Kā WordPress pievienot jaunu ziņu un izmantot visas funkcijas

Vai jūs mēģināt izveidot jaunu ziņu WordPress? Vai vēlaties uzzināt par visām WordPress ziņas funkcijām, kuras redzat ekrānā?


Lai gan daži var domāt, ka jaunas WordPress ziņas pievienošana ir diezgan pašsaprotama, daudziem iesācējiem šī saskarne ir mazliet satriecoša..

Nemaz nerunājot, dažreiz pat prasmīgāki lietotāji ir pārsteigti, ka ziņas rediģēšanas ekrānā atrod paslēptos dārgakmeņus.

Šajā rokasgrāmatā iesācējiem mēs iepazīstināsim jūs ar visām funkcijām pievienošanas jauno ekrānu un to, kā jūs varat tās izmantot, lai izveidotu labāku saturu.

Jaunas emuāra ziņas pievienošana programmā WordPress, izmantojot visas funkcijas

Šis ceļvedis ir sadalīts trīs daļās, lai palīdzētu jums viegli atrast meklēto:

  • (Ieteicams)

Gatavs, sāksim!.

Jaunas ziņas izveidošana programmā WordPress, izmantojot noklusējuma redaktoru

2018. gada decembrī WordPress ieviesa jaunu modernu bloku bāzes redaktoru, kas pazīstams arī kā Gūtenbergs. Tas ir tīrs un vienkāršs, taču neļaujiet izskatam tevi maldināt.

Aiz tīrā interfeisa ir atrodamas ļoti daudzas jaudīgas funkcijas, kas ir glīti pievilktas. Mēs tos visus izskaidrosim un palīdzēsim jums atklāt tā patieso potenciālu.

Virsrakstu un satura bloku pievienošana

WordPress bloka redaktoram ir tīra rakstīšanas saskarne. Augšpusē ievadīsit savas ziņas virsrakstu.

Pievienojiet savas ziņas virsrakstu

Lai pievienotu saturu, jums jāpievieno bloks. Ekrānā ir vairākas pievienošanas pogas, uz kurām varat noklikšķināt, lai atlasītu un pievienotu bloku.

Pievienojiet bloķēšanas pogas

Ja nevēlaties izmantot peli, lai noklikšķinātu uz pogas, varat izmantot īsinājumtaustiņu, ierakstot /, lai meklētu un pievienotu bloku.

Rakstīšanas laikā atlasiet bloķēt

Visi satura elementi ir iesaiņoti blokā. WordPress komplektā ir bloki visiem kopīgajiem satura vienumiem, ieskaitot rindkopu, kolonnas, attēlus, galeriju, iegultus, īskodus, logrīkus un citu..

Daži WordPress spraudņi var pievienot arī savus blokus, lai pievienotu citas funkcijas, piemēram, kontaktu formas, SEO utt. (Vairāk par to vēlāk rakstā).

Attēlu, video pievienošana, & Citi plašsaziņas līdzekļi

Attēlus var pievienot, vienkārši pievienojot attēlu bloku un pēc tam augšupielādējot vai atlasot attēlu, kuru vēlaties pievienot.

Attēlu bloka pievienošana

Ja vēlaties sūtīt tekstu un attēlu blakus viens otram, varat izmantot “Multivide & Bloķēt tekstu. Šis bloks palīdz apņemt tekstu ap attēlu WordPress.

Multivide un teksta bloks

WordPress redaktorā ir arī galerijas bloks, kuru varat izmantot attēlu parādīšanai rindās un kolonnās ar režģa izkārtojumu.

Vienkārši pievienojiet galerijas bloku un pēc tam augšupielādējiet vai atlasiet attēlus no savas WordPress multivides bibliotēkas.

Notiek attēlu galerijas pievienošana

Kamēr galerijas bloks ir jaudīgs, jums var būt vajadzīgas citas uzlabotas galerijas funkcijas, piemēram, albumi, attēlu šķirošana utt. Tādā gadījumā mēs iesakām izmantot vienu no šiem WordPress galerijas spraudņiem..

Vai vēlaties iegult video savā saturā? Nekādu problēmu.

Noklusētajam WordPress redaktoram ir iekļauti visu populāro pakalpojumu sniedzēju iegulšanas bloki.

