Kā viegli izveidot daudzvalodu WordPress vietni

Vai vēlaties tulkot savu WordPress vietni vairākās valodās??


WordPress pārvalda vairāk nekā 35% no visām vietnēm internetā. Daudzi no viņiem apkalpo ne-angļu vai daudzvalodu auditoriju.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli izveidot daudzvalodu WordPress vietni. Mēs apskatīsim trīs dažādus risinājumus, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotāko.

Izmantojot katru risinājumu, jūs varēsit viegli tulkot WordPress ziņas, lapas, tagus, kategorijas un motīvus tik daudzās valodās, cik vēlaties..

Daudzvalodu vietnes WordPress izveidošana

Kas ir daudzvalodu WordPress vietne?

Daudzvalodu WordPress vietne apkalpo to pašu saturu vairākās valodās. Tas var automātiski novirzīt lietotājus uz valodu, pamatojoties uz viņu reģionu, vai arī lietotāji var izvēlēties vēlamo valodu, izmantojot nolaižamo saiti.

Daudzvalodu vietnes izveidošanai tiek izmantotas dažas dažādas pieejas.

Pirmā pieeja ļauj manuāli tulkot visu saturu jūsu izvēlētajās valodās ar cilvēku tulkotāju palīdzību.

Otrā metode faktiski neveido daudzvalodu vietni, bet izmanto jūsu esošā satura mašīntulkojumus, izmantojot automātiskās tulkošanas pakalpojumus.

Tomēr Google tulkotājs pārtrauca atbalstīt jaunus kontus vietņu tulkošanai. Pārējās iespējas ir brīvas vai arī nav ļoti labas kvalitātes.

Pats par sevi saprotams, ka daudz labāka pieeja ir manuāla satura tulkošana. Tas ļauj uzturēt kvalitāti visā jūsu vietnē. Varat pats tulkot saturu vai nolīgt profesionāļus, lai to izdarītu.

WordPress daudzvalodu spraudņa izvēle

Ir vairāki WordPress spraudņi, kurus varat izmantot, lai tulkotu savu vietni vairākās valodās. Jums jāizvēlas spraudnis, kas palīdz viegli pārvaldīt tulkojumus, nepadarot nevajadzīgi lietas lietotājiem sarežģītas.

Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim trīs no labākajiem WordPress daudzvalodu spraudņiem ar soli pa solim, kā tos iestatīt.

Ja zināt, ar kuru spraudni jūs dodaties, varat tieši pāriet uz instrukcijām.

  Visiem trim ir vajadzīgās funkcijas, kas jums būs vajadzīgas, lai izveidotu stabilu daudzvalodu vietni.

  • Tie ļauj tulkot ziņas, lapas, produktus un citus pastu veidus
  • Jūs varat viegli tulkot savas kategorijas, tagus, spraudņus un motīvus
  • Tie ļauj iestatīt SEO draudzīgus URL katrā valodā

  Ar to teiktu, sāksim.

  1. Izveidojiet daudzvalodu WordPress vietni, izmantojot TranslatePress

  TranslatePress ir viens no labākajiem WordPress tulkošanas spraudņiem tirgū. Tas ir nedaudz savādāks nekā citi šajā rokasgrāmatā minētie risinājumi.

  Parasti daudzvalodu spraudņi prasa izveidot vairākas viena un tā paša raksta versijas, lai to tulkotu. TranslatePress ļauj vienlaikus izveidot tulkojumus.

  Tas arī ļauj izmantot reāllaika redaktoru, lai tulkotu visus vietnes vizuālos aspektus.

  Vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat apvienot mašīntulkojumu un cilvēku tulkojumus. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot Google Translate vai līdzīgus rīkus, kas darbināmi ar AI, lai ģenerētu mašīntulkojumus un uzlabotu tikai tās daļas, kuras mākslīgais intelekts izlaida.

  Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni TranslatePress. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

  Ja vēlaties tulkot savu vietni vairāk nekā vienā valodā, jums būs jāinstalē arī papildvalodas. To var izdarīt no pogas Lejupielādēt papildinājumus, kas atrodas jūsu kontā vietnē TranslatePress.

