Kā pareizi pievienot Google AdSense savai WordPress vietnei

Google AdSense ir viens no populārākajiem veidiem, kā gūt peļņu no savas vietnes.


Tas ļauj jums automātiski pārdot savas vietnes reklāmas vietu reklāmdevējiem un saņemt samaksu. AdSense ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā sākt pelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot savu vietni.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pievienot Google AdSense pakalpojumā WordPress, kā arī dažus labākos paņēmienus un padomus, kā palielināt savus ieņēmumus..

Pareizi pievienojot Google AdSense pakalpojumā WordPress

Kas ir Google AdSense??

Google AdSense ir Google reklamēšanas tīkls, kas ļauj emuāru autoriem un vietņu īpašniekiem nopelnīt naudu, parādot tekstu, attēlu, video un citas interaktīvas reklāmas savās vietnēs. Šīs reklāmas ir mērķētas uz vietnes saturu un auditoriju, tāpēc tās ir ļoti atbilstošas.

Google AdSense ir bez problēmām, jo ​​jums nav jāsaskaras ar reklāmdevējiem vai jāuztraucas par naudas iekasēšanu. Google administrē un uztur attiecības ar reklāmdevējiem. Viņi iekasē maksājumu, ņem pārvaldības maksu un pārējo naudu jums nosūta.

AdSense piedāvā maksas par klikšķi reklāmas (MPK), kas nozīmē, ka jūs nopelnāt naudu katru reizi, kad lietotājs noklikšķina uz reklāmas jūsu vietnē. Par klikšķi saņemtā summa mainās atkarībā no dažādiem faktoriem.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Darba sākšana ar AdSense

Vispirms jums jāreģistrējas Google AdSense kontam. Ja jums ir Gmail konts, jūs varat izmantot savu esošo kontu, lai reģistrētos.

Kad esat iesniedzis pieteikumu, jums būs jāgaida, kad Google AdSense komanda to pārskatīs. Dažiem izdevējiem tas var aizņemt no dažām stundām līdz pāris nedēļām.

Kad tas ir apstiprināts, varat pieteikties savā AdSense kontā un saņemt reklāmas kodu. Šis ir kods, kas jums jāievieto savā vietnē, lai parādītu reklāmas.

Nesen Google AdSense izsludināja automātiskās reklāmas, kas nozīmē, ka jūs ielīmējat tikai vienu koda daļu, un Google automātiski izlemj, kad, kur un cik reklāmas rādīt katrā lapā.

Tomēr vairums izdevēju joprojām izmanto manuālo metodi, lai individuāli ievietotu reklāmas savā vietnē.

Mēs parādīsim abas metodes. Vispirms iesakām sākt ar manuālo reklāmas izvietošanu. Kad esat sācis pelnīt, varat eksperimentēt ar automātiskajām reklāmām, lai pats tās salīdzinātu.

1. Manuāli ievietojiet Google AdSense reklāmas kodu WordPress

Jums jāsāk, noklikšķinot uz izvēlnes Reklāmas kreisajā kolonnā un pēc tam pārejot uz cilni Pēc reklāmas vienības. Šeit jums jānoklikšķina uz “Izveidot jaunu sludinājumu”..

Jums tiks lūgts izvēlēties reklāmas veidu. Jūs varat izvēlēties no “Attēla reklāmas”, “Ievietojamās reklāmas” un “Rakstā ievietotās reklāmas”..

Ja neesat pārliecināts, sāciet ar attēla reklāmām.

Izvēlieties reklāmas veidu

Tālāk jums jānorāda šīs reklāmas vienības nosaukums un jāizvēlas reklāmas izmērs un tips.

Nosauciet reklāmas vienību un izvēlieties reklāmas veidu

Reklāmas nosaukums tiek izmantots tikai iekšējām vajadzībām, tāpēc jūs to varat nosaukt, piemēram, “SiteName Sidebar”..

Nākamā iespēja ir reklāmas lieluma izvēle. Kaut arī Google piedāvā plašu reklāmas izmēru klāstu, daži lielumi ir uzskaitīti sadaļā Ieteiktie, jo tie ir vispopulārākie reklāmdevēju vidū.

Varat arī izvēlēties, vai jūsu reklāma ir atsaucīga vai fiksēta. Mēs iesakām izvēlēties adaptīvas reklāmas, jo tās labi darbojas visās ierīcēs un ekrāna izmēros.

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot, lai turpinātu.

AdSense tagad jums ģenerēs reklāmas kodu. Tajā ir unikālais reklāmas vienības ID un jūsu izdevēja ID.

Kopēt reklāmas kodu

Ja jūsu vietnei ir Google AMP versija, tad varat arī kopēt savu AMP lapu kodu.