Iegult blokus

Varat arī vienkārši nokopēt un ielīmēt video URL rindkopas blokā, un WordPress automātiski pārveidos to par video iegulšanas bloku.

YouTube videoklipa iegulšana WordPress

Kamēr jūs izmantojat video bloku, lai augšupielādētu video tieši savā vietnē, mēs iesakām to nedarīt, jo tas palēninās jūsu vietnes darbību un pat var sagraut jūsu WordPress mitināšanas serveri.

Tā vietā mēs iesakām augšupielādēt savus videoklipus pakalpojumā, piemēram, YouTube vai Vimeo, un pēc tam iegult tos WordPress ziņās.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kāpēc nekad nevajadzētu augšupielādēt videoklipus savā WordPress vietnē.

Kategoriju un tagu pievienošana

WordPress ļauj jums kārtot savas ziņas kategorijās un tagos. Šīs taksonomijas palīdz sakārtot saturu sadaļās un tēmās.

Viņi arī palīdz SEO jomā un lietotājiem atvieglo meklētā satura atrašanu.

Kategoriju un tagu metakastes atrodas slejā labajā pusē, sadaļā Dokumenta iestatījumi.

Piedāvātā attēla pievienošana

Piedāvātais attēls (pazīstams arī kā ziņas sīktēls) ir galvenā raksta attēls, kas attēlo saturu. Tie ir labi redzami jūsu vietnē atsevišķās ziņās, emuāru arhīvu lapās, kā arī ziņu, žurnālu un emuāru vietnēs.

Gandrīz visas WordPress motīvi atbalsta piedāvāto attēla funkcionalitāti. Labajā kolonnā zem Dokumenta iestatījumiem atradīsit iespēju savai ziņai pievienot piedāvāto attēlu.

Piedāvātā attēla pievienošana jūsu WordPress ziņai

Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Iestatīt piedāvāto attēlu” un pēc tam atlasiet vai augšupielādējiet attēlu, kuru vēlaties izmantot kā piedāvāto attēlu.

Ir svarīgi, lai jūs nesajauktu piedāvātos attēlus ar vāka attēliem, kas ir jauna funkcija. Plašāku informāciju skatiet mūsu rakstā par vāka attēlu pret piedāvāto attēlu.

Izvilkumu pievienošana (raksta kopsavilkums)

Izvilkumi ir emuāra ziņas vai raksta kopsavilkums. Lielākā daļa WordPress motīvu var automātiski ģenerēt izvilkumu no jūsu ziņas dažām pirmajām rindām.

Tomēr šis automātiskais fragments ne vienmēr var būt jēgpilns vai āķīgs. Tādā gadījumā varat manuāli pievienot fragmentu.

To var izdarīt, pievienojot to fragmenta lodziņā, kas atrodas zem dokumenta iestatījumu kolonnas labajā pusē.

Ekstrakta pievienošana jūsu WordPress ziņai

Mainot ziņas URL plēksni vai pastāvīgo saiti

Pēc noklusējuma WordPress izmanto SEO draudzīgus URL jūsu emuāra ziņām. Tā kā pastāvīgo saiti automātiski izmanto jūsu ziņas virsrakstu.

Tomēr daži lietotāji var vēlēties to mainīt, lai tas būtu SEO un lietotājam draudzīgs. To var izdarīt divos veidos.

Jūs varat noklikšķināt uz ziņas nosaukuma, un jūs pamanīsit iespēju mainīt pastāvīgo saiti virs virsraksta lauka. Alternatīvi to var mainīt cilnē Permalink zem dokumenta iestatījumu kolonnas.

Mainot ziņas URL logu vai pastāvīgo saiti

Autora maiņa

Ja jūs izmantojat vairāku autoru WordPress vietni, varat arī mainīt ziņas autoru un nodot to citam autoram savā vietnē.

Lapas labajā slejā cilnē Statuss un redzamība atradīsit iespēju mainīt autoru.

Mainīt ziņas autoru

Komentāru ieslēgšana / izslēgšana

WordPress komplektācijā ir iebūvēta komentēšanas sistēma, kas lietotājiem ļauj komentēt jūsu ziņu. Varat izslēgt atsevišķu ziņu komentārus cilnes Diskusija cilnē Dokuments.