  Lejupielādējiet papildinājumus

  Pēc papildinājuma lejupielādes varat to instalēt un aktivizēt tāpat kā jebkuru citu WordPress spraudni.

  Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »TranslatePress lapa, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

  Pievienojiet licenci

  Vispirms jāpārslēdzas uz licences cilni un jāievada licences atslēga. Šo informāciju varat atrast savā kontā vietnē TranslatePress.

  Pēc tam jums jāpāriet uz cilni Vispārīgi iestatījumi, lai iestatītu citus iestatījumus.

  TranslatePress iestatījumi

  Pirmā opcija lapā ir izvēlēties noklusējuma valodu jūsu vietnei un valodas, kurās vēlaties tulkot vietni.

  Tālāk jums jāizvēlas, vai vēlaties parādīt valodu nosaukumus dzimtajā valodā. Noklusējuma opcija ir “Nē”, kas nozīmē, ka valodu nosaukumi tiks parādīti noklusējuma valodā.

  Pēc tam jums jāizvēlas, vai vēlaties parādīt noklusējuma valodas nosaukumu URL kā apakšdirektoriju. Piemēram, http://example.com/lv/.

  Noklusējuma izvēle nav, kas nozīmē, ka tikai pārējām valodām URL nosaukums būs apakšdirektorija. Mēs iesakām atstāt šo iestatījumu optimālajam SEO.

  TranslatePress iestatījumi

  Tādējādi jūs nokļūsit nākamajā iestatījumā “Piespiest valodu pielāgotajās saitēs”. Noklusējuma opcija ir “Jā”, jo tā mainīs pielāgotās saites tulkotās valodās, padarot vietrāžus URL SEO draudzīgākus.

  Pēc tam jums jāizvēlas, vai automātiskajiem tulkojumiem vēlaties izmantot Google tulkotāju. Noklusējuma izvēle ir “Nē”, taču jūs to varat mainīt, ja vēlaties izmantot Google tulkotāju.

  Nākamajā opcijā jums būs jāsniedz Google Translate API atslēga. Zem opcijas atradīsit saiti, kas parādīs instrukcijas, kā to iegūt.

  Visbeidzot, jūs nonāksit pie iespējām, kā vēlaties parādīt valodu pārslēdzēju savā vietnē. TranslatePress piedāvā trīs izvēles iespējas.

  Varat izmantot īskodu, pievienot navigācijas izvēlnei komutatoru vai parādīt peldošu izvēlni. Šajā rakstā vēlāk jums parādīsim, kā pievienot valodu pārslēdzēju savai vietnei.

  Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

  Vietnes satura tulkošana

  Lai tulkotu savu vietni, spraudņa iestatījumu lapā noklikšķiniet uz cilnes Tulkot vietni vai uz WordPress administratora joslas..

  Poga Tulkot vietni

  Tādējādi jaunā pārlūka cilnē tiks atvērts tiešā tulkojuma redaktors.

  Šajā tiešajā redaktorā labajā rūtī varat noklikšķināt uz jebkura jūsu vietnes teksta, un TranslatePress to ielādēs kreisajā kolonnā, lai tulkotu.

  Vietnes tulkošana vietnē TranslatePress

  Tagad noklikšķiniet uz valodas, kurā vēlaties tulkot virkni, un pēc tam iesniedziet tulkojumu.

  Pēc tulkojuma ievadīšanas augšpusē noklikšķiniet uz pogas Saglabāt tulkojumu un pēc tam noklikšķiniet uz nākamās pogas. TranslatePress automātiski ielādēs nākamo virkni lapā, lai jūs varētu tulkot.

  Varat arī vienkārši noklikšķināt uz nolaižamās izvēlnes zem noklusējuma valodas, un tajā parādīsies lapas tulkojamo teksta virkņu saraksts. Jūs varat atlasīt virkni un pēc tam nodrošināt tās tulkojumu.

  Atlasiet un tulkojiet virknes lapā

  Jūs varat tulkot visu saturu jebkurā lapā. Tas ietver navigācijas izvēlnes, pogas, sānjoslas logrīkus, meta tekstu un daudz ko citu.

