Kā pievienot PayPal ziedojumu pogu WordPress

Vai jūs vēlaties pievienot ziedošanas pogu savai WordPress vietnei? PayPal padara ziedojumu pieņemšanu jūsu vietnē ļoti ērtu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress pievienot pogu PayPal ziedot.


Ziedojumi

Daudzi emuāru autori un bezpeļņas organizācijas pievieno WordPress vietnēm PayPal ziedojumu pogas. Tas viņiem ļauj segt emuāra uzturēšanas izmaksas un / vai ģenerēt līdzekļus savam mērķim. Ja vēlaties sānjoslā vai ziedojumu lapās pievienot PayPal ziedošanas pogu, tad jūs esat īstajā vietā.

Piezīme: 1. metode darbojas tikai ar pašu mitinātām WordPress.org vietnēm. Ja vēlaties WordPress.com vietnēm pievienot pogu PayPal ziedot, tad manuāli pievienojiet kodu 2. metodei. (Skatiet atšķirību starp bezmaksas WordPress.com un WordPress.org)

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Pirms sākat, pirmais, kas jums jādara, ir izveidot PayPal kontu. Ja jums tāds jau ir, vienkārši piesakieties tajā, jo jums būs nepieciešama informācija vēlāk rakstā.

1. metode: PayPal pogas pievienošana WordPress, izmantojot spraudni

Vienkāršākais veids, kā WordPress pievienot PayPal ziedošanas pogu, ir izmantot vienu no daudzajiem bezmaksas PayPal ziedojumu spraudņiem..

Sākumā instalējiet un aktivizējiet spraudni PayPal Donations. Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »PayPal ziedojumi lai konfigurētu spraudni.

Lapas spraudņa PayPal ziedojumi iestatījumu lapa

Vispirms jums būs jāsniedz savs PayPal e-pasts, kuru izmantojāt konta izveidošanai, un pēc tam jāizvēlas valūta.

Jūs varat arī izvēlēties no sava PayPal konta nodrošināt pielāgotas ziedojumu lapas URL, kā arī sniegt atgriešanās URL, uz kuru lietotāji tiks novirzīti uz vietni pēc ziedojuma, piemēram, pateicības lapa.

Varat izveidot WordPress lapu, lai pateiktos ziedotājiem, un pēc tam kā atgriešanās lapu ievadīt lapas URL.

Kas attiecas uz ziedojumu iespējām, jūs varat pievienot fiksētu summu, mērķi un atsauci saviem PayPal ziedojumiem. Visbeidzot, jūs varat izvēlēties PayPal pogas stilu. Kad esat pabeidzis, vienkārši saglabājiet iestatījumus.

Atlasiet displeja pogu

Tagad jūs varat parādīt savu PayPal ziedošanas pogu, izmantojot jebkuru WordPress ziņu vai lapu, izmantojot īskodu [paypal-donation]..

Kā alternatīvu varat apmeklēt Izskats »Logrīki savu WordPress administratora sadaļu un pievienojiet PayPal ziedojumu pogu sānjoslai.

PayPal logrīks WordPress sānjoslā

Logrīkam ir vienādi iestatījumi, tāpēc viss, kas jums jādara, ir nodrošināt ziedojuma logrīka nosaukumu un tekstu un saglabāt logrīka iestatījumus.

Bezmaksas PayPal ziedojumu spraudņi pakalpojumam WordPress

PayPal ziedojumu spraudnis ir līdz šim vienkāršākā un vienkāršākā metode, lai iesācējiem pievienotu ziedošanas pogu. Tomēr, tā kā ir pieejams daudz PayPal spraudņu, tas var mulsināt. Mēs ar rokām atlasījām labākos PayPal ziedojumu spraudņus, kurus varat izmantot.

  • PayPal ziedojumu poga
  • PayPal ziedojumu pogas + MailChimp
  • Bezšuvju ziedojumi
  • PayPal ziedojuma formas izveidošana bezpeļņas organizācijai, izmantojot WordPress

Ja vēlaties vairāk nekā tikai ziedot pogu, pārbaudiet mūsu 10 WordPress PayPal spraudņu sarakstu, lai ērti pieņemtu maksājumus. Šie spraudņi palīdzēs ne tikai vākt ziedojumus, bet arī tos izmantot, lai pārdotu digitālo saturu, pakalpojumus un pat fiziskas preces.

2. metode: PayPal pogas manuāla pievienošana WordPress

Tā kā WordPress.com neļauj instalēt spraudņus, vietnei WordPress.com jums manuāli jāpievieno PayPal ziedošanas poga..

Šī metode darbojas arī visiem WordPress lietotājiem, kuri nevēlas instalēt spraudni.

Sākumā piesakieties savā PayPal kontā un noklikšķiniet uz izvēlnes vienuma Rīki. Nākamajā lapā noklikšķiniet uz ikonas PayPal pogas.

Pogas PayPal sadaļā Rīki

Nākamajā lapā jums būs jānoklikšķina uz saites, lai labajā pusē izveidotu jaunu parasto pogu.

Jaunas PayPal pogas izveidošana

Pogas izveidošanas lapā zem pogas veida jums jāizvēlas ziedojumi. Pēc tam izvēlieties valūtu, summu utt. Kad esat apmierināts ar iestatījumiem, vienkārši noklikšķiniet uz “Izveidot pogu”..

PayPal izveidojiet pogu Ziedot

Nākamajā lapā jūs redzēsit kodu, kas nepieciešams, lai parādītu PayPal ziedošanas pogu. Noklikšķiniet uz cilnes E-pasts, jo šī opcija ļaus izmantot citas pielāgošanas iespējas. Ielīmējiet šo URL bloknotā vai citā teksta redaktorā.

Saite PayPal par pogu Ziedot

Pēc tam dodieties uz savu WordPress administratora apgabalu un rediģējiet ziņu vai lapu, kurai vēlaties pievienot PayPal ziedošanas pogu. Ir svarīgi, lai jūs atrastos teksta redaktora, nevis vizuālā redaktora režīmā. Pēc tam nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:

Noteikti aizstājiet “Jūsu e-pasta URL, ko saņēmāt no PayPal” ar saiti, kuru iepriekš aprakstītajā ielīmējāt piezīmjdatorā..

Tas ir viss. Tagad jūsu WordPress vietnēs bez spraudņa ir PayPal ziedošanas poga.

Jūs varat arī ielīmēt kodu WordPress teksta logrīkā, lai pievienotu to sānjoslā.

Šeit ir redzams ziedojuma pogas tiešais piemērs:

Ziedo WPBeginner

Jūtieties brīvi noklikšķināt uz tā, lai redzētu, kā tā darbojas. Jūs varat veikt ziedojumu, lai palīdzētu mums, ja šis raksts jums noderēja :)

Pielāgošanas opcijas

Iemesls, kāpēc mēs izvēlējāmies e-pasta saiti, nevis vietnes veidlapas kodu, ir tas, ka jūs varat viegli pielāgot ziedojuma attēlu. Zemāk ir dažas citas oficiālas PayPal ziedojumu pogas. Vienkārši nokopējiet kodu un aizstājiet attēla sadaļu galvenajā kodā.

Ja jums nepatīk neviens no šiem attēliem, varat izveidot savu. Vienkārši augšupielādējiet šo attēlu savā WordPress multivides bibliotēkā un iegūstiet faila saiti. Pēc tam pievienojiet šo saiti zemāk esošajā kodā:

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums WordPress pievienot PayPal ziedošanas pogu. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot pogu Stripe donate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me