Izslēdziet ziņas komentārus

Jūs redzēsit arī opciju atļaut atgriešanos un atskaņošanu. Tas ļauj jums un citiem emuāriem savstarpēji paziņot, kad viņi izveido saiti uz rakstu.

Tomēr to galvenokārt izmanto surogātpastam, tāpēc mēs iesakām pilnībā atspējot pingbacks un trackbacks.

Iespējas, kuras pievienojuši WordPress spraudņi

Populārākie WordPress spraudņi arī pievienos savas opcijas ziņu rediģēšanas ekrānam. Daži no tiem būs pieejami kā bloki, savukārt citi būs pieejami kā meta lodziņi.

Piemēram, WPForms, labākais WordPress kontaktformas spraudnis pievieno bloku, lai ievietotu kontaktu formas savās ziņās un lapās.

WPForms bloks WordPress ziņojumā

Vēl viens lielisks piemērs būtu Yoast SEO. Viņi pievieno meta lodziņu zem SEO iestatījumu redaktora un vēl vienu augšējā rīkjoslā.

Yoast SEO metabox

Publicēšanas iespējas

Noklusējuma WordPress rediģēšanas ekrāns ir sadalīts divās kolonnās. Kreisajā kolonnā ir vieta, kur rakstāt saturu, un labajā kolonnā ir visi ierakstu iestatījumi, ieskaitot publicēšanas iespējas.

Apskatīsim publicēšanas iespējas labajā kolonnā.

Publicēšanas iespējas

1. Saglabāt melnraksta saiti ļauj ātri saglabāt WordPress ziņojumā veiktās izmaiņas. Redaktors arī automātiski saglabās izmaiņas, rakstot.

2. Priekšskatījuma poga atvērs jūsu ziņas vai lapas tiešo priekšskatījumu jaunā pārlūka cilnē.

3. Kad esat pabeidzis savas ziņas rediģēšanu, varat noklikšķināt uz pogas Publicēt, lai padarītu jūsu ziņu pieejamu tiešsaistē.

4. WordPress piedāvā dažas iespējas, kā kontrolēt jūsu ziņas redzamību. Noklusējuma opcija ir “Publiska”, bet, noklikšķinot uz tās, tiek parādītas iespējas padarīt ziņu privātu vai aizsargātu ar paroli.

Ziņu redzamības iespējas

5. WordPress arī ļauj kontrolēt ziņas publicēšanu. Noklusējuma opcija ir tūlītēja publicēšana, taču varat arī ieplānot savas ziņas publicēt vēlāk vai pat izvēlēties pagātnes datumu.

Pēc publicēšanas datums un laiks

6. Atzīmējot izvēles rūtiņu blakus “Pieturēties pie sākumlapas”, ziņa kļūst lipīga vai redzama. Tādējādi konkrētā ziņa tiek parādīta virs citām ziņām. Uzziniet vairāk par lipīgajām ziņām un to, ko jūs varat darīt ar tām.

7. Ja tiek pārskatīta opcija, blakus jūsu ziņai tiks pievienots pielāgots statuss “Gaida pārskatīšanu”. Šī funkcija ir īpaši noderīga vairāku autoru emuāros, kur līdzautori var vienkārši saglabāt ziņas, nevis tos publicēt.

8. Ja vēlaties izdzēst ziņu, varat noklikšķināt uz pogas Pārvietot uz miskasti. WordPress nosūtīs ziņu uz miskasti. Izdzēstās ziņas atkritnes mapē tiks saglabātas pat 30 dienas. Pēc tam tie tiks neatgriezeniski izdzēsti.

Rediģēt ekrāna opcijas

WordPress ļauj parādīt un paslēpt paneļus no rediģēšanas ekrāna. To var izdarīt, noklikšķinot uz trīs punktu izvēlnes ekrāna augšējā labajā stūrī un pēc tam noklikšķinot uz pogas Opcijas..

Ekrāna opcijas

Tas parādīs uznirstošo logu, kurā varat pārbaudīt paneļus vai noņemt to atzīmi.

