Kā pievienot piedāvātos attēlus vai ievietot sīktēlus pakalpojumā WordPress

Piedāvātie attēli, kas pazīstami arī kā sīktēli, ir populāra WordPress motīvu funkcija. Mūsdienās lielākajai daļai WordPress fotografēšanas tēmu, restorānu tēmām, baznīcas tēmām un cita veida tēmām ir iebūvēts atbalsts sīktēlu ievietošanai. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pievienot WordPress piedāvātos attēlus vai ievietot sīktēlus.


Jūs varētu domāt, kāpēc mēs savstarpēji aizvietojam piedāvātos attēlus un sīktēlu sīktēlus. Kad šī funkcija pirmo reizi tika ieviesta WordPress 2.9, to sauca par sīktēliem. Tomēr nākamajā versijā tas tika pārdēvēts par piedāvāto attēlu.

Iesācēju ceļvedis piedāvātajiem attēliem programmā WordPress

Piedāvātie attēli vai sīktēlu ievietošana ir motīva funkcija. Lielākā daļa tēmu, piemēram, Genesis un citas, pēc noklusējuma atbalsta piedāvātos attēlus.

Vienkāršs veids, kā noskaidrot, vai jūsu tēma atbalsta piedāvātos attēlus, ir dodoties uz ziņas redaktoru. Vienkārši izveidojiet jaunu ziņu un nedaudz ritiniet uz leju, lai redzētu, vai ekrāna labajā pusē ir meta lodziņš, ko sauc par piedāvātajiem attēliem..

Piedāvāto attēlu metabox WordPress

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Ziņas sīktēla vai piedāvātā attēla pievienošana programmā WordPress

Lai pievienotu Featured attēlu WordPress ziņojumā, vienkārši noklikšķiniet uz saites “Set Featured Image” Featured image meta lodziņā, kas parādīts iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā..

Tas atvērs WordPress multivides augšupielādētāju. Varat to izmantot, lai augšupielādētu attēlu no datora vai izmantotu esošu attēlu no multivides bibliotēkas. Kad esat atlasījis attēlu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Iestatīt piedāvāto attēlu.

Piedāvātā attēla iestatīšana programmā WordPress

Attēls parādīsies meta lodziņā Piedāvātais attēls, piemēram:

Piedāvātais attēls ir pievienots WordPress ziņojumā

Ir svarīgi ņemt vērā, ka attēls jūsu tēmā var parādīties mazliet savādāk. Tas viss ir atkarīgs no tā, kā jūsu tēma apstrādā piedāvātos attēlus.

Dažās žurnālu tēmās tiek izmantoti mazāki sīktēli blakus sānu ziņojumu kopsavilkumiem galvenajā lapā un lielāka versija – vienas ziņas skatā.

Atkarībā no iestatījumiem, ko noteicis motīvu izstrādātājs, jūsu piedāvātais attēls automātiski parādīsies kopā ar jūsu ziņām. Tomēr, ja vēlaties mainīt veidu, kā jūsu tēma apstrādā attēlotos attēlus un ievietojiet sīktēlus, turpiniet lasīt.

Piezīme: Viss, kas atrodas zem tā, prasīs kodēšanas zināšanas.

Motīvu izstrādātāju ceļvedis piedāvāto attēlu un sīktēlu ievietošanai WordPress

Kaut arī piedāvātais attēls ir populāra funkcija, ko atbalsta liels skaits tēmu, joprojām ir iespējams, ka jūs, iespējams, izmantojat motīvu, kas neatbalsta piedāvātos attēlus. Tādā gadījumā varat motīvam pievienot piedāvāto attēlu atbalstu. Ja jums ir ērti rediģēt motīvu failus un zināt savu ceļu ap nelielu CSS, tad varat to izdarīt pats.

Lai WordPress motīvam pievienotu piedāvāto attēlu atbalstu, motīva failā function.php jāpievieno šī koda rinda:

add_theme_support (‘post sīktēli’);

Šis kods ļaus piedāvāto attēlu atbalstu ziņām un lapām. Tagad varat doties uz ziņām vai lapām, un redzēsit, ka piedāvātā attēla opcija ir iespējota. Tomēr, kad iestatāt piedāvāto attēlu, tas automātiski netiks parādīts jūsu WordPress motīvā. Lai parādītu motīvos piedāvātos attēlus, jums jārediģē veidnes un jāpievieno šī koda rinda tur, kur vēlaties parādīt piedāvāto attēlu:

<?php the_post_thumbnail (); ?>

Faili, kuros pievienojat iepriekš minēto kodu, mainīsies atkarībā no motīva. Jūs vēlēsities pievienot kodu sava pasta cilpai.

Iepriekš norādītais kods ir pamatfunkcija, kas jāpievieno piedāvāto attēlu atbalstam un parādīt piedāvātos attēlus motīvā. Lai iestatītu augšupielādēto piedāvāto attēlu attēla lielumu, šī koda rinda jāpievieno savam function.php failam.

set_post_thumbnail_size (50, 50);

Set_post_thumbnail_size parametri ir šādā secībā: platums, augstums.

Varat arī iestatīt papildu attēlu izmērus, ko izmantot ar funkciju_post_thumbnail (). Piemēram:

// Attēlu lielums atsevišķām ziņām
add_image_size (‘viena sīktēla sīktēls’, 590, 180);

Šajā piemērā mēs esam pievienojuši jaunu attēla izmēru ar nosaukumu viena sīktēla sīktēls ar 590 pikseļiem ar un 180 pikseļu augstumu. Lai izmantotu šo attēla izmēru mūsu tēmā, tas joprojām būs jāpievieno attiecīgajā motīva failā. Izlasiet mūsu ceļvedi par papildu attēlu izmēru pievienošanu WordPress, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Ja jūs jau iepriekš esat augšupielādējis piedāvātos attēlus, bet tie joprojām tiek rādīti citā lielumā, jums ir jāatjauno sīktēli un attēlu izmēri vecākām ziņām.

Zemāk ir piedāvātā attēla funkcijas piemērs ar noteiktu attēla izmēru.

<?php the_post_thumbnail (‘viena ziņojuma sīktēls’); ?>

Šī ir pilnīgas funkcionalitātes versija. Jūs varat vēl vairāk paplašināt piedāvāto attēlu funkcionalitāti. Piemēram, jūs varat iestatīt noklusējuma rezerves attēlu attēlu sīktēliem, parādīt piedāvātos attēlus ar parakstiem vai pat pievienot vairākus ziņu sīktēlus vai piedāvātos attēlus.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress pievienot piedāvātos attēlus vai ievietot sīktēlus. Varat arī apskatīt mūsu sarakstu ar 14 vislabāk attēlotajiem spraudņiem un pamācībām, kas paredzētas WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map