  Varat arī apmeklēt jebkuru lapu, noklikšķinot uz saitēm ekrānā un sākt tulkot šo lapu.

  TranslatePress ļauj uzreiz sākt tulkot jebkuru lapu vai ierakstu vietnē, kad esat pieteicies. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Tulkot lapu augšpusē, lai atvērtu reāllaika redaktoru..

  Sāciet tulkot jebkuru lapu

  Kad esat tulkojis virkni, spraudnis automātiski to pārtulkos citās vietās. Piemēram, ja esat tulkojis ziņas virsrakstu, sānjoslas logrīkos esošais ziņas nosaukums tiks automātiski tulkots.

  Valodas pārslēdzēja pievienošana jūsu vietnei

  Valodu pārslēdzējs ļauj jūsu vietnes apmeklētājiem izvēlēties valodu, kad viņi apmeklē jūsu vietni. Tajā parasti tiek parādīts katras valsts karogs, lai norādītu uz jūsu vietnē pieejamajām valodām.

  TranslatePress ļauj pievienot valodas pārslēdzēju, izmantojot īso kodu, kā navigācijas izvēlnes vienumu vai kā peldošu reklāmkarogu. Valodu pārslēdzēju var parādīt kā karodziņus, valodu nosaukumus vai abus.

  Valodas mainītāja pievienošana programmā WordPress, izmantojot īskodu

  Jums vienkārši jāpievieno [valodu mainītājs] ziņu, lapu vai sānu joslas logrīka īskods, kur vēlaties parādīt valodu pārslēdzēju.

  Īskodu pārslēdzējs

  Valodas pārslēdzēja pievienošana WordPress navigācijas izvēlnei

  Vienkārši dodieties uz Izskats »Izvēlnes lapu un kreisajā kolonnā noklikšķiniet uz cilnes Valodas mainītājs. Tagad atlasiet valodas, kuras vēlaties parādīt, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot izvēlnei.

  Valodas pārslēdzēja pievienošana WordPress navigācijas izvēlnēm

  Tagad jūs redzēsit valodas, kas pievienotas jūsu WordPress navigācijas izvēlnei. Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izvēlni, lai saglabātu izmaiņas.

  Tas izskatījās mūsu testa vietnē:

  Valodu pārslēdzējs navigācijas izvēlnē

  Peldošās valodas pārslēdzēja pievienošana

  Dodieties uz spraudņa iestatījumu lapu un ritiniet uz leju līdz valodas pārslēdzēja sadaļai. Šeit pārliecinieties, vai ir atzīmēta izvēles rūtiņa blakus opcijai “Peldošās valodas izvēle”.

  Peldošs valodas pārslēdzējs

  Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

  Tagad jūs varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu peldošās valodas pārslēdzēju katras vietnes apakšā.

  Peldošs valodas pārslēdzējs

  2. Izveidot daudzvalodu WordPress vietni, izmantojot WPML

  WPML (saīsināts no WordPress Multi-lingual) ir viens no vecākajiem un populārākajiem WordPress daudzvalodu spraudņiem.

  Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē WPML (WordPress Multi-language) spraudnis. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

  Pēc aktivizēšanas spraudnis jūsu WordPress izvēlnē pievienos jaunu izvēlnes vienumu ar apzīmējumu “WPML”. Pirmoreiz noklikšķinot uz tā, jūs nokļūsit spraudņa iestatījumu vednī.

  WPML iestatīšana - izvēlieties galveno valodu

  WPML automātiski noteiks jūsu WordPress vietnes valodu. Ja vēlaties, varat to šeit mainīt tagad.

  Pēc tam noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu.

  Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts izvēlēties valodas, kuras vēlaties iespējot savā vietnē. Vienkārši atlasiet valodas no saraksta, kuru vēlaties pievienot savai vietnei.

  WPML atlasiet valodas

  Jūs vienmēr varat pievienot vai noņemt valodas vēlāk, ja jums tās ir vajadzīgas. Kad esat izvēlējies valodas, noklikšķiniet uz pogas Tālāk.

