lai to atvērtu, noklikšķiniet uz tabulas “wp_options”.

  Piezīme: Pēc noklusējuma izmanto WordPress wp_ kā tabulas vārdu prefiksu. Tomēr ir iespējams izmantot atšķirīgu datu bāzes prefiksu, kā parādīts iepriekšējā attēlā.

  Tagad jums jāatrod veidne un stilu lapa rindas labajā panelī.

  Veidņu un stila lapu rindas

  Pēc tam noklikšķiniet uz Rediģēt rindā “veidne” esošā saite, lai atvērtu redaktoru.

  Šeit jums jāmaina opcijas vērtība laukā līdz motīva nosaukumam, kuru vēlaties izmantot. Parasti tas ir tāds pats kā mapes nosaukums mapē / wp-saturs / motīvi / mape, kuru iepriekš kopējāt.

  Mainīt veidnes vērtību

  Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Ej pogu, lai saglabātu izmaiņas. Pēc tam dodieties uz priekšu un atkārtojiet to pašu rindu “stila lapa”.

  Pēc abu rindu izmaiņām varat doties uz savu vietni, lai redzētu jauno motīvu darbībā.

  Darāmās lietas pēc tēmas maiņas

  Kad esat mainījis tēmu savā vietnē, pirms apkopes režīma izslēgšanas jums ir jārūpējas par noteiktām lietām.

  Varat apskatīt šo kontrolsarakstu ar lietām, kas jādara pēc WordPress tēmas maiņas:

  1. Pārbaudiet savu vietni

  Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka visas funkcijas, spraudņi un logrīki darbojas pareizi.

  Jums vajadzētu ieguldīt nedaudz laika, lai pārbaudītu savu vietni un pārbaudītu dažādas lietas, tostarp ziņas, komentāru sadaļu, attēlus un kontaktinformācijas veidlapu.

  2. Pārlūku savietojamība

  Pārlūkprogrammām ir tendence parādīt noteiktas lietas atšķirīgi.

  Lai pārliecinātos, ka jūsu vietne izskatās labi visos lielākajos pārlūkos, jums vajadzētu pārbaudīt savu vietni dažādos tīmekļa pārlūkos, tostarp Google Chrome, Firefox, Safari un Internet Explorer..

  3. Pievienojiet izsekošanas kodu

  Kad esat pārbaudījis funkcijas un savstarpējo pārlūku savietojamību, vietnei jāpievieno sava analīze un Adsense izsekošanas kods.

  Lai pievienotu Google Analytics izsekošanas kodu, varat izmantot spraudni MonsterInsights. Tas ļaus jums pareizi iestatīt analītiku un skatīt detalizētu vietņu statistiku tieši WordPress informācijas panelī.

  4. Izslēdziet apkopes režīmu

  Jūs varat atspējot uzturēšanas režīmu savā vietnē, lai tas darbotos.

  Ja izmantojat spraudni SeedProd, dodieties uz vietni SēklasProd » Iestatījumi no kreisās sānjoslas. Iestatījumu lapā atlasiet “Disabled” un noklikšķiniet uz Saglabāt visas izmaiņas lai izslēgtu apkopes režīmu.

  SeedProd atspējo uzturēšanas režīmu

  5. Testa ielādes laiks

  Pēc tēmas maiņas vēlreiz jāapmeklē vietne Pingdom, lai pārbaudītu sākumlapas ielādes laiku.

  Pēc tam salīdziniet to ar ielādes laiku, kad tika instalēta vecā tēma. Ja redzat kādas būtiskas atšķirības, varat sekot mūsu ceļvedim, lai uzlabotu WordPress ātrumu.

  6. Monitora atlēcienu līmenis

  Pēc motīvu maiņas jums jāuzrauga savas vietnes atlēcienu līmenis.

  Ja jūsu jaunā tēma nav lietotājam draudzīga un grūti orientējama, tā var palielināt jūsu vietnes atlēcienu līmeni.

  Lai samazinātu atlēcienu līmeni un palielinātu lapas skatījumu, varat pievienot saistītās ziņas, logrīku ar populāru ziņu un rīvmaizi.

  7. Lūdziet atsauksmes

  Varat arī lūgt lietotājiem atsauksmes un ieteikumus, kā uzlabot vietnes dizainu. Lietotāju ievadīšanai varat izmantot aptaujas veidlapas vai tiešsaistes aptauju.

  Izmantojot jauno e-pasta mārketinga pakalpojumu, varat dalīties ar jauno dizainu ar abonentiem un lūgt viņiem ieteikumus. Tas palīdzēs jums gūt idejas par to, ko viņi vēlētos redzēt pilnveidotus.

  Mēs ceram, ka šis soli pa solim palīdzēja jums viegli mainīt savu WordPress motīvu. Jūs varētu vēlēties redzēt mūsu sarakstu ar obligātajiem WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me