Vienkārši nokopējiet reklāmas kodu un ielīmējiet to vienkārša teksta redaktorā, piemēram, Notepad vai TextEdit. Jums tas būs nepieciešams nākamajā solī.

Google AdSense pievienošana WordPress

Jums jānosaka, kur vēlaties rādīt sludinājumu savā vietnē. Reklāmas visbiežāk tiek parādītas sānjoslā. Varat pievienot Google Adsense sānjoslā, izmantojot WordPress logrīkus.

Vienkārši dodieties uz Izskats »Logrīki lapa jūsu WordPress administratora apgabalā. Tālāk velciet & nometiet logrīku “Pielāgots HTML” attiecīgajā logrīku apgabalā un ielīmējiet tur savu Google AdSense kodu.

Ielīmējiet Google AdSense kodu WordPress sānjoslā

Lai nodrošinātu labāku izvietojuma kontroli un izsekošanu, iesakām pārbaudīt AdSanity WordPress spraudni. (Skatīt: labākie WordPress reklāmu pārvaldības risinājumi)

2. Pievienojiet automātisko reklāmu AdSense kodu WordPress

Atsevišķu reklāmu pievienošana dažādām vietnes vietnēm prasa daudz laika. Lielākā daļa iesācēju cīnās, lai atrastu labākās vietas, kur vietnēs rādīt reklāmas.

Lai to atrisinātu, Google ir ieviesis automātiskās reklāmas. Tas ļauj jūsu vietnei vienkārši pievienot vienu koda fragmentu un ļaut Google AdSense noskaidrot vietu, kurā maksā visvairāk, reklāmas izmēru un veidu.

Šīs metodes trūkums ir tāds, ka jums ir mazāka kontrole pār reklāmas izvietošanu savā vietnē.

Ja vēlaties pievienot lietot automātisko reklāmu funkciju, šādi varat pievienot savai vietnei Google AdSense.

Vispirms piesakieties savā Google AdSense kontā un noklikšķiniet uz cilnes Reklāmas. Tālāk jums jānoklikšķina uz pogas Saņemt kodu, lai ģenerētu automātisko reklāmu kodu.

Ģenerējiet automātisko reklāmu kodu Google AdSense

Tagad AdSense ģenerēs koda fragmentu ar jūsu izdevēja ID un parādīs to uz ekrāna. Tagad šo kodu var nokopēt un ielīmēt teksta redaktorā.

Auto reklāmas kods

AdSense automātisko reklāmu koda pievienošana WordPress

Automātisko reklāmu kodā tiek izmantots viens koda fragments, lai ģenerētu reklāmas visur jūsu WordPress vietnē. Tas nozīmē, ka kods jāpievieno visām lapām, kurās vēlaties parādīt sludinājumu.

Viens veids, kā to izdarīt, ir koda pievienošana WordPress motīva header.php failam. Tomēr šīs metodes trūkums ir tāds, ka, atjauninot vai mainot motīvu, jūsu reklāmas kods pazūd.

Labākais veids, kā pievienot savai vietnei jebkuru vietnes mēroga kodu, ir izmantot spraudni, piemēram, Ievietot galvenes un kājenes.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Ievietot galvenes un kājenes. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz Iestatījumi »Ievietot galvenes un kājenes lappuse. Turpmāk galvenes sadaļā jāielīmē savs Google AdSense kods.

Ievietojiet reklāmas kodu galvenē

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu izmaiņas.

Spraudnis tagad pievienos reklāmas kodu visās jūsu vietnes lapās. Reizēm reklāmu rādīšana var aizņemt Google AdSense.

AdSense paraugprakse un bieži uzdotie jautājumi

Gadu gaitā mēs esam atbildējuši uz vairākiem ar AdSense saistītiem jautājumiem. Iepriekš izmantojot AdSense vairākās mūsu vietnēs, mēs esam daudz iemācījušies par optimizēšanu. Tālāk ir sniegta AdSense paraugprakse un bieži uzdotie jautājumi.

Kāds ir labākais AdSense reklāmas izmērs?

Lai arī reklāmas izvietojums ir galvenais, mēs esam secinājuši, ka labākie izmēri ir 336 × 280 un 300 × 250. Šīs reklāmas mēdz ietilpt lielākajā daļā ekrāna izmēru, un arī tām ir vislabākā atalgojuma likme.

Kāds ir labākais AdSense izvietojums?

Tas pilnībā ir atkarīgs no jūsu izkārtojuma. Mērķis ir iegūt vairāk klikšķu, tāpēc vēlaties izvietot reklāmas redzamākā vietā. Esam secinājuši, ka reklāmas, kas tiek ievietotas satura ekrāna augšdaļā, parasti iegūst visvairāk klikšķu.