  Tagad jums tiks lūgts pievienot savai vietnei valodu pārslēdzēju. Šis valodu pārslēdzējs ļaus jūsu lietotājiem izvēlēties valodu, lai skatītu saturu sev vēlamajā valodā.

  WPML valodu pārslēdzējs

  WPML ļauj automātiski pievienot satura pārslēdzēju kā sānjoslas logrīku, navigācijas izvēlnē, vienkāršā sarakstā vai kājenes apgabalā.

  Pēc tam jums tiks jautāts, vai vēlaties nosūtīt saderības ziņojumu WPML par izmantoto spraudni un tēmām.

  WPML saderības ziņojums

  Tikai jūsu ziņā ir izlemt, vai vēlaties nosūtīt šos datus WPML.

  Kā pēdējais solis jums tiks lūgts ievadīt vietnes atslēgu. Ja vēl neesat to izveidojis, varat noklikšķināt uz pogas Ģenerēt šīs vietnes atslēgu.

  WPML vietnes atslēga

  Tas jūs aizvedīs uz WPML vietni, kur jums tiks lūgts savam WPML kontam pievienot vietni, no kuras jūs apmeklējat..

  Kad jūsu vietne ir pievienota, varat noklikšķināt uz tās, lai piekļūtu vietnes atslēgai. Kopējiet un ielīmējiet šo atslēgu savā WordPress vietnē.

  Tas ir viss, ko esat veiksmīgi pabeidzis WPML iestatīšanas vednī. Tagad varat noklikšķināt uz pogas Pabeigt, lai izietu no iestatīšanas.

  Daudzvalodu satura pievienošana WordPress ar WPML

  WPML ļauj patiešām viegli tulkot katru jūsu WordPress vietnes apgabalu vairākās valodās.

  Jūs varēsit viegli tulkot savas WordPress ziņas, lapas, tagus, kategorijas un motīvus tik daudzās valodās, cik vēlaties..

  Daudzvalodu ziņu un lapu pievienošana

  Vienkārši noklikšķiniet uz ziņu izvēlnes, lai skatītu esošās ziņas. Jūs pamanīsit valodas sleju blakus jūsu ziņu virsrakstiem.

  WPML tulko tulkojumus un lapas

  WPML pieņem, ka jūsu esošais saturs ir jūsu vietnes galvenajā valodā. Tas blakus jūsu ziņām parādīs katras pogas Pievienot pogas. Zem valodas noklikšķiniet uz pievienošanas pogas, lai tulkotu ziņu.

  Tulkojumus var pārvaldīt arī rediģējot ziņu.

  Ziņas rediģēšanas ekrānā pamanīsit jauno meta lodziņu Valoda, lai pārvaldītu tulkojumus.

  Tulkojumu pārvaldīšana, rediģējot ziņu

  WPML piedāvā arī labāku veidu, kā pārvaldīt lietotājus, kuri jūsu vietnē strādā kā tulki. Ja iegādājaties viņu daudzvalodu CMS plānu, varat izmantot viņu tulkošanas pārvaldības moduli.

  Tulkošanas pārvaldības modulis ļauj jums pievienot lietotājus kā tulkotājus neatkarīgi no tā, kāda loma viņiem ir jūsu WordPress vietnē. Jūs pat varat pievienot abonentus kā tulkotājus.

  Tulkotāju pievienošana
  Ziņu rediģēšanas vietā šie tulkotāji varēs pievienot tulkojumus tieši WPML.

  Tulkojumu pievienošana kategorijām un tagiem

  WPML ļauj viegli tulkot kategorijas un tagus vai jebkuru citu pielāgotu taksonomiju, kuru jūs, iespējams, izmantojat.

  Apmeklējums WPML »Taksonomijas tulkošana un ielādējiet pielāgotos taksonomijas, kuras vēlaties tulkot.

  Piemēram: šajā ekrānuzņēmumā mēs atlasījām kategorijas, un tajā tika parādītas visas kategorijas no mūsu parauga vietnes.

  Tulkojiet kategorijas un tagus

  Lai pievienotu tulkojumu, noklikšķiniet uz pogas Pievienot blakus taksonomijas vārdam.