Rādīt vai paslēpt paneļus no rediģēšanas ekrāna

Citas ziņas rediģēšanas ekrāna opcijas

Ziņu rediģēšanas ekrānā ir daudz citu iespēju. Lielākā daļa no tām ir saistītas ar ziņas rediģēšanas ekrāna un paša redaktora parādīšanos.

Izpētīsim viņus.

Noklikšķinot uz trīs punktu izvēlnes ikonas ekrāna augšējā labajā stūrī, redzēsit opcijas, kā bloku rīkjoslu pārvietot uz augšu, uzmanības apgaismojuma režīmu, pilnekrāna režīmu, pārslēgties starp vizuālo redaktoru vai koda redaktoru, pārvaldīt atkārtoti izmantojamus blokus un īsinājumtaustiņi.

Redaktora iestatījumi

Blakus tam redzēsit pogu ar zobrata ikonu. Noklikšķinot uz tā, tiks parādīta / paslēpta labā dokumentā un bloķēta iestatījumu kolonna.

Slēpt iestatījumu kolonnu

Ekrāna augšējā kreisajā stūrī ir vēl dažas pogas. Pirmkārt, no labās puses, jūs redzēsit bloķēšanas navigācijas pogu, kas ļauj ātri pāriet uz blokā jūsu ziņu.

Bloķēt navigāciju

Tālāk redzēsit informācijas ikonu. Noklikšķinot uz tā, tiks parādīta statistikas informācija, piemēram, vārdu, rindkopu, virsrakstu un bloku skaits.

Izlikt statistiku

Pēc tam jums ir pogas Atsaukt un Atkārtot, kas ļauj atsaukt jūsu ziņās veiktās izmaiņas pirms to saglabāšanas vai publicēšanas.

Atsaukt un pārtaisīt pogas

Visbeidzot, jums ir poga Pievienot bloku, kas ļauj ievietot blokus pasta redaktorā.

Noklusētais WordPress redaktors ir diezgan jaudīgs.

Mēs iesakām jums to izpētīt pats, rakstot emuāra ierakstus, un pievērst uzmanību individuālajiem bloķēšanas iestatījumiem. Katram blokam ir atšķirīgi iestatījumi, un tur jūs atklāsiet daudz glītu triku.

Jaunas ziņas izveidošana programmā WordPress, izmantojot klasisko redaktoru

Ja jūs joprojām izmantojat veco klasisko WordPress redaktoru, šī sadaļa ir paredzēta jums.

Klasiskais redaktors tiks atbalstīts līdz 2021. gada beigām, un visiem lietotājiem ļoti iesakām izveidot plānu pārejai uz jauno WordPress redaktoru..

Nosaukuma un satura ailes

Klasiskajā redaktorā virsraksts un satura lodziņi ir pamanāmākie apgabali ekrānā Pievienot jaunu ziņu (sk. Ekrānuzņēmumu zemāk)..

Virsraksta un satura lodziņi klasiskajā redaktorā

Jūsu saturs var izskatīties nedaudz atšķirīgs atkarībā no tā, vai izmantojat vizuālo vai teksta redaktoru.

Rakstot ziņu, varat pārslēgties starp vizuālo un teksta redaktoru, taču mēs neiesakām to mainīt, jo tas varētu sajaukt jūsu ziņas formatējumu.

Visual Editor ir iesācējiem draudzīgs teksta redaktors ar formatēšanas pogām un jauku satura laukuma vizuālo izkārtojumu. No otras puses, teksta redaktors ir vienkārša teksta redaktors, kurā faktiski var redzēt HTML vai rakstīt pats.

Pirmais teksta laukums augšpusē ir tas, kur pievienojat ziņas virsrakstu. Ja jūs izmantojat SEO draudzīgu URL struktūru, WordPress automātiski ģenerēs ziņas URL, pamatojoties uz jūsu virsrakstu. Lai rediģētu URL, noklikšķiniet uz pogas rediģēt.

Satura laukā jūs rakstīsit savu ziņu. Varat izmantot formatēšanas opcijas no rīkjoslas vai izmantot vienu no daudzajiem pieejamajiem īsinājumtaustiņiem, kas paātrinās jūsu rakstīšanas procesu.

Ja izmantojat vizuālo redaktoru, ieteicams apskatīt šos 14 padomus WordPress vizuālā redaktora apgūšanai..

