Kā pievienot savu WordPress vietni Google Search Console

Viens no vissvarīgākajiem jūsu WordPress vietnes optimizēšanas posmiem SEO ir tās pievienošana Google Search Console (iepriekš Google Webmaster Tools)..


Google Search Console piedāvā īpašus tīmekļa pārziņa rīkus, lai vietņu īpašniekiem palīdzētu pārraudzīt un uzturēt viņu meklēšanas klātbūtni un klasifikāciju.

Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā viegli pievienot un verificēt savu WordPress vietni Google Search Console, kas pazīstama arī kā Webmaster Tools.

Kā viegli pievienot savu WordPress vietni Google Search Console

Kas ir Google Search Console??

Google meklēšanas konsole ir bezmaksas rīks, ko piedāvā Google, lai palīdzētu vietņu īpašniekiem uzraudzīt savas vietnes klātbūtni Google meklēšanas rezultātos.

Tas palīdz jums izsekot meklēšanas klasifikāciju, kā arī pastāvīgi informē par vietņu kļūdām, drošības problēmām un indeksēšanas problēmām, kas var ietekmēt jūsu vietnes meklēšanas veiktspēju.

Ja jūs nopietni domājat par savas vietnes palielināšanu, tā jums ir jāpievieno Google tīmekļa pārziņa rīkiem jau no pirmās dienas.

Tādēļ apskatīsim, kā viegli pievienot savu vietni Google Search Console.

Vietnes WordPress pievienošana Google Search Console

Vispirms jums jāapmeklē Google Search Console vietne un jānoklikšķina uz pogas Sākt tūlīt.

Startējiet Google Search Console

Pēc tam jums būs jāpierakstās, izmantojot savu Google / Gmail kontu.

Kad esat pieteicies, jums tiks lūgts ievadīt savas vietnes URL.

Vietnes pārbaudei ir divas metodes: domēna nosaukums vai URL prefikss. Mēs iesakām URL prefiksa metodi, jo tā ir elastīgāka.

Pievienojiet vietnes URL

Ņemiet vērā, ka Google uzskata HTTP un HTTPS par diviem dažādiem protokoliem. Tā arī uzskata https://www.example.com un https://example.com par divām dažādām vietnēm.

Jums jāievada pareizs vietnes URL, kuru izmanto WordPress.

Ja neesat pārliecināts, tad ir vienkāršs veids, kā uzzināt precīzu ievadīto URL. Vienkārši piesakieties savā WordPress admin apgabalā un dodieties uz Iestatījumi »Vispārīgi lappuse.

Vietnes adreses laukā jūs redzēsit savas vietnes URL.

Kopējiet vietnes adresi no WordPress iestatījumu lapas

Pēc pareizas vietnes adreses ievadīšanas Google tīmekļa pārziņa rīku iestatīšanas vednī noklikšķiniet uz pogas Turpināt, lai pārietu uz nākamo darbību.

Tagad jums tiks lūgts apstiprināt īpašumtiesības uz jūsu vietni. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt, bet mēs parādīsim HTML tagu metodi, jo tā ir visvieglākā.

Nokopējiet HTML tagu

Noklikšķiniet uz HTML taga, lai to izvērstu, un pēc tam nokopējiet tajā esošo kodu.

Tagad jums GooglePress ir jāpievieno šī Google vietnes verifikācijas metatags, lai Google varētu pārbaudīt, vai esat vietnes īpašnieks.

Lielākā daļa WordPress apmācību palīdzēs jums vienkārši rediģēt header.php failu WordPress motīvā un pievienot kodu tieši virs taga..

Tomēr mēs neiesakām šo metodi, jo, ja atjaunināsit vai mainīsit motīvu, HTML tags pazudīs.

Google periodiski pārbauda HTML tagu un atspējo piekļuvi vietnes datiem meklēšanas konsolē, ja tas nevar atrast verifikācijas tagu.

Tālāk ir norādīts, kā pārliecināties, ka Google vienmēr var pārbaudīt jūsu īpašumtiesības uz vietni.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Ievietot galvenes un kājenes. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz Iestatījumi »Ievietot galvenes un kājenes un ielīmējiet iepriekš kopēto Google HTML tagu kodu lodziņā “Skripti galvenē”.

Vietnes galvenei pievienojiet HTML verifikācijas tagu

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad varat atgriezties pie Google Search Console iestatījumiem un noklikšķināt uz pogas Verificēt.

Pārbaudiet īpašumtiesības

Google meklēšanas konsole tagad meklēs HTML tagu jūsu vietnes kodā un parādīs veiksmes ziņojumu.

Jūsu vietne veiksmīgi pievienota meklēšanas konsolei

Piezīme: Ja neredzat veiksmes ziņojumu, jums ir jānotīra WordPress kešatmiņa. Tas nodrošinās, ka Google var ielādēt jūsu vietnes jaunāko versiju.

Tas ir viss. Jūs esat veiksmīgi pievienojis savu vietni Google Search Console (tīmekļa pārziņa rīki). Tagad varat noklikšķināt uz saites Doties uz īpašumu, lai apmeklētu savu Google Search Console informācijas paneli.

Google Search Console informācijas panelis

Šeit jūs varat redzēt savas vietnes veiktspējas pārskatus un indeksu pārklājumu.

Pirms jūs to darīsit, pastāstīsim Google mazliet vairāk par jūsu vietni. Tas palīdzēs Google mazliet efektīvāk pārmeklēt jūsu vietni.