  Navigācijas izvēlņu tulkošana

  WordPress ir aprīkota ar stabilu navigācijas izvēlnes sistēmu. WPML ļauj to tulkot tāpat kā amatu vai taksonomiju tulkošanai.

  Apmeklējums Izskats »Izvēlnes jūsu vietnes lapā. Ja jums ir vairākas izvēlnes, atlasiet izvēlni, kuru vēlaties tulkot.

  Labajā pusē esošajā slejā redzēsit savu izvēlni ar saitēm tulkošanai citās valodās, kas iespējotas jūsu vietnē.

  Tulkojiet izvēlnes daudzvalodu WordPress

  Noklikšķinot uz valodas, šai valodai tiek izveidota jauna izvēlne. Jums būs jāpievieno tie paši izvēlnes vienumi, kas jūsu galvenās valodas izvēlnē.

  Ja jūsu ziņas un lapas atrodas navigācijas izvēlnēs, vispirms tās būs jātulko. Pēc tam tos var pievienot no cilnēm kreisajā pusē rediģēšanas izvēlnes ekrānos.

  Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu izvēlni.

  Motīvu, spraudņu tulkošana, & Cits teksts ar WPML

  WPML daudzvalodu CMS ļauj jums izvēlēties starp oficiālajiem motīvu un spraudņu tulkojumiem vai izmantot savu virknes tulkotāju.

  Iet uz WPML »Motīvu un spraudņu lokalizācija lappuse.

  WPML motīvi un spraudņu tulkojumi

  Pēc noklusējuma WPML meklēs jūsu spraudņa tulkošanas failus, ja tie ir pieejami, un tos izmantos.

  Tomēr, ja jūsu WordPress tēma vai WordPress spraudņi netiek tulkoti jūsu izmantotajās valodās, varat tos tulkot, izmantojot WPML virknes tulkošanas funkciju.

  WPML virkņu tulkojumi

  Vienkārši noskenējiet motīvu vai spraudni, lai ielādētu virknes, un tad sāciet šo virkņu tulkošanu.

  Šis modulis ļaus arī tulkot pielāgotos laukus, logrīkus un citas tulkojamas virknes, kuras ģenerējusi WordPress.

  3. Izveidojiet daudzvalodu WordPress vietni, izmantojot Polylang

  Polylang ir bezmaksas WordPress daudzvalodu spraudnis ar vairāk nekā 500 000 aktīvām instalācijām. Tas ļauj jums viegli izveidot daudzvalodu vietni, nepērkot premium versiju.

  Piezīme: ja jūs izmantojat WooCommerce vai jums ir nepieciešams atbalsts, iespējams, vēlēsities jaunināt uz Polylang Pro vai iegādāties to WooCommerce papildinājumu..

  Šajā apmācībā mēs izmantosim spraudņa bezmaksas versiju.

  Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Polylang. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

  Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Valodas »Valodas lapa, lai konfigurētu spraudni.

  Valodu pievienošana

  Valodas iestatījumu lapa ir sadalīta trīs cilnēs. Pirmās cilnes nosaukums ir “Valodas”. Šeit pievienojat valodas, kuras vēlaties izmantot savā vietnē.

  Jums būs jāpievieno noklusējuma valoda, kā arī jāizvēlas visas citas valodas, kuras lietotāji var izvēlēties jūsu vietnē.

  Pēc valodu pievienošanas pārejiet uz cilni “Stīgu tulkojumi”. Šeit jums jātulko vietnes nosaukums, apraksts un pēc tam jāizvēlas datuma un laika formāts.

  Tulkot vietnes nosaukumu, aprakstu un datuma formātu

  Tālāk jums jāapmeklē Valodas »Iestatījumi lappuse. Šeit jūs varat iestatīt URL iestatījumus valodām un iestatīt SEO draudzīgus URL.

  Polylang iestatījumi

  Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

  Satura tulkošana WordPress, izmantojot Polylang

  Polylang ļauj ļoti viegli pievienot saturu dažādās valodās. Vienkārši izveidojiet jaunu ziņu / lapu vai rediģējiet esošo. Ziņas rediģēšanas ekrānā jūs pamanīsit valodas meta lodziņu.