Satura redaktora kājenes apgabalā WordPress parādīs vārdu skaitu jūsu ziņai. Ja vēlaties iegūt vēl detalizētāku vārdu skaita statistiku, skatiet mūsu apmācību par to, kā iegūt vārdu skaita statistiku WordPress ar Word Stats.

Rakstot, WordPress automātiski saglabās jūsu ziņas melnrakstu. Šī automātiskā saglabāšana īslaicīgi tiek saglabāta jūsu WordPress datu bāzē.

Tiklīdz esat saglabājis melnrakstu vai uzrakstījis vairāk satura, WordPress iztīra pagaidu automātiskās saglabāšanas melnrakstu un to aizstāj ar jaunu. Šis process nodrošina, ka nezaudējat savu saturu interneta savienojuma vai aparatūras kļūmes dēļ. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā atsaukt izmaiņas WordPress ar pēcredakcijām.

Ziņu redaktors kājenē blakus vārdu skaitam parāda jūsu pašreizējo melnrakstu un automātiskās saglabāšanas statusu.

Pievienojiet attēlus un multividi

Starp nosaukuma un satura laukiem ir liela poga Pievienot multividi. Jums būs jānoklikšķina uz tā, kad savā WordPress ziņojumā vēlaties augšupielādēt attēlu vai citu multividi. Tādējādi multivides augšupielādētājs tiks atvērts uznirstošajā logā.

Multivides augšupielādētāja uznirstošais logs WordPress

Vienkārši noklikšķiniet uz pogas atlasīt failus, lai augšupielādētu attēlus vai jebkuru citu multividi savā WordPress vietnē. No augšupielādētajiem failiem varat arī izveidot attēlu galerijas un audio atskaņošanas sarakstus.

WordPress komplektā ir daži pamata attēlu rediģēšanas rīki. Skatiet mūsu apmācību par to, kā rediģēt, apvērst, pagriezt un apgriezt attēlus programmā WordPress.

Publicēšanas iespējas

WordPress ziņas rediģēšanas ekrāns ir sadalīts divās kolonnās. Kolonnā kreisajā pusē ir ziņas virsraksts un satura redaktors. Labajā pusē ir dažādas meta lodziņi, lai konfigurētu ziņas iestatījumus.

Šīs kolonnas augšējā meta lodziņa nosaukums ir Publicēt. Šeit tiek pārvaldītas visas jūsu ziņu publicēšanas iespējas.

Publicēšanas iespējas ievietojiet klasiskajā redaktorā

1. Poga Saglabāt melnrakstu saglabā ziņas vai lapas melnrakstu, pie kura strādājat. WordPress arī automātiski saglabā jūsu ziņas, rakstot tās.

2. Poga Priekšskatījums rāda jūsu ziņas tiešo priekšskatījumu. Varat to izmantot, lai redzētu, kā izskatīsies jūsu ziņa pēc publicēšanas.

3. Statuss ļauj iestatīt ziņas statusu. WordPress automātiski apstrādā ziņu statusu melnrakstiem un publicētajām ziņām. Ja vien jūs neizmantojat spraudni, lai pievienotu pielāgotos statusus, jums nav jāuztraucas par šo iespēju.

4. Noklikšķiniet uz saites Rediģēt blakus redzamībai, lai to izvērstu. Pirmā redzamības opcija ļaus jums padarīt jūsu ielīmi sākumlapā. Lipīgās ziņas WordPress ir līdzīgs piedāvātajam saturam, kas tiek parādīts virs visām pārējām ziņām.

5. Nākamā opcija ļauj ar paroli aizsargāt ziņu WordPress.

6. Trešā redzamības opcija tiek apzīmēta kā privāta. Tas ļauj jums privāti publicēt ziņu savā WordPress vietnē. Privātās ziņas būs redzamas lietotājiem, kuriem ir rediģēšanas privilēģijas jūsu vietnē.

7. Noklikšķiniet uz saites rediģēt blakus Publicēt, un WordPress parādīs laika un datuma opcijas. Varat izmantot šo opciju, lai ieplānotu ziņas vai izveidotu atpakaļ datētu ziņu WordPress.