Pievienojiet XML vietnes karti Google meklēšanas konsolei

XML vietnes karte ir fails, kurā viss jūsu vietnes saturs ir uzskaitīts XML formātā, tāpēc meklētājprogrammas, piemēram, Google, var viegli atklāt un indeksēt jūsu saturu.

Vienkāršākais veids, kā pievienot WordPress vietnei XML vietnes karti, ir instalēt un aktivizēt Yoast SEO spraudni..

Pēc aktivizēšanas dodieties uz SEO »Vispārīgi un pārslēdzieties uz cilni Funkcijas. Šeit jums ritiniet uz leju līdz opcijai “XML vietnes karte” un pārliecinieties, vai tā ir ieslēgta.

XML vietnes kartes opcija Yoast SEO

Tālāk jums jāiegūst XML vietnes kartes saite. Vienkārši noklikšķiniet uz jautājuma zīmes ikonas blakus XML vietnes kartes opcijai, un jūs redzēsit saiti uz savu XML vietnes karti.

Skatiet savu XML vietnes karti

Noklikšķinot uz saites, jūs nokļūsit XML vietnes kartē. Turpmāk URL var vienkārši nokopēt no pārlūka adreses joslas.

Kopējiet XML vietnes kartes URL

Alternatīvi, jūs varat tieši piekļūt XML vietnes kartei, vietnes adreses beigās pievienojot sitemap_index.xml. Piemēram:

https://www.example.com/sitemap_index.xml

Tagad, kad jums ir sagatavota XML vietnes karte, palīdzēsim Google ātri to atrast.

Vienkārši pārslēdzieties uz Google Search Console informācijas paneli un kreisajā kolonnā noklikšķiniet uz izvēlnes Vietņu kartes.

Pievienojiet vietnes kartes URL Google meklēšanas konsolei

Pēc tam sadaļā “Pievienot jaunu vietnes karti” jāpievieno sava vietnes kartes URL pēdējā daļa un jānoklikšķina uz pogas Iesniegt.

Google tagad jūsu vietnes kartes URL pievienos jūsu Google Search Console.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi pievienojis savu vietni Google Search Console.

Nākamais solis ir iemācīties Google informācijas konsolē izmantot informācijas bagātību, lai attīstītu savu biznesu. Mums ir pilnīgs Google Search Console ceļvedis iesācējiem, kas parāda, kā vislabāk izmantot Google Search Console datus.

Google meklēšanas konsole un WordPress bieži uzdotie jautājumi

Palīdzot tūkstošiem lasītāju pievienot un verificēt viņu vietni Google meklēšanas konsolē, mēs redzējām gandrīz katru jautājumu, ko varat iedomāties. Šeit ir atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

1. Kā es varu augšupielādēt Google HTML verifikācijas failu savā WordPress emuārā?

Google meklēšanas konsole ļauj izmantot dažus dažādus veidus, kā pārbaudīt vietnes īpašumtiesības. Šajā rakstā mēs apskatījām vienkāršāko metodi, kas ir Google vietnes verifikācijas metataga izmantošana. Tomēr daži vietņu īpašnieki izvēlas augšupielādēt HTML failu, lai pārbaudītu vietnes īpašumtiesības.

Lai augšupielādētu Google meklēšanas konsoles HTML verifikācijas failu WordPress, jums būs jāpiesakās WordPress mitināšanas cPanel vai jāpieslēdzas savam mitināšanas kontam, izmantojot FTP.

Tālāk jums jāaugšupielādē HTML verifikācijas fails savas vietnes mapē / public_html /. Šī ir saknes direktorija, kurā redzēsit citas WordPress mapes, piemēram, / wp-admin /, / wp-content / utt..

2. Vai WordPress vajadzētu izmantot Google vietnes verifikācijas spraudni??

Ir daudz WordPress spraudņu, kas ir īpaši izstrādāti, lai palīdzētu jums Google vietnes verificēšanā. Tomēr jums tie nav jāizmanto, jo jums, iespējams, būs jāpārbauda īpašumtiesības uz citiem tīmekļa pārziņa rīkiem un platformām, piemēram, Bing, Yandex, Pinterest utt..

Daudz labāk ir izmantot spraudni Ievietot galvenes un kājenes, jo tas ļauj pievienot vietņu verifikāciju visām platformām (vienā spraudnī).

3. Kā es varu kļūt par Google Search Console patērētāju?

Google meklēšanas konsolē ir daudz noderīgas informācijas, kuru varat izmantot sava biznesa attīstīšanai. Mēs esam izveidojuši galīgo Google Search Console rokasgrāmatu, kuru varat izmantot, lai kļūtu par enerģijas lietotāju.

4. Man rodas problēmas, vai ir kāds Google meklēšanas konsoles tālruņa numurs, ar kuru es varu sazināties?

Nē, nav Google meklēšanas konsoles tālruņa numura, ar kuru jūs varētu sazināties. Ja rodas problēmas ar Google meklēšanas konsoli, varat izmantot viņu tiešsaistes atbalsta centru. Lai iegūtu specifiskus jautājumus par WordPress, jūs vienmēr varat pievienoties mūsu bezmaksas WordPress palīdzības grupai, lai uzdotu savus jautājumus.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā viegli pievienot savu WordPress vietni Google Search Console. Jūs varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā iegūt vairāk trafika uz jūsu vietni, un mūsu labāko e-pasta mārketinga pakalpojumu salīdzinājumu mazajiem uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map