  Daudzvalodu satura pievienošana Polylang

  Jūsu noklusējuma valoda tiks automātiski izvēlēta, tāpēc vispirms varat pievienot saturu noklusējuma valodā un pēc tam tulkot to citās valodās.

  Lai tulkotu, noklikšķiniet uz pogas + blakus valodai un pēc tam pievienojiet šīs valodas saturu.

  Polylang tulkojumi

  Atkārtojiet procesu visām valodām. Kad esat pabeidzis, varat publicēt savas ziņas un lapas.

  Kategoriju, tagu un pielāgoto taksonomiju tulkošana

  Varat arī tulkot kategorijas un tagus, vai arī jebkuru pielāgotu taksonomiju, kuru jūs izmantojat.

  Ja vēlaties tulkot kategorijas, dodieties uz Posts »Kategorijas.

  Kategoriju tulkošana

  Pievienojiet kategoriju noklusējuma valodā un pēc tam noklikšķiniet uz katras valodas pluszīmes ikonas, lai sāktu pievienot tulkojumus.

  Valodas mainītāja parādīšana jūsu WordPress vietnē

  Valodas mainītāja pievienošana lietotājiem ļauj izvēlēties valodu, skatot jūsu vietni. Polylang padara to par ļoti vienkāršu. Vienkārši dodieties uz Izskats »Logrīki un pievienojiet valodas maiņas logrīku sānjoslai vai citam logrīku apgabalam.

  Polylang valodu pārslēdzēja logrīks

  Jūs varat izvēlēties nolaižamo izvēlni vai izmantot valodu nosaukumus ar karodziņiem. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu logrīka iestatījumus.

  Tagad varat priekšskatīt savu vietni, lai redzētu valodu mainītāju darbībā.

  Valodu pārslēdzēja priekšskatījums

  Bieži uzdotie jautājumi par daudzvalodu WordPress vietnes izveidi

  Palīdzot tūkstošiem iesācēju izveidot savas tīmekļa vietnes, mēs zinām kaut ko vai divas par daudzvalodu vietnes izveidi. Šie ir daži no svarīgākajiem jautājumiem, kas mums tika uzdoti par daudzvalodu WordPress vietnēm.

  1. Kurš WordPress daudzvalodu spraudnis ir labākais?

  Visi trīs šajā rokasgrāmatā minētie spraudņi ir vislabākie. Tomēr dažos aspektos tie ir nedaudz atšķirīgi.

  Ja esat iesācējs, kurš meklē vieglāku risinājumu, mēs iesakām izmantot TranslatePress. Tā tiešais redaktors atvieglo tulkojumus.

  Pieredzējušiem lietotājiem un e-komercijas vietnēm WPML viņu vajadzībām var būt plašāks. Visbeidzot, ja jūs meklējat bezmaksas risinājumu, tad Polylang ir labākais risinājums jums.

  2. Kā tulkot manu WordPress administratora zonu lietotājiem?

  WordPress ļauj katram jūsu vietnes lietotājam izvēlēties administratora interfeisa valodu. Viņiem vienkārši jārediģē savs lietotāja profils, un tur viņi atradīs iespēju izvēlēties valodu.

  Lietotāja valoda

  3. Kā es varu iztulkot savu WordPress motīvu?

  Visi trīs spraudņi ļaus jums automātiski ielādēt motīvu tulkojumus. Jūs varat arī pats atrast un tulkot WordPress motīvu, pēc tam augšupielādēt tulkošanas failus savā vietnē.

  4. Kā tulkot WordPress spraudni

  Daudzi no galvenajiem WordPress spraudņiem ir gatavi tulkošanai. Tomēr tos var netulkot visās valodās. TranslatePress un WPML ļauj ērti tulkot virknes spraudņa interfeisā.

  Varat arī pats tulkot WordPress spraudņus un manuāli augšupielādēt tulkojumus savā vietnē.

  Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot daudzvalodu WordPress vietni, piemēram, profesionāli. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā viegli piesaistīt vairāk datplūsmas uz jūsu vietni.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me