8. Pārvietot uz miskasti ļauj izdzēst WordPress ziņu. Izdzēstās ziņas tiek glabātas miskastē, un, ja jums tas ir nepieciešams līdz 30 dienām, varat tās atjaunot.

9. Visbeidzot, poga Publicēt padara jūsu WordPress ziņu publisku. Atcerieties, ja esat ieplānojis ziņu, tad tā jūsu vietnē parādīsies paredzētajā datumā un laikā.

Kategoriju un tagu pievienošana

Jūs varat kārtot savas ziņas kategorijās un tagos. Kategoriju un tagu meta lodziņi parasti parādās labajā slejā zem publicēšanas meta lodziņa.

Kategorija un tagi klasiskajā redaktorā

Kategorijas un tagi palīdz sakārtot saturu jēgpilnā un pārlūkojamā formātā.

Tas ne tikai palīdz lietotājiem viegli atrast jūsu saturu, bet arī veicina jūsu vietnes SEO. Skatiet mūsu ceļvedi par atšķirībām starp kategorijām un tagiem un to, kā tos izmantot satura sakārtošanai.

Piedāvātais attēls (ievietojiet sīktēlus)

Lielākā daļa WordPress motīvu atbalsta piedāvātos attēlus vai ievieto sīktēlus rakstiem. Parasti tas ir pēdējais lodziņš labās slejā jūsu ziņu rediģēšanas ekrānā.

Piedāvātā attēla opcija klasiskajā redaktorā

Vienkārši noklikšķiniet uz iestatītā piedāvātā attēla saites, un tas parādīs multivides augšupielādētāja uznirstošo logu. Jūs varat izvēlēties attēlu no iepriekšējām augšupielādēm vai augšupielādēt jaunu attēlu no datora. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot Featured attēlu vai ievietot sīktēlus.

Ekrāna opcijas

Dažas no iespējām rediģēšanas ekrānā pēc noklusējuma ir paslēptas, lai rediģēšanas pieredze būtu tīrāka un vienkāršāka. Iesācēji šīs iespējas parasti neizmanto. Tomēr, iespējams, jums tie būs nepieciešami vēlāk.

Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Ekrāna opcijas lapas augšējā labajā stūrī. Tiks parādīta izvēlne ar izvēles rūtiņām blakus opciju nosaukumiem.

Ekrāna opcijas klasiskajā redaktorā

Kā redzat, dažas no iespējām jau tiks pārbaudītas. Citiem varat tos parādīt, noklikšķinot uz izvēles rūtiņas blakus opcijas nosaukumam, un tas parādīsies jūsu ziņas rediģēšanas lapā.

Apskatīsim dažas no šīm iespējām un to, ko viņi dara.

Izvilkumi

Atzīmējot šo lodziņu, zem satura redaktora tiek pievienots meta lodziņš. Varat izmantot šo rūtiņu, lai savai ziņai pievienotu īsu kopsavilkumu vai fragmentu.

Ziņu fragmenta pievienošana klasiskajā redaktorā

Ideālā gadījumā jūsu vietnes sākumlapā un arhīvos būtu jāparāda kopsavilkums vai fragments par jūsu ziņām. Pilns saturs būtu jāparāda tikai ziņas vienā lapā. Uzziniet vairāk par to mūsu ceļveža pilnajā post vs kopsavilkumā (fragments) jūsu WordPress arhīva lapās.

Nosūtīt ierakstus

Opcija Sūtīt atgriezenisko saiti ļauj jums paziņot citiem emuāru īpašniekiem, ka esat saistījis viņu saturu. Lai uzzinātu vairāk, apskatiet mūsu ceļvedi par atgriezenisko saiti un atgriezenisko saiti WordPress.

Trackback klasiskajā redaktorā

Ja otrs emuāra īpašnieks darbojas WordPress, jums nav jānosūta viņiem atgriezeniskās saites. Jūsu WordPress vietne automātiski nosūtīs viņiem ping, kad publicēsit ziņu.

Atsekošanas funkciju surogātpasta izplatītāji izmanto tik daudz, ka daudzi vietņu īpašnieki tos vienkārši atspējo. Mums ir raksts par to, kā WordPress rīkoties ar surogātpastu.