Vairāki lietotāji mums ir jautājuši par AdSense pievienošanu peldošam logrīkam, jo ​​tas būs ļoti pamanāms. Mēs ļoti iesakām to nedarīt, jo to neatļauj Google pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Ja jūs pārkāpjat viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, jūs varat tikt aizliegts programmā.

Vai es varu noklikšķināt uz savām Google AdSense reklāmām?

Bieži vien iesācējiem ir kārdinājums noklikšķināt uz savām reklāmām vai lūgt ģimenes locekļus noklikšķināt uz viņu reklāmām. Lūdzu, nedariet to. Google algoritms ir ļoti gudrs un zina, kad jūs noklikšķiniet uz savas reklāmas. Tas var likt jums aizliegt piedalīties programmā.

Kas ir lapas RPM pakalpojumā Google AdSense?

RPM apzīmē ieņēmumus no tūkstošiem, kas nozīmē ieņēmumus uz 1000 seansiem. To nosaka, reizinot kopējo klikšķu skaitu un maksu par klikšķi un tad dalot to ar kopējo lapu skatījumu skaitu..

Vai es varu izmantot savu Blogger vai YouTube AdSense kontu kopā ar WordPress?

Jā tu vari. Ja sākāt lietot AdSense vienā no Google mitinātajām platformām, piemēram, Blogger vai YouTube, tad varat mainīt savu AdSense konta veidu un izmantot to kopā ar WordPress. Aizpildot pieteikuma veidlapu, Google AdSense būs jānorāda tās vietnes URL, no kuras vēlaties gūt peļņu.

Vienkārši piesakieties savā AdSense kontā un pēc tam sadaļā “Manas reklāmas” noklikšķiniet uz opcijas “Citi produkti”. Pēc tam jums jānoklikšķina uz “Jaunināt tūlīt” un jāaizpilda pieteikuma veidlapa.

Kas ir VKS Google AdSense?

VKS vai vidējā klikšķu skaits ļoti atšķiras dažāda veida vietnēm. Jūsu reklāmas klikšķi ir atkarīgi no daudziem faktoriem, piemēram, jūsu vietnes tēmām, auditorijas veida, reklāmas izvietojuma jūsu vietnē un daudz ko citu. Google AdSense ideālo VKS patiešām ir grūti noteikt, jo jums nav piekļuves citu vietņu, piemēram, jūsu, klikšķu likmēm..

Tomēr Google AdSense ir iebūvēti rīki, kas sāks rādīt jums ziņojumus, ja jūsu vietne nesaņem labu VKS. Lai uzlabotu ieņēmumus no reklāmām, varat sekot optimizācijas vadlīnijām, kas parādītas Google AdSense informācijas panelī.

Kad un kā Google AdSense maksā izdevējiem?

Katru mēnesi Google AdSense aprēķina jūsu iepriekšējā mēneša ieņēmumus un parāda tos jūsu lapā “Darījumi”. Ja jūsu ieņēmumi atbilst prasītajam slieksnim, jūsu maksājums tiek apstrādāts un atbrīvots līdz attiecīgā mēneša 21. datumam.

Ir pieejamas vairākas maksājuma metodes, ieskaitot tiešo elektronisko pārskaitījumu, bankas pārskaitījumu, čeku, Western Union un citas.

Kāpēc Google AdSense noraidīja manu pieteikumu?

Google Adsense var noraidīt jūsu pieteikumu, ja jūsu vietne neatbilst AdSense programmu politikām vai to noteikumiem un nosacījumiem.

Kādas ir prasības, lai saņemtu Google AdSense pieteikumu?

Šīs ir obligātās prasības, lai jūsu Google AdSense konta pieteikums tiktu apstiprināts.

 • Jūsu vietnei un visam tās saturam jāatbilst AdSense programmu politikām un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.
 • Jūsu vietnei jābūt vismaz 6 mēnešus vecai.
 • Jums, pretendentam, jābūt vecākam par 18 gadiem.

Piezīme. Pat ja jūsu pieteikums atbilst visām prasībām, Google AdSense joprojām patur tiesības noraidīt jūsu pieteikumu.

Vai var pievienot Google AdSense savā WordPress.com emuārā?

WordPress.com neļauj pievienot savai vietnei Google AdSense, ja vien neesat veicis jaunināšanu uz biznesa plānu. Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, lūdzu, skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp WordPress.com un WordPress.org.

Kāda ir atšķirība starp Google AdSense un Google AdWords?

Google AdWords ļauj jums reklamēties citās vietnēs, ieskaitot tās, kas piedalās Google AdSense programmā.

Google AdSense ļauj nopelnīt naudu no savas vietnes, rādot reklāmas savā vietnē.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums pievienot Google AdSense jūsu WordPress vietnē. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā palielināt emuāru trafiku, kā arī par labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, lai palielinātu abonentu skaitu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map