Pielāgoti lauki

Šī opcija zem jūsu ziņu redaktora parādīs pielāgoto lauku lietotāja saskarni. Varat to izmantot, lai savās ziņās manuāli ievadītu pielāgotu informāciju. Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu WordPress pielāgoto lauku 101 rokasgrāmatu iesācējiem.

Pielāgoti lauki klasiskajā redaktorā

Diskusija

Lai gan komentāri ir lielisks veids, kā piesaistīt auditoriju, dažreiz jūs, iespējams, nevēlaties komentēt konkrētu ziņu vai lapu.

Diskusijas opcijā tiek parādīts meta lodziņš zem ziņu redaktora, lai ieslēgtu / izslēgtu komentārus un ziņojuma atkārtotus ierakstus.

Ievietojiet komentārus klasiskajā redaktorā

Tā kā lapas it kā ir statiskas, vairums lietotāju vēlas izslēgt komentārus par tām. To var izdarīt, rediģējot katru lapu, vai arī jūs varat redzēt šo pamācību, lai izslēgtu / atspējotu komentārus WordPress lapās.

Tiklīdz jūsu WordPress vietne iegūs zināmu reputāciju, jūs sāksit palielināt komentāru surogātpastu. Tā vietā, lai izslēgtu komentārus, ieteicams izmēģināt šos padomus un rīkus, lai WordPress apkarotu komentāru surogātpastu.

Lode

Lode ir tīrāks nosaukums, ko var izmantot vietrāžos URL.

http://example.com/2015/07/this-is-post-slug

WordPress automātiski ģenerē ziņas logu un parāda to kā ziņas URL tieši zem ziņas nosaukuma. Varat rediģēt URL logu, noklikšķinot uz rediģēšanas saites zem ziņas nosaukuma.

Ekrāna opcijās varat iespējot arī lodes opciju un tur rediģēt sava pasta mapi.

Ziņas rediģēšana klasiskajā redaktorā

Autore

Veidojot ziņu, WordPress automātiski piešķirs jūs kā ziņas autoru. Tomēr dažreiz jūs varētu vēlēties parādīt citu lietotāju savā WordPress vietnē kā autoru. Iespējojot izvēles rūtiņu Autors, varat to izdarīt no ziņas rediģēšanas ekrāna.

Klasiskā redaktora ziņas autore

Iespējas, kuras pievienojuši WordPress spraudņi

Pagaidām mēs esam izskaidrojuši tikai WordPress noklusējuma iestatījumus. Daudzi WordPress spraudņi arī pievienos savus iestatījumu paneļus ziņu rediģēšanas ekrānā.

Piemēram, Yoast WordPress SEO spraudnis pievieno savu iestatījumu paneli.

Yoast SEO iestatījumi

Bonusa padomi labāku emuāru ierakstu izveidošanai

WordPress ir vispopulārākā emuāru veidošanas platforma tāpēc, ka tai ir liels rīku komplekts tieši ārpus komplekta, kas palīdzēs jums izveidot jaunu saturu.

Tomēr ir arī daudz citu rīku un padomu, kurus varat izmantot, lai uzlabotu sava emuāra saturu.

Pirmais padoms, ko mēs piedāvājam visiem, kas tikai sāk veidot emuāru, ir konsekvence. Pārliecinieties, ka regulāri publicējat emuāra ziņas. Jūs varat plānot redakcijas kalendāru un pēc tam pieturēties pie tā.

Mēs iesakām sākt ar 1 – 2 ziņām nedēļā un pēc tam pakāpeniski palielināt tempu.

Bieži vien jaunie lietotāji cīnās ar ideju atrašanu savam emuāram. Šeit ir milzīgs emuāru ierakstu ideju saraksts, kuras varat izmantot, lai sāktu.

Jums būs arī jāiemācās reklamēt savas ziņas un sekot līdzi lietām. Mūsu komanda ir izvēlējusies labākos satura mārketinga rīkus, kas palīdzēs attīstīt jūsu emuāru.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā pievienot jaunu ziņu pakalpojumā WordPress, piemēram, profesionāļiem. Varat arī apskatīt mūsu svarīgo WordPress SEO ceļvedi iesācējiem, lai jūsu vietnē iegūtu vairāk meklēšanas